Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.02.2016, 13:09 #2619008   #1
Rooter
Учасник
Типово Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Я живу у приватному будинку. Опаленя - газ. у цьому році сплачували за новими тарифами - це жах якийсь Дякувати Богу, лютий вже теплий. а мог би буди мороз до -30. На наступний рік тре щось міняти. Як вважаєете, яку альтернативу краще обрати? Може хтось ставив котли? Чи дійсно це дешевше?
Rooter зараз поза форумом  
Старий 01.03.2016, 19:13 #2619826   #2
maksym7
 
Аватар для maksym7
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Цитата
Допис від Rooter Переглянути допис
Обігірвачи? ?? За світло також вирісли таріфи . Хіба тут можна щось викроїти? с 1 березня, т.е. від сьогодні ще підняли. Але не знаю наскільки.
Уже завтра, 1 березня, в Україні зростуть тарифи на електроенергію. А тому заплатити за споживання в лютому краще сьогодні, 29 лютого, за старими цінами.
Із 1 березня 2016-го за 1 кВт/год уже доведеться платити 0,57 гривні (при споживанні до 100 кВт/год) та 0,99 гривні (при споживанні понад 100 кВт/год), пише 0352.
Із 1 вересня 2016 року тарифи знову зростуть: за 1 кВт/год доведеться платити 0,714 гривні (при споживанні до 100 кВт/год) та 1,29 гривні (при споживанні понад 100 кВт/год).
А вже з 1 березня 2017-го має відбутися останнє із запланованих зростань цін: за 1 кВт/год доведеться платити 0,90 гривні (при споживанні до 100 кВт/год) та 1,68 гривні (при споживанні понад 100 кВт/год).



Хтось би на реальному прикладі, а не рекламному ході повідав, чи є толк з тих інфрачервоних обігрівачів..самому цікаво.
maksym7 зараз поза форумом  
Старий 01.03.2016, 19:29 #2619828   #3
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

дрова теж ****...куб вже від 600грн....

з тарифами на всі сфери - хз чим палити..

сам маю і газ і дров..но реально дорого все виходить
Nobel зараз поза форумом  
Старий 01.03.2016, 21:12 #2619845   #4
Allum3375046
Учасник
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Цитата:
Допис від maksym7 Переглянути допис
Уже завтра, 1 березня, в Україні зростуть тарифи на електроенергію. А тому заплатити за споживання в лютому краще сьогодні, 29 лютого, за старими цінами.
Із 1 березня 2016-го за 1 кВт/год уже доведеться платити 0,57 гривні (при споживанні до 100 кВт/год) та 0,99 гривні (при споживанні понад 100 кВт/год), пише 0352.
Із 1 вересня 2016 року тарифи знову зростуть: за 1 кВт/год доведеться платити 0,714 гривні (при споживанні до 100 кВт/год) та 1,29 гривні (при споживанні понад 100 кВт/год).
А вже з 1 березня 2017-го має відбутися останнє із запланованих зростань цін: за 1 кВт/год доведеться платити 0,90 гривні (при споживанні до 100 кВт/год) та 1,68 гривні (при споживанні понад 100 кВт/год).



Хтось би на реальному прикладі, а не рекламному ході повідав, чи є толк з тих інфрачервоних обігрівачів..самому цікаво.
1) з 1 квітня: Газ для населения с апреля подорожает на 53%
Подробности читайте на УНИАН: http://economics.unian.net/energetic...va-nkreku.html

2) якщо дійсно цікаво можу розповісти.


Це мій власний досвід. Встановив такий обігрівач Білюкс (пошукайте якщо цікаво) у мами у її власному будинку, як основне опалення. Але у перший рік їй не сподобалось Казала, что якщо стояти під цим обігрівачем, то вона відчуває тепло, але у хаті холодно. Звісно, що я став писати листи у контору, де купив обігривач. Вони відповили, що :
проблема явно з підлогою, адже цей вид опалення прогріває підлогу (вішається на стелю) А вже підлога та стені аккмулюють тепло, та віддають у приміщення у вигляді теплого повітря Але це повітря .буде на пару градусів холодніше ніж від конвектору, та ніж підлога безпосередньо під обігрівачем.
Тож якщо я хочу у кімнаті 20 градусів, то терморегулювач потрібно встановити на 22.
Я визвав строїтелів та ми повністю переробили підлогу! Виявилось, що будинок стояв на фундаменті з дирками. Відремонтував фундамент та зробив нову підлогу. Ще й лічильник замінив, на ринку придбав двухфазний сам, а електрики їй встановили. На другий рік це вже була зовсім інша справа. Це найліпше, що було в нас, зі всіх видів опалення, що були в нас, та в неї, коли вже сама почала жити.
Цього року, коли було -20С я спеціально спитав, вона не мерзла. Трішки більше намотало електричества, але тепло та комфорт залишились. Набагато зручніше, аніж електрокотли, що були в нас, та газови калоріфери, що повітря вижигали. А зара з такою ціною на газ, усі мої знайоми від газу відмовляються. Хто що встановлює. Але не газ.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
дрова теж ****...куб вже від 600грн....

з тарифами на всі сфери - хз чим палити..

сам маю і газ і дров..но реально дорого все виходить
мої знайомі ходять до лісу та рубають дерева. Знають, що погано, але що робити?

Востаннє редагував Allum3375046: 01.03.2016 о 21:12. Причина: Пізніше додано
Allum3375046 зараз поза форумом  
Старий 02.03.2016, 07:35 #2619889   #5
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Цитата мої знайомі ходять до лісу та рубають дерева. Знають, що погано, але що робити?
попадуться..більше не будуть рубати....

в мене знайомі електрикою опалювали...таємниі дроти були заведені поза лічильник..зловили..штраф 8500..більше не палять )

Додано через 6 хвилин
не розказуйте байки за економність опалення електрикою...я то все проходив і в себе і на численних будобєктах..

фізику і теплотехніку не обманеш..якщо будинко втрачає приміром за добу 100кВт теплової енергії..то її треба виробити..чи то газом, чи то дровами..чи то електрикою..

і я ніколи не повірю, що при -20 за бортом і звичайний (не 20см пінопластом утеплений ) будинок можна опалити супер-нано електричними обігрівачами..спаливши при тому 5кВт електроенергії

Востаннє редагував Nobel: 02.03.2016 о 07:35. Причина: Пізніше додано
Nobel зараз поза форумом  
Старий 02.03.2016, 08:59 #2619907   #6
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Як на мене то не так важливо чим опалювати, як просто не втрачати тепло. Зараз всі ресурси будуть дорогі, дорожчання одних автоматом підтягує інші через збільшення попиту, отже для економії питання потрібно ставити не який ресурс витрачати (газ, дрова, електрику), а як його витрачати як найменше.
Так що думаю краще чим переходити на тверде паливо, витрати ці гроші на термовдосконалення будинку.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 3:
olex (22.01.2017), roma22101987 (02.03.2016), Yura495397 (23.01.2017)
Старий 02.03.2016, 15:25 #2619998   #7
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Маю газ і маю твердопаливний в будинку, що те що інше дорого якщо дрова брати за гроші, поки маю старі запаси палю дровами. Цього року хочу спробувати зробити біогаз якщо вдастся і буде вироблятись необхідна мені кількість то відріжусь від центральної труби.
gujda зараз поза форумом  
Старий 02.03.2016, 20:48 #2620089   #8
Allum3375046
Учасник
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
не розказуйте байки за економність опалення електрикою...я то все проходив і в себе і на численних будобєктах..

фізику і теплотехніку не обманеш..якщо будинко втрачає приміром за добу 100кВт теплової енергії..то її треба виробити..чи то газом, чи то дровами..чи то електрикою..

і я ніколи не повірю, що при -20 за бортом і звичайний (не 20см пінопластом утеплений ) будинок можна опалити супер-нано електричними обігрівачами..спаливши при тому 5кВт електроенергії
ну перш за все потрібно зробити так, чтоб у підлозі не було щелів, це так. Потрібно зробити так, щоб тепло втрачалося по мінімум.
По друге - Обігрівач вішається на стелі та нагріває підлогу. Підлога аккумулює тепло, віддає його у повітря. Повітря нагріваючись підіймається догори, таким чином кімната прогрівається рівномірно і за короткий срок (за 20 хвилин).
Тепла зона образується унизу 1.5 метра від підлоги, де власне й знаходяться люди.
Якщо у вас той же конвектор, наприклад, то він нагріває повітря біля себе яке підіймається догори, на його місце приходить холодне повітря. Щоб прогріти усю кімнату треба щоб він працював довше ніж 20 хвилин (набагато) і тепла зона образується наверху адже тепле повітря підіймається вверх. Тож, щоб унизу були комфортні 22 градуса (наприклад) треба натопити до більш теплої температури).
Allum3375046 зараз поза форумом  
Старий 03.03.2016, 09:59 #2620166   #9
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Цитата
Допис від Allum3375046 Переглянути допис
ну перш за все потрібно зробити так, чтоб у підлозі не було щелів, це так. Потрібно зробити так, щоб тепло втрачалося по мінімум.
По друге - Обігрівач вішається на стелі та нагріває підлогу. Підлога аккумулює тепло, віддає його у повітря. Повітря нагріваючись підіймається догори, таким чином кімната прогрівається рівномірно і за короткий срок (за 20 хвилин).
Тепла зона образується унизу 1.5 метра від підлоги, де власне й знаходяться люди.
Якщо у вас той же конвектор, наприклад, то він нагріває повітря біля себе яке підіймається догори, на його місце приходить холодне повітря. Щоб прогріти усю кімнату треба щоб він працював довше ніж 20 хвилин (набагато) і тепла зона образується наверху адже тепле повітря підіймається вверх. Тож, щоб унизу були комфортні 22 градуса (наприклад) треба натопити до більш теплої температури).
нанотехнологія мля.
leyo зараз поза форумом  
Старий 14.07.2016, 09:47 #2644477   #10
AndriyKarpenko
Учасник
Post Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Зовсім недавно я теж поставив собі за мету поставити твердопаливний котел, довго вивчав і придивлявся до найпопулярніших моделей в наших магазинах: Stropuva, ВітаКлімат, SWAG і Candle. Треба сказати, що їх характеристики не дуже відрізняються, та й ціни теж. Трохи перевірив моделі цих виробників, - не всі зазначені характеристики відповідали заявленим виробником. Найбільше сподобався СВАГ: хоча до нього теж були питання, але різниці у фактичних даних не помітив. Для себе вибираю СВАГ, він здається найбільш надійним. Якщо комусь знадобляться мої розрахунки - буду радий поділитися

Востаннє редагував Nobel: 20.10.2016 о 23:25.
AndriyKarpenko зараз поза форумом  
Старий 17.09.2016, 15:37 #2653860   #11
Onatalik
Banned
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Так твердопаливні котли це добре, але якщо топитися дровами, то треба постійно сидіти біля котла! Якщо використовувати так звані котли тривалого горіння або піролізні де брати під них дрова? Піролізні котли дуже примхливі до якості дров, а саме до їх вологості. На мою думку на даний момент краще немає варіанту як автоматичні твердопаливні котли, а саме пелетні котли. Якщо немає впевненості в пелетних котлах варто взяти універсальний твердопаливний котел, з можливістю установки палетної горілки, протопити дровами і коли набридне вставати вночі і бігти підкидати дрова щоб не замерзнути, спробувати протопити пелетами за допомогою палетної горілки. Повірте, ви більше не захочете розлучитися з цією річчю. Випробував на власній шкурі.
Onatalik зараз поза форумом  
Старий 26.10.2016, 07:32 #2660167   #12
borislevitskiy
Banned
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Я даже не знаю, у нас это тоже насущная проблема - что лучше: котел на дровах или вообще купить дизельный генератор и забыть эту проблему навсегда. Многие ставят у нас в поселке генераторы, да может и накладно, но зато без перебоя энергия, тепло и свет. Плюс дизель есть где взять по нормальной цене.
borislevitskiy зараз поза форумом  
Старий 22.01.2017, 17:18 #2674231   #13
Oksanka90
Banned
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Напишіть, будь ласка, а якщо встановити електричний котел, то є в тому сенсн чи нємає? Бо, з газом дуже багато коштів витрачається.
Oksanka90 зараз поза форумом  
Старий 23.01.2017, 16:42 #2674403   #14
Yura495397
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

палю дровами і наразі мені дуже економно виходить. дім утеплеплений пінопластом 10см. з плюсів твердопаливного це економія, на зиму в середньому потрібно 2 зіла дров. Так потрібно ходити підкидати,рубати,різати але для мене економія всі ці незручності компенсує, крім того дали субсидію грошима на купівлю дров. Але всерівно буду везти газ, бо треба якась альтернатива коли нема кому палити або вночі коли до котла треба ходити і температура при морозах в будинку падає. електрику розглядав, але її відкинув, бо треба три фази і розробляти проект будинку який буде опалюватись електрикою, тоді буде інший тариф і буде вигідно, а це купа грошей і невідомо чи в мене буде така можливість на вулиці.
мої поради
1. утеплити дім і максимально зменшити тепловтрати, бо чим би ви не палили це будуть гроші на вітер.
2. субсидії, ( приписати кого потрібно і вони будуть)
3. після цього всього сісти і порахувати чи вигідно вам ставити твердопаливний.
що я буду робити
1. підведу газ і піду в соцбез прикинути по субсидіях на газ, тоді і буду вирішувати який котел буде основний.

P/S Без утеплення будинку все описане не має жодного сенсу. Гроші на вітер.
Yura495397 зараз поза форумом  
Старий 24.01.2017, 22:07 #2674671   #15
Onatalik
Banned
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Цитата:
Допис від Oksanka90 Переглянути допис
Напишіть, будь ласка, а якщо встановити електричний котел, то є в тому сенсн чи нємає? Бо, з газом дуже багато коштів витрачається.
Маемо єлектричний котел, працює вночі, вдень стоїть, майже на мінімумі. Придбати електричний котел змогли на Domivka.ua бо була найкраща ціна. Ми отримали субсідію, поставили лічільник день/ніч,а з газом порахували, вийшло дорожче.

Востаннє редагував Onatalik: 27.01.2017 о 11:06.
Onatalik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Oksanka90 (27.01.2017)
Старий 23.04.2017, 11:31 #2689584   #16
realist
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Підкажіть, будь ласка, який твердопаливний котел хороший на теперішній час, щоб подовше горів і був якісний? Треба для дому на 250-300 м. палити збираємся в основному дровами.
realist зараз поза форумом  
Старий 09.05.2017, 17:51 #2691790   #17
Lolk
Banned
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Цитата
Допис від realist Переглянути допис
Підкажіть, будь ласка, який твердопаливний котел хороший на теперішній час, щоб подовше горів і був якісний? Треба для дому на 250-300 м. палити збираємся в основному дровами.
Дивіться.. зараз їх дуже велике різноманіття. Але для будинку 250-300 м підойде не кожен. Мені насправді дуже подобаються котли Ермач, але вони дуже недешеві. Тому пропоную вам звернути увагу на твердопаливні котли тривалої дії (вони набагато зручніші, по собі знаю) фірми Неус. Вони і більш-менш дешеві, і при цьому досить якісні. Ось тут є великий вибір різних фірм та цінових категорій, дивіться та обирайте. Ми минулого року поставили собі польський Ермач і насправді, набагато вигідніше, аніж топити газом.
Lolk зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (15.05.2017)
Старий 27.08.2017, 10:48 #2704589   #18
MariiaAnna
Учасник
 
Аватар для MariiaAnna
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Подскажите, какие трубы можно брать для отопления. Выбираем тут
MariiaAnna зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Andrij18 (27.08.2017)
Старий 01.11.2017, 14:53 #2711190   #19
12sema
Учасник
Типово Відповідь: Хто встановлював твердопаливний котел? поділіться думкою

Німецькі котли від https://eurokamin.lviv.ua/- найкраще, що зараз представлено в цій сфері!
12sema зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (01.11.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:37.