Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Результати опитування: Як ви вважаєте чи варті собаки такої уваги?
Так. Адже це весело та можна знайти нових друзів 28 87.50%
Ні пес має сидіти на ланцюну. 4 12.50%
Голосували: 32. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Давайте поговоримо про собак...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.05.2015, 21:15 #2538891   #41
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Отже, у мене виникла досить навязлива ідея.
В світі існує безліч порід собак. Давайте поділимося хто є щасливим власником яких порід домашніх улюбленців.

Розпочну з себе.
Я щасливий власни пари лабрадорів, пари німецьких вівчарок. І нашим улюбленцем старожилою кавкавказькою вівчаркою.

З радістю чекаю ваших відповідей.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2015, 22:51 #2538937   #42
Olen4a
Учасник
 
Аватар для Olen4a
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

У нас живе французський бульдожка. Пукаюче і хрокаюче створіння.
Olen4a зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kateryna101 (08.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2015, 09:47 #2539327   #43
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Раніше тримала "пекінесів" (тепер мені важко назвати тих собак породистими), і сенбернарку. Зараз у мене живуть шар-пеї і маленьке вредне створіння породи карликовий пінчер (цвергпінчер). Про шар-пеїв існує багато міфів, що ще складна порода, важко доглядати, але я можу сказати одне - не важче ніж за будь-якою іншою, якщо собаку любити і піклуватися про неї. Тому я з радістю відповім на всі питання і поділюсь власним досвідом.
thebestsobaka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 14:56 #2541188   #44
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Підкажіть будь ласка:варто купляти двохрічного лабрадора?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 19:20 #2541285   #45
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Залежить від лабрадора, обставин, ціни... дивіться самі при "живому" контакті і огляді.
П.С. До мого шотландського тер"єрчика тепер додався лхаса апсо Тепер в мене аж дві кобелюки!!!!
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (15.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 21:57 #2541332   #46
kukich93
Старожил
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Підкажіть будь ласка:варто купляти двохрічного лабрадора?
можу сказати шо лабрадори дуже віддані собаки і йому буде за 2 роки важко забути/змінити господаря, але якшо ви приділятимете йому належну увагу і любитимите - думаю все буде добре)
kukich93 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (15.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 22:19 #2541341   #47
gio
Активний учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Kateryna101 Переглянути допис
Отже, у мене виникла досить навязлива ідея.
В світі існує безліч порід собак. Давайте поділимося хто є щасливим власником яких порід домашніх улюбленців.

Розпочну з себе.
Я щасливий власни пари лабрадорів, пари німецьких вівчарок. І нашим улюбленцем старожилою кавкавказькою вівчаркою.

З радістю чекаю ваших відповідей.
Тема про породи собак уже є в цьому ж розділі. Нащо засмічувати?
gio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.05.2015, 14:58 #2541525   #48
OlgaAv
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Катерина, які у вас неймовірні кадри! Може порадите, як краще фотографувати собак? В мене живе юніор, чорний терєр, велика дитина. Хотіла б частіше знімати свого собаку у грі, на прогулянці та зберегти не тільки гарні почуття, але й гарні світлини.
OlgaAv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kateryna101 (17.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2015, 12:07 #2541727   #49
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Підкажіть будь ласка:варто купляти двохрічного лабрадора?
Отже на рахунок лабрадора. Найстаршу суку лабрадора я брала вже досить в дорослому віці 5 років. Встановнення взаємовідносин з нею в нас тривало до трьох місяців, а вже через півроку ми з нею вийшли на старт. Зараз пройшло вже досить багато часу і вона прекрасний компаньон. До попередньої власниці вона ставиться як до простої пересічної людини. Гарне ставлення до собаки багато чого вирішує

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від gio Переглянути допис
Тема про породи собак уже є в цьому ж розділі. Нащо засмічувати?
Ця тема не про породи собак. Тут кожен може поділитися враженнями та спитати поради. а породи для того щоб кожен хто хоче завести собаку міг звернутися і запитати у людей які є власником тої чи іншої породи як вони співіснують разом. Спитати порад про харчування виховання та просто поспілкуватися про те, що є цікавим.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від OlgaAv Переглянути допис
Катерина, які у вас неймовірні кадри! Може порадите, як краще фотографувати собак? В мене живе юніор, чорний терєр, велика дитина. Хотіла б частіше знімати свого собаку у грі, на прогулянці та зберегти не тільки гарні почуття, але й гарні світлини.
насправді мені теж не вдається завжди отримати такі фото які б мені хотілося, але бажання, терпіння і робота в парі робить цудеса. тому я практично ніколи не фотографую сама у мене є помічник мій чоловік, який або фотографує або розважає собак. І ямзавжди маю щось смачненьке для них і улюблену іграшку.

Востаннє редагував Kateryna101: 16.05.2015 о 12:11. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2015, 17:06 #2541774   #50
Elluder
Учасник
 
Аватар для Elluder
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Люблю собак, не люблю власників! 99% власників не вміють доглядати за собаками, і прибирати після них!
Elluder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2015, 20:31 #2541827   #51
OlgaAv
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Elluder Переглянути допис
Люблю собак, не люблю власників! 99% власників не вміють доглядати за собаками, і прибирати після них!
А як це, доглядати за собаками з вашого погляду? Про прибирання згодна, що це необхідно, але в моєму місті все частіше прибирають, причому не тільки у центрі, де я мешкаю. Маленькі пакети коштують 3 грн за 100 пакетів, вважаю, це не дуже багато .
OlgaAv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2015, 08:16 #2541898   #52
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Собака - це неймовірна відповідальність. її можна прирівняти до маленької дитини, адже її також потрібновиховувати та навчати спілкуватися з нею. Згідна за часту багато власників собак незнають як правильно подати ту чи іншу інформацію сабаці, а людей до яких можна звернутися за порадою в нашому місті не так то і багато...
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2015, 18:20 #2546477   #53
OlenkaV
Учасник
 
Аватар для OlenkaV
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Тримаю пітбульчиків, маленькі урагани, згризли вже все падлючки - вчать нас прибирати за собою зі столу, з полу)
OlenkaV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2015, 10:03 #2549004   #54
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Отже, я нарешті дозріла до нового допису.
Як я раніше писала ми невпинно готувалиля до змагаль. Це був важкий місяць, але нажаль не склалося так як ходілося... політика добралася і вспортивні кола...
І ми з розчаруванням в серці повернулися додому з тренувальної бази...
але певний час ми позаїдали наше розчарування і приступили до підготовки до наступних змагань... надіємося продуктивно провести осінь...

це так собі ліричний відступ
Сьогодні розповім вам про нового нашого друга німецька вівчарка робочого розведення ШНАПС


Ми плекали надію усією нашою дружньою командою змінити йому кличку на щось мякше та спокійніше, але мужчини нашої команди грукнувши кулаком по столу сказали, що залишиться ШНАПСОм, ми тільки схилили голову і погодилися, але про себе лагідно його називаємо Чудовище.

У нього неймовірно мякий та спокійний характер (порівняно з нащими бойовими дівчатами) і йому подобаються темні кольори одягу (якщо ми одягаємо світлі речі він не хоче іти з нами гуляти незнаю з чим це повязано). Перше знайомство з Сенді (нашою вівчаркою) пройшло успішно і ми нареготалися від пузяки. Коли ми усі разом вийшли гуляти в поли поблизу лісу вони напару знайшли добрячу колоду і вчерилися в неї з протиледних сторін. Така гонитва з палкою в зубах на пару продовжувалася близько 10 хвилин і Шнапс як істинний дженкельмен поступився дамі, але після цього почалася гра в доганялки з палкою...

А зараз Шнапся повним ходом проходить курс навчання та виховання для того щоб стати псом рятувальником.
__________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
Додано через 1 годину 33 хвилини
Дописую в темі досить багато, але жодного разу я нерозповідала про базу на якій я та мої собаки проходимо тренуваня, де мені показали чедовий світ спорту з собаками та просто чудових людей, які допомагають нам в тренуваннях та навчаннях.

Отже, Кінологічний центр ДСНС України, Ромни (Сумська область). Так, щоб туди доїати нам потрібно проїхати усю Україну, але ми їздимо туди з радістю.

Чоту?

Тому, що колектив який там працює переконає навіть найбільшого скептика в тому, що спорт з собаками це цікаво та весело, що з собакою можна проводити цас цікаво та весело.
Тереторія навчального центру обладнана по європейських стандартах. А ставлення лудей просто людяне і ставляться з повагою до будь кого хто б не завітав до них в центр для навчання чи робти або навіть просто на екстурсію.

Тому наша маленька команда з радістю долає таки довгий шлях для того щоб знову і знову і знову приїхати туди...
Дякуємо Вам за те що ви такі є!


http://https://www.facebook.com/page...809198?fref=ts

Востаннє редагував Kateryna101: 12.06.2015 о 10:07. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (08.08.2015), thebestsobaka (07.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2015, 11:29 #2565894   #55
wisper
Banned
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Щойно одна тьотя мені доводила,що свіжовижата купка її рижого кокера,насправді,мені і нікому,взагалі, не мішає і я дурак,що викликаю міліцію. Правда,я так і не поняв,чо вона тікала...


Якщо хто знає тьотю,то передайте,шо так не файно

На другому фото якійсь там принцесі корона з голови не падає.

Востаннє редагував wisper: 02.11.2015 о 17:38.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2015, 16:33 #2568249   #56
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

В кінології існують такі цікаві нормативи, як BH(собака в місті ) та СГ( собака в городе). Хто має бажання ознайомтеся з пракилами в мережі І-нет.
А можливо хтось має бажання спробувати себе у даних нормативах?
Ваші відповіді та роздуми залишайте в коментарях.
Цікаво почути думки інших.

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2015, 10:38 #2571269   #57
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

https://www.facebook.com/events/656296134470051/
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2015, 10:22 #2576833   #58
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

http://intb.te.ua/2015/09/17-%D0%B2%...-%D1%80%D1%8F/

Наші красуні рятувальниці!!! І тут зявилися!!!
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
thebestsobaka (18.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2015, 14:16 #2580400   #59
hlyust
Учасник
 
Аватар для hlyust
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Коллеги, вчера у тещи умерла овчарка, а все из-за укуса клеща, делали и капельницу и уколы, не уберегли. будьте бдительны, при малейшем недомогании - ведите к ветеринару.
hlyust зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2015, 12:06 #2581109   #60
Nikolay86
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Такая же проблема
Nikolay86 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:25.