Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.01.2015, 06:27 #2503273   #1
polobarbi
Учасник
Типово Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Підкажіть, будь-ласка, хто користувався послугами Клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження і чи варто туди звертатись.І по можливості ціни. Цікавить хірургія, мені назначили оперецію.
polobarbi зараз поза форумом  
Старий 31.03.2015, 11:46 #2526992   #2
sharpDressedMan
Учасник
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Ходив до них на УЗД судин головного мозку. Відправила невропатолоз з поліклініки 1 на Острозького. Якщо оцінювати по ремонту, ставленню і техніці, то все файно. Можливо я помиляюсь, але мені чисто візуально здалось, що сам УЗД апарат в них не найсучасніший, а швидше за все списаний в поліклініці країн першого або другого світу... але це чисто інтуїтивне враження. Для Тернополя думаю самий сучасний. Впринципі результати УЗД правдоподібні. Тепер про негативне... як я дізнався пізніше, ця лікарка, яка мені туди порадила звернутись там працює на пів ставки. Впринципі вона мене на заставляла туди йти, а казала, що можна туди або психоневрологічну лікарню, але оскільки ціни, по її словах, одинакові, то всетаки краще в "мій лікар". Але як я дізнався потім, ціни таки не одинакові, а "трохи" різні. В мій лікар таке УЗД в три рази дорожче. Можливо апаратура краща, хз.
Але наразі я не задоволений лікуванням цього напівставкового невропатолога, тому що вона намагалась мене починати лікувати від того, що впринципі не є причиною моїх проблем (З її слів виглядало так ніби "давайте ми це попробуємо, а потім прийдете - глянемо результат"). Хоча, можливо, причина була в тому що тамтешній лор (поліклініка Острозького) не побачила нічого по своїй частині. Якщо ця невропатологша справді там(мій лікар) працює, і якщо вона там працює не прибиральницею, то... складається не дуже позитивне враження про компетентність тамтешнього персоналу.
п.с. після походу до приватного лора, виявилось що проблема якраз у вусі і лікування, яке мені понавиписувала невропотолог до одного місця.

Востаннє редагував sharpDressedMan: 31.03.2015 о 11:51.
sharpDressedMan зараз поза форумом  
Старий 31.03.2015, 14:08 #2527050   #3
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Не користувався послугами саме цієї лікарні. Але в приватній лікарній на Пирогова моїй дружині назначили термінову операцію, яка їй взагалі не була потрібна, якщо бути точним цієї проблеми в неї просто НЕБУЛО. Як на мене причина в грошах. То я би не дуже довіряв операціям назначеним приватними лікарями, а перевіряв діагноз як мінімум у ще одного спеціаліста.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 05.06.2015, 12:30 #2547232   #4
ol18
Учасник
Unhappy Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Була в цій клініці і дуже не задоволена. Записувалася я туди по телефону, потрібен мені був лікар ендокринолог, записали мене в певний час. До цього я здала всі аналізи в них у клініці і заплатила за прийом. в назначений час підїхав лікар. Коли ми з ним розмовляли вже в кабінеті в розмові він сказав що він як хірург знає те і інше... та як я вже написала потрібен мені був не хірург, а ендокринолог, та на це я промовчала, в результаті ніякого лікування він мені не назначив, хоча заради цього я прийшла туди і заплатила гроші. Прийом зайняв не більше 5-10хв.
За якийсь час я записалася на прийом в іншу приватну клініку що по вул.Шашкевича, там попала до потрібного лікаря, отримала потрібне лікування яким задоволена.
На мою думку в цій клініці щоб не втрачати клієнтів з любого лікаря зроблять того про якого запитують, навіть якщо цей лікар зовсім іншої спеціальності, а потрібної в них може і не має. Та це лише моя думка і мій випадок.
ol18 зараз поза форумом  
Старий 06.06.2015, 09:53 #2547395   #5
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Був два рази,раз на огляді в лікаря раз на узд.
Ремонт - ок
Відсутність черг- ok
Результат..ну я б сказав так,дана клініка більше служить для того,щоб ви зробивши крок на зустріч вирішенню проблеми,вже незупинялись,а йшли до кінця.Роблячи слідуючий з кроків,звернення до спеціаліста в класичну лікарню.
Головне правило лікаря - не нашкодь. Не зроби гірше чим було. І з цим клініка справляється. Гірше не буде,а побалакати і набратись сміливості саме -ок )
Кара Божа зараз поза форумом  
Старий 07.11.2016, 09:21 #2662059   #6
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Викачують гроші
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 14.12.2016, 10:41 #2668229   #7
Gorynych
Banned
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Мені особисто сподобалось. Приємні люди, немає халатності, як у державних лікарнях. Робив лазер крові, також лікував зуби. Все пройшло класно і результатом задоволений. Особливо сподобалась пунктуальність і ціни. Кум робив УЗД, також все нормально зробили. Бачив там одну панянку, що постійно нила та бурчала. Але цебула дама, яка думає, що перед нею всі повинні на колінах ходити. Думаю, саме такі люди і лиють найбільше бруду.
:
Gorynych зараз поза форумом  
Старий 03.01.2017, 17:06 #2671441   #8
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Цитата
Допис від Gorynych Переглянути допис
Мені особисто сподобалось. Приємні люди, немає халатності, як у державних лікарнях. Робив лазер крові, також лікував зуби. Все пройшло класно і результатом задоволений. Особливо сподобалась пунктуальність і ціни. Кум робив УЗД, також все нормально зробили. Бачив там одну панянку, що постійно нила та бурчала. Але цебула дама, яка думає, що перед нею всі повинні на колінах ходити. Думаю, саме такі люди і лиють найбільше бруду.
Ваш допис зроблений в той самий день, коли на іншому сайті з відгуками одночасно з'явилось 5 позитивних відгуків на фоні негативних. Совпаденіє? )

Тільки що замітив, що це Ваш перший пост на форумі і все ще більше прояснилось.)
Бєлий руский зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Morel (03.01.2017)
Старий 03.01.2017, 17:48 #2671445   #9
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Цитата:
Допис від Бєлий руский Переглянути допис
Ваш допис зроблений в той самий день, коли на іншому сайті з відгуками одночасно з'явилось 5 позитивних відгуків на фоні негативних. Совпаденіє? )

Тільки що замітив, що це Ваш перший пост на форумі і все ще більше прояснилось.)
Хуясє які люди... Велкам бек... давно не було чути.
olligarh зараз поза форумом  
Старий 05.01.2017, 08:06 #2671677   #10
majestus
Учасник
 
Аватар для majestus
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

в цю клініку зверталась моя мама, враження добрі
majestus зараз поза форумом  
Старий 28.06.2018, 10:10 #2731599   #11
Gorynych
Banned
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Цитата:
Допис від Бєлий руский Переглянути допис
Ваш допис зроблений в той самий день, коли на іншому сайті з відгуками одночасно з'явилось 5 позитивних відгуків на фоні негативних. Совпаденіє? )

Тільки що замітив, що це Ваш перший пост на форумі і все ще більше прояснилось.)
На якому іншому сайті? Дайте посилання. І що значить перший пост. Перші пости повинні бути обовязково негативними? Нещодавно (в березні) маму туди на огляд записував (зміщення ребра було). Ще аналізи здавали. Я колись їм сайт робив, відношення до себе сподобалось. Ніякої зверхності. Після того почав звертатись в разі проблем. Якби не подобалось, тоді б не звертався. Своє здоров як і здоров я рідних важливіше. За всіх лікарів ручатися не можу, але за тих, з ким мав справу - нормальні враження. Крім них був ще в клініці Оксфорд медікал в терапевта. Також дуже хороша людина. То що мені тепер треба писати негатив про неї, бо ви зразу скажете, що це неправдивий відгук?
Gorynych зараз поза форумом  
Старий 30.06.2018, 11:18 #2731669   #12
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

хороша клініка. робив термінове узд дитині (5 років). ціни на рівні середніх серед приватних клінік. спеціаліст адекватний і розуміється що від нього хочуть. в цілому привітний і приємний у спілкуванні персонал
Alfasoft зараз поза форумом  
Старий 01.07.2018, 10:51 #2731701   #13
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Цитата
Допис від Gorynych Переглянути допис
На якому іншому сайті? Дайте посилання. І що значить перший пост. Перші пости повинні бути обовязково негативними? Нещодавно (в березні) маму туди на огляд записував (зміщення ребра було). Ще аналізи здавали. Я колись їм сайт робив, відношення до себе сподобалось. Ніякої зверхності. Після того почав звертатись в разі проблем. Якби не подобалось, тоді б не звертався. Своє здоров як і здоров я рідних важливіше. За всіх лікарів ручатися не можу, але за тих, з ким мав справу - нормальні враження. Крім них був ще в клініці Оксфорд медікал в терапевта. Також дуже хороша людина. То що мені тепер треба писати негатив про неї, бо ви зразу скажете, що це неправдивий відгук?
Некропостери йопта...
По темі-нічого особливого, клініка як клініка. Не розумію як пацієнти можуть казати добре чи ні-це субєктивна думка. Лише спеціалісти можуть дати оцінку обладнанню і персоналу.
olligarh зараз поза форумом  
Старий 13.01.2019, 19:43 #2745071   #14
Murkit
Учасник
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

http://forum.te.ua/showthread.php?t=212373
Murkit зараз поза форумом  
Старий 08.09.2020, 15:49 #2781825   #15
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Хто користувався послугами клініки "Мій лікар" на вул.Коновальця Тернопіль, які враження?

Цитата
Допис від Gorynych Переглянути допис
На якому іншому сайті? Дайте посилання. І що значить перший пост. Перші пости повинні бути обовязково негативними? Нещодавно (в березні) маму туди на огляд записував (зміщення ребра було). Ще аналізи здавали. Я колись їм сайт робив, відношення до себе сподобалось. Ніякої зверхності. Після того почав звертатись в разі проблем. Якби не подобалось, тоді б не звертався. Своє здоров як і здоров я рідних важливіше. За всіх лікарів ручатися не можу, але за тих, з ким мав справу - нормальні враження. Крім них був ще в клініці Оксфорд медікал в терапевта. Також дуже хороша людина. То що мені тепер треба писати негатив про неї, бо ви зразу скажете, що це неправдивий відгук?
А тепер моя історія - прийшов до уролога бо маю хронічно камінці в нирках, приймав там тоді якраз Даньчак Василь - тіп, який зараз очолює відділ охорони здоров'я в Тернополі.)))
Він мене почав шось мені вихамлювати як гопнік, лякати ускладненнями, наполягати шоб я більше проходив процедур саме в їх клініці. Кароче почав розводити на гроші, вийшов від нього - пропив стандартний курс який я пью постійно і на тому й стало. Українська медицина одним словом.
Бєлий руский зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:37.