Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Результати опитування: чи змінять Азіати світовий ринок автомобілів
Порвуть як тузік грєлку 13 36.11%
пшик з їх старань, Європейці не здадуться 10 27.78%
Та мені якось товсьо, і так потім все ясно стане 13 36.11%
Голосували: 36. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Індійський та китайський автопром

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2008, 22:08 #544453   #21
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Я в даній темі говорю про китайські авто., а не ті які там збираються... Собі б не брав! Хочете погоджуйтесь, а хочете ні. Не спорю, мож на перший погляд воно і нормальне, але зробивши парочку таких (роботи по салону, сигналки і т.п.) зробив висновки для себе.
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2008, 22:17 #544467   #22
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

ТАТА собі би взяв
Чері QQ жінці подобається (сам би теж їздив, як би жінці купили )
Чері Тіго, подобається, але чомусь не купив...
Так то чері, ще трохи чогось не вистачає, але там і ціна така, що... Зроблять імя, тоді зроблять щось краще, але вони вже зробили більше ніж Жигулі.
Джілі чуть не купив, просто там треба було чергу займати на 2 місяці вперед, а я не терплячий
Китайські грузовички подобаються, але нічого про них не знаю.
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2008, 14:36 #544602   #23
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Post Відповідь: Індійський та китайський автопром

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
Я в даній темі говорю про китайські авто., а не ті які там збираються... Собі б не брав! Хочете погоджуйтесь, а хочете ні. Не спорю, мож на перший погляд воно і нормальне, але зробивши парочку таких (роботи по салону, сигналки і т.п.) зробив висновки для себе.
аналогічно, мав досвід поїздити в різних лендмарках, кю-кю і т.д...враження вони по собі залишили м*яко кажучи
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2008, 14:48 #544615   #24
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

скажу про досвід поїздок на Dadi New Smoothing http://dadi.com.ua/index.php?id=174
Таке авто купив мій родич...
Має його 3 місяці - термін невеликий, але експлуатує інтенсивно...
Пробіг на разі 8500 км. Поки проблем не було, скоро на друге планове ТО.
взяли його за 13700 з повним приводом, повним елекропакетом і кондиціонером...
Прохідність чудова, не раз їздили по таких бездоріжжях, що страшно - кругом проїжджали... РОзхід 9-9,5 л А92 !!!
Зручно, що це пікап (он і мені на будову різні матеріали возили - 600 кг бере і не помітно навіть).
Так, звичайно, маитеріали в салоні дешевенькі, багато що треба було підкрутити, домастити і т.д.
Але скажіть за таку ціну повнопривідне авто - я думаю не погано...
Крім того, покажіть мені авто середнього цінового діапазону, яке б безвідмовно служило і по всіх показниках було відміннне....сумніваюся, що такі наведете...
Є повно знайомих, які мають престижні авто (в основному б/у 2000-2003 років) і мають з ними численні проблеми.
Один з останніх прикладів - Шкода Октавія, куплена 8 міс. тому... - серйозна проблема - десь зникає тосол (приблизно 1-1,5 л на 500 км). Машина гарантійна, простояла на сервісі 10 днів - причини так і не знайшли...- от вам і "не китаєць".
Так що все відносно...

Особисто думаю, що зараз ще ризиковано китайські авто брати, а от років чере 2-3 - то можна буде і подумати (коли наші майстри наловчаться їх ремонтувати...)
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2008, 14:52 #544616   #25
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Особисто думаю, що зараз ще ризиковано китайські авто брати, а от років чере 2-3 - то можна буде і подумати (коли наші майстри наловчаться їх ремонтувати...)
От ы я про те ж
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2008, 15:07 #544625   #26
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Яскравий приклад - Корея.
Якби хтось в 50-60 роках сказав, що Корея буде продавати в Європу авто і стане якимось там лідером - то це виглядало би смішніше, чим автопром Індії і Китаю разом взяті.
А по суті у Китая більший потенціал, чим у таких автоКраїн, як Італія і Німеччина.
Та й самі Італійці з Німцями скоро там свої заводи повідкривають.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2008, 17:27 #544732   #27
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

І я про це, китай принаймі за пару років зробив більше, ніж авто ваз за всю історію
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2008, 22:07 #544902   #28
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
І я про це, китай принаймі за пару років зробив більше, ніж авто ваз за всю історію
знаю точно одне, китай вийде за тих 2-3 роки на перше місце в світі по експорту, чому б автомобілі не стали його частиною! нам тільки краще від того буде, чим вища конкуренція, тим кращі пропозиції від авт. фірм!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2008, 23:22 #544973   #29
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
HamanN і інші хто так не любить китайців
Скажіть:
Який у вас монітор?
Скажіть а материнська плата у вас якого виробника?
Скажіть у вас телевізор якого виробника?
Холодильник якої компанії ви використовуєте?
Якої фірми у вас принтер?
Який бренд ви носите на свому тілі?
Яке взуття одягаєте ?
Якою автоелектронікою користуєтесь?
Можна ще придумати купу запитань... але думаю вистачить, щоб розвіяти ваші хибні враження про китай. Доречі Европейські виробники виробляють свої машини не тільки в Європі, не кажучи про те з чого вони їх виробляють.

Ми про автомобілі говорим....

П.С. чекаю відповідей від вас, а далі подивимось що ж справді виробляється в Європі...
Цитата:
Допис від Igor_ko Переглянути допис
ну все зрозуміло, гадаю твоя безпека і надійність твого автомобіля в першу чергу залежать від тебе а не від того хто є її виробиком
Те що водій це головне---я вважаю що всі знають, тому не зробив наголосу саме на цему аспекті. Ми говорим про надійність і безпеку автомобіля(як засобу БЕЗПЕЧНОГО пересування) а не людини як ВОДІЯ.
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2008, 11:37 #545255   #30
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
Те що водій це головне---я вважаю що всі знають, тому не зробив наголосу саме на цему аспекті. Ми говорим про надійність і безпеку автомобіля(як засобу БЕЗПЕЧНОГО пересування) а не людини як ВОДІЯ.
Беспека - поняття значно ширше, чим авто напхане подушками беспеки і витримуюче краш-тести.
Якщо 2 аналогічних авто з аналогічними характеристиками, але через виробника і ті єлементи беспеки одне коштує 30 тис., а інше (з "меншою" беспекою 12 тис., то давайте поміркуємо, що фактично беспечніше.
За різницю 18 тис можна пару раз з"їздити на курорт покращити якість життя в своїй домівці, а одже вкласти гроші в власне здоров"я і в власну тривалість життя.
Беспека - це добре до тої пори поки за неї не приходиться переплачувати. До речі за статистикою зимою найбільше аварій у машин обладнаних хорошою (і відповідно дорогою) зимовою резиною.
Люди вважають, що якщо він віддав за фірмові зимові колеса 400-500 баксів - то він купив собі беспеку і ті колеса його спасуть
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2008, 20:04 #545610   #31
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Та причом тут думають! треба вміти їздити нормально! Я минулу зиму на літній європейській резині від"їздив і без ніяких пригод. Авто - Спрінтер. Але завдяки продуманості авто на ній і їздити безпечніше. Не спорю, шо часом електроніка - це добре, а часом - ні. Але куди спокійніше їздити почуваючи себе безпечніше...
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 03:10 #545888   #32
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
Але куди спокійніше їздити почуваючи себе безпечніше...
Ось на цьому і в основному паляться, бо знають що нова зимова дорога резина і вважають що вона мусить дорогу тримати.
Якщо, колеса нові то ота беспека часом боком вилазить.
А якщо знаєш, що резина стара і літня то їдеш потихеньку і так потихеньку і доїдеш.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 06:32 #545898   #33
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Ну якшо так думати то далеко не заїдеш)))))))
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 09:48 #545998   #34
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Ось на цьому і в основному паляться, бо знають що нова зимова дорога резина і вважають що вона мусить дорогу тримати.
Якщо, колеса нові то ота беспека часом боком вилазить.
А якщо знаєш, що резина стара і літня то їдеш потихеньку і так потихеньку і доїдеш.
довго сміявся читаючи цей пост цікаво хто за таким принципом їздить? а наші дороги тримають лише БТР-и...
П.С. Почни вже писати слово беЗпека правильно
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 13:51 #546316   #35
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Mark V
Трішки правий, але якщо думати, щоб нікуди не вїхати. І ходити пішки з горба і під горб, бо ти на літній туди не заїдеш....
Ну слоникслоникслоник таке потрібно
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 14:11 #546335   #36
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
довго сміявся читаючи цей пост цікаво хто за таким принципом їздить? а наші дороги тримають лише БТР-и...
П.С. Почни вже писати слово беЗпека правильно
Я говорив образно і сказати хотів лише, що блямбочка на товарі і крута ціна дає багатьом забагато самовпевненності, яка власне і приводить в кінці до біди.
А самовпевненніст і беЗпека - речі абсолютно несумісні навіть якщо купити колеса за 5 штук баксів
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 22:09 #546669   #37
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Я говорив образно і сказати хотів лише, що блямбочка на товарі і крута ціна дає багатьом забагато самовпевненності, яка власне і приводить в кінці до біди.
А самовпевненніст і беЗпека - речі абсолютно несумісні навіть якщо купити колеса за 5 штук баксів
Я ще раз повторюю, що безпека---залежить від водія, а тоді вже від авто, не переконуй мене в тому ,що я і без тебе розумію!
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2008, 22:22 #546682   #38
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Сьогодні говорив з людиною, власник Прадо, в якого було перед ним спочатку Кіа Спортаж і Кіа ше якась там (в районі 20 штук, нова)... Каже шо хоч кіа не така вже і погане авто, але після того як почав їздити на тойоті, то рівень якості в тойоти вищий... Тому і не купить собі більше корейця а тим більше китайця.
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2008, 09:47 #546891   #39
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
Сьогодні говорив з людиною, власник Прадо, в якого було перед ним спочатку Кіа Спортаж і Кіа ше якась там (в районі 20 штук, нова)... Каже шо хоч кіа не така вже і погане авто, але після того як почав їздити на тойоті, то рівень якості в тойоти вищий... Тому і не купить собі більше корейця а тим більше китайця.
аналогічно з субару, хоча перед тим були не корейці, а інші японці, все одно, якщо скрути не буде, то і корейців з китайцями також
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2008, 11:00 #546930   #40
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Індійський та китайський автопром

Не факт
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:40.