Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Здоров'я, косметика, медикаменти


Космети Oriflame

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.03.2013, 12:20 #2163897   #1
Ksen
Учасник
Типово Космети Oriflame

Привіт усім усім усім хорошим людям мого любимого міста!!! Хотілось би обговорити усе стосовно цієї косметичної фірми, хто користується косметикою, хто б хотів користуватися? Почути враження від користувачів цією косметикою.
Ksen зараз поза форумом  
Старий 21.12.2013, 16:10 #2318408   #2
solodkowa
Учасник
Типово Відповідь: Космети Oriflame

Інтернет магазин елітної Італійської декоративної косметики для обличчя - www.CosmeticsItaly.com.ua
У нас ви зможете купити тільки оригінальну косметику : Тіні , Рум'яна , Пудру , помада, косметичні набори , Туш для вій.
Вся декоративна косметика що продається у нас найвідоміших брендів: Dolce & Gabbana , Nocibe , Be Creative Make Up , Diego Dalla Palma , Glossip Make Up , MyFace Cosmetics R & B , TopShop , Masters Color , Careline , Luana Cosmetics , Belle & Make -Up , Miss Broarway , EuPhidra , Revlon , Fior di Magnolia , Gil Cagne wet , Home Attitude , Black Up , Be Chic , Beauty Sussess , L'Etoile , Lancome , Perfect Beauty , Sfera , Bottega Verde , Collistar , Nee Make -Up , Lumene , Pupa , Maybelline , Deborah , L'oreal , Arcancil , Anne Faugere , Korres , Viva Argentina , Poudries L , Laura Mercier , RVB , Oriflame , Agnes B , MAC , Kiotis , KIKO , By Juliette crowe .




Кожен покупець може отримати знижку якщо сума його замовлення перевищує 500 грн.

У нас передбачені такі знижки !
від 500 грн. до 1000 грн. - 5 %
від 1001 грн. до 2000 грн. - 10 %
від 2001 грн. до 4000 грн. - 15 %
від 4001 грн. до 10000 грн. - 20 %
більш 10001 грн. обговорюється індивідуально.

У нас в продажі тільки оригінальна декоративна косметика для обличчя з Італії.
У нас завжди найдешевші ціни на всю Італійську декоративну косметику для особи в Україні .
solodkowa зараз поза форумом  
Старий 03.08.2017, 20:48 #2702119   #3
lela66
Учасник
Типово Відповідь: Космети Oriflame

ви колись миркували як дуже гарно листати каталог орифлейм вдома ось сайт https://rus-oriflame.ru
lela66 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (04.08.2017)
Старий 03.11.2017, 21:29 #2711413   #4
lavanda27
Banned
Типово Відповідь: Космети Oriflame

Люблю дивитися будь-які журнали косметики, все таке прекрасне і привабливе, багато прикольних штучок. Але в мене просто переглядом каталогу не закінчилось діло. Бо натрапила на курс http://www.vivienne.com.ua/sovershen...chivanija.html, де ще більше мене то притягло і зацікавило. Дуже змістовні заняття, багато чого взнала, тепер можу порівнювати і орієнтуватися де кращі матеріали чи якась продукція.
lavanda27 зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
косметика, оріфлейм



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:23.