Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Нова Тернопільська поліція

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.03.2016, 19:57 #2623151   #281
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
ЇБіля новусу як завжди парковка під знаком зупинка заборонена.
Після обіду нині були поліцаї там і декільком точно намалювали штрафи.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:59 #2623154   #282
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Якщо вони мають достатньо доказів, то вроді мають право викликати в управління для складення протоколу. Принаймні колись в даі такі можливості були.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 21:30 #2623188   #283
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

а в мене питання:
якшо я п'яний на ровері буду їхати, шо мені можуть виписати?))))

по темі:
за три дні роботи нової поліції, видно , що активно патрулюють місто і часто бувають в віддалених районах(принаймі зранку 2 рази бачив, живу на Чернівецькій), що дуже тішить..також за день бачив , як виписують протокол двом водіям, погано припаркованим
відчувається все-таки якась зміна в роботі і, сподіваюсь, на краще

Востаннє редагував wenux: 15.03.2016 о 21:35.
wenux зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 22:27 #2623207   #284
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Тернопільські поліцейські, судячи з дописів тут на форумі, нічим не відрізнились від поліцейських в інших містах і роблять ті ж самі помилки. Перше. Попередження. Такий вид адміністративного стягнення накладається лише у письмовій формі, тобто поліцай має скласти протокол і винести постанову, ніяких усних зауважень в КУпАПі немає. До речі, якось дивно, що тернопільські поліцейські дають попередження, в той час як іх хмельницькі колеги (в темі є іх відео), не дають попередження, мотивуючи це відсутністю такого в КУпАПі. Це все свідчить про погану юридичну підготовку і про відсутність юдиноі практики. Друге. Тернопільських поліцаів львівські колеги все таки чомусь навчили, а саме фіксувати на фотоапарати випадки порушення ТЗ правил зупинки і стоянки у випадку відсутності водія. Про цей пункт детальніше напишу пізніше, так як є слідуюче питання. Ці фотоапарати пройшли провірку і мають сертифікати та відповідають вимогам щодо автоматичноі фіксаціі правопорушень? Якщо хтось володіє інфою, прошу написати. Третє. Не тільки тернопільські поліцаі не реагують на наглі випадки порушення зупинки і стоянки ТЗ. Цим грішать і у Львові.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 22:32 #2623208   #285
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Тернопільські поліцейські, судячи з дописів тут на форумі, нічим не відрізнились від поліцейських в інших містах і роблять ті ж самі помилки. Перше. Попередження. Такий вид адміністративного стягнення накладається лише у письмовій формі, тобто поліцай має скласти протокол і винести постанову, ніяких усних зауважень в КУпАПі немає. До речі, якось дивно, що тернопільські поліцейські дають попередження, в той час як іх хмельницькі колеги (в темі є іх відео), не дають попередження, мотивуючи це відсутністю такого в КУпАПі. Це все свідчить про погану юридичну підготовку і про відсутність юдиноі практики. Друге. Тернопільських поліцаів львівські колеги все таки чомусь навчили, а саме фіксувати на фотоапарати випадки порушення ТЗ правил зупинки і стоянки у випадку відсутності водія. Про цей пункт детальніше напишу пізніше, так як є слідуюче питання. Ці фотоапарати пройшли провірку і мають сертифікати та відповідають вимогам щодо автоматичноі фіксаціі правопорушень? Якщо хтось володіє інфою, прошу написати. Третє. Не тільки тернопільські поліцаі не реагують на наглі випадки порушення зупинки і стоянки ТЗ. Цим грішать і у Львові.
Ну как бы с тем, что такого как "Предупреждение", в законе и нет, согласен.
Но с другой стороны, оно правильно.
Как раньше кричали на ДАЙцов? Что они стали карательным органом... Вот может и Полицейские некий период будут предупреждать. А дальше уже только наказывать.
Некий смысл в этом есть. Метод кнута и пряника.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 23:08 #2623215   #286
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Попередження. Такий вид адміністративного стягнення накладається лише у письмовій формі, тобто поліцай має скласти протокол і винести постанову, ніяких усних зауважень в КУпАПі немає.
Розповідав сьогодні чалавєк що по роботі зупинився розвантажитися і мав знайомство з поліцією.
Перевірили всі документи-права на наявність категорії,свідоцтво про реєстрацію ТЗ,поліс страхування,
товарно транспортні накладні (!!!) как-бе попередили і відпустили.
Но при цьому данні вносилися у електронному вигляді кудась-може це так і було оформлене попередження.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 23:48 #2623228   #287
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Розповідав сьогодні чалавєк що по роботі зупинився розвантажитися і мав знайомство з поліцією.
Перевірили всі документи-права на наявність категорії,свідоцтво про реєстрацію ТЗ,поліс страхування,
товарно транспортні накладні (!!!) как-бе попередили і відпустили.
Но при цьому данні вносилися у електронному вигляді кудась-може це так і було оформлене попередження.
Не знаю, як тепер (можливо внесли зміни, треба почитати), але раніше страховка перевірялась лише у випадку складення протоколу про порушення ПДР і ДТП.
П.с. отже, у випадку з колегою по роботі поліцаі конкретно намутили. Страховки вони не мали права перевіряти, так як протокол вони не складали і ДТП чоловік не вчиняв. Ще один бал в корзину поліцаів для набрання ними рівня мусорів.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Ну как бы с тем, что такого как "Предупреждение", в законе и нет, согласен.
Но с другой стороны, оно правильно.
Как раньше кричали на ДАЙцов? Что они стали карательным органом... Вот может и Полицейские некий период будут предупреждать. А дальше уже только наказывать.
Некий смысл в этом есть. Метод кнута и пряника.
Можливо і так, але це все має бути в правовому полі і повинна бути одна практика, а то виходить, що закон як дишло і кожен трактує його так як хоче і як йому вигідно.
До речі, з досвіду Львова період попереджень триватиме приблизно 2 тижні, потім візмуться жорстко за таксистів, а вже тоді за всіх водіів.

Востаннє редагував roma22101987: 15.03.2016 о 23:48. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 00:10 #2623232   #288
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
П.с. отже, у випадку з колегою по роботі поліцаі конкретно намутили. Страховки вони не мали права перевіряти, так як протокол вони не складали і ДТП чоловік не вчиняв. Ще один бал в корзину поліцаів для набрання ними рівня мусорів.
Та ладно ???Я діко ізвіняюсь,а за кермом буваєте ?)

Діючі ПДР:
Цитата 2.4. На вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:
а) пред'явити для перевірки документи, зазначені в пункті 2.1;
Цитата 2.1. Водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі:
ґ) поліс (сертифікат) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Водії, які відповідно до законодавства звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, повинні мати при собі відповідні підтвердні документи (посвідчення).
От тіко слово міліцція в ПДРах не поміняли чогось )
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (16.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 00:45 #2623234   #289
mhl
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

От тільки ПДР прийняті постановою кабінету міністрів. А є закон про страхування, прийнятий верховною радою, де є виключний перелік перевірки поліса. І закон юридично має вищу силу, ніж ПДР.
mhl зараз поза форумом  
Подякували 2:
aqwaqw (16.03.2016), roma22101987 (16.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 04:24 #2623241   #290
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
а в мене питання:
якшо я п'яний на ровері буду їхати, шо мені можуть виписати?))))
колись виписували кийком по плечах.

Так як ти учасник дорожнього руху, то виписати таки цілком можуть. Якщо не маєш документів, то заберуть у відділок для з'ясування особи, якщо будеш бурувати, впаяють 185-ту (штраф, 15 діб або громадські роботи). Якщо не будеш, то щось попроще.
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wenux (16.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 05:08 #2623243   #291
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Та ладно ???Я діко ізвіняюсь,а за кермом буваєте ?)

Діючі ПДР:




От тіко слово міліцція в ПДРах не поміняли чогось )
Закон Украіни "Про обов'язкове страхування цивільно-правовоі відповідальності власників наземних транспортних засобів", пункт 21.3 статті 21.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 08:45 #2623260   #292
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Не знаю, як тепер (можливо внесли зміни, треба почитати), але раніше страховка перевірялась лише у випадку складення протоколу про порушення ПДР і ДТП.
П.с. отже, у випадку з колегою по роботі поліцаі конкретно намутили. Страховки вони не мали права перевіряти, так як протокол вони не складали і ДТП чоловік не вчиняв. Ще один бал в корзину поліцаів для набрання ними рівня мусорів.
Я так розумію, чоловік порушив ПДР. Отже поліцейські могли написати постанову та перевірити страхівку. Вони обмежилися тільки перевіркою. Що поганого вони зробили?

Ти, на місці водія який порушив ПДР, будеш вимагати написання постанови чи просто покажеш страхівку?
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 08:47 #2623261   #293
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Закон Украіни "Про обов'язкове страхування цивільно-правовоі відповідальності власників наземних транспортних засобів", пункт 21.3 статті 21.
21.2. Контроль за наявністю договорів обов'язкового
страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних
транспортних засобів здійснюється:

Відповідними підрозділами Національної поліції при складанні
протоколів щодо порушень правил дорожнього руху ( 1306-2001-п ) та
оформленні матеріалів дорожньо-транспортних пригод;
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 09:12 #2623265   #294
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

мля, у вас якісь такі домашки...
страхівка має бути в обов'язковому порядку, це ти типу сам закон порушив, бо її не маєш, але хочеш прикрити собі жопу тим, що поліцай по закону ніби-то не має права в тебе вимагати її пред'явити? мене би попросили показати - я би показав, яка проблема то?
я он сьогодні ледь не попав на штраф - підвозив дружину на аналізи, на замковій під роддомом все забито, притулитись ніде, зупинився на 10 секунд прямо на виїзді з території роддому, дружина вийшла, зразу ж включив лівий поворот і відїхав - і на зустріч патруль... нічого... не чіпали. хоча могли, бо знаю що порушував...
а їздити народ, по субєктивних відчуттях, став таки спокійніше. а то бувало сам їдеш 70 по микулинецькій і ще й тебе обганяють всі і по обїзній щось не бачу вже шумахерів, які сотню тиснуть...
switch зараз поза форумом  
Подякували 7:
Irena2007 (16.03.2016), KushlaVR (16.03.2016), Romko_7 (16.03.2016), Sem (16.03.2016), semmy (16.03.2016), SPASuka (16.03.2016), дядя Вітя (16.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 11:01 #2623307   #295
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Як не як але наші поліцаї свою роботу роблять: патрулюють всюди, навіть в кінці Подільської були.
На ринку коло стоянки бачив стояли коло валютчиків - не знаю чи їх перевіряли чи карали чи поліцаям "власть/кришу" передавали
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 11:26 #2623313   #296
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Після обіду нині були поліцаї там і декільком точно намалювали штрафи.
Зранку їхав то стояли там всі як завжди. Але в реальності тай той знак зупинка заборонена нідочого, оскільки дорога досить широка і ті припарковані нікому не заважають, хіба що платній парковці навпроти. Куди потрібніший він на повороті з Живова на Шептицького, якщо їхати від орнави, щоб звільнити правий ряд для тих хто повертає направо, а там навпаки знак парковки якщо я не помиляюся ((
Одним словом це звичайно добре що ганяють з під знаків, але потрібно визнати що багато з цих знаків у нас встановлені бездарно і припарковані під ними машини реально нікому не заважають.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 12:06 #2623321   #297
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

інфо із фейсу із групи: Головне управління Національної поліції в Тернопільській області
Цитата Сотнею гривень хотів відкупитися мешканець Тернополя від наряду патрульних поліцейських. 15 березня правоохоронці зупинили автомобіль "Фольксваген Гольф".
Його водій, рухаючись вулицею Руська, порушив правила дорожнього руху. Коли правоохоронці почали оформляти протокол, чоловік намагався відкупитися. Він пропонував патрульним сто гривень за те, що вони закриють очі на його порушення та відпустять. Про спробу дачі неправомірної вигоди поліцейські повідомили у чергову службу.
Даний факт задокументували правоохоронці. Триває слідство.
пруфлінк
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 12:22 #2623326   #298
Aziraphale
Учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Я думаю що це був якийсь засланий "козачок", хотіли підловити поліцаїв.
Aziraphale зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 12:46 #2623330   #299
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від Filosof Переглянути допис
Але я люблю наших людей....

- "Безпричинні зупинки старого ДАІ" => сморід на весь форум але всі з цим миряться

- "Розводи на бабки на протоколи і тд" => далі всі розводять с**ач на форумі і на тому скінчається

Тільки шось почало робитися в місті, нові копи вийшли і почали хоть якось розганяти і штрафувати цих всіх бидло-водіїв, то зразу почали знімати відео як вони не так стали, як вони не так зупинили, ше шось там ше шось там і розказувати шо вони галімі бо когось там штрафанули або не так зробили... ла ла ла... ЗРАДА і тд...
А я от наприклад люблю таких романтиків, які думають що "шось робити" == робити правильно.
Від поліції не вимагається робити шось, від них вимагається служити і захищати, без зайвої самодіяльності. І якщо сьогодні прощати їм дрібну некомпетентність, то завтра буде біда. Приклад Києва це доводить на практиці.
6 екіпажів щоб повязати одного бухого? Зразу всіх 17 тре було, чьо.
Зупинка з порушенням правил зроблена тими, хто зобовязаний контролювати дотримання правил, безпричинна зупинка, яка прямо заборонена законом, від тих хто стоїть на стражі закону.
Ні. Такого не буде. Якщо зараз все це "не бачити", то завтра будемо мати тих же ДАІ-шників, тільки в профіль. Ти цього хочеш?
Цитата:
Допис від Filosof Переглянути допис
Не виключаю того, що молоді полісмени не мать багато досвіду у водінні автомобіля, але було б не погано щоб інструктиро провели їм якийсь екскурс по знаках і правилах по яких мають рухатися тернополяни і нові поліцейські в тому ж числі.
Ой, всі ці люди такі погані. Наговарюють на нову поліцію. Знову шось не так зробили. Ла-ла-ла. ЗРАДА!
Чи я шось путаю?
Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
якшо я п'яний на ровері буду їхати, шо мені можуть виписати?))))
Теоретично - постанову за ст. 178 КУпАП "Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді"
Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Ну как бы с тем, что такого как "Предупреждение", в законе и нет, согласен.
Таке як "попередження" в законі є.
Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Перевірили всі документи-права на наявність категорії,свідоцтво про реєстрацію ТЗ,поліс страхування,
товарно транспортні накладні (!!!) как-бе попередили і відпустили.
Вони перевищили свої повноваження.
Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Я так розумію, чоловік порушив ПДР. Отже поліцейські могли написати постанову та перевірити страхівку. Вони обмежилися тільки перевіркою. Що поганого вони зробили?
Вони порушили закон, оскільки такого поняття як "перевірка документів" в нас неіснує вже давним-давно. Якщо вони би виписували постанову, тоді так, вимога надати документи і страховку були б законними, а просто так подивитися на доки поліція не може, це старий-добрий ДАІ-шний розвод на лоха.
 
Подякували 3:
aqwaqw (16.03.2016), roma22101987 (16.03.2016), wenux (16.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 15:04 #2623360   #300
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вони порушили закон, оскільки такого поняття як "перевірка документів" в нас неіснує вже давним-давно. Якщо вони би виписували постанову, тоді так, вимога надати документи і страховку були б законними, а просто так подивитися на доки поліція не може, це старий-добрий ДАІ-шний розвод на лоха.
Та чо ж на лоха-він сам розумів та був згоден шо порушив,
адже зупинився близько коло зупинки громадського транспорту.

З того що ще хотілось би довідатися-чи пишуть протоколи на стан проїжджої частини,
на тій же вулиці Живова коло ринку дві ямеги шо мама дарагаю,
одна прям на перехресті Шептицького-Живова (просівший люк)
друга коло слідуючого світлофору перед автовокзалом.

Ну і по місту загалом вже бльше вилазять добрі "ямочки" (

Востаннє редагував хамід: 16.03.2016 о 15:09.
хамід зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
vitya_g1 (08.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:50.