Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Івачів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.05.2011, 21:43 #1651659   #21
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Івачів

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
подзвонили, сказали що за домік де 2 кімнати в кожній з яких по 2 ліжка і де більше нічого нема 300грн. як на мене це дуже жирно, це навіть не море щоб платити такі гроші. ще й так здивовано сказала "а ви що, ніколи не були в Івачеві?" перепрошую, а це що не в...їбатись курорт модний?
Ціну підняли перед 1 травня - до того було 250 .

Але згідний - ціни завеликі! Краще трохи дальше поїхати, але з кращими умовами!
Якщо тільки на день - краще у Петрики на став.
BBV зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 11:50 #1720746   #22
KniFe
 
Аватар для KniFe
Типово Відповідь: Івачів

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
ну і навіщо це писати?щоб всі всі знали про це?
за це їх по голові не погладять...
Деякі люди не розуміють, що де хто може залишитись без роботи.
Але думаю це швидше Адміністрація форуму допустила такий БАЗАР.... інакше це не назвеш....

Давайте створимо тему "де можна сняти дівчину на нічку, хто дасть номер і скільки буде коштувати....."

І знайдеться одна людина, яка викладе ВАШІ номера телефонів, я буду довго сміятись, коли хтось з близьких підніме телефон)) і почує....

Автору теми:
Якщо Вам важко поїхати і дізнатись ціни, то ніякий телефон Вам не допоможе.... Спустіться на землю, або підростіть на пару років!!

а забув дописати, через пару днів не буде вже кого "снімати", бо такою інформацією можуть зацікавитись правоохоронні органи....

Востаннє редагував KniFe: 14.08.2011 о 12:05.
KniFe зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
SMB (16.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 15:47 #1720915   #23
tatka
дітисько
 
Аватар для tatka
Типово Відповідь: Івачів

Цитата:
Допис від KniFe Переглянути допис
Деякі люди не розуміють, що де хто може залишитись без роботи.
Але думаю це швидше Адміністрація форуму допустила такий БАЗАР.... інакше це не назвеш....

Давайте створимо тему "де можна сняти дівчину на нічку, хто дасть номер і скільки буде коштувати....."

І знайдеться одна людина, яка викладе ВАШІ номера телефонів, я буду довго сміятись, коли хтось з близьких підніме телефон)) і почує....

Автору теми:
Якщо Вам важко поїхати і дізнатись ціни, то ніякий телефон Вам не допоможе.... Спустіться на землю, або підростіть на пару років!!

а забув дописати, через пару днів не буде вже кого "снімати", бо такою інформацією можуть зацікавитись правоохоронні органи....
Мала би машину,обов"язково поїхала б і запитала.а так як я кожен день на роботі,то немаю такої можливості шоб просто поїхати і запитати,якщо хтось знає,то чого не допомогти,небачу нічого кримінального в цьому.
tatka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2012, 10:42 #2013002   #24
rexbest
Учасник
Типово Відповідь: Івачів

то хтось може скинути номер на базу комбайнового до тої тьоті?
rexbest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2013, 18:35 #2124496   #25
Verizon
Учасник
Типово Відповідь: Івачів

Інформація про Івачів
http://ivachiv.at.ua
Verizon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2018, 18:50 #2732636   #26
Igorko999
Типово Відповідь: Івачів

Підніму тему. Розкажіть будь ласка, що там робиться в Івачеві із турбазами. Які взагалі зараз функціонують?
Igorko999 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:23.