Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.08.2018, 13:48 #2735165   #6281
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
основне в софістиці, це підміна понять , обман , демагогія , використання розпливчастих понять... дискутувати з ним, це переливати з пустого в порожнє , він не відповідає по суті на жодне питання ... цей сатанинський дар, у нього напевно від Бога

qazwsx321
, облиште цю лірику, давайте ближче до суті.
Ви ж пам"ятаєте про конкретні запитання, які Вам задано і які Ви так вправно оминаєте?
Нагадати їх ще раз?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
А Ісуса Христа я добре сприймаю...
Це просто слова, а от відповідей на запитання, які б прояслили ЯК САМЕ Ви сприймаєте Ісуса Христа, від Вас почути не вдалося. Більш того, Ви назвали це словами "єврейських грішників".
Може спробуєте ще раз?

Ви визнаєте оці слова про Ісуса Христа, записані в Біблії?
1. Що Ісус є Спасителем всіх людей.
2. Що Ви є мертвим у гріхах і потребуєте спасіння, яке здобув для людей Ісус Христос, потребуєте, щоб Він був у Жертву за Вас принесеним.
3. Що Вам необхідно народитися знову, прийняти усиновлення від Бога.

Зможете відповісти по суті?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2018, 20:00 #2735222   #6282
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Ви визнаєте оці слова про Ісуса Христа, записані в Біблії?
1. Що Ісус є Спасителем всіх людей.
слова грішників про Ісуса , які протирічять словам Ісуса в Біблії, потрібно визнавати ? ... нерозумію в кого ви вірите, в Ісуса чи в грішників ?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

qazwsx321
, облиште цю лірику, давайте ближче до суті.
і коли ви почнете , відповідати по суті ?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
2. Що Ви є мертвим у гріхах і потребуєте спасіння, яке здобув для людей Ісус Христос, потребуєте, щоб Він був у Жертву за Вас принесеним.
ваш Бог виконує язичеські обряди, з принесенням у жертву ?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
3. Що Вам необхідно народитися знову, прийняти усиновлення від Бога.
у вашого Бога, проблеми з усиновленням ?... його хтось позбавив батьківських прав ?

Востаннє редагував qazwsx321: 31.08.2018 о 20:06. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2018, 20:48 #2735240   #6283
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Слова більше здатні заплутати людину, ніж передати зміст, особливо сказані у різні часи, таяк з часом в одне й теж слово, починають вносити інший зміст, а також вчені помітили особливість,що різні люди, читаючи, або слухаючи, одну й туж інформацію, розумітимуть іі по різному, помічаючи і запоминаючи у ній, різні слова, це залежить від того на якій частоті хвиль , працює у данний момент мозок конкретноі людини, а також словарного запасу у людини

Додано через 2 хвилини
Ісуса звинуватили в тому, що він хоче зруйнувати церкву, хоча він говорив про інші речі
Отже, ні. Ви не тільки не можете пояснити своїм розумом це слово, але й боїтеся і уникаєте його навіть надрукувати.
Так собі і уявляю вашого Ісуса, який каже своїм учням, не можу вам сказати жодного слова, бо слова здатні заплутати людину, особливо сказані у різні часи... і тому подібне. І в якому раю на землі вчать такого постмодерністського відношення до мови? Що я маю пояснювати ці грецькі слова?
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2018, 21:12 #2735246   #6284
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви вибірково цитуєте? У зміст написаного не вникаєте?
Те саме питання задаю вам. Чому ви викинули мою другу цитату, де говориться про осуд всіх людей за гріх Адама і виправдання завдяки Ісусу. Вона вам не підходить? Чи не провини стосується цей вказаний осуд? А проблема з розумінням у вас виникла, бо чомусь, напевне із--за неуважності, ви об'єднали в одне ціле гріх Адама і Закон Мойсея. Не ставиться в провину порушення Закону Мойсея до його появи, що логічно. А про гріх Адама чітко вказано, що за нього осуд (за провину, тому є провина), гріх і смерть на всіх людей, авансом.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Діти, які не вчинили гріха не мають провини перед Богом
Тоді на якій підставі Бог їх умертвляє в земному житті? Він чинить беззаконня? Мова іде про дітей, які вмирають при народжені.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
я фраза показує, що Ви не вірите в Ісуса Христа. Не вірите в те, Ким Він є, більш того, Ви навіть не вірите в те, чи Він взагалі існує.
То коли ви говорите, що не те що вам, а навіть тим хто бачив усі події з Ісусом на свої очі, достеменно невідомо, чи Ісус той за кого себе видає, то це нормально і прийнятно. А коли те саме говорю я - що мені так само не відомо, то я грішник і невірю в Ісуса.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Як можна вірити в небесні оселі, не вірячи в Ісуса Христа?
Нащо повторювати мої слова, ніби казали їх ви, а не я?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вибачте, Ви плутаєте гріх Адама (його відокремлення від Бога, відречення від Бога) із гріхами, які є наслідком довгого передування у світі і занечищення душі людини від світу...Бог наближає мене до Себе, кожен день очищуючи мою душі від наслідків впливу цього безбожного світу...
От і казочці кінець. Так я і думав. Коли хтось грішить, то це наслідок його особистого вибору і тому йому призначається смерть, ніякий Адам до цього не має відношення (ваші слова). А коли ви грішите по своїй волі, внаслідок свого особистого вільного вибору, то винен зіпсутий Адамом світ (тобто таки Адам), глибока яма сповнена брудом, безбожники, будь-що, тільки не ви самі. По відношенню до себе у вас поняття особистих гріхів не має.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви, будучи тим, хто не вірить в Ісуса Христа, Ви, який не прийняли Жертву Ісуса Христа, бо сумніваєтеся навіть в самому існуванні Ісуса , повчаєте мене як мені жити у усиновленні, яке я прийняв від Бога? Ви спочатку позбавтеся пут неправди та увіруйте. А вже коли пройдете через Двері і приймете Духа Святого, тоді ми можемо з Вами обговорювати нюанси слідування по шляху спасіння.
Та куди нам до вас. Ви вже однією ногою в раю...
А по факту ви придумали дві правди, одну для себе, а другу - для інших, яких вважаєте лохами, що цього не помітять. Для чого вам це лукавство? Для самовозвеличення?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2018, 22:49 #2735259   #6285
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
слова грішників про Ісуса , які протирічять словам Ісуса в Біблії, потрібно визнавати ? ... нерозумію в кого ви вірите, в Ісуса чи в грішників ?
Я вірю Ісусу Христу і учням, Яких Він особисто вибрав і яким доручив написати про Себе.
Ви цих людей називаєте "єврейськими грішниками", насміхаєтеся, а Ісус називає Своїми учнями.
Фактично Ви так "добре" ставитеся до Ісуса, що насміхаєтеся з Нього.
То в кого Ви вірите? Хто надихає Вас писати отакі речі про учнів Ісуса Христа?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ваш Бог виконує язичеські обряди, з принесенням у жертву ?
Язичники приносили жертви ідолам, вигаданим богам, через страх перед ними.
Ісус Сам приніс Себе у Жертву Богові заради спасіння людей.
Якщо Ви не бачите різниці, то це очевидна духовна сліпота.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
у вашого Бога, проблеми з усиновленням ?... його хтось позбавив батьківських прав ?
У людей проблеми, а не у Бога. Ви сплутали сторони у усиновленні.
Той, хто відрікається Сина (Ісуса Христа) той відрікається і Отця. (1Iван.2:22-23)
Читайте уважно, майте це на увазі і не обманюйте себе, кажучи, що "добре ставитеся до Ісуса Христа".
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2018, 08:07 #2735274   #6286
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

У людей проблеми, а не у Бога. Ви сплутали сторони у усиновленні.
.
люди повинні усиновити Бога , а навіщо йому потрібно ваше усиновлення ?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Язичники приносили жертви ідолам, вигаданим богам, через страх перед ними.
Ісус Сам приніс Себе у Жертву Богові заради спасіння людей.
навіщо вашому Богу жертви ?... скількох людей вдалось спасти, назвіть пару фамілій ?

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Язичники приносили жертви ідолам, вигаданим богам, через страх перед ними.
.
з точки зору тодішніх євреїв , язичниками називались всі народи , крім єврейського ... у євреїв тоді був культ принесення жертв, у православних слов"ян , такого культа, ніколи не було , тому ваші слова немають змісту , тобто брехня ... і таке, перших ідолів, наставлених скандінавським зайдою, князем Володимиром , православні слов"яни повикидали у Дніпро ... на відміну від євреїв, слов"яни свого Бога не боялись , поки їм його не поміняли на єврейського ... ви розумієте, що несете пургу ?

Востаннє редагував qazwsx321: 01.09.2018 о 08:20. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2018, 09:02 #2735283   #6287
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Те саме питання задаю вам. Чому ви викинули мою другу цитату, де говориться про осуд всіх людей за гріх Адама і виправдання завдяки Ісусу. Вона вам не підходить? Чи не провини стосується цей вказаний осуд?
А давайте, для ясності, щоб не плутатися між слів "осуд, провина, кара" перейдемо до практичної теології?
Можливо це дозволить Вам прояснити погляд на ситуацію.

Ось конкретні запитання, на які я очікую конкретні відповіді:
1. Ви, на даний момент, перебуваєте під осудом чи під виправданням?
2. Якщо під осудом, то з якої причини? Якщо під виправданням, то з якої причини?
Відповідь "не знаю" теж приймається.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А проблема з розумінням у вас виникла, бо чомусь, напевне із--за неуважності, ви об'єднали в одне ціле гріх Адама і Закон Мойсея. Не ставиться в провину порушення Закону Мойсея до його появи, що логічно.
Знову конкретне запитання.
Пам"ятаєте історію з Каїном і Авелем?
Це було до Закону Мойсея, правда ж?
По якій причині Бог там вживає слово "гріх" і попереджає Каїна про наслідки, а потім, після того як Каїн не послухав Бога, настає момент суду?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А про гріх Адама чітко вказано, що за нього осуд (за провину, тому є провина), гріх і смерть на всіх людей, авансом.
Ще раз повторюю слова апостолів: ніхто з людей не винен у злочині Адама.
Відповідно, ніхто з людей не несе особистої відповідальності за цей гріх.
Люди відчувають на собі наслідки, але ці наслідки тимчасові і не спричиняють в людині другу смерть, остаточну смерть.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тоді на якій підставі Бог їх умертвляє в земному житті? Він чинить беззаконня? Мова іде про дітей, які вмирають при народжені.
Бог нікого не вбиває, навпаки, Він дає життя.
Вбивають люди, своїми вчинками та наслідками своїх вчинків.
Вбивають і до народження (мільйони абортів) і при народженні і після народження.
Але це смерть тіла, яка не є визначальною у долі людини. Це перша смерть.
Кожній людині буде дано можливість здійснити свій вибір: прийняти Бога, або відкинути Його, вибір, який свого часу вчинив Адам. За наслідками цього вибору настане або вічне життя, або вічна смерть.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
То коли ви говорите, що не те що вам, а навіть тим хто бачив усі події з Ісусом на свої очі, достеменно невідомо, чи Ісус той за кого себе видає, то це нормально і прийнятно. А коли те саме говорю я - що мені так само не відомо, то я грішник і невірю в Ісуса.
Люди, про яких Ви згадали, а також багато інших християн, які жили протягом історії людства, довели свою віру не словами, а ділами.
Апостоли (окрім Івана) були страчені за віру в Ісуса Христа.
Протягом історії людства ті, хто вірує в Ісуса Христа, підпадали під переслідування, приниження, наруги від людей, які живуть у стані духу антихриста.
Візьміть хоча б сучасні події, комуністичний Китай, для прикладу. За останні 30-40 років там піднялася велика хвиля проповіді про Ісуса Христа і багато тисяч людей, які увірували в Нього, були вбиті, пропали без вісти. Втім, це не завадило Богу і далі піднімати Ім"я Його Сина в цьому народі і на момент 2014 року в Китаї визнали себе християнами біля 80 млн. людей. Щоправда, бачачи таку величезну кількість віруючих в Ісуса, влада Китаю припинила проти них жорсткі гоніння (хоча деякі проблеми ще залишилися).
Це все я наводжу Вам приклади людей, які не сумнівалися, не казали "я не знаю достеменно, чи Ісус був, а якщо був, то чи був саме таким", а були твердо переконані (вірили) в Ісусі Христі і Його справі для спасіння людей, у Його Жертві заради всіх людей.
Отак то.

Ну що ж, чекаю відповідей на конкретні запитання, задані вище.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
От і казочці кінець. Так я і думав. Коли хтось грішить, то це наслідок його особистого вибору і тому йому призначається смерть, ніякий Адам до цього не має відношення (ваші слова). А коли ви грішите по своїй волі, внаслідок свого особистого вільного вибору, то винен зіпсутий Адамом світ (тобто таки Адам), глибока яма сповнена брудом, безбожники, будь-що, тільки не ви самі. По відношенню до себе у вас поняття особистих гріхів не має.
Ви просто не розумієте що саме зробив Ісус Христос для людей.
Не розумієте чому Його названо Спасителем і Заступником.
Про це можна довго говорити, пояснювати, годинами.
Давайте почнемо із тих питань, які я задав вище. Якщо є у Вас бажання розібратися.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2018, 09:31 #2735285   #6288
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Давайте почнемо із тих питань, які я задав вище. Якщо є у Вас бажання розібратися.
а бажання, почати з тих питань, що задали вам , немає ?


ви вже отримали , лише при мені ,відповідь на пів сотні ваших питань, зате на питання до вас , на жодне , не відповіли по суті . вам ваша релігія не дозволяє, чи просто стримаєтесь ?

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Люди, про яких Ви згадали, а також багато інших християн, які жили протягом історії людства, довели свою віру не словами, а ділами.
Апостоли (окрім Івана) були страчені за віру в Ісуса Христа.
Протягом історії людства ті, хто вірує в Ісуса Христа, підпадали під переслідування, приниження, наруги від людей, які живуть у стані духу антихриста.
.
а чому ви шукаєте легких шляхів, при цьому, забороняючи робити їх Богу і Ісусу ?

Востаннє редагував qazwsx321: 01.09.2018 о 09:32. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2018, 14:46 #2735293   #6289
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а бажання, почати з тих питань, що задали вам , немає ?
qazwsx321,
Вам вже було задано три запитання, які б мали показати Ваше "добре" ставлення до Ісуса Христа, яке Ви проголосили на словах.
Але як дійшло до суті, то відразу це "добре" ставлення випарувалося і натомість виліз антисемітизм і зневажання того, що написано в Біблії про Ісуса Христа Його учнями.
Так що, прошу Вас, якщо вже притримуєтеся вірувань прадавніх слов'ян (ідольського багатобожжя), то так і скажіть.

Ну і, прошу зауважити, що минулий допис був не Вам адресований.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2018, 21:21 #2735304   #6290
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
вірувань прадавніх слов'ян (ідольського багатобожжя)
це самі придумали, чи так вам євреї кажуть ?

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вам вже було задано три запитання[/URL], які б мали показати Ваше "добре" ставлення до Ісуса Христа, яке Ви проголосили на словах.
Але як дійшло до суті, то відразу це "добре" ставлення випарувалося і натомість виліз антисемітизм .
ви єврей чи римлянин ? ви лише проти антисимітизму, а против антислов"янізму ви нічого проти не маєте ?

Востаннє редагував qazwsx321: 03.09.2018 о 10:18. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2018, 06:42 #2735417   #6291
faynuy
Учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Та віра правдива - яка не брехлива. отак то рібятки
faynuy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2018, 07:31 #2735421   #6292
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Новак, в дискусіях використовує софістику, вчення древніх греків , які дописували деякі глави Біблії ... основне в софістиці, це підміна понять , обман , демагогія , використання розпливчастих понять... дискутувати з ним, це переливати з пустого в порожнє , він не відповідає по суті на жодне питання ... цей сатанинський дар, у нього напевно від Бога
Не від Бого, а від того самого...

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від faynuy Переглянути допис
Та віра правдива - яка не брехлива. отак то рібятки
Правильно, це така, як у мене.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А давайте, для ясності, щоб не плутатися між слів "осуд, провина, кара" перейдемо до практичної теології?
Можливо це дозволить Вам прояснити погляд на ситуацію.

Ось конкретні запитання, на які я очікую конкретні відповіді:
1. Ви, на даний момент, перебуваєте під осудом чи під виправданням?
2. Якщо під осудом, то з якої причини? Якщо під виправданням, то з якої причини?
Відповідь "не знаю" теж приймається.
Осуд чи суд?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ще раз повторюю слова апостолів: ніхто з людей не винен у злочині Адама.
Відповідно, ніхто з людей не несе особистої відповідальності за цей гріх.
Люди відчувають на собі наслідки, але ці наслідки тимчасові і не спричиняють в людині другу смерть, остаточну смерть.
Просто всі потомки народжуються грішними.

Востаннє редагував Vityab: 04.09.2018 о 07:31. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2018, 13:56 #2735442   #6293
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Осуд чи суд?
Це з розмови із frhfnthy.
Там цитувалося ось це:

18 Ось тому, як через переступ одного на всіх людей прийшов осуд, так і через праведність Одного прийшло виправдання для життя на всіх людей.
(Рим.5:18 )


frhfnthy,
Ви ще тут?
Як на рахунок оцих запитань:

Цитата 1. Ви, на даний момент, перебуваєте під осудом чи під виправданням?
2. Якщо під осудом, то з якої причини? Якщо під виправданням, то з якої причини?
Відповідь "не знаю" теж приймається.
і це:
Цитата Пам"ятаєте історію з Каїном і Авелем?
Це було до Закону Мойсея, правда ж?
По якій причині Бог там вживає слово "гріх" і попереджає Каїна про наслідки?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2018, 18:07 #2736410   #6294
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

https
Багато спільного з християнством...
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2018, 08:18 #2736439   #6295
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Багато спільного з християнством...
Коли людина не знає яким є оригінал, то її легко обманути підробкою.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2018, 09:18 #2736441   #6296
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

[QUOTE
Багато спільного з християнством...[/QUOTE]

Це антропологічна точка зору на релігію, може бути психологічна, філософська... По аналогії, як переводити поезію у мову цифр за допомогою математики.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2018, 21:59 #2737540   #6297
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви, на даний момент, перебуваєте під осудом чи під виправданням?
Якщо Ісус той за кого себе видає, то під виправданням. Бо Бог отримав оплату - Ісуса в ролі жертовного ягняти. Нащо Богу жертовні ягнята, я не розумію. Але якщо він приймає їх в якості оплати за зняття грішності, яку сам переніс на нас від Адама, то це його справа.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
По якій причині Бог там вживає слово "гріх"
Бо гріх був і до закону.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
і попереджає Каїна про наслідки?
Бо у вашого Бога сім п'ятниць на неділі. Він забув, що вже прокляв землю, коли Адам з'їв плід. І що ця земля вже погано родить. Тому прокляв землю ще раз. А які для Каїна наслідки? Земля не стала родити гірше, чим родила, бо вже була проклята. Те що його Бог відправив у іншу країну, так це для його ж блага - щоб його не вбили родичі Авеля. Навіть знак поставив на Каїні, щоб оберегти його.

Бог, як і у випадку з Адамом, сам спровокував Каїна на гріх. Що йому важко було прийняти від нього дари? Людина старалась, працювала. Не гарно поступив Бог і не справедливо. Тому Каїн і псіханув. В цій ситуації винен сам Бог.

Так само сталось і з Адамом. Почалось все з того, що Бог першим проявив недовіру до Адама, задумавши над ним експеримент з плодом. Тобто в світі все було ідеально, поки у Бога не з'явилась недовіра. Тоді Адам цілком розсудливо вирішив - якщо Бог не довіряє мені, то і я повинен не довіряти Богу. Знову у ситуації винен сам Бог.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2018, 19:40 #2738066   #6298
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Якщо Ісус той за кого себе видає, то під виправданням.
Той, хто сумнівається (а Ви сумніваєтеся в тому ким є Ісус Христс), той нічого не отримає від Бога.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Нащо Богу жертовні ягнята, я не розумію.
Не Богу, а людям. Як жертви замість них, за їх гріхи.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Але якщо він приймає їх в якості оплати за зняття грішності, яку сам переніс на нас від Адама, то це його справа.
Адам сам взяв на себе гріховність, за своєю власною волею.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Бо у вашого Бога сім п'ятниць на неділі.
Якщо щось не розумію, то зроблю винним Богу у своєму нерозумінні.
Ви перевершуєте Адама у його відмовках після гріхопадіння.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Бог, як і у випадку з Адамом, сам спровокував Каїна на гріх. Що йому важко було прийняти від нього дари? Людина старалась, працювала. Не гарно поступив Бог і не справедливо. Тому Каїн і псіханув. В цій ситуації винен сам Бог.
Ви просто не читаєте Біблію, тому і вірите в якісь вигадки.
Дари Каїна були не прийняті не по причині того, що вони (дари) були погані, а тому, що той, хто їх приносив, був недобрим. Приносив їх без покаяння.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Так само сталось і з Адамом. Почалось все з того, що Бог першим проявив недовіру до Адама, задумавши над ним експеримент з плодом. Тобто в світі все було ідеально, поки у Бога не з'явилась недовіра. Тоді Адам цілком розсудливо вирішив - якщо Бог не довіряє мені, то і я повинен не довіряти Богу. Знову у ситуації винен сам Бог.

Це вже пішли явні звинувачення проти Бога, відкриваєте свою суть все краще. Добре чути духовне натхнення, яке Ви отримуєте від Злого, коли таке пишете.
Ну, принаймі Вам хоч ясно на чиєму зараз Ви боці. Це видно збоку і мусить бути зрозуміло і Вам.
Подобається виступати проти Бога, будучи іграшкою в руках Божого противника і Вашого ворога?
Що ж, маєте таку відвагу - дерзайте.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 12:19 #2738213   #6299
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Той, хто сумнівається (а Ви сумніваєтеся в тому ким є Ісус Христс), той нічого не отримає від Бога.
Цікаво, що Єшуа Машіах сам поняття не мав, хто такий Ісус Христос. Так само, як його перші послідовники не мали поняття, хто такі християни, бо користувались іншою мовою.

Присутність чи відсутність сумнівів немає ніякого значення. Мілліярди людей сумнівались, або взагалі не знали ким є Адам. Але це абсолютно не завадило їм отримати від Бога Адамому гріховність, причому авансом.
Ви мою позицію знаєте. Я зовсім не сумніваюсь в Єшуї Машіаху, якщо все що написане про нього правда. А чи написане правда, чи ні, мені не може бути відомо, по незалежних від мене причинах.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Не Богу, а людям. Як жертви замість них, за їх гріхи.
Ви вірите, що вину за скоєне можна перенести на ягня? Якщо проти вас вчинять злочин, припустимо обкрадуть. А злочинець скаже - сідати в тюрьму, віддавати вкрадене я не буду, бо вину за крадіжку я переніс на ягня і його покарав. Вас це повністю влаштує?
Тоді поясніть для чого в нашій християнській країні тюрьми, якщо по християнських принципах замість злочинців треба карати ягнят?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Адам сам взяв на себе гріховність, за своєю власною волею.
А за чиєю волею цю гріховність перенесли на мене? Хто встановив таке правило?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви просто не читаєте Біблію, тому і вірите в якісь вигадки. Дари Каїна були не прийняті не по причині того, що вони (дари) були погані, а тому, що той, хто їх приносив, був недобрим. Приносив їх без покаяння.
Ну і де написано, що:
1. Каїн вчинив гріх, за який йому потрібно було каятись.
2. Каїн приносив дари без покаяння за цей гріх.
3. Якість дарів відповідала, чи не відповідала вимогам.
4. Каїн до принесення дарів, чи під час принесення, був недобрим.

Ви лукавите, як завжди. Бо написано, що розгніваним і недобрим Каїн став вже після того, як Бог не зглянувся на його жертву.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо щось не розумію, то зроблю винним Богу у своєму нерозумінні.
По суті є що відповісти? Як так вийшло, що Бог два рази проклинав одну і ту ж землю?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну, принаймі Вам хоч ясно на чиєму зараз Ви боці.
Я на боці правди. А ви на боці лукавства і вигадок, про які автору Буття, натхненному Богом, що транслював слова Бога, абсолютно не було відомо.
Тобто своїми вигадками ви признаєте, що про це не було відомо і самому Богу, або він свідомо вводить людей в оману, приховуючи факти.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 21:21 #2738251   #6300
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Цікаво, що Єшуа Машіах сам поняття не мав, хто такий Ісус Христос. Так само, як його перші послідовники не мали поняття, хто такі християни, бо користувались іншою мовою.
Цікаво для тих, хто не знає що таке інші мови і переклад. Ви не знаєте?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Присутність чи відсутність сумнівів немає ніякого значення.
Ви мою позицію знаєте. Я зовсім не сумніваюсь в Єшуї Машіаху, якщо все що написане про нього правда.
Ви тільки-що навели показовий приклад людини, яка сумнівається. Вітаю Вас! Тепер Ви знаєте що таке сумніватися.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ви вірите, що вину за скоєне можна перенести на ягня? Якщо проти вас вчинять злочин, припустимо обкрадуть. А злочинець скаже - сідати в тюрьму, віддавати вкрадене я не буду, бо вину за крадіжку я переніс на ягня і його покарав. Вас це повністю влаштує?
Ми говоримо про Закон Мойсея чи про все на світі?
Зосередьтесь, будь-ласка на предметі розмови, тобто принесенні жертов за гріх по Закону Мойсея.
Отож, згідно цього Закону покарання за провину (а не сама провина) людини перекладалося на жертовну тварину.
У якості прикладу про те на що заслуговує той, хто грішить.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тоді поясніть для чого в нашій християнській країні тюрьми, якщо по християнських принципах замість злочинців треба карати ягнят?
А тут Ви вже плутаєте Закон Мойсея і християнське вчення.
Вдаєте з себе невігласа? Не знаєте, що Ісус Христос став останньою Жертвою?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А за чиєю волею цю гріховність перенесли на мене? Хто встановив таке правило?
Окрім гріховності Адама (за яку Ви не відповідаєте, бо то не Ваша провина) є ще купа Ваших особистих гріхів, які Ви вчинили з власної волі.
Ісус Христос приніс Себе у Жертву, щоб зняти з Вас покарання за всі гріхи, щоб дати Вас життя взамін існування.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ну і де написано, що:
1. Каїн вчинив гріх, за який йому потрібно було каятись.
2. Каїн приносив дари без покаяння за цей гріх.
3. Якість дарів відповідала, чи не відповідала вимогам.
4. Каїн до принесення дарів, чи під час принесення, був недобрим.
В Біблії написано. Наприклад тут: 1Iван.3:12


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
По суті є що відповісти? Як так вийшло, що Бог два рази проклинав одну і ту ж землю?
Де Ви прочитали таке? Цитату можна?

[quote=frhfnthy;2738213]
Я на боці правди. /QUOTE]

Ісус є Правдою.
А Ви кажете, що не знаєте Його, бо не знаєте ні чи Він був взагалі, ні яким був і т.д.
Правда Вам невідома. То як Ви можете бути на боці Правди, якщо її не знаєте?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тобто своїми вигадками ви признаєте, що про це не було відомо і самому Богу, або він свідомо вводить людей в оману, приховуючи факти.
Як бачу, для Вас все вигадка, що Вам не підходить.
Самі собі бог... тільки дуже слабкий і не здатний дати собі життя.
Зате вистачає сміливості, у цей короткий час земного життя зводити наклепи на Бога і нехтувати Його Любов'ю.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:37.