Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


Результати опитування: Голосування за кандидата в депутати Тернопільської міської ради 2015 по виборчому окрузі №9
Політична партія "Сила Людей" (перший - Палюх Андрій) - БЛАГУЛЯК Сергій Вікторович 0 0%
Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (перший - Шумада Віктор) - ТОВАРЯНСЬКА Лариса Іванівна 0 0%
Політична партія "Патріот" (перший - Турчин Марія) - ОШКАЛО Олег Вікторович 0 0%
Політична партія "Республіка" (перший - Заверуха Ольга) - КЕРНИЧНИЙ Тарас Олександрович 0 0%
Політична партія "Українська Галицька Партія" (перший - Вітвіцький Олег) - ДУТКА Олег Іванович 0 0%
Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (перший - Півторак Святослав) - УНІЯТ Віктор Богданович 1 16.67%
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" (перший - Бліхар Володимир) - МАРИНЯК Богдан Богданович 0 0%
Політична партія "Солідарність правих сил" (перший - Лило Василь) - БІЛИК Тетяна Василівна 0 0%
Політична партія "Добрий Самарянин" (перший - Гобра Віталій) - БРАТІВНИК Ігор Васильович 0 0%
Політична партія "Нові обличчя" (перший - Чайківський Ігор) - ПРОХОРЕНКОВ Олег Ігорович 0 0%
Політична партія "Воля" (перший - Волянська Ружена) - КІНДРАЦЬКА Наталія Михайлівна 0 0%
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" (перший - Грицишин Андрій) - ШКУЛА Андрій Петрович 2 33.33%
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" (перший - Ласій Василь) - ГАРМАНОВСЬКИЙ Василь Михайлович 0 0%
Політична партія "Народний Рух України" (перший - Мединський Ігор) - ФЕДЧИШИН Надія Орестівна 0 0%
Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (перший - Стаюра Володимир) - ЗІНЬ Іван Федорович 2 33.33%
Політична партія "Громадянська позиція" (перший - Ландяк Петро) - ЗАГОРОДНИЙ Володимир Іванович 0 0%
Політична партія "Соціально-Християнська партія" (перший - Муц Орест) - ПЯТКО Людмила Павлівна 0 0%
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (перший - Артимович Андрій) - ПІНЬ Андрій Михайлович 0 0%
ще не визначився, але планую іти на вибори 1 16.67%
не підтримую жодного кандидата (проти всіх) 0 0%
не піду на вибори, бо не хочу 0 0%
не піду на вибори, бо не маю змоги (немає 18 років, не прописаний та ін.) 0 0%
Голосували: 6. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Округ №9 - Тернопільська міська рада 2015

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.10.2015, 16:17 #2581683   #1
m1r0
Активний учасник
 
Аватар для m1r0
Типово Округ №9 - Тернопільська міська рада 2015

ОКРУГ №9 (кількість виборців 4885)

Дільниця 611 108 (кількість виборців 2396)
Місце знаходження: ПК "Березіль" ім.Курбаса, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Орлика
Драгоманова: 1, 3
Карпенка: 1–3, 5, 7–7А, 9, 11, 13, 15
Миру: 5–8
пров.Цегельний

Дільниця 611 107 (кількість виборців 2489)
Місце знаходження: Школа №7, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Драгоманова: 2, 4
Карпенка: 15А, 17–25, 36–36Б, 40–44
Миру: 9–13
Юності

Висуванці:

1. Політична партія "Сила Людей" (перший - Палюх Андрій) - Благуляк Сергій Вікторович
11.03.1973 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила людей", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (перший - Шумада Віктор) - Товарянська Лариса Іванівна
22.08.1957 Громадянка України, освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ТОВ "Технотерн Буд", Генеральний директор, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія "Патріот" (перший - Турчин Марія) - Ошкало Олег Вікторович
19.02.1994 Громадянин України, освіта незакінчена вища, безпартійний, Тернопільський Держаний Технічний Університет, Студент 4 курсу, місце проживання: м. Тернопіль

4. Політична партія "Республіка" (перший - Заверуха Ольга) - Керничний Тарас Олександрович
09.08.1982 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Республіка", Акціонерне товариство "ощадбанк" м. Тернопіль, Інженер-програміст, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія "Українська Галицька Партія" (перший - Вітвіцький Олег) - Дутка Олег Іванович
26.04.1976 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар", Лаборант електротехнічних вимірювань та випробувань, місце проживання: Тернопільська обл., Чортківський р-н., с. Базар

6. Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (перший - Півторак Святослав) - Уніят Віктор Богданович
23.07.1977 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП ТОР"Видавництво "Рада", В.о.директора, місце проживання: с. Дубівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл.

7. Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" (перший - Бліхар Володимир) - Мариняк Богдан Богданович
05.05.1982 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ", Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія "Солідарність правих сил" (перший - Лило Василь) - Білик Тетяна Василівна
31.08.1985 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Солідарність правих сил", Тимчасово непрацююча, місце проживання: м.Тернопіль

9. Політична партія "Добрий Самарянин" (перший - Гобра Віталій) - Братівник Ігор Васильович
18.04.1983 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ДОБРИЙ САМАРЯНИН", Адвокатська діяльність, Адвокат, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія "Нові обличчя" (перший - Чайківський Ігор) - Прохоренков Олег Ігорович
19.03.1983 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Приватний підприємець, місце проживання: Тернопільська область, Тернопільський район, с.Петрики

11. Політична партія "Воля" (перший - Волянська Ружена) - Кіндрацька Наталія Михайлівна
10.03.1972 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Міжнародний Благодійний фонд "Українська сім’я", Засновник, Голова, місце проживання: м. Тернопіль

12. Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" (перший - Грицишин Андрій) - Шкула Андрій Петрович
08.12.1986 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Медіа Дім "РІА", кореспондент, місце проживання: м. Тернопіль

13. Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" (перший - Ласій Василь) - Гармановський Василь Михайлович
08.01.1977 Громадянин України, освіта інші види освіти, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", ЗАТ "Тріумф 2010", Адміністратор, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія "Народний Рух України" (перший - Мединський Ігор) - Федчишин Надія Орестівна
31.08.1969 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, Докторант кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (перший - Стаюра Володимир) - Зінь Іван Федорович
07.04.1981 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Не працює, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія "Громадянська позиція" (перший - Ландяк Петро) - Загородний Володимир Іванович
20.06.1968 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія "Соціально-Християнська партія" (перший - Муц Орест) - Пятко Людмила Павлівна
08.01.1948 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (перший - Артимович Андрій) - Пінь Андрій Михайлович
03.11.1992 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Тернопільський національний економічний університет, Аспірант, місце проживання: м. Тернопіль
m1r0 зараз поза форумом  
Старий 09.10.2015, 21:28 #2582519   #2
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №9 - Тернопільська міська рада 2015

Redactor, чому балотуємось?
Як перебіг кампанії?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 10.10.2015, 16:17 #2582636   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №9 - Тернопільська міська рада 2015

Форумчан-кандидатів певно з десяток назбирається. Нехай би щось написали, мене найбільше цікавить їхній вибір партій.
pberit зараз поза форумом  
Старий 10.10.2015, 16:25 #2582641   #4
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №9 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
мене найбільше цікавить їхній вибір партій.
у більшості випадків це партія запрошує...
але є і такі хто самі просяться в партію
сумніваюсь що Шкула кудись просився... зважаючи на його затяту аполітичність протягом останніх років скільки його знаю, то "Самопомочі" довелось напевне добре постаратись щоб його "заманити"

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Нехай би щось написали,
непродуктивно
йде купа енергії та часу впусту
більшість форумчан - це кандидати всіх наук, як вміють керувати країною ліпше ніж Порошенко, Путін і Обама разом взяті

Востаннє редагував FortYear: 10.10.2015 о 16:25. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Redactor (10.10.2015)
Старий 10.10.2015, 16:41 #2582644   #5
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №9 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
у більшості випадків це партія запрошує...
але є і такі хто самі просяться в партію
сумніваюсь що Шкула кудись просився... зважаючи на його затяту аполітичність протягом останніх років скільки його знаю, то "Самопомочі" довелось напевне добре постаратись щоб його "заманити"
Ну він для них дуже багато зробив своїми статтями аля - крадуть, деребанять і т.д. Навіть не знаю, про що би він писав якби мером став Пастух?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
непродуктивно
йде купа енергії та часу впусту
більшість форумчан - це кандидати всіх наук, як вміють керувати країною ліпше ніж Порошенко, Путін і Обама разом взяті
Та ліпити рекламу перед під'їздами також не надто ефективно. Як правило вона там затримується десь на годину-дві. Якщо на окрузі 2+ тисяч виборців, з яких частина закордоном, в АТО або ложила на ті вибори, то за пару місяців можна і до кожного підійти. Як варіант за якийсь добрий могорич пробити цей список виборців і хоча б кожному лист відправити.
Я пам'ятаю були вибори десь зо 2 роки назад, не пам'ятаю куди правда, так якийсь депутат з Волинської області замовив 80 дверей! Ото хлоп виграти хотів...
pberit зараз поза форумом  
Старий 10.10.2015, 17:04 #2582650   #6
Redactor
 
Аватар для Redactor
Типово Відповідь: Округ №9 - Тернопільська міська рада 2015

FortYear, ти не помилився) Запропонували, переконали, приєднався. Чи корисний я "Самопомочі" статтями, це я вже до pberit, про "крадуть", "дерибанять" - не знаю. Хочеться вірити, що такими статтями я просто корисний комусь. Але пишу не лише про дерибан, а й статті де є конкретні люди, які після публікацій отримують реальні зрушення. Самореклама (то я вже про афіші при дверях) - не є супер добре, але в період виборів потрібно. Чому? Просто стратегічно: бути присутнім, запрезентувати себе, показати - я є і я йду) Щодо зустрічей виборцями, то так, вони потрібні і бажано зі всіма поспілкуватися. Хоча б заради знайомства. Намагатимусь з максимальною кількістю сусідів поговорити, бо навіть на інших вулицях - ті ж сусіди).
Redactor зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:02.