Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Новини з доріг міста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.10.2018, 19:31 #2737592   #2921
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Що там на 15 квітня відбувається? Рух від Київської в бік Збаража закритий, всіх відправляють в об'їзд через Київську.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2018, 19:33 #2737593   #2922
mhl
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Скоріше всього перекривають рух в знак протесту проти котелень на торфі. Вчора перекривали біля 9 училища, минулого тижня напроти ОККО на Оріоні. То тільки ті рази, коли я попадав . Виїзджав на Збараж через Байківці.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2018, 23:09 #2737781   #2923
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Вчора, якщо не помиляюсь, збили жінку на пішохідному біля повороту на Микулинецьку Бічну (Все до авто), типу наступний перехід після регульованого перехрестя біля Тубдиспансера.
Я от коли не їду тією вулицею - завжди ловлю себе на думці, що треба бути дуже сміливою людино, щоб там переходити, як до речі і на переході біля автобазару (ще той шедевр по діагоналі через 6 смуг (4 основні, розгінна від заправки і гальмування перед зупинкою Автобазар): розмітки нема, знак закривають дерева. До речі я і не бачив там ніколи пішоходів...
Оці от тернопільські переходи - це просто кабздець якийсь. Не знаю хто і чим думав, коли їх робили. Я розумію, колись машин було мало, то такі переходи були більш-менш безпечними, а тепер транспорт нерідко іде потоком в 4 смуги одночасно - імовірність що пішохода зіб'ють - в рази вища. І всім похер.
Петицію якусь складати чи що?

Додано через 6 хвилин
А. ще супер перехід на Тарнавськогоперед світлофором 11-ї школи, той що трохи нижче там... Їхав якось ввечері вгору, за 30 метрів від переходу бачу перед зустрічною машиною, яка мене трішки сліпила згори - ноги пішохода. Чувак вийшов на перехід, дай Боже йому здоров'я - він вчасно зрозумів, що я його не бачу, і зупинився. Я вже чесно кажучи не гальмував. ще би зупинився екстренно, але ззаду дитина сиділа пристебнута тільки поясним ременем... Хай вже простить. Але ж, ***, ніби і їзжу акуратно, і отак чуть не попасти? Хер ти поймеш по фарах зустрічної машини, чи вона стоїть чи рухається - фари наближаються,бо ти на неї їдеш... Суки, скільки там людей вже збили - досі все по старому...

Востаннє редагував switch: 20.10.2018 о 23:09. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2018, 09:34 #2737802   #2924
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата Петицію якусь складати чи що?
ну, дикий там перехід, але переходять його безстрашні (їх там багато є), і воділи, які там десь припаркувалися (правда не через пішоходний).
А шо поможе петиція ? зараз вліплять світлофор або лежачого. Перший створить ще більше затори, другий без сенсу. А будувати над- чи підземний переходи не будуть, бо це не рішення поТернопільськи.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2018, 11:20 #2737804   #2925
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Якщо брати той, що біля повороту на все до авто - то там би хоч дерева нахрін зрізати, які обзор закривають, вбити пару стовпів освітлення з обох боків, натягнути між ними трос і повісити знак переходу над проїзжою частиною. І якісні ліхтарі, щоб там було світло як днем.
Там реально якщо в правій смузі їде бус - ти хрін помітиш знак переходу. Водій як їде - вперед дивиться, а не заглядає по узбіччях, чи там бува знак не заховався. То й знаки мають висіти так, щоб він їх побачив дивлячись на дорогу, а не вертячи башкою на всі боки...

жінку до речі збили днем і вона вроді не дуже сильно постраждала, що говорить про те, що водій не гнав, і скоріш за все правил дотримується, просто її пізно помітив.
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
hunter07 (21.10.2018), KSW (21.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2018, 07:49 #2738016   #2926
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Змінили стрілки на світлофорах біля танку/маку з сторни Львівської траси. Тепер з лівої і середньої смуги - наліво, а з правої - прямо і направо.
[IMG][/IMG]
Щось мені здається що одну смугу "вкрадуть" для черги в мак..
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякували 6:
Adriano_Chelentano (01.11.2018), AlexDv (25.10.2018), dima (28.10.2018), HamanN (25.10.2018), Мановар (25.10.2018), Nick. (25.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2018, 08:31 #2738017   #2927
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Якщо брати той, що біля повороту на все до авто - то там би хоч дерева нахрін зрізати, які обзор закривають, вбити пару стовпів освітлення з обох боків, натягнути між ними трос і повісити знак переходу над проїзжою частиною. І якісні ліхтарі, щоб там було світло як днем.
Там реально якщо в правій смузі їде бус - ти хрін помітиш знак переходу. Водій як їде - вперед дивиться, а не заглядає по узбіччях, чи там бува знак не заховався. То й знаки мають висіти так, щоб він їх побачив дивлячись на дорогу, а не вертячи башкою на всі боки...

жінку до речі збили днем і вона вроді не дуже сильно постраждала, що говорить про те, що водій не гнав, і скоріш за все правил дотримується, просто її пізно помітив.
Справді дотримувався????
Цитата 18.4
Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2018, 09:20 #2738020   #2928
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата Щось мені здається що одну смугу "вкрадуть" для черги в мак..
та хай крадуть, але от ті дві полоси тільки наліво, інтересно буде. вангую, скоро ДТп побачимо
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2018, 10:07 #2738022   #2929
MadPiksel
 
Аватар для MadPiksel
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Щось мені здається що одну смугу "вкрадуть" для черги в мак..
Нема вже черги. Може не вкрадуть.
MadPiksel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2018, 10:57 #2738025   #2930
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від MadPiksel Переглянути допис
Нема вже черги. Може не вкрадуть.
Ага, стрілки на світлофорах поміняли бо про водіїв думають, і це якось співпало з відкриттям маку.. хтось в це вірить!?
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2018, 11:55 #2738211   #2931
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Справді дотримувався????
а ти справді уважно читав?
в темну пору доби, коли напроти тебе тільки вогні фар - ти зможеш по них сказати,рухається це авто чи стоїть?
було б там нормальне освітлення - я би бачив що він стоїть, і пішохода б бачив. а так на наших переходах я частіше "розпізнаю" пішоходів по перемигуванню фар, коли вони перед авто переходять. А цей стояв, фари не мигали - шансів помітити - нуль.
Ну ок, я знав, що там є перехід і мав би завчасно гальмувтаи на всякий. Тут згідний - поспішав. Але якби не знав, що там є перехід - то імовірно і не помітив би його, бо знаки там практично не відбискують, зебри нема, ліхтарі стоять метрів за 20 від переходу...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2018, 19:14 #2738546   #2932
AlexDv
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
та хай крадуть, але от ті дві полоси тільки наліво, інтересно буде. вангую, скоро ДТп побачимо
Не все змінилося, декілька раз на день там проїжджаю, то все по старому, в багатьох випадках водії стадом стоять в лівій полосі, а з середньої їдуть прямо)

https

а на рахунок дтп, то може бути ось таке, впринципі мені мого гнилого крила не шкода)

https

Востаннє редагував AlexDv: 01.11.2018 о 19:29.
AlexDv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2018, 20:17 #2738555   #2933
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата то може бути ось таке, впринципі мені мого гнилого крила не шкода)
во п1дар. Чи то може пані за кермом була?

Поліції показували ?
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2018, 21:11 #2738560   #2934
AlexDv
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
во п1дар. Чи то може пані за кермом була?

Поліції показували ?
не бачив хто за кермом, а взагалі їзджу багато кожного дня і до таких кадрів звик, не вистачить часу по поліціях бігати
AlexDv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2018, 20:16 #2739535   #2935
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

ЮЯк вам?
Справу нігерійця, який у Тернополі потрощив два автомобілі та два автобуси, закритоhttps://www.0352.ua/amp/news/2216059...i-zakrito-foto
В двох словах - чувака визнали винним але його і слід простиг.
А постраждалі тачки ремонтують певно самі.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2018, 20:22 #2739536   #2936
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата Як вам?
недавно вийшов ролик наших грошей, де йдеться про такого собі павелк, де було і за його насос, яку злапали п'яною за кермом. А результат - "вийшов срок давновсті". Країна можливостей, для особливих ..
А тим часом, зима прийшла не очікувано в Київ, близько 500 дтп... пощастило, що сьогодні Т обминуло

Востаннє редагував idcomsomnom: 14.11.2018 о 20:48.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2018, 06:24 #2739549   #2937
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ЮЯк вам?
Справу нігерійця, який у Тернополі потрощив два автомобілі та два автобуси, закритоhttps://www.0352.ua/amp/news/2216059...i-zakrito-foto
В двох словах - чувака визнали винним але його і слід простиг.
А постраждалі тачки ремонтують певно самі.
Це печаль чесно кажучи, я наскільки памятаю той снікерс мав українську страховку, можливо щось таки компенсують постраждалим. Цікаво те що вони зразу ж зобовязали його виїхати з України а потім шукали для розгляду справи в суді, цирк
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2018, 21:37 #2740409   #2938
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Що там на дорогах? Завтра буде срака?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2018, 21:41 #2740410   #2939
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

жовтий рівень оголосила мерія, хз що тепер робити)
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2018, 21:47 #2740413   #2940
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
жовтий рівень оголосила мерія, хз що тепер робити)
мабуть,відро піску в машину і лопатку..

завтра +1 вдень,а з вівторка мінус і сніг.То буде п-ц.
Знову "раптово" прийшла зима.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:41.