Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


БАГАТЕ МАЙБУТНЄ ЧИ ЗНОВУ ОБМАН З СТОРОНИ ВЛАДИ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.02.2005, 21:40 #41153   #1
XRON
Типово БАГАТЕ МАЙБУТНЄ ЧИ ЗНОВУ ОБМАН З СТОРОНИ ВЛАДИ

ВСЯ "ШУМІХА" НАВКОЛО НАШОЇ ВЛАДИ ПРЕСТИЖНЕ МАЙБУТНЄ ЧИ ПРОСТИЙ БЛЕФ?
XRON зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2005, 01:35 #41172   #2
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово

Поживем - побачим. Але обіцянок дійсно було багато. А подивіться (може вже й ні, в мене трішки застарілі дані) як гальмується процес з Криворіжсталлю. Наштовхує на думки, що все це може з часом заглохнути.
Phantom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2005, 17:31 #41971   #3
XRON
Типово

Не знаю, не знаю може там воно і зміниться але в всерівно влада де є певний потенціал буде корупована

Можливо Ющенко ту контору припре але ніхто не докаже що і він сам собі не забезпечить гарне майбутнє

Поживем побачим...........
XRON зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2005, 18:01 #41974   #4
Kija
Banned
Типово

Поки що влада нічого доброго як на мене не зробила. Ось тільки для прикладу Ющенко хоче ввести мінімальну ЗП здається, щось більше 400грн., і що тут доброго, багато невеликих фірм просто закриються бо не зможуть виплачувати такі заробітні плати або ще більше підуть у "тінь".
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2005, 18:36 #42120   #5
XRON
Типово

Зкритися не закриються.

Податки зменшуться то ж вони і залишуться на тому ж рівні при цьому і працівники будуть задоволені


Так нам обіцяють на майбутнє
XRON зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 06:37 #42234   #6
GAlyun
 
Аватар для GAlyun
Типово XRON

принаймні наступні рік а то і два(може навіть більше) переміни можуть бути не сильно замітні! з того стану в якому Україна зараз тра довго вилазити! ще й людей переучувати жити правильно!
P.S.овечка каже бе-е-е-е!
GAlyun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 06:46 #42235   #7
Kija
Banned
Типово

Цитата
Допис від XRON
Зкритися не закриються.

Податки зменшуться то ж вони і залишуться на тому ж рівні при цьому і працівники будуть задоволені


Так нам обіцяють на майбутнє
Звідки, ти чув що податки зменшуються , вони навпаки ростуть, і то як має бути ростуть, і навіть якби їх зменшили трохи, то як думаєш є різниця заплатити 13% з 200грн., і заплатити 10% з 400грн.?
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 06:50 #42236   #8
GAlyun
 
Аватар для GAlyun
Типово

Цитата:
Допис від Kija
Поки що влада нічого доброго як на мене не зробила. Ось тільки для прикладу Ющенко хоче ввести мінімальну ЗП здається, щось більше 400грн., і що тут доброго, багато невеликих фірм просто закриються бо не зможуть виплачувати такі заробітні плати або ще більше підуть у "тінь".
Я бачу тут хтось не довіряє політиці ТАК! , то хай їде собі в Донбас, думаю там йому буде краще, доки справжня народна влада не наведе там порядок!!! якщо вчив історію то повинен знати економічну реформу в США, всі казали так само але вона зробила свою справу! і до того ж добре зробила!!! з часом...але з часом!!!А всі хочуть щоб їм вже була і птічка і рибка і гриби в роті з відбивними! а якщо ти справді такий вУМНИЙ то повинен знати що ні в політиці ні в економіці все зразу не робиться! не можна перейти зразу від авторитарного режиму до демократичного, і не можна з нічого зробити все за короткий термін... а далі сам подумай!
GAlyun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 06:55 #42238   #9
XRON
Типово

По крайній мірі я знаю мої батьки працюють в податковій
а то шо ти нікому не віриш вали собі на схід в донбас подивимось чи томі там сподобається пусті будинки грошей ноль в придачу смог чи ти там адовго витримаєш
XRON зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 07:00 #42239   #10
GAlyun
 
Аватар для GAlyun
Типово

а я був на першому турі в Маріуполі, там хреново: море грязне, смог такий що першу добу ледве дихав! ні за які гроші мене туда не затягнуть більше!
GAlyun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 07:03 #42241   #11
Kija
Banned
Типово

Причому тут Донбас і смог, смог там тому, що промислова зона, тобто високий рівень виробництва ( в Нью-Йорку тоже смог ), ти кажеш, що твої батьки працюють в податковій, моя ж мати приватний підприємець, в неї на фірмі був революційний комітет від Нашої України під час революції, а зараз нічого доброго про нову владу від неї я нечув, і не про яке зменшення податків також. Та й навіть якщо не брати ті самі податки, а долар для прикладу, ти вважаєш за нормальне штучно утримувати його курс? А Ющенко чи може хтось з його команди це робить, ще й понижає час відчасу, що в любий момент може призвести до того, що буде великий бабах, і знову всі ми станем мільйонерами.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 07:06 #42242   #12
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від GAlyun
Я бачу тут хтось не довіряє політиці ТАК! , то хай їде собі в Донбас, думаю там йому буде краще, доки справжня народна влада не наведе там порядок!!! якщо вчив історію то повинен знати економічну реформу в США, всі казали так само але вона зробила свою справу! і до того ж добре зробила!!! з часом...але з часом!!!А всі хочуть щоб їм вже була і птічка і рибка і гриби в роті з відбивними! а якщо ти справді такий вУМНИЙ то повинен знати що ні в політиці ні в економіці все зразу не робиться! не можна перейти зразу від авторитарного режиму до демократичного, і не можна з нічого зробити все за короткий термін... а далі сам подумай!
Ну якщо ти читав програму Ющенка, як кандидата в президенти, ти повинен був бачити пункти які він обіцяв виконати вже в перші дні свого президенства, поки що він не виконав не одного, чи може я помиляюсь??? Наведи приклад того, що він зробив з того, що обіцяв.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 07:22 #42246   #13
XRON
Типово

слухай волиняко ти маєш щось проти ющенка

чи ти за янека
XRON зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 07:24 #42247   #14
XRON
Типово

людина поки що обїзжає володіння і слоникслоникслоник є такі моменти коли нема часу наскільки я знаю цим займаються міністри чи я помиляюся

і поки що в них все получається а потім поживем побачим
XRON зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 07:32 #42249   #15
Kija
Banned
Типово

Цитата
Допис від XRON
слухай волиняко ти маєш щось проти ющенка

чи ти за янека
Я не маю нічого ні проти Ющенка ні проти Янека, просто хочу сказати, що біля влади ніколи не було святих людей, а Ющенко там був. Ти коли небудь читав як Ющ обійшовся з своєю дружиною, хоча може й краще за Янука бо той взагалі своїй зуби вибиває і носи ламає.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 07:57 #42255   #16
XRON
Типово

Цікаво було б почути
XRON зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 08:13 #42257   #17
Kija
Banned
Типово

Цитата
Допис від XRON
Цікаво було б почути
Ну розпочнем з того, що він одружився на хрещениці Вадима Гетьмана (думаю знаєш такого), коли той забрав його на роботу в Київ, то Ющ і не думав забирати з собою з села жінку і дітей. А знайшов собі там американку, на якій не одружувався до смерті Гетьмана боячись втратити робоче місце, а як тільки того вбили, він це зробив. Його колишня дружина зразу після смерті Гетьмана переїхала жити в Швейцарію, де й була застрелена у власному будинку ( інфа з швейцарських газет), про що наш президент і по сьогодні мовчить.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 08:27 #42261   #18
RUS
 
Аватар для RUS
Типово

Цитата:
Допис від Kija
Цитата
Допис від XRON
Цікаво було б почути
Ну розпочнем з того, що він одружився на хрещениці Вадима Гетьмана (думаю знаєш такого), коли той забрав його на роботу в Київ, то Ющ і не думав забирати з собою з села жінку і дітей. А знайшов собі там американку, на якій не одружувався до смерті Гетьмана боячись втратити робоче місце, а як тільки того вбили, він це зробив. Його колишня дружина зразу після смерті Гетьмана переїхала жити в Швейцарію, де й була застрелена у власному будинку ( інфа з швейцарських газет), про що наш президент і по сьогодні мовчить.
По-перше: Думаю тобі теж не хотілося б розповідати про смерть своїх близьких(не дай Боже звичайно)на весь світ!!!
По-друге: Ятак зрозумів, ти хочеш сказати, що Ющенко сам убив(чи замовив) свою дружину - нісенітниця!!!
По-третє: Якщо ти такий палкий прихильник Ющенка і був активним учасником,судячи із твоїх слів, помаранчево революції

то чому ти так женеш на нього Я не розумію.
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2005, 08:51 #42263   #19
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від RUS
По-перше: Думаю тобі теж не хотілося б розповідати про смерть своїх близьких(не дай Боже звичайно)на весь світ!!!
По-друге: Ятак зрозумів, ти хочеш сказати, що Ющенко сам убив(чи замовив) свою дружину - нісенітниця!!!
По-третє: Якщо ти такий палкий прихильник Ющенка і був активним учасником,судячи із твоїх слів, помаранчево революції

то чому ти так женеш на нього Я не розумію.
Я був учасником ре6волюції тільки тому, що Ющенко краще Януковича, а по-друге тому, що з ним була Тимошенко, а вона баба з характером, чого так нехватає Ющенку. До того ж я на нього не жену бо навожу підтверджені факти, які можуть називатись хіба, що компроматом, а аж ніяк не гоном.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2005, 10:47 #42410   #20
totem
Типово

одружився Ющенко таки справді з розрахунку, але нормально розлучився, залишив жінці солідне "відкупне", вона зараз жива і здорова, займається благодійністю........
totem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:58.