Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Київстар»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.01.2017, 18:31 #2673814   #1981
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
WiFi то саме простіше,модуль купити в комп не проблема але швидкість навряд чи буде та що на кабелі,комп в іншій кімнаті через стіну,а ви до роутера пробували через кабель на додатковий комп підключитися?Сильно складно?
Ще залежить яка вхідна швидкість інтернету, якщо 10-20 Мбіт то б однозначно брав Wifi і не парився з кабелями по хаті, якщо більша то вже всякі нюанси.

З WiFi все залежить який від того який роутер підключений, який вайфай модуль купите, скільки пристроїв одночасно буде використовувати вайфай, який буде рівень сигналу...
Якщо тре повну швидкість через Wifi, тоді тре обладнання мінімум 802.11n а ще краще 802.11ac стандарту

Дротом дешево і ефективно, буде допустимих максимум 100 Мбіт, підключати не складно, включив дріт та й все...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2017, 19:35 #2673826   #1982
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від AlexDv Переглянути допис
Через wifi швидкість буде в 2 рази менша, якшо комп через роутер підключати кабелем, то втрати швидкості не буде
Залежить який роутер і яка швидкість інтернету. Хоча навіть дешевий роутер роздає через вайфай 150 мБіт/с. Сумнівно шо в когось більші тарифні плани.
Як варіант-купити дешевий свіч/роутер і всьо-буде реальна швидкість і домашня мережа )
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2017, 19:50 #2673828   #1983
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Залежить який роутер і яка швидкість інтернету. Хоча навіть дешевий роутер роздає через вайфай 150 мБіт/с. Сумнівно шо в когось більші тарифні плани.
Як варіант-купити дешевий свіч/роутер і всьо-буде реальна швидкість і домашня мережа )
Хочу побачити дешевий роутер, котрий прокачає 150 мбіт/сек.
LeoN зараз поза форумом  
Подякували 3:
AlexDv (20.01.2017), DJ_ST®IKE (21.01.2017), zyxel (20.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2017, 07:33 #2673841   #1984
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Хочу побачити дешевий роутер, котрий прокачає 150 мбіт/сек.
TP Link, + хочу побачити юзерів, в котрих швидкість інтернету більше 100 мбіт...
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2017, 07:39 #2673842   #1985
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
TP Link, + хочу побачити юзерів, в котрих швидкість інтернету більше 100 мбіт...
Чекай, може пан спеціаліст, путають швидкість зєднання зі швидкістю передачі даних, а про моделі роутерів не чули взагалі, тільки про виробників?

Ми за швидкість нету не говорили, ти стверджував, що є дешеві роутери які прокачають по вай-фаю 150 мбіт/сек, релаьно хочу побачити пруф.

Колумбус має пакети на 350 мбіт/сек.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vitall (20.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2017, 15:09 #2673919   #1986
smergol
mother russia
 
Аватар для smergol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

В устаревших тарифных планах услуги «Домашний Интернет» с 1 февраля 2017 состоятся следующие изменения:
Некоторые тарифные планы прекратят свое действие. Абоненты таких тарифов будут автоматически и бесплатно переведены на новые тарифные планы «Безлим 20», «Безлим 50» или «Безлим 100».
В некоторых тарифных планах изменятся условия начисления абонентской платы и увеличится скорость доступа к интернету.
Каждого абонента лично проинформируют SMS-сообщением именно о тех изменениях, которые будут применены к его тарифному плану.

С 1 февраля Киевстар меняет условия предоставления услуги «Домашний Интернет» в некоторых тарифных планах
smergol зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nifu (23.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2017, 19:25 #2673961   #1987
AlexDv
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
TP Link, + хочу побачити юзерів, в котрих швидкість інтернету більше 100 мбіт...
Якщо вам поставили, наприклад київстарівський роутер хуавей (він дешевий) і на коробці від нього пише великими бкувами 300 мбіт/сек, то це нажаль не так) він видає максимум 50, якщо у вас пакет на 100 мбіт/сек
AlexDv зараз поза форумом  
Подякували 3:
DJ_ST®IKE (21.01.2017), LeoN (20.01.2017), zyxel (20.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2017, 20:45 #2673976   #1988
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
TP Link, + хочу побачити юзерів, в котрих швидкість інтернету більше 100 мбіт...
Знаток. Ще мені розкажи що це за такі дешеві роутери.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 12:21 #2674034   #1989
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Чекай, може пан спеціаліст, путають швидкість зєднання зі швидкістю передачі даних, а про моделі роутерів не чули взагалі, тільки про виробників?

Ми за швидкість нету не говорили, ти стверджував, що є дешеві роутери які прокачають по вай-фаю 150 мбіт/сек, релаьно хочу побачити пруф.

Колумбус має пакети на 350 мбіт/сек.
То може пан шпеційаліст роскаже чому в характеристиках пише "швидкість вайфай 150"
http://rozetka.com.ua/tp_link_tl_wr740n/p156837/
Чи всі невєбенно круті техспеци? І як при покупці роутера знати реальні параметри?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Знаток. Ще мені розкажи що це за такі дешеві роутери.
О, жнаток сє вобявив.. ага -піди купи пару пателень за наклейки від сільпо по акції...
http://rozetka.com.ua/tp_link_tl_wr740n/p156837/
ще раз кинув ссилку.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Чекай, може пан спеціаліст, путають швидкість зєднання зі швидкістю передачі даних, а про моделі роутерів не чули взагалі, тільки про виробників?

Ми за швидкість нету не говорили, ти стверджував, що є дешеві роутери які прокачають по вай-фаю 150 мбіт/сек, релаьно хочу побачити пруф.

Колумбус має пакети на 350 мбіт/сек.
А Inet Гігабіт має. круто пра?
http://www.tp-link.ua/uk/products/de...L-WR741ND.html В них лохи чи брехуни працюють, бо я не розумію навіщо їм писати відверту брехню тоді?

Востаннє редагував olligarh: 21.01.2017 о 12:26. Причина: Пізніше додано
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 12:27 #2674038   #1990
AlexDv
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
То може пан шпеційаліст роскаже чому в характеристиках пише "швидкість вайфай 150"
http://rozetka.com.ua/tp_link_tl_wr740n/p156837/
Чи всі невєбенно круті техспеци? І як при покупці роутера знати реальні параметри?

Додано через 1 хвилину


О, жнаток сє вобявив.. ага -піди купи пару пателень за наклейки від сільпо по акції...
http://rozetka.com.ua/tp_link_tl_wr740n/p156837/
ще раз кинув ссилку.

Додано через 1 хвилину


А Inet Гігабіт має. круто пра?
В мене стоїть саме цей роутер, тариф 80 мбіт/сек, більше 50 не видає, можеш довести протилежне?
п.с. як тільки підключаю кабель, валить всі навіть 85
AlexDv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 12:42 #2674040   #1991
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від AlexDv Переглянути допис
В мене стоїть саме цей роутер, тариф 80 мбіт/сек, більше 50 не видає, можеш довести протилежне?
п.с. як тільки підключаю кабель, валить всі навіть 85
Добре, тоді навіщо на оф. сайті така інформація? брехню тоді пишуть чи як? і як знати при купівлі-коли магазин і офіційний сайт дають такі цифри?
Потестив швидкість інтернету (ПК і ноут), через роутер і напряму.
Тарифний план 50 Мб/с
1. Пк 37/35 Мб/с +-2 Мб/с (шо напряму шо через роутер) 37 завантаження, 35 відвантаження
2. Ноут 37/39 Мб/с через роутер і 39/34 Мб/с через кабель.

Востаннє редагував olligarh: 21.01.2017 о 13:20.
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 13:20 #2674044   #1992
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Я несильний спеціаліст в мережевих технологіях, але ця дискусія мені чомусь нагадує полеміку про мегапікселі на камерах. Тіпа чим більше тим кручє.

Завжди думав що рішає пінг, а не ширина каналу, а тут от воно як.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DJ_ST®IKE (21.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 13:37 #2674046   #1993
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Добре, тоді навіщо на оф. сайті така інформація? брехню тоді пишуть чи як? і як знати при купівлі-коли магазин і офіційний сайт дають такі цифри?
WiFi стандарт набагато складніший за кабель, має свої особливості і 150Мбіт це теоретична заявлена максимальна швидкість передачі на фізичному рівні між 2 повністю сумісними пристроями при максимальному рівні сигналу, без всяких перешкод...
Крім "корисних" даних які ми передаєм і швидкість яких ми рахуємо, ще передаються дані адрес звідки дані походять, адрес куда дані йдуть, назва мережі, паролі, дані по шифруванню інформації, дані про попередні пакети, дойшли вони чи послати їх ще раз ітд. Таким чином получається що корисних даних йде десь менше половини...

є роутери що мають 300 мбіт і 450 то там та технологія що на 150 використовується паралельно, типу 2 антени працюють на різних каналах і передають одночасно різні дані, це ще частково дає трохи приріст, але 300 мбіт не буде в 2 рази швидше за 150, а десь тільки в півтора...

Якщо тре реально високої швидкості то купуйте обладнання 802.11ac, там частота передачі 5ГГц і може бути до 8 паралельних передач по різних антенах...

Востаннє редагував tapac_ko: 21.01.2017 о 13:42.
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 13:59 #2674049   #1994
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я несильний спеціаліст в мережевих технологіях, але ця дискусія мені чомусь нагадує полеміку про мегапікселі на камерах. Тіпа чим більше тим кручє.

Завжди думав що рішає пінг, а не ширина каналу, а тут от воно як.
І який пінг є нормальним. В мене 23, це ок чи не?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис

Якщо тре реально високої швидкості то купуйте обладнання 802.11ac, там частота передачі 5ГГц і може бути до 8 паралельних передач по різних антенах...
Як варіант-треба розібратися в налаштуваннях роутера. В налаштуваннях по замовчуванню стоїть змішаний режим , а максимальну швидкість можна отримати лише при 802.11n , ну і по можливості канал щоб був окремий і не накладався.

Востаннє редагував olligarh: 21.01.2017 о 14:00. Причина: Пізніше додано
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 14:23 #2674058   #1995
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

olligarh, На паркані також багато чого пише, але ж не усьому варто вірити. В попередньому повідомленні, ти стверджував, що недрогі роутери можуть прокачати 150 мегабіт, а зараз пробуєш злитися на те, що якоби на офіційному сайті вказано і бла-бла-бла.

Так ось, мене дуже злять люди, котрі спочатку щось стверджуть, з розумним лицем, а потім роблять як ти. Тобто пернув в бочку і злився.

Насправді на роутерах, в бюджетному сегменті особливо, зазвичай вказується максимальна можливість вснатовлення зєднання. Можливо хто памятає ще часи діал-апних модемів, там також писало швидкість зєднання, але реальна швидкість передачі даних була нижчою.

Якщо коротко, то треба розуміти що роутера за 5-20 баксів дадуть максимум 50 мегабіт, в ідеальних умовах, та і то не завжди, швидкість не буде стабільною, за пінг і втрати мовчу, а ще є залипання і т.д.

Є зараз вже частина не дуже дорогих рішень (близько 50 баксів), котрі тримають .ac стандарт, та можуть забезпечити непогані швидкісні характеристики, на сумісних пристроях. Але там вже швидкість передачі впреться більше в сам керуючий процесор, аніж в радіоканал.

П.С. Так всі брешуть, виробники роутерів зі своїми 100500 мегабітами, виробники колонок зі своїми 100500 ватами, та навіть виробники вінтів, ємкість яких після форматування виявляється нижчою, аніж зазначена на упаковці.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DJ_ST®IKE (21.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 14:56 #2674062   #1996
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

В мене стоїть ТПщка wr741nd київстаровська. В стоку видавала максимум ~50mBit. Вже аж після того як я прошив той кусок платсмаси на openwrt, то воно почало видавати трохи більше 65 при заявленому пакеті в 80мБіт. А додатково взяв собі Tenda F3 в якості репітера, так от воно вже бере 60 і віддає майже 60, хоча і відносно не дороге. При прямому підключенні кабеля дає 80 і навіть трохи більше, ну але коли спідтест чи подібні сервіси були показником. Торент дає в районі 9мБайт\сек, що приблизно рівно 72мБіт і враховуючи службовий трафік і тд, то цілком норм
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 15:00 #2674063   #1997
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
І який пінг є нормальним. В мене 23, це ок чи не?
Якщо до сусіднього компа в локалці то неок. А якщо до любительського сервака в Каліфорнії то дуже навіть.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 16:33 #2674086   #1998
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
olligarh, На паркані також багато чого пише, але ж не усьому варто вірити. В попередньому повідомленні, ти стверджував, що недрогі роутери можуть прокачати 150 мегабіт, а зараз пробуєш злитися на те, що якоби на офіційному сайті вказано і бла-бла-бла.

Так ось, мене дуже злять люди, котрі спочатку щось стверджуть, з розумним лицем, а потім роблять як ти. Тобто пернув в бочку і злився.

Насправді на роутерах, в бюджетному сегменті особливо, зазвичай вказується максимальна можливість вснатовлення зєднання. Можливо хто памятає ще часи діал-апних модемів, там також писало швидкість зєднання, але реальна швидкість передачі даних була нижчою.

Якщо коротко, то треба розуміти що роутера за 5-20 баксів дадуть максимум 50 мегабіт, в ідеальних умовах, та і то не завжди, швидкість не буде стабільною, за пінг і втрати мовчу, а ще є залипання і т.д.

Є зараз вже частина не дуже дорогих рішень (близько 50 баксів), котрі тримають .ac стандарт, та можуть забезпечити непогані швидкісні характеристики, на сумісних пристроях. Але там вже швидкість передачі впреться більше в сам керуючий процесор, аніж в радіоканал.

П.С. Так всі брешуть, виробники роутерів зі своїми 100500 мегабітами, виробники колонок зі своїми 100500 ватами, та навіть виробники вінтів, ємкість яких після форматування виявляється нижчою, аніж зазначена на упаковці.
1. Я вказував згідно інформації на офіційному сайті,так шо не треба ля-ля... Пердиш тут голосно ти без всяких пруфів і т.д... Навіщо виробнику заявляти 150 а на ділі 50?
2. Про вінт мовчу... ти вірив в те що на 500 гб вінті має бути500 місця?? )))
Дивний ти якийсь...
https://ru.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11n почитай на дозвіллі... Спочатку варто щоб роутер і пристрої (ноут і т.д.) підтримували і працювали на 802.11n, ну і канали щоб не накладалися, не мішали один одному.

Востаннє редагував olligarh: 21.01.2017 о 16:44.
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 19:15 #2674108   #1999
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
1. Я вказував згідно інформації на офіційному сайті,так шо не треба ля-ля... Пердиш тут голосно ти без всяких пруфів і т.д... Навіщо виробнику заявляти 150 а на ділі 50?
2. Про вінт мовчу... ти вірив в те що на 500 гб вінті має бути500 місця?? )))
Дивний ти якийсь...
https://ru.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11n почитай на дозвіллі... Спочатку варто щоб роутер і пристрої (ноут і т.д.) підтримували і працювали на 802.11n, ну і канали щоб не накладалися, не мішали один одному.
1. Ти написав, що роутер може видати таку швидкість, я не бачу жодного доказу з твоєї сторони, що саме так і є. Рекламна інформація до уваги братися не може. Навіщо виробинку так робити? Ти серйозно? Щоб такі тупні як ти, в це вірили.

2. Я також мовчу про вінт, ти вірив, що роутер за 10 баксів прокачає 150 мегабіт?

Статтая з вікіпедії розказує про стандарти передачі даних, я радий, що мій допис заставив тебе з нею ознайомитися. Залишилося вже зовсім не багато, до пізнання істини, всього лиш ознайомитися з фізичними властивостями поширення радіосгиналу в просторі, розібратися, чито для себе про модель OSI, маршрутизацію та керування трафіком, почитати про технологію MIMO, розібратися в виробниках чіпів для мережевого бездротового обладнання, виокремити якісні рішення, зробити кілька десятків інсталяцій, на основі продукції різних брендів і в різних цінових сегментах, зібрати статистику, проаналізувати її і дійти до висновку, котрий я намагаюся донести до тебе і до інших людей, котрі зайшли почитати цей срачик: НІКОЛИ, рішення на основі бюджетних комплектуючих і спрощеної обвязки, типу TP-Likn 740 і схожиш моделей, не зможуть в реальності досягнути таких швидкісних показників обміну трафіком, як зазначено у них на упаковці.

Я стикаюсь із цим кожного дня, в час теперішнього "покращення" є потреба в застосування максимально дешевого обладнання для забезпечення безперебійного і швидкого вай-фай лінку для клієнтів, але нажаль навіть дорогі рішення часом грішать невідповідністю характеристик, котрі зазначені заводом і навіть "протестовані" ним же.

Твій зїзд на сайт виробника вважаю безумовним аргументом, щоб надалі з тобою розмову не продовжувати. Хто хотів, той щось міг спробувати зрозуміти, а хто ні - всі бігом в ельдофокстротокомфі за роутерами по 300 грн, якими можна скачати весь інтернет.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2017, 10:39 #2674167   #2000
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
НІКОЛИ, рішення на основі бюджетних комплектуючих і спрощеної обвязки, типу TP-Likn 740 і схожиш моделей, не зможуть в реальності досягнути таких швидкісних показників обміну трафіком, як зазначено у них на упаковці.
Брєд сивої кобили, бо жоден роутер ні дорогий cisco ні дешевий тр-лінк не досягнуть "швидкостей на коробці"...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:20.