Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Чому в Україні нічого не міняється

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.10.2017, 21:13 #2709145   #41
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Ось — класика

А насправді це дуже сумно.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 21:46 #2709147   #42
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Кажеш класика...Ось — класика: http://forum.te.ua/showthread.php?p=2709113#post2709113
.....нагадало:
Ну раз пішла така пянка офтопу то http://ugandan.livejournal.com/23475.html
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 22:00 #2709148   #43
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
всі черги по талончику (навіть в супермаркеті за ковбасою)
Просто заради цікавості: у Штатах є черги за ковбасою?
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 22:14 #2709150   #44
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Просто заради цікавості: у Штатах є черги за ковбасою?
Так В супермаркетах є типу ковбасно/сирні відділи, там ти можеш вибрати шо саме ти хочеш, десь так з 200+ асортименту, і головне як за тонко нарізати. Вони тобі нарізають, важать і клеють стікер з ціною і штрохкодом, з яким ти оплачуєш на касі.
Так вот, до цих нарізальщиків якщо після роботи або на вихідних зазвичай є черга, і ти коли підходиш, відриваєш талончик, а біля них є табло яке висвічує якому талончику підходити на обслуговування.
Ну і такий принцип тут майже всюди де буває черга, ніхто не лізе без черги, ніхто не штовхається, ніхто не свариться.
Якщо не хочеш стояти в черзі - можна або взяти палку ковбичси на полці (вони вже зважені і з штрихкодом), або на тій же полці буває в кульочку нарізана вже, но там може бути не така як ти хочеш, не та товщина, замало/забагато і тд.

Востаннє редагував vanco2: 16.10.2017 о 00:57.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (16.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 23:22 #2709157   #45
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
1. Про єворопу не буду казати і про УСІ коаїни теж (навіть не сумніваюсь що ти це кажеш на основі якигось рельних данних, а не просто так! Насправді ні, думаю ти просто ляпнули язиком, бо в тебе нема таких знань ти це сказала на підставі СВОГО СУБЄКТИВНОГО УЯВЛЕННЯ, яке може кардинально відрізнятись від реальності). А вот про США дещо знаю, тут є таке поняття як лоббісти, які мають право представляти у владі інтереси приватних копорацій, фірм, урядів і тд. Вони можуть наприклад за дозвіл якогось нафтопроводу, чи побудови заводу видати додаткові кошти в бюджет, чи взяти на себе будівництво інфраструктурних обєктів і тд. Тільки їх послуги оплачуються в білу, декларуються і з них спралуються податки! За нецільове використання чи тим більше присвоєння коштів дрючать відразу як знайдуть, недавно один кандидат сів за то шо вкрав гроші з свого передвиборного фонду. А піпец як розкручувались "корупційні" дії Клінтон, яка давала лекцію на волстріт за (якщо не помиляюсь) 250К баксів! Но, при тому ці гроші пройшли в біло, з них заплатили податки Але це якби влада - про них можна судити дуже обмежено, тепер мій досвід - за майже 6 років я не бачив жодного прояву корупції, вот рельно жодного, ніхто в мене не вимагав ніяких хабарів, ні в моїх знайомих їх ніхто не вимагав, всі черги по талончику (навіть в супермаркеті за ковбасою), і тд. Єдине що може виклакати підозру це коли ти платиш комусь за послуги чи товар кешем, і то не факт шо вони той весь кеш не задекларують і не спалатять з нього в кінці року податок. Тому не треба ля-ля

2. 90% реальна цифра? А можна якийсь реальни приклад? А то я вот не вірю! Мені вот знов здається шо ти просто ляпнула язиком.
А кого ти мала на увазі під "вищими ешелонами влади"? (ну і ти не подумай, я не хочу сказати шо влада в нас кристально чиста, прсто крадуть не тільки вищі ешелони а тупо більшість тих хто може, а оці казки про 90% в вищих ешелонах зазвичай розказуть шоб оправдати свої дії)
Я ніби написала, що мова йде про корупцію на верху і порівнювати її з корупцією в черзі за ковбасою дуже мило.
Мови немає, що ти знаєш все чим живуть американські сенатори, і можливо я на них дарма наговорюю, але таки трохи кіноман, і більша половина американських фільмів про поліцію і політику розказує нам про продажних сенаторів. Ну я вже навіть не говорю про КАрточний дім.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2017, 09:52 #2709166   #46
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
більша половина американських фільмів про поліцію і політику розказує нам про продажних сенаторів.
Вот оно чо, Михалич... Спробуй подивитися фільми DC, Marvel, цю вашу ГП і ти кардинально зміниш своє відношення до штатів. І Болівуд не забуть. Там дуже пізнавально про Індію.

Судити про країну по її фільмам це так мило
pixel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (15.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2017, 10:04 #2709167   #47
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Вот оно чо, Михалич... Спробуй подивитися фільми DC, Marvel, цю вашу ГП і ти кардинально зміниш своє відношення до штатів. І Болівуд не забуть. Там дуже пізнавально про Індію.

Судити про країну по її фільмам це так мило
Без вогню не буває диму.
Болівуд це окрема історія. А так то навіть дуже добре судити.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2017, 10:07 #2709168   #48
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Є ще щось що не влаштовує?
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2017, 23:51 #2709262   #49
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я ніби написала, що мова йде про корупцію на верху і порівнювати її з корупцією в черзі за ковбасою дуже мило.
Мови немає, що ти знаєш все чим живуть американські сенатори, і можливо я на них дарма наговорюю, але таки трохи кіноман, і більша половина американських фільмів про поліцію і політику розказує нам про продажних сенаторів. Ну я вже навіть не говорю про КАрточний дім.
А якшо подивитись клан сопрано - то здається шо в США розгул мафіозі, якшо подивитись середньостатистичний бойовичок - то здаєтсья шо тут одні перестрілки, якщо подивитись "ходячих мерців" то вже давно збулась мічта москалів і тут повний апокаліпсис
Як ти кажеш "дуже мило" складати враження про корупцію по художніх фільмах, до речі, я не приводив чаргу за ковбасою як доказ це ти вирвала кусочок змісту шоб побудувати на тому свої контраргументи і так собі мене підколоти, то я ще раз повторюсь - з корупцією за майже 6 років я не зустрічався нігде, ні в лікарні, ні в школі, ні в коледжі, ні на роботі, ні в державних установах, ні в DMV(типу наше ДАІ), ні копи не пробували брати хаба, і головне - ніразу не чув щоб хтось з мого кругу спілкування зустрічав десь корупцію чи хабарництво тут (сподіваюсь так тобі легше зрозуміти про що був пост і ніяка ковбаса і черга більше не відволікає твоєї уваги від суті ).

Про сенаторів, в США кожен подає в кінці року податкову декларацію, кожна компанія які торгує на біржі своїми акціями проходить аудит де видно навіть скільки заробили ЗП їх топменеджмент, вся нерухомість, її ціна, скільки кожен рік за неї спрачено податку і хто власник - це відкрита інформація, коли в тебе є прізвище і імя - ти можеш взнати якою нерухоміст володіє людина, скільки вона коштує, який податок платиться, якщо в тебе є адреса - ти можеш спокійно дізнатись кому вона належить. Спокійно можна глянути хто твій сусід, скільки він заплатив за хату і скільки податків на нерухомість. Також добре працює IRS (податкова типу), і якщо ти, купиш будинок за мільйон без кредиту, а в тебе доходи не дозволяють, то тобі зроблять аудит, і вияснять звідки гроші. При такій відкритості ховати статки чи переписувати їх на родичів - не працює.
Звичайно я не можу судити про рівень корупції сенаторів, бо я не маю для того достатньої підготовки, часу, джерел (сорі, карточний домік рахувати не будем), але що я бачу - дороги, розвязки будуються, в нашому районі побудували за рік ще одну молодшу школу новеньку, дозвіл на зброю коштував 140 баксів з вересня коштує вже 40, сенатори проголосували за надання Україні летальної зброї - вот чого мені бути не задоволеним і думати корумповані сенатори чи нє (при тому картковий будинок дивився теж)?

А про покупцію наверху - думати треба в останню чергу, а в першу чергу думати про себе і про ті місця на які ти можеш повпливати - наприклад школа, садочок, і тд, потім місцеві проблеми, дім ОСББ, місцевий депутат, а вже якщо все буде ОК тут, тоді вже треба задумуватись про копупцію в "вищих ешелонах" (на яку ти по суті не можеш впливати ніяк, а отже твої роздуми просто дурна втрата твоєї енегрії і часу без надії на результат), но я щось впевнений як в нас люди масово почнуть цікавитись тим що в них під носом робиться і то якось приводити до порядку - то автоматично і в "вищих ешелонах" всьо попрямує в бік конструктиву.

Ну і ти так і не написала реальний проклад коли корупційний відкат 90%.

ПС. Ну і ше про картковий будинок - вже кілька раз бачив як москалі в дискусіях про то шо в них корупція і повна жопа тикали пальцем не картковий будинок, так шо в нас з ними таки багато спільного шо не кажи

Востаннє редагував vanco2: 16.10.2017 о 00:58.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (16.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 12:46 #2709290   #50
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А про покупцію наверху - думати треба в останню чергу, а в першу чергу думати про себе і про ті місця на які ти можеш повпливати - наприклад школа, садочок, і тд, потім місцеві проблеми, дім ОСББ, місцевий депутат, а вже якщо все буде ОК тут, тоді вже треба задумуватись про копупцію в "вищих ешелонах" (на яку ти по суті не можеш впливати ніяк, а отже твої роздуми просто дурна втрата твоєї енегрії і часу без надії на результат), но я щось впевнений як в нас люди масово почнуть цікавитись тим що в них під носом робиться і то якось приводити до порядку - то автоматично і в "вищих ешелонах" всьо попрямує в бік конструктиву.
Твердолобість зашкалює. Чудовий приклад того що українці мають ментальність тєрпіл. Яка, мабуть, формувалась не одну сотню років. Нас стабільно нагібають вже 26 років, а до того нагібали ще енну кількість століть, але оскільки ми на це не можемо ніяк вплинути, значить ми всі лохи, така наша доля, і потрібно з цим змиритися. І поки нас нагібають, будемо займайтися садочками, осбб і іншою фігньою, за яку дядя, який нас нагібає, обовязково похвалить і постукає по плечу, успішно продовжуючи нагібання, але вже більш конструктивніше.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 13:14 #2709294   #51
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Твердолобість зашкалює. Чудовий приклад того що українці мають ментальність тєрпіл. Яка, мабуть, формувалась не одну сотню років. Нас стабільно нагібають вже 26 років, а до того нагібали ще енну кількість століть, але оскільки ми на це не можемо ніяк вплинути, значить ми всі лохи, така наша доля, і потрібно з цим змиритися. І поки нас нагібають, будемо займайтися садочками, осбб і іншою фігньою, за яку дядя, який нас нагібає, обовязково похвалить і постукає по плечу, успішно продовжуючи нагібання, але вже більш конструктивніше.
Людина для якої побутові хабарі є нормою не обурюється корупцією на вищому рівні а навпаки - заздрить.
Щоб боротися з корупцією на вищому рівні потрібно мати потужну команду з кришталево чистою репутацією. Але наші так звані "антикорупційники" вже давно скомпроментовані.

пс. Завтра будеш в Києві?
pixel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (16.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 13:15 #2709295   #52
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

А ще, помимо ментальності терпіл, в пересічного українця ярко виражена амнезія:

https

В 13-14 роках партія регіонів була для пересічного українця уоособленням зла та мафіозним кланом, а тепер же ця партія, яка поміняла форму та зміст, але не змінила суть, є де-факто частиною коаліції разом з БПП і народним фронтом, і це, для пересічного українця вважається цілком нормальним. А парламент, в парламентсько-президентській республіці, де-юре вже другий рік працює без коаліції, і це також вважається нормальним. Так і живемо.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 13:17 #2709296   #53
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
українці мають ментальність тєрпіл.
А, і ще говори за себе. А то збоку виглядає так ніби ти судиш по собі.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 15:40 #2709310   #54
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Твердолобість зашкалює. Чудовий приклад того що українці мають ментальність тєрпіл. Яка, мабуть, формувалась не одну сотню років. Нас стабільно нагібають вже 26 років, а до того нагібали ще енну кількість століть, але оскільки ми на це не можемо ніяк вплинути, значить ми всі лохи, така наша доля, і потрібно з цим змиритися. І поки нас нагібають, будемо займайтися садочками, осбб і іншою фігньою, за яку дядя, який нас нагібає, обовязково похвалить і постукає по плечу, успішно продовжуючи нагібання, але вже більш конструктивніше.
Ідіот, а тепер подумай головою, звідки береться влада і її звички і переконання. Нє їх не присилають з москви, вони вибрані народом з представників того ж народу. І поки буде дотримуватись принцип змінності влади, а в нас він слава богу вже 26 років дотримується, то в всьому треба винити не владу а народ який ту владу обирає, і який ЗАВЖДИ є одним з основних ініціаторів суспільного договору. А наразі в нас договір такий - крадіть самі но щоб не дуже сильно і дайте нам шось урвать.
І це підтверджується вже купу раз, вон навіть Пантеру абсолютно не бентежить побутова корупція з якою вона ОСОБИСТО стикається дуже часто, але вона вкрай стурбована 90% відкатів на найвищих рівнях (про які вона тільки чула плітки). От це і є проблема, не ті пріорітети!
І повірте, якщо побороти побутову корупцію, якщо в суспільстві корупція, хабарі і тд буде вважатьсь чимось вкрай негативним, то і на вищих рівнях все зміниться.

Ну і якщо ти не тірпіла і не твердолобий - то може ти нам рохкажеш свою успішну історію як ти особисто брав участь в подоланні корупції у вищих ешелонах влади?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (16.10.2017), pixel (16.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 15:48 #2709311   #55
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
І повірте, якщо побороти побутову корупцію, якщо в суспільстві корупція, хабарі і тд буде вважатьсь чимось вкрай негативним, то і на вищих рівнях все зміниться.
Є таке прислівя яке часто згадують "борцуни з корупцією" маючи на увазі владу:
Риба гниє з голови.

А тепер уважно читаємо ст. 5 Конституції України.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 16:03 #2709312   #56
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Є таке прислівя яке часто згадують "борцуни з корупцією" маючи на увазі владу:
Риба гниє з голови.

А тепер уважно читаємо ст. 5 Конституції України.
Ну треба визнати що з голови теж можна змінити систему на краще, маєм яскравий приклад - Грузію, там прийшла команда Саакашвілі/Бендукідзе/і не памятяю хто там був силовиком. Вот вони під реформи отримали фінансування, і троє почали різко перебудовувати систему, і перебудували!

Але, так як не було запиту з низу (все як в нас, вийти постояти - то всі раді, а як доходить до подолання корупції на твому рівні - то відразу показують палцем кудась далі), так от запиту знизу не було, і реформи зробились зверху вниз, відповідно з посадками, штрафами, і іншими силовими і каральними заходами. Так Грузія змінилась, но як результат Саакашвілі і його політсила продули вже не одні вибори величезна частина народу їх ненавидить настільки шо голосують за промосковські сили, силовик сидить, Саакашвілі і бігах, кажуть шо по корупції теж стався відкат, чого варто наприклад призначення міністром колишнього футболіста

Далі дивимся на Сінгапур - там чувак який зробив реформи робив їх користуючись авторитаризмом і контролем всіх гілок влади, за будь-які мінімальні проступки просто величезні штрафи (за полювок на асфальт - 500 баксів), і моє улюблене, аксцизи на автомобілі там просто космос, в них пуста по комплектації тойота королла коштує як добре нафаршерований лакшарі клас, наприклад в штатах.

Так шо приклади є, коли приходить чувак, захоплює владу, і починає реальні реформи, но я не впевнений що мені саме цей варіант подобається, по перше сам факт концентрації влади в одних руках це як на мене не ОК, по друге так нема діалогу і так званого суспільного договору, нема зворотнього звязку влади і людей.

Мені особисто найбільше подобається як зробили і Ісландії, там тупо люди самі написали нову конституцію, і відмовились оплачувати борги які незаконно наробив їх уряд, і ніхто нічого їм не зміг зробити Но як бачим там люди готові на себе брати відповідальність, а не безрезультатно турбуватись про вищі ешелони.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 16:57 #2709317   #57
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ідіот, а тепер подумай головою, звідки береться влада і її звички і переконання. Нє їх не присилають з москви, вони вибрані народом з представників того ж народу.

Ну і якщо ти не тірпіла і не твердолобий - то може ти нам рохкажеш свою успішну історію як ти особисто брав участь в подоланні корупції у вищих ешелонах влади?
Йолуп, складається таке враження що ти абсолютно не читаєш що пишуть твої опоненти, перш ніж їм відповідати. Бо тебе слухати, те саме що слухати спорчену шарманку, яка заклинила в одному і тому самому місці на пластинці, і відтворює без перестанку одне і те саме. Якби ти уважно читав мої дописи, то б зрозумів, що аргументи, які ти приводиш в своїх дописах, є завуальованою копією того що в своїх дописах пишу я, при цьому виставляючи це мені як контраргументи.

Є сукупність факторів чого в цій країні все так як воно є. І коли я пишу про "ментальність тєрпіл" я пишу не про погану владу, а про народ який цю погану владу вибирає, і його цілком влаштовує що ця погана влада його нагібає, при чому влаштовує настільки, що на чергових виборах підуть голосувати за тих же. Сам же писав що порошенко найкращий президент, значить і ти відносишся до цієї ж маси.

І про яку змінність влади ти тут блеєш взагалі? Міняються партії, бренди, обличчя на тв, головні бенефіціари залишаються ті ж. Це такі пасани як ахмєтов, порошенко, фірташ, льовочкін, суркіси, коломойский, медведчук і ін. Які монополізували цілі галузі економіки, медіа і політичні партії, і під кожні вибори, цими ж людьми, створюються нові проекти, в яких в основній масі задіяні старі кадри, розкручується за допомогою адмінресурсу, медіа, в результаті маса голосує так як їм скаже це зробити телевізор (читай власник каналу, тобто олігарх), і ці самі люди залишаються на тих же самих потоках на яких вони сиділи до цих же самих виборів.

В кінцевому результаті виходить замкнутий круг. І звісно таким партіям як сила людей, демальянс, та будь яким адекватним партіям які не мають грошей від олігархів, не реально пробити це замкнуте коло, тому що пересічний українець про ці партії навіть не чув, не говорячи про те щоб він за них голосував.

І так, боротися за зміни знизу є сенс, але це буде сенс без сенсу, поки буде відбуватися те що відбувається на верху, і будуть голосуватися на виборах за тих же.

Востаннє редагував Chefild: 16.10.2017 о 17:10.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 17:14 #2709318   #58
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Йолуп, складається таке враження що ти абсолютно не читаєш що пишуть твої опоненти, перш ніж їм відповідати. Бо тебе слухати, те саме що слухати спорчену шарманку, яка заклинила в одному і тому самому місці на пластинці, і відтворює без перестанку одне і те саме. Якби ти уважно читав мої дописи, то б зрозумів, що аргументи, які ти приводиш в своїх дописах, є завуальованою копією того що в своїх дописах пишу я, при цьому виставляючи це мені як контраргументи.

Є сукупність факторів чого в цій країні все так як воно є. І коли я пишу про "ментальність тєрпіл" я пишу не про погану владу, а про народ який цю погану владу вибирає, і його цілком влаштовує що ця погана влада його нагібає, при чому влаштовує настільки, що на чергових виборах підуть голосувати за тих же. Сам же писав що порошенко найкращий президент, значить і ти відносишся до цієї ж маси.

І про яку змінність влади ти тут блеєш взагалі? Міняються партії, бренди, обличчя на тв, головні бенефіціари залишаються ті ж. Це такі пасани як ахмєтов, порошенко, фірташ, льовочкін, суркіси, коломойский, медведчук і ін. Які монополізували цілі галузі економіки, медіа і політичні партії, і під кожні вибори, цими ж людьми, створюються нові проекти, в яких в основній масі задіяні старі кадри, розкручується за допомогою адмінресурсу, медіа, в результаті маса голосує так як їм скаже це зробити телевізор (читай власник каналу, тобто олігарх), і ці самі люди залишаються на тих же самих потоках на яких вони сиділи до цих же самих виборів.

В кінцевому результаті виходить замкнутий круг. І звісно таким партіям як сила людей, демальянс, та будь яким адекватним партіям які не мають грошей від олігархів, не реально пробити це замкнуте коло, тому що пересічний українець про ці партії навіть не чув, не говорячи про те щоб він за них голосував.
Йолупе, якщо ти віриш шо призначивши на посаду президанта святу людину яка нічо не краде, не їсть, не пє, а харчується святим духом, і від того все зміниться - ти наївнй ідіот! Вот шо я тобі хочу сказати.

І то шо ти так сильно переймаєшся Порошенком - це тупість вищої міри, бо це тобі НІЧОГО не дає, бо Порошенко на пряму ніяк не впливає на тебе так само як ти на Порошенка, тільки Порошенко робить правильно - він кладе на тебе абсолютного болта і навіть не задумується про твоє існування, а ти постійно про нього думаєш і пишеш, турбуєшся, нервуєшся і тд хоча тобі це нахер не потрібно і це абсолбтно нічого не міняє. Про Порошенка треба подумати раз в 4 роки, подивитись чи є хтось кращий і якщо є проголосувати за нього - ВСЬО. А решту часу терба думати про то що твориться прямо біля тебе, на роботі, в сімї, на твоїй вулиці, в транспорті на якому ти їздиш, в школі в яку ходить твоя дитина, в місці в якому ти живеш - бо саме ці речі визначають якість твого життя.

Додано через 4 хвилини
Цитата І так, боротися за зміни знизу є сенс, але це буде сенс без сенсу, поки буде відбуватися те що відбувається на верху, і будуть голосуватися на виборах за тих же.
Це твоя хибна думка, бо зміни в більшості випадків приходять знизу, особливо в демократіях, бо вибирати треба з людей між нас, а між нас наразі людей які не будуть займатись корупцією і балатуються практично нема, а ті що є не балатуються, бо нормальна людина не буде безкоштовно працювати керуючись тільки інтересами загального блага!

Ну і повторюсь:
Ну і якщо ти не тірпіла і не твердолобий - то може ти нам розкажеш свою успішну історію як ти особисто брав участь в подоланні корупції у вищих ешелонах влади?

Востаннє редагував vanco2: 16.10.2017 о 17:22. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 17:34 #2709321   #59
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Йолупе, якщо ти віриш шо призначивши на посаду президанта святу людину яка нічо не краде, не їсть, не пє, а харчується святим духом, і від того все зміниться - ти наївнй ідіот! Вот шо я тобі хочу сказати.

І то шо ти так сильно переймаєшся Порошенком - це тупість вищої міри, бо це тобі НІЧОГО не дає, бо Порошенко на пряму ніяк не впливає на тебе так само як ти на Порошенка, тільки Порошенко робить правильно - він кладе на тебе абсолютного болта і навіть не задумується про твоє існування, а ти постійно про нього думаєш і пишеш, турбуєшся, нервуєшся і тд хоча тобі це нахер не потрібно і це абсолбтно нічого не міняє. Про Порошенка треба подумати раз в 4 роки, подивитись чи є хтось кращий і якщо є проголосувати за нього - ВСЬО. А решту часу терба думати про то що твориться прямо біля тебе, на роботі, в сімї, на твоїй вулиці, в транспорті на якому ти їздиш, в школі в яку ходить твоя дитина, в місці в якому ти живеш - бо саме ці речі визначають якість твого життя.
Оуєє, я здаюсь, ти виграв. Точніше переконав мене в тому що йолуп, при чому невиправний йолуп! А в йолупа перемогти в дискусії неможливо апріорі. Ну так само як в цій байці про гру в шахмати з голубом, він тобі зіб'є всі фігури, насре на доску і полетить розказувати всім що він переміг.

А взагалі не помішало б тобі прочитати що таке якість життя, і від чого вона визначається. Бо якби, тільки від цього всього що написав ти зверху, визначалась якість життя, то з цієї країни мабуть би не виїхало (в т.ч і ти) вже мільйони людей, і ще немало найближчим часом виїдуть, а 60% населення не жило б за межею бідності.
Але то таке, саме завдяки таким твердолобим як ти і тобі подібним ми сьогодні маємо те що маємо.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 17:40 #2709322   #60
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Оуєє, я здаюсь, ти виграв. Точніше переконав мене в тому що йолуп, при чому невиправний йолуп! А в йолупа перемогти в дискусії неможливо апріорі. Ну так само як в цій байці про гру в шахмати з голубом, він тобі зіб'є всі фігури, насре на доску і полетить розказувати всім що він переміг.

А взагалі не помішало б тобі прочитати що таке якість життя, і від чого вона визначається. Бо якби, тільки від цього всього що написав ти зверху, визначалась якість життя, то з цієї країни мабуть би не виїхало (в т.ч і ти) вже мільйони людей, і ще немало найближчим часом виїдуть, а 60% населення не жило б за межею бідності.
Але то таке, саме завдяки таким твердолобим як ти і тобі подібним ми сьогодні маємо те що маємо.
>>>>>>> Ну і якщо ти не тірпіла, не твердолобий, не йолУп - то може ти нам розкажеш свою успішну історію як ти особисто брав участь в подоланні корупції у вищих ешелонах влади? <<<<<

Додано через 1 хвилину
Цитата Але то таке, саме завдяки таким твердолобим як ти і тобі подібним ми сьогодні маємо те що маємо.

АААА точно, це ж я в усьому винен, бо не проголосував за Гриценка

ПС. Спеціально на твоє питання відповім чого народ живе за межею бідності - бо вони ліниві долбодятли які не вміють ніхера робити і вчитись не хочуть - це основна причина.
Чого народ виїзджає - та бо думають шо то вся причина в місці, і до речі, багато хто далі продовжує бути лінивим довбодятлом, і далі живе на межі бідності, повір, таких багато, але в більшості такі нікуда не виїзджать - то ж тре тоже не мало рухів для того зробити, а сидять на форумах і тріщять як погано жити, хто винен, і тд. В основному сходяться на тому що винен в них Порошенко і "вищі ешелони власті"

Востаннє редагував vanco2: 16.10.2017 о 17:47. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:31.