Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Результати опитування: Чи підтримуєш перехід FortYear-а з "Пори" в "Свободу"?
Так / Швидше Так, ніж Ні 15 23.44%
Ні / Швидше Ні, ніж Так 18 28.13%
Важко відповісти / Мені однаково 31 48.44%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2010, 00:04 #1462371   #21
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Mark V
інквізиція розгортає свою діяльність, шукай нову країну і новий форум (десь в розвинутих країнах)

До всіх: наршті прозвучить якась конструктивна критика і конструктивні пропозиції? Хочу спокійно заснути з усвідомленням що є люди здатні бачити далі свого носа.
gsv зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 00:20 #1462379   #22
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

в мене шок, то ж треба було так довго людям мозки компастірувати? га?...
і шо кажеш шо Різник таки надоумив? та дай Боже вам всім розуму і здоровля як хочете і годні шось зробити то робіть. Все ж таки луче ніж демагогію розводити...
то ж треба таке га?
Igor_ko зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 00:22 #1462382   #23
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Фото де з вишиванкою? Пацріот.
Dexter зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 00:40 #1462388   #24
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Viaa а ви знаєте не тіштесь раньше часу... краще працюйте поки маєте можливість а то народ вам ваше місце тоже скоро вкаже якшо протютяєте свій шанс
Igor_ko зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 00:46 #1462390   #25
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

я бачив народ україни в 2004 на майдані оце був народ це була нація якшо кожного разу її отако будуть усякі демаоги обламувати скачучи як блохи з партії в партію то й народ свій розгубите

Додано через 1 хвилину
все йду спати я в шоці в мене одні лише емоції

Востаннє редагував Igor_ko: 02.10.2010 о 00:46. Причина: Пізніше додано
Igor_ko зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 00:47 #1462392   #26
Viaa
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Партія - з народу, а блохи хай скачуть - то таке тимчасове явище.

gsv - діалог виглядає дивно, бо всі мої пости ти видаляєш.
Viaa зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 00:51 #1462395   #27
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Пости видаляє сопартійник новий.
Dexter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (02.10.2010)
Старий 02.10.2010, 00:54 #1462398   #28
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Igor_ko Переглянути допис
усякі демаоги обламувати скачучи як блохи з партії в партію
хіба немає різниці куди демагоги як блохи скачуть? не беріть собі того до голови...

навіть не здогадувався наскільки важливим було для багатьох моє членство в "Порі"...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 01:03 #1462402   #29
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Я шокований.
Віа, мої вітання вам.
ФортЄр, мої співчуття. Зі всією повагою, такий крок був помилкою, і ви в цьому переконаєтесь.
$iD зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 01:14 #1462405   #30
Viaa
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Пости видаляє сопартійник новий.
Схоже на те. Він ще не осягнув, що таке партійна дисципліна у Свободі
Viaa зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 02:13 #1462415   #31
Mark V
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Viaa Переглянути допис
Схоже на те. Він ще не осягнув, що таке партійна дисципліна у Свободі
Схоже на те, що Свобода набравшись перебіжчиків і тушок з усього політичного спектру перетвориться в щось аморфне і нікому не потрібне і скінчить так само, як і пора.

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
До всіх: наршті прозвучить якась конструктивна критика і конструктивні пропозиції? .
Та нема вже ніякої критики.
І пропозицій певно теж не прозвучить. В мене взагалі то є одна конструктивна пропозиція, але справа в тому, що вона не цензурна. Тому утримаюсь від її озвучення.

П.С. Таки не втримався, щоб не озвучити причину політичних метаморфозів Фортєра про яку він красномовно мовчить незважаючи на усю його напускну публічність.
Справа в тому, що Свобода йому дала квиток в прохідну частину списку.
Так, можливо він при владі і не буде красти.
Так, можливо він і сильно зловживати владою не буде і можливо навіть іншим (на перших порах) зловживати не дозволить.
Але в нього манія влади і манія своєї потрібності при владі. (Це як в наркомана манія ширнутися, чи як в алкоголіка манія трошки випити).
А що Свобода трошки не така - то для нього фігня. Він її використає як взлітну смугу для своєї подальшої політичної кар"єри.
А далі гори та Свобода синім вогнем. Сідати він буде вже на зовсім іншу політичну посадочну смугу і за кілька років польоту віддалиться від взлітної смуги ще далі, чим наразі віддалився від політичних ідеалів ПОРИ.
Так, що старт даний, політ дозволено, 24 години , політ нормальний.

Востаннє редагував Mark V: 02.10.2010 о 02:33.
 
Подякували 2:
MrDem (18.10.2010), timka.org (06.10.2010)
Старий 02.10.2010, 06:45 #1462422   #32
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Схоже на те, що Свобода набравшись перебіжчиків і тушок з усього політичного спектру перетвориться в щось аморфне і нікому не потрібне і скінчить так само, як і пора.
Ти як був даеклим в політиці, так і залишився.
Щоб піти мажоритарником, двері відкриті практично у кожної партії. Кожна партія хоче мати хороший актив, а не ботів.
Навчись читати хоча би. Пора померла давно, Каськів любить президента. Якщо би ФортЄр пішов від пори, ти би тут нам розказував про партію регіонів і "скору вічність".
Якщо ти так переживаєш як скінчить ФортЄр, то в тебе звичайна особиста неприязнь, а не якісь чіткі політичні переконання (яких по суті ніколи і не було, сам же признавався що приходиш на форум лиш би подрочити).

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Та нема вже ніякої критики.
І пропозицій певно теж не прозвучить. В мене взагалі то є одна конструктивна пропозиція, але справа в тому, що вона не цензурна. Тому утримаюсь від її озвучення.
критики від тебе ніколи і не було, як і не було чіткої позиції, переконань, бажань щось міняти
в тебе вірний підпис "активний неучасник", така собі аморфна амеба, яка підтявкує щось аби вбити час.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
П.С. Таки не втримався, щоб не озвучити причину політичних метаморфозів Фортєра про яку він красномовно мовчить незважаючи на усю його напускну публічність.
Справа в тому, що Свобода йому дала квиток в прохідну частину списку.
Ти знову ж таки далекий і не грамотний, може нарешті прочитаєш перший пост?
ФортЄр йде по мажоритарці, а не посписку, різницю хоч вловлюєш?
Шанси стати депутатом не такі вже великі.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Так, можливо він при владі і не буде красти.
Так, можливо він і сильно зловживати владою не буде і можливо навіть іншим (на перших порах) зловживати не дозволить.
ти уявляєш принцип роботи міської ради?
просвіти будь-ласка як пересічний депутат зможе щось вкрасти?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Але в нього манія влади і манія своєї потрібності при владі. (Це як в наркомана манія ширнутися, чи як в алкоголіка манія трошки випити).
А що Свобода трошки не така - то для нього фігня. Він її використає як взлітну смугу для своєї подальшої політичної кар"єри.
В кожного своя манія, головне щоб вона була здоровою. В тебе манія словесного старческого поносу, але ми вже якось навчились з цим жити

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
А далі гори та Свобода синім вогнем. Сідати він буде вже на зовсім іншу політичну посадочну смугу і за кілька років польоту віддалиться від взлітної смуги ще далі, чим наразі віддалився від політичних ідеалів ПОРИ.
Так, що старт даний, політ дозволено, 24 години , політ нормальний.
Що таке ідеали "ПОРИ"? А я тобі скажу - це Зеник Щепановський, якого запропонувала "ПОРА" стати мером на цих виборах. І я радію що пористам вистачило політичної волі не прогнутись під Каськіва, а вчасно відхреститись від неї і продовжувати свою політичну діяльність.
Чого ж тебе так хвилює цей літак, якщо ти ніколи не голосував, не голосуєш і не будеш це робити за ФортЄра, ВОС чи когось іншого ?
Я радий за одне - в тебе появилась нова ціль в житті, ти проживеш ще на 10 років довше дякуючи ФортЄру
gsv зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 07:34 #1462425   #33
Gold_A
 
Аватар для Gold_A
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Ну запропонували форту прохідне місце у списку? Ну і шо? Трагедію з йього робити?
Ну хоче хлопець бути в міські раді. Дайте спокій. В нас 20% тернополян продають свій голос за 150 грн.
Чого б йому не продати свій за мандат депутата.
Розвели тут демагогії.
Gold_A зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 08:07 #1462429   #34
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
Ну запропонували форту прохідне місце у списку? Ну і шо? Трагедію з йього робити?
Ну хоче хлопець бути в міські раді. Дайте спокій. В нас 20% тернополян продають свій голос за 150 грн.
Чого б йому не продати свій за мандат депутата.
Розвели тут демагогії.
Не дивуюсь що Марк політично-безграмотний, але тобі дивно, як штабісту Чубака. Ти теж не розмієш різниці між списком і мажоритаркою?

Додано через 19 хвилин
п.с. http://mihailobrodskiy.livejournal.com/393245.html

Востаннє редагував gsv: 02.10.2010 о 08:07. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 08:22 #1462437   #35
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

також не люблю перебіжчиків

але тут питання треба ставити трошки по іншому.
і умови цього питання наступні:
головний голова пори каськів схрунився. скинути його з посади - неможливо. по суті пора стала ще одним сателітом ПР... місія якої буде відбір голосів від опозиційних партій.
тому прийшлось покидати цю партію.

далі є 2 варіанти розвитку подій: залишатись позапартійним, чи вступати кудись.
але раз раніше займався політикою, а потім перестав тільки із-за того, що партія пропала - це те ж саме, що після розвалу фірми лишатись безробітним, замість того, щоб піти працювати в іншу фірму (навіть на іншу спеціальність).

ми неоднократно повторювали: партія - це всього лише інструмент втілення своїх поглядів. можливість впливу на господарські та політичні процеси.
в Україні партій, з якими можна мати справу, залишилось одиниці: фз (з відсутністю чітких поглядів та ідеології), гриценко (який себе згадує в третій особі множини)... варіантів, погодьтесь, небагато...

зрештою, дайте людям потішитись останніми виборами в історії України...
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 3:
Лехтур (02.10.2010), gsv (02.10.2010), MrDem (18.10.2010)
Старий 02.10.2010, 08:39 #1462440   #36
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

ірину фаріон в кожен дитячий садок!
Zavgosp зараз поза форумом  
Подякували 5:
$iD (03.10.2010), Лехтур (02.10.2010), gsv (02.10.2010), paravozz (04.10.2010)
Старий 02.10.2010, 09:40 #1462461   #37
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
далі є 2 варіанти розвитку подій: залишатись позапартійним, чи вступати кудись.
але раз раніше займався політикою, а потім перестав тільки із-за того, що партія пропала - це те ж саме, що після розвалу фірми лишатись безробітним, замість того, щоб піти працювати в іншу фірму (навіть на іншу спеціальність).
та воно то так, але нафіга було попускати фірму -конкурента, щоб тепер робити гарні очі і дякувати, що не лишили серед поля самого.
скажу ще одну річ.
Фортієр, щоб ти зараз не розписував тут нам і до яких висот ти б не взлетів, я знаю одне точно. в основному через цей форум і форумчан ти стався як політик (який вже є). і всю свою політичну "діяльність" ти проводив тут на форумі, у відповідному розділі) та, куди ти ідеш тебе беруть - є свій адмін. готуйся стати новачком зі всіма витікаючими наслідками
п.с. коли буде найближча смолоскипна хода - маячте, ми всім форумом прийдем подивитись на те, як горить вогонь і як працюють люди
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 02.10.2010, 10:00 #1462475   #38
Mark V
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Не дивуюсь що Марк політично-безграмотний
gsv пригадай скільки тон помиїв ти на Свободу виляв, скільки людино-годин на це витратив. Але достатньо було Фортєру вступити в Свободу, як ти тут вже розкланюєшся на всі боки
Цікаво було би тебе почитати, якби Фортєр вступив в компартію чи в якусь ісламістьську партію.
Я чомусь впевнений, що ти і в такому разі виявився вище політичних амбіцій і усім показав правільніий політичний вектор.



Востаннє редагував Mark V: 02.10.2010 о 10:05.
 
Подякували 2:
сім самураїв (02.10.2010), paravozz (04.10.2010)
Старий 02.10.2010, 10:40 #1462499   #39
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
та воно то так, але нафіга було попускати фірму -конкурента, щоб тепер робити гарні очі і дякувати, що не лишили серед поля самого.
ніхто і не дякує. його запросила фірма-конкурент. він погодився на пропозицію не відразу.
коли приймалось рішення, було враховано і думку його соратників.
п.с. в порівнянні зі мною і гсв форт"єр досить толєрантнєнько ставився до свободи

п.п.с. а чому ти так активізувався? маєш особистий інтерес як тимур?
riznyk зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 10:43 #1462502   #40
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
ніхто і не дякує. його запросила фірма-конкурент. він погодився на пропозицію не відразу.
коли приймалось рішення, було враховано і думку його соратників.
п.с. в порівнянні зі мною і гсв форт"єр досить толєрантнєнько ставився до свободи

п.п.с. а чому ти так активізувався? маєш особистий інтерес як тимур?
не знаю ні про які особисті інтереси тимура. просто не люблю херні.
сім самураїв зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:13.