Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Київстар»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.11.2010, 08:20 #1510005   #81
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Про таке знаю, повір Длінка хватить)))
Д-лінк то взагалі не свічі. І хватає їх хіба на локалку з 3-5 компів. А при 10+ девайсв для нормальної роботи свіч має бути не нижче рівня ХП ПроКурви
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2010, 08:30 #1510014   #82
Shpigor
 
Аватар для Shpigor
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Д-лінк то взагалі не свічі. І хватає їх хіба на локалку з 3-5 компів. А при 10+ девайсв для нормальної роботи свіч має бути не нижче рівня ХП ПроКурви
Ну не знаю 3028 з нормально прошивкою працюють стабільно якби мережа нормально була прокинута то проблем я думаю не було б, Dlink це рівень провайдера такого як бітер ділайн і т д. Ясно що хотілося ХП а давайте краще Cisco. Тільки коли провайдер відробить ті свічі??? Якщо мережа нормально прокинута в середині будинку, нормальне живленя, кабелі заховані і застраховані від грози, то 3028 на рівень доступу в самий раз
Shpigor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.11.2010, 08:40 #1510020   #83
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Д-лінк то взагалі не свічі. І хватає їх хіба на локалку з 3-5 компів. А при 10+ девайсв для нормальної роботи свіч має бути не нижче рівня ХП ПроКурви
ХЗ, в моєму під'їзді підключаться ще ну максимум 7 компів, решті пох на ті ваші інтернети. Кабель ведуть по площатці.
Значить длінка хватить.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2010, 12:16 #1510069   #84
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата:
Допис від Shpigor Переглянути допис
Ну не знаю 3028 з нормально прошивкою працюють стабільно якби мережа нормально була прокинута то проблем я думаю не було б, Dlink це рівень провайдера такого як бітер ділайн і т д. Ясно що хотілося ХП а давайте краще Cisco. Тільки коли провайдер відробить ті свічі??? Якщо мережа нормально прокинута в середині будинку, нормальне живленя, кабелі заховані і застраховані від грози, то 3028 на рівень доступу в самий раз
Ти правий на 100%. Якщо нормальне живлення (нема в нас такого) і якщо кабелі всі йдуть внутрішньо прокинуті (теж умова відсутня).

Додано через 2 години 41 хвилину
Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Кабеля різати будете?
Поки різали тільки нам. Ще не дожилися до варварства. Є більш гуманні способи.

Востаннє редагував Manijak: 26.11.2010 о 12:16. Причина: Пізніше додано
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2010, 11:39 #1510902   #85
smergol
mother russia
 
Аватар для smergol
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

http://www.kyivstar.ua/internet/connect/hi/

Тернопіль є всписку!!!
smergol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2010, 23:25 #1511311   #86
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Так хлопчики з КС. Чув, що ходите по квартирах і існуючих абонентів переманюєте до себе. Тобто КС порушує всі можливі права своїх конкурентів. Якщо хочете надалі працювати м Тернополі, то рекомендую негайно це припинити. Це не пусті слова. Такі коники можуть пройти де завгодно. В любому місті тільки не тут.
Ти про що? Вони вашим клієнтам паяльник в с**ку запихають і заставляють переходити до себе? Агресивна реклама + хороша пропозиція і люди самі роблять свій вибір. Мєсні ІСП весь час мали низьку надійність інету, то як русска рулєтка - хтось плюється, а хтось хвалить. Того люди й шукають постабільніше постачальника нету.
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2010, 00:13 #1511333   #87
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата:
Допис від ramochnik Переглянути допис
Ти про що? Вони вашим клієнтам паяльник в с**ку запихають і заставляють переходити до себе? Агресивна реклама + хороша пропозиція і люди самі роблять свій вибір. Мєсні ІСП весь час мали низьку надійність інету, то як русска рулєтка - хтось плюється, а хтось хвалить. Того люди й шукають постабільніше постачальника нету.
Вони порушують права конкурентів.
Місцеві це як хто. Великі провайдери як Бітер так, але є які надають сервіс і якість вищу ніж зможе надати КС.
Справа в тому, що КС абсолютно по барабану на їхніх користувачів. В них одна мета: заробити якомога більше грошей. А цілі взагалі не важливі. Були інциденти в інших містах коли КС різали кабелі конкурентів. Почитайте форуми.
КС надає дуже і дуже дорогу "обгортку", бо має дуже багато фінансів і можливостей. Наразі я вболіваю за всіх наших Тернопільських провайдерів, бо знаю до чого може призвести політика КС. А саме вони будуть старатися знищити усіх своїх конкурентів в місті як законними так і неправомірними методами. Такий сценарій вже розвивався у інших містах. Коли інші компанії закриються чи продадуться тому ж КС, то тут настане монополія. А де монополія там беззаконня. Тоді всі зрозуміють як було добре до приходу КС. Саме важче прийдеться малим мережам і великим провайдерам як Бітер і Ділайнс.
А якість, як дехто думає, послуг від того не підніметься в інших провайдерів. Бо нема грошей на це. А тепер їх ще стане менше. Нет коштує надто дешево щоб його робити якісним. Наших провайдерів можна звинувачувати лише в халтурстві і відсутності контролю над працівниками які прокладають лінії.
Той самий КС ставить обладнання "какашку" і Бітер теж. А як можна поставити свіча який вартує 500 баксів якщо люди платять в середньому навіть не 10$ в місяць. Коли в європі середня ціна нету 50$ а багато де і вище.
Люди в нас не багаті і нет дорогий надавати не можливо, а де дешевий там не буде високої якості. Тим більше, що лінії електромереж в нас в плачевному стані. Половина збоїв в провайдерів через скачки напруги та пропадання живлення. А на кожен тех. майданьчик не поставиш упс який буде пів дня тримати обладнання, бо він коштує як той модний свіч.

А ще раджу повчити право маркетинг і економіку. Тоді не буде таких виразів як про паяльник. Ніби порушення прав це лише брутальне насильство.
Manijak зараз поза форумом  
Подякували 3:
FortYear (28.11.2010), orka13 (28.11.2010), wormtr (28.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2010, 10:07 #1511460   #88
wormtr
 
Аватар для wormtr
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Тут все зрозуміло. Проросійські дії ... поглинання всіх великих українських підприємств... тепер черга дійшла до інтернет провайдерів... такщо задумайтесь перед тим як перепідключатись до київстару...
Я краще буду сидіти на бітері і на ділайнсі ... і платити 100 чи 95 грн в міцсяць за 10 Мбіт... але буду знати що ті гроші не підуть на благо москаляндії...
wormtr зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2010, 11:38 #1511501   #89
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Справа в тому, що КС абсолютно по барабану на їхніх користувачів.
Цитата Наших провайдерів можна звинувачувати лише в халтурстві і відсутності контролю над працівниками які прокладають лінії.
Цитата Той самий КС ставить обладнання "какашку" і Бітер теж.
Щось я нічого не зрозумів. Так хто гірший?
І чому шановний Manijak так боїться конкуренції нашим тернопільським провайдерам. Це ж для користувачів добре, 2 міс безкоштовно покористувався і перейшов до іншого. В Києві так деякі розумники переключались від одного до другого, там провайдерів взагалі море.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2010, 12:26 #1511523   #90
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Щось я нічого не зрозумів. Так хто гірший?
І чому шановний Manijak так боїться конкуренції нашим тернопільським провайдерам. Це ж для користувачів добре, 2 міс безкоштовно покористувався і перейшов до іншого. В Києві так деякі розумники переключались від одного до другого, там провайдерів взагалі море.
Нижче одна людина дала правильну відповідь. Бо скоро все що в нас є буде належати російським олігархам а не нам. Бо ми дурний народ. Чи ви ще не замічаєте, що все більше українських компаній магазинів і т. д. закриваються, бо не витримують конкуренції проти російських компаній. Ми будемо пахати в своїй країні на москаля як раби за мізерну зарплату. Що тут не ясного.
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2010, 13:25 #1511565   #91
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Кінцевому споживачу пофік кому платити бабло, головне щоб послуги були якісні. З приходом Укртелекому також всі плакали, але вроді живі і Ділайнз і Біттернет і решта. А споживачі тільки виграли: одні отримали дешевий інтернет, а другі взагалі його можливість.

Звичайно Київстар може вдарити сильніше, бо прокладає оптику, на відміну від УТК, клієнська база якого трохи відрізняється. Але ж якщо там буде паскудна якість (а вона буде з часом погіршуватися) і якщо не буде нормальної техпідтримки, яка б швидко усувала неполадки, то люди будуть повертатися назад. А для місцевих провайдерів це буде стимул покращувати якість і йти назустріч клієнтам.

Для мене, наприклад, якість інтернету має більше значення, ніж швидкість і якщо Київстар заведе оптику в мій дім, то підключуся я тільки після схвальних відгуків.

Приклад. В будинок знайомого Ділайнз вже давно провів оптику (десь 2 роки чи більше). Знайомий навіть кабель до їх будки згоден провести самостійно. Залишиться тільки підключити. А ті теляться, бо тре 5 чи 6 людей. От з таким підходом самі собі шкодять. А Київстар, мабудь, буде всіх підряд підключати і з часом кількість клієнтів буде рости в геометричній прогресії.

По моєму давно було ясно, що з часом міста будуть в павутині з оптики. Хто це зробить швидше, той і буде на вершині олімпу. І боротися треба за кожного клієнта, а не тільки за вигідні і злачні місця.
ColdMineR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (28.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2010, 13:26 #1511566   #92
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Нижче одна людина дала правильну відповідь. Бо скоро все що в нас є буде належати російським олігархам а не нам. Бо ми дурний народ. Чи ви ще не замічаєте, що все більше українських компаній магазинів і т. д. закриваються, бо не витримують конкуренції проти російських компаній. Ми будемо пахати в своїй країні на москаля як раби за мізерну зарплату. Що тут не ясного.
Все правильно Ви написали, але користувачам байдуже хто власник. Мобільний зв'язок (Київстар, МТС) вже давно не український, так що відмовитись і перейти на Укртелеком? Не допоможе, також куплять росіяни.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2010, 13:45 #1511578   #93
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Кінцевому споживачу пофік кому платити бабло, головне щоб послуги були якісні. З приходом Укртелекому також всі плакали, але вроді живі і Ділайнз і Біттернет і решта. А споживачі тільки виграли: одні отримали дешевий інтернет, а другі взагалі його можливість.

Звичайно Київстар може вдарити сильніше, бо прокладає оптику, на відміну від УТК, клієнська база якого трохи відрізняється. Але ж якщо там буде паскудна якість (а вона буде з часом погіршуватися) і якщо не буде нормальної техпідтримки, яка б швидко усувала неполадки, то люди будуть повертатися назад. А для місцевих провайдерів це буде стимул покращувати якість і йти назустріч клієнтам.

Для мене, наприклад, якість інтернету має більше значення, ніж швидкість і якщо Київстар заведе оптику в мій дім, то підключуся я тільки після схвальних відгуків.

Приклад. В будинок знайомого Ділайнз вже давно провів оптику (десь 2 роки чи більше). Знайомий навіть кабель до їх будки згоден провести самостійно. Залишиться тільки підключити. А ті теляться, бо тре 5 чи 6 людей. От з таким підходом самі собі шкодять. А Київстар, мабудь, буде всіх підряд підключати і з часом кількість клієнтів буде рости в геометричній прогресії.

По моєму давно було ясно, що з часом міста будуть в павутині з оптики. Хто це зробить швидше, той і буде на вершині олімпу. І боротися треба за кожного клієнта, а не тільки за вигідні і злачні місця.
На рахунок 5 клієнтів це справді ідіотизм. Ну КС теж покриває спальні густонаселені райони. І багато куди не прокладе оптику в принципі.
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2010, 14:16 #1512421   #94
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата:
Допис від wormtr Переглянути допис
Я краще буду сидіти на бітері і на ділайнсі ... і платити 100 чи 95 грн в міцсяць за 10 Мбіт... але буду знати що ті гроші не підуть на благо москаляндії...
Воно то так, але хто знає, хто власник Біттернету чи Ділайнса?
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2010, 15:31 #1512462   #95
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Хлопці, ви таке пишете, ну шось таке пишете.
А у вас зараз сімка в мобілці якого оператора, викиньте її і вставте "Ютел\Укртелеком", поки його ще МТС не купила. Рускіе вездє.

По темі. Думаю до перших піонерів не слід гадати про якість КС в Тернополі, з рештою в інтернетах достатньо хороших дописів про якість сабжа. І ціни в них корелюються з цінами по місцевості. В білайна дешевше було.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2010, 19:07 #1512605   #96
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Статейка про обєднання.
http://itc.ua/news/amku_dal_dobro_na..._beeline_49355

В Одесі КС цвіте і пахне, я вже й сам задумався спригнути зі славнозвісного ТеНеТ ціни в КС заманчиві. Так як він працює там то в Тернополі ще не скоро чекати. Почитайте відгуки.
http://forum.od.ua/showthread.php?t=500848
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2010, 19:10 #1512608   #97
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

5 сторінок флуду і жодного поста по темі. Є щасливі власники нового інтернету? Бо то якось смішно, ніхто не пробував а всі критикують. А як нема, то і тема немає змісту...
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2010, 19:13 #1512612   #98
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Яж кажу в нас КС ще довго не буде працювати так як містах мільйонниках. Пост вище почитай відгуки.
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2010, 19:15 #1512613   #99
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
5 сторінок флуду і жодного поста по темі. Є щасливі власники нового інтернету? Бо то якось смішно, ніхто не пробував а всі критикують. А як нема, то і тема немає змісту...
Я подав заявку, чекаю монтажників. Колись тай заявляться тоді і відпишусь, шо то за інтернети такі.
А поки можна тільки гадати.

пс. Вже бігають рекламщики з брошурками.

Востаннє редагував org100h: 29.11.2010 о 19:25.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2010, 14:01 #1513150   #100
Thesed
Типово Відповідь: Інтернет від «Київстар»

а коли на східний будуть тягнути КС ??????
Thesed зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:23.