Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Київстар»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.09.2014, 18:10 #2447086   #1841
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Всім привіт. Планую підключитись до київстара на тарифний план "Швидкий+" (80мб). Скажіть будьласка хто користується\користувався послугами інтернету від даного провайдера можливо є якісь мінуси, яка якість надання послуг, як інтернет поводить себе на таких сервісах як Twitch.tv, чи бувають дропи швидкості, високі пінги, втрати пакетів і тд...
Наперед вдячний за відповідь.
Щойно пробував цей Twitch.tv, працює без глюків. Трабли розписані вище, особисто в мене, бувають вкрай рідко і то в основному у вечірній і нічний час. Якщо нет буде через роутер, то ставте щось толковіше ніж КСовський ТПлінк. При 80Мбіт ви їх просто не побачите. Максимум шо я на ньому вижав, на опенврт прошивці, трошки більше 60Мбіт.
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hiweb (17.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2014, 20:33 #2447144   #1842
trad
Старожил
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Всім привіт. Планую підключитись до київстара на тарифний план "Швидкий+" (80мб). Скажіть будьласка хто користується\користувався послугами інтернету від даного провайдера можливо є якісь мінуси, яка якість надання послуг, як інтернет поводить себе на таких сервісах як Twitch.tv, чи бувають дропи швидкості, високі пінги, втрати пакетів і тд...
Наперед вдячний за відповідь.
якість норм.
пінги нормальні
втрати пакетів це вже щось з обладнанням, не замічав.
trad зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hiweb (17.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2014, 22:26 #2447181   #1843
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Та якраз зараз проблема з провайдером. Великий пінг і втрати пакетів. Причому все відбувається дуже міфічним чином ось уже 6 день після 00:20 ночі інтернет починає "чудити" втрати пакетів коливаються від 20 до 40%.
Все своє обладнання провірив, всі кабеля, кеші\реєстри почистив зробив все з свого боку для перевірки наявності проблеми у мене... Провайдеру писав у тех. підтримку, дзвонив. Сказали перевіримо лінію... Але проблема так і не вирішилась.
У друга якраз інтернет від київстар. На одному і тому самому сервері у нього пінг 18-21 у мене 100+. Ось і вирішив собі теж підключити Київстар.
Але хотів запитатися як справи з даним провайдером у інших людей, щоб потім знову не псувати собі нерви.
Завтра напевно зателефоную, запишуся на підключення.
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2014, 00:32 #2447202   #1844
trad
Старожил
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Все своє обладнання провірив, всі кабеля, кеші\реєстри почистив зробив все з свого боку для перевірки наявності проблеми у мене...
на всякий випадок провір своє залізо. саме простіще - величезний файл чи папку перетягнути по своїй сетці (на другий комп). хотя досить часто буває що щось глючить періодично, а провайдер відмазується бо глюків не видно аж доки не почати нагружати мережеве обладнання на повну "реальними" задачами, а не стандартними в таких випадках засобами віддаленої провірки.
trad зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2014, 01:54 #2447209   #1845
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Я вже провірив все, що тільки можна.Кажу були вичещені всі кеші\реєстри які тільки можливо, провірено на віруси всі системи, провірено всі мережеві кабеля, провірено обжимку кабелів, провірено все мережеве обладнання, прошитив маршрутизатор на саму нову офіційну прошивку, провірив прямим підключенням мережевого кабеля до системи чи не "ріже" швидкість маршрутизатор. Робив пряме підключення мережевого кабеля до 2х системних блоків і одного ноутбука. Все те саме... При чому була ця проблема близько трьох тижнів тому але цілодобово, звернувся в тех. підтримку сказали, що провірять щось там в себе на лінії (частково пропала, втрати пакетів небуло, але відносно інших провайдерів високий пінг залишився). І ось тепер вже протягом тижня проблема повернулася, але проявляється вона рівно після 12 ночі. Незнаю, що за "магія" в них там відбувається і знати нехочу, але якщо вони неможуть це виправити, такий провайдер мені не потрібний.
Ось щойно пропінгував
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2014, 07:19 #2447225   #1846
Emm
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Пінг в кс нормальний, і взагалі серйозних проблем не було, на пам'яті один раз коли інет пропав по невідомій причині, прийшлось дзвонити в тех.підтримку, де мені запоропонували втикути кабель напряму в планшет))) ,але потім після зміни порта з їх сторони - зв'язок появився.
Зараз підключення по vlan чогось висне часом, грішу на той роутер за 1копійку, схоже вже навіть перепрошивка не спасає.
 
Подякував(ла):
hiweb (18.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2014, 12:42 #2447348   #1847
trad
Старожил
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
І ось тепер вже протягом тижня проблема повернулася, але проявляється вона рівно після 12 ночі.
знайома ситуація. просто в мене один нехороший місцевий провайдер не зміг своїми тестами і на місці тестером визначити що був битий кабель... а за пару днів коли тиждень не могли відновити інет і неможливо було додзвонитись до підтримки - відключився.
trad зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2014, 13:51 #2447996   #1848
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Чи зможе хтось обжати кабель сьогодні?
Інтернет КС (бам). Конектора не маю.
Після ремонтупросто в хаті обжати.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 24.09.2014, 06:53 #2449324   #1849
Emm
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Блукають страшилки, що з відключенням електроенергії інет теж буде відсутній, чи то правда?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2014, 07:45 #2449332   #1850
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
Блукають страшилки, що з відключенням електроенергії інет теж буде відсутній, чи то правда?
І Земля буде припиняти своє обертання навколо Сонця. )))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2014, 11:51 #2449429   #1851
Emm
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Тобто комутаторти що на даху підключені, мають безперебійне живлення?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2014, 12:02 #2449435   #1852
trad
Старожил
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
Блукають страшилки, що з відключенням електроенергії інет теж буде відсутній, чи то правда?
швидше за все що так, не думаю що до кожного комутатора прицеплять по "упсу".
trad зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2014, 15:12 #2449504   #1853
Emm
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

В такому випадку КС має зменшити абонплату, або якось компенсувати відсуність мережі по 4 год. кожного дня!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2014, 15:30 #2449508   #1854
trad
Старожил
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
В такому випадку КС має зменшити абонплату, або якось компенсувати відсуність мережі по 4 год. кожного дня!
минулий проавйдер мені і без виключення електрики по району, в суммі за тиждень вирубався нет на 4 години і ніяких компенсацій навіть не думали робити.

до речі так подумав, базові станції для мобілок без електрики можуть також вирубитись... є десь тема про оці відключення щоб тут не флудити?
trad зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2014, 08:24 #2452799   #1855
Barton
 
Аватар для Barton
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Народ, а хто щось знає на нет на Лучаківського 9,11.
2 тиждня будинки без інтернету, а то хоть якусь конкретну інформацію від операротів неможливо отримати
Barton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.10.2014, 09:02 #2452808   #1856
sabotiq
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Всім привіт. Планую підключитись до київстара на тарифний план "Швидкий+" (80мб). Скажіть будьласка хто користується\користувався послугами інтернету від даного провайдера можливо є якісь мінуси, яка якість надання послуг, як інтернет поводить себе на таких сервісах як Twitch.tv, чи бувають дропи швидкості, високі пінги, втрати пакетів і тд...
Наперед вдячний за відповідь.
Для твіч я думаю всетаки краще колумбус. Київстар показав досить високу стабільність роботи, проте твіч якось важко прогружається, частенько підвисав на розширені вище 480.

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
sabotiq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2014, 11:02 #2452854   #1857
trad
Старожил
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від sabotiq Переглянути допис
Для твіч я думаю всетаки краще колумбус.
щоб потім по печорах пропадав нет і замість "важко підгружалось" не грузилось нічого.)
trad зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2014, 22:16 #2454355   #1858
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Підключився до київстару 19.09. Що можу сказати, інтернет працює стабільно, швидість відповідає заявленій - 80мб+ пінги нормальні, всі сайти працюють чудово. Ютуб "своїх 1080р" грузить моментально, твітч в Source якості (1080p з бітрейтом 3000-3500) всі стріми відображає прекрасно, без заторможувань, глюків і тд... На разі всім задоволений, ніяких нарікань немає.
Тільки маю одне запитання. Я оплатив 19.09 за інтернет 100грн. 04.10 нарахувало 36.67 бонусів, а залишок на рахунку був 60+грн.
Воно нараховує кількість бонусів еквівалентну використаним коштам на початок місяця, я все правильно зрозумів?
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2014, 06:57 #2454403   #1859
AlexDv
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Підключився до київстару 19.09. Що можу сказати, інтернет працює стабільно, швидість відповідає заявленій - 80мб+ пінги нормальні, всі сайти працюють чудово. Ютуб "своїх 1080р" грузить моментально, твітч в Source якості (1080p з бітрейтом 3000-3500) всі стріми відображає прекрасно, без заторможувань, глюків і тд... На разі всім задоволений, ніяких нарікань немає.
Тільки маю одне запитання. Я оплатив 19.09 за інтернет 100грн. 04.10 нарахувало 36.67 бонусів, а залишок на рахунку був 60+грн.
Воно нараховує кількість бонусів еквівалентну використаним коштам на початок місяця, я все правильно зрозумів?
Вам нарахувало бонуси за дні від 19.09 до 04.10, від тепер Вам буде нараховуватись повна сума бонусів, починаючи від 4.10 до 4.11 і так далі.
AlexDv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hiweb (07.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2014, 06:14 #2463761   #1860
selb
Активний учасник
Thumbs down Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Був на цьому "провайдері". Все добре, поки працює. Як тільки якась трабла - пиши пропало. Єдиний плюс, це підключають оперативно. Тех. підтримка на рівні "На нашій стороні все чудово. Проблеми у вас з залізом."
Неофіційний форум: http://kyivstar-inet.com/.
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andzhej (27.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:02.