Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Сон

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.03.2016, 21:21 #2626275   #41
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Енергія не є Особою, тому пишеться з малої букви. То Котра Особа є невичерпним Джерелом енергії (духа святого)???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2016, 21:44 #2626280   #42
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
енергія являється Творцем
Ця енергія, яка є Творцем, є нерозумною, як вважаєте?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 23:25 #2627257   #43
Ard
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Мышление — это отсутствие понимания. Вы думаете, потому что не понимаете. Когда возникает понимание, мышление исчезает. Точно так слепой ищет дорогу ощупью; если у вас есть глаза, вам не нужно нащупывать дорогу, вы её видите. Понимание равнозначно глазам; вы видите, не нащупываете.
Мышление — это поиск вслепую. Не зная, что есть что, вы продолжаете думать, гадать. Мышление не может дать правильного ответа, потому что мышление только повторяет то, что уже известно. У мышления нет способности к видению неизвестного. Вы пытались когда-нибудь думать о неизвестном? Как вы будете о нём думать? Вы можете думать только о том, что уже знаете; это повтор. Вы можете продолжать снова и снова это обдумывать,
можете создавать новые комбинации старых мыслей, но ничто в них понастоящему не ново.

Понимание — свежо, ново. Оно не имеет ничего общего с прошлым. Понимание — здесь, сейчас. Это прозрение в реальность. В мышлении есть вопросы и вопросы, но нет ответов. Даже если иногда вы чувствуете, что нашли ответ, это только потому, что иногда приходится
решать в пользу того или другого. Это в действительности не ответ; вы просто вынуждены принять решение, чтобы действовать, и поэтому вам приходится уцепиться за тот или иной ответ. Но если вы глубоко посмотрите в свой ответ, то увидите, что из него возникает тысяча и один вопрос. В понимании нет вопросов, есть только ответы, потому что у понимания есть глаза.

Мышление заимствованно. Все ваши мысли даны вам другими. Наблюдайте — можете ли вы найти хотя бы одну мысль, которая была бы вашей собственной, подлинно вашей, мысль, которой вы дали рождение? Все они заимствованы. Источники могут быть неизвестными, но все они заимствованы. Ум действует как компьютер, но прежде чем компьютер сможет дать вам какой-либо ответ, этот ответ должен быть в него заложен. Вы должны предоставить информацию; тогда он даст вам ответ. Именно это делает ум.

Ум — это биокомпьютер. Вы продолжаете накапливать данные, знание, информацию, и затем, когда в уме возникает определённый вопрос, ум предоставляет ответ из этого накопления. Это не настоящий отклик; это только отголосок мёртвого прошлого. Что такое понимание? — Чистый разум. Чистый разум — изначально ваш; вы с ним рождаетесь. Никто не может дать вам разум.
Знание может быть вам дано, но не разум. Разум — это ваше собственное отточенное существо. В глубокой медитации человек оттачивает своё существо; в медитации человек отбрасывает заимствованные мысли, вновь предъявляет права на собственное существо, вновь предъявляет права на собственную оригинальность детство, невинность, свежесть. Когда вы действуете из этой свежести, вы действуете из понимания. И тогда отклик тотален, здесь-и-сейчас; и этот отклик вызван жизнью Сейчас, не прошлым. Например, кто-то задаёт вам вопрос — что вы делаете? Вы тотчас же входите в ум и находите ответ. Вы тотчас же входите в подвал ума, где
хранится накопленное знание, и находите там ответ. Значит, это мышление.

Кто-то задаёт вопрос, и вы входите в молчание; вы смотрите в вопрос проницательными глазами; не в память, но в вопрос. Вы встречаете вопрос лицом к лицу, сталкиваетесь с вопросом. Если вы не знаете, то говорите, что не знаете. Например, кто-то вас спрашивает, существует ли Бог. Вы тут же говорите: «Да, Бог есть». Откуда исходит этот ответ? — из вашей памяти? Из вашей христианской памяти, индуистской памяти, мусульманской памяти? Тогда этот ответ почти бесполезен, тщетен. Если ваша память — коммунистическая, вы скажете: «Нет, Бога нет». Если
ваша память — католическая, вы скажете: «Да, Бог есть». Если ваша память — буддистская, вы скажете: «Бога нет». Но эти ответы исходят из памяти. Если вы — человек понимания, вы просто выслушаете вопрос, войдёте глубоко в вопрос. Вы будете просто наблюдать. Если вы не знаете, вы скажете: «Я не знаю». Если вы знаете, только тогда вы скажете, что знаете. И когда я говорю, «если вы знаете», я подразумеваю, что вы это осознали.

Человек понимания правдив. Даже если он говорит: «Я не знаю», его невежество более ценно, чем знание Ума, потому что, по крайней мере, его невежество, его принятие невежества, ближе к истине. По крайней мере, он не пытается притворяться, он не лицемер. Наблюдайте, и вы увидите, что все ваши ответы приходят из памяти. Тогда попытайтесь найти место, где не Действует память, а действует чистое сознание. Именно это и есть понимание.

Я слышал:

Доктор вошёл в комнату пациентки. Через пять минут он вышел и
попросил у мужа отвёртку, затем вернулся к пациентке. Ещё через пять
минут он снова вышел и попросил клещи и молоток.
Обезумевший от горя муж не мог больше этого терпеть Он взмолился:
— Ради бога, доктор, скажите, что случилось с моей женой?
— Пока не знаю, — сказал доктор. — Я не могу открыть свой саквояж.
Иногда даже если вы говорите: «Я не знаю», это необязательно исходит
из понимания. Дело может быть только в том, что вы не можете открыть
саквояж. Дело может быть в том, что вы не можете раскрыть свою память,
или не можете что-то найти в памяти; вам нужно время. Вы говорите: «Я
не знаю, дайте мне об этом подумать». Чего вы добьетесь, если подумаете?
Если вы знаете, вы знаете; если вы не знаете, вы не знаете. О чём вы
собираетесь думать? Но вы говорите: «Дайте мне время, я об этом
подумаю». Что вы говорите? Вы говорите: «Мне придётся спуститься в
подвал ума и поискать. Там за многие годы скопилось столько мусора, что
найти что-либо трудно, но я сделаю, что смогу».

Медитируйте, станьте свободными от этого подвала. И не потому, что этот подвал бесполезен; его можно использовать. Но он не должен быть заменителем понимания.


Человек понимания смотрит в вещи непосредственно. Его прозрение непосредственно. Но он может использовать своё накопление знания, чтобы помочь своему прозрению вас достичь. Он может использовать всё, что накопил, чтобы прояснить всё, что он пытается вам передать. Но то,
что он пытается передать, — его собственное. Слова могут быть заимствованными, язык может быть заимствованным — любой язык заимствован — заимствованными могут быть концепции, но не то, что он пытается вам передать. Форма приходит из памяти, но содержимое остаётся его собственным прозрением.

И конечно, тот, у кого нет понимания, постоянно становится жертвой множества мыслей, потому что у него нет единого прозрения, которое далобы ему центр. Он состоит из толпы мыслей, не связанных друг с другом или даже диаметрально противоположных друг другу —противоречащих друг другу, глубоко противоборствующих друг другу. Он содержит толпу — даже не группу, даже не общество, но беспорядочное столпотворение мыслей, жужжащих у него в голове. И если вы зайдёте в своём мышлении слишком далеко, однажды вы сойдёте с ума. Слишком большое
количество мыслей может создать безумие.


В первобытных обществах безумие встречается редко. Чем более общество цивилизованно, тем чаще люди сходят с ума. К несчастью, это факт: среди психоаналитиков больше людей сходит с ума, чем среди [представителей] любой другой профессии. Почему? — слишком много мышления. Очень трудно справляться одновременно с таким множеством противоречивых мыслей. В попытках с ними справиться всё ваше существо приходит в хаос. Понимание едино, понимание центрально. Оно просто; мысли очень сложны. Муж-подкаблучник пришёл к психоаналитику и сказал, что его преследует повторяющийся кошмарный сон. — Каждую ночь, — сказал он, — мне снится, что я потерпел кораблекрушение и остался наедине с двенадцатью красивыми женщинами.
— Что же в этом ужасного? — спросил психоаналитик. — Вы когда-нибудь пытались умиротворить двенадцать женщин? Это была его проблема: как умиротворить двенадцать женщин. Даже одну женщину умиротворить трудно. Мышление — это всё равно, что миротворить тысячи и тысячи женщин вокруг вас. Человек, естественно, сходит с ума. Понимание очень просто: вы женаты на одном прозрении, но это прозрение действует как свет, как факел. Каждый раз, когда вы фокусируетесь на своём факеле, тайны открываются. Когда вы фокусируетесь на своём факеле, темнота исчезает. Попытайтесь найти своё скрытое понимание. И путь к этому состоит в том, чтобы отбросить мышление. Есть две возможности, чтобы отбросить мышление: медитация или любовь.
Ошо ("Книга Осознания")
Ard зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2016, 23:38 #2627261   #44
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Ard, для Вас тут форум чи трибуна одного лектора, тобто Вас?
Ви помічаєте інші дописи? Якщо ні, то тоді Вам краще викладати матеріал у своєму блозі.

Можете прокоментувати погляди вчителя Оша, якого Ви тут цитуєте? Ошо дійсно вважав, що наш світ устворився сам по собі, без Творця?

Всесвіту не потрібен Творець?
То Ошо був атеїстом-матеріалістом?
Він теж, як і вони, вірив у те, що все що існує, неймовірна складність матеріального світу (особливо біологічного) утворилося само по собі, без участі Вищого Розуму, Творця?

У цієї безособової енергії, яка створила все, є розум? Як ця енергія створила живу біологічну клітину із неживої матерії, якщо найкращі вчені планети Земля, усім своїм колективним розумом, суперкомп"ютерами і т.п. інструментами, не можуть ні зрозуміти як це сталося, ні повторити?
Знаєте що найпростіша біологічна клітина складніша за найскладніший роботизований завод по ви-ву автомобілів? При цьому вона мініатюрна і сама себе розмножує.
А в тілі людини трильйони клітин, з"єднаних настільки чудовим чином, що цю складність не можна зрозуміти навіть на поверхневому рівні. І Ошо хоче сказати, що це все створила нерозумна енергія?
Ошо не бачить того, що бачив, для прикладу, Ейнштейн - необхідність ідеї Творця, Архітектора - Розуму, Який незрівнянно вищий за розум людини?

Може Ошо просто жив в той час, коли наукові уявлення про навколишній світ були надто примітивні і тому так говорив?


Якісь думки у Вас особисто є з цього приводу?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2016, 10:35 #2627299   #45
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ard, для Вас тут форум чи трибуна одного лектора, тобто Вас?
Ви помічаєте інші дописи? Якщо ні, то тоді Вам краще викладати матеріал у своєму блозі.

Можете прокоментувати погляди вчителя Оша, якого Ви тут цитуєте? Ошо дійсно вважав, що наш світ устворився сам по собі, без Творця?

[B][I]Всесвіту не потрібен Творець?
То Ошо був атеїстом-матеріалістом?
Він теж, як і вони, вірив у те, що все що існує, неймовірна складність матеріального світу (особливо біологічного) утворилося само по собі, без участі Вищого Розуму, Творця?
Новак, з тобою говорити, так само як з стіною, то краще вже сам з собою.
Сто раз в цій темі вже згадувалося, що Енергія і є Творець, а ти далі за своє. Яка різниця як називати Творця: Бог, Ісус, Алах, Енергія, Розум, Єгова і т.д. головне що він є і він єдиний, тому йому не потрібно ім"я. Ми ж Всесвіт ніяк не називали, бо він єдиний.
Але ти натільки зашорений і переляканий, що тобі обовязеково треба Бога, якого можна пощупати, з ногами і руками і ще краще з жалісливою історією.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2016, 12:00 #2627319   #46
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Сон

Цитата Сто раз в цій темі вже згадувалося, що Енергія і є Творець,
--- Гм... енергія творець? Невже ? В научному світі немає чіткого визначення - енергія, однак навіть розумово обмеженому відомо, що енергія не існує сама по собі у неї є джерело, яке її генерує,отже енергія є ніщо інше як інструмент який був задіяний у процесі творіння, а не першопричина творива.
--- по аналогії,
--- щоб виникла ел. енергія необхідно щоб був генератор, а от ел. енергія вже викоритовується відповідно до призначення ....

Цитата Яка різниця як називати Творця: Бог, Ісус, Алах, Енергія, Розум, Єгова і т.д. головне що він є і він єдиний, тому йому не потрібно ім"я.
--- Кожна людина володіє силою (винятки опускаємо) але сила і особа це далеко не одне і теж , Якщо б до вас хтось звернувся шановна "сило" ... мабуть реакція на це була б відповідною ......... , то чому до Творця надто сміло називають енергією?

Востаннє редагував engar: 03.04.2016 о 12:10.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2016, 12:11 #2627323   #47
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- Гм... енергія творець? Невже ? В научному світі немає чіткого визначення - енергія, однак навіть розумово обмеженому відомо, що енергія не існує сама по собі у неї є джерело, яке її генерує,отже енергія є ніщо інше як інструмент який був задіяний у процесі творіння, а не першопричина творива.
--- по аналогії,
- 1. щоб виникла ел. енергія необхідно щоб був генератор, а от ел. енергія вже викоритовується відповідно до призначення ....
- 2. кожна людина володіє силою (винятки опускаємо) але сила і особа це далеко не одне і теж ,
Це просто кошмар! Я вже не знаю, як так можна написати, що б зрозуміли.
Ти бачив, я слово Енергія написал з Великої букви. І крім Енергії перерахувала ще багато всього, що могло б тобі сподобатися
Добре, особисто для таких як ти треба писати: Той хто творить енергію. Чи краще генерує?
А при чому тут сила і особа, і який ідіот міг казати, що це одне й те саме?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2016, 14:31 #2627377   #48
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Це просто кошмар! Я вже не знаю, як так можна написати, що б зрозуміли.
Ти бачив, я слово Енергія написал з Великої букви. І крім Енергії перерахувала ще багато всього, що могло б тобі сподобатися
Добре, особисто для таких як ти треба писати: Той хто творить енергію. Чи краще генерує?
А при чому тут сила і особа, і який ідіот міг казати, що це одне й те саме?
--- заспокійтесь, бачив, це просто приклад, щоб ви зрозуміли, що Творець володіє - генерує чи як вам подобається, але енергія це лише інструмент чи частка Особи як Творця але не Сама Особа. як сила частина людини
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2016, 14:42 #2627381   #49
Vityab
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Сто раз в цій темі вже згадувалося, що Енергія і є Творець, а ти далі за своє. Яка різниця як називати Творця: Бог, Ісус, Алах, Енергія, Розум, Єгова і т.д. головне що він є і він єдиний, тому йому не потрібно ім"я. Ми ж Всесвіт ніяк не називали, бо він єдиний.
Але ти натільки зашорений і переляканий, що тобі обовязеково треба Бога, якого можна пощупати, з ногами і руками і ще краще з жалісливою історією.
--Ну я не згоден, що Енергія - це Бог. Бо Бог є особистістю, тому не може бути просто енергією. Бог є Духовною Особистістю і що собою являє Духовна Особистість, ніхто зараз не знає. Можна просто припускати, що це, але стверджувати, а тим більше сваритись із-за цього, не варто.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2016, 18:08 #2628897   #50
Ard
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Помните то чудесное впечатление из детства, когда обычный булыжник казался драгоценным камнем, накрытый простыней стол — древней пещерой, а деревья за окном — заколдованным лесом?

Хотели бы вы хоть ненадолго вернуться в то состояние, когда все вокруг ново, удивительно и полно таинств? Индийский мистик рассказывает о «детскости» и «взрослости», о наивной любознательности и умудренном опыте, о рутине и новизне... Он говорит о том, как важно не потерять этот чудесный навык — восхищаться всем, что тебя окружает.



Глава 1 Глаза, полные удивления
Удивление – это источник мудрости, удивление – это источник всего прекрасного, удивление – это также источник поиска, настоящего поиска. Удивление заставляет вас отправиться в путь на поиски жизненных тайн.

Детский опыт сопровождает мудрых людей всю жизнь. Они жаждут его снова - той же невинности, того же изумления, той же красоты. Сейчас он подобен далекому эху, сладкому сну. Однако, все религии рождаются из неувядающего детского стремления к чуду, правде, красоте, жизни, танцующей повсюду. В пении птиц, в красках радуги, аромате цветов, где-то глубоко внутри себя ребенок вспоминает о потерянном рае.

Не случайно во всех религиях мира есть притча о том, как когда-то человек жил в раю и по какой-то причине был вынужден покинуть его. Это разные истории, разные притчи, но они подчеркивают простую истину: эти истории поэтическим способом рассказывают о том, что человек был рожден в раю, а затем потерял его. Отсталые, глуповатые люди совсем забыли об этом. Но разумные, чувствительные, творческие люди по-прежнему стремятся ощутить тот рай, который они когда-то знали и о котором у них, к сожалению, остались лишь слабые воспоминания. Они снова начинают искать его.

Поиск рая - это новый поиск детства.Конечно, ваше тело уже никогда не будет детским, однако ваше сознание может быть таким же чистым, как сознание ребенка. В этом весь секрет мистического восхождения: стать опять как ребенок, невинным, не засоренным знанием, ничего не знающим, сознающим все, что происходит вокруг, с огромной любознательностью и чувством таинственного, (с) Ошо



Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви помічаєте інші дописи? Якщо ні, то тоді Вам краще викладати матеріал у своєму блозі.
Повторюю ЩЕ РАЗ, що не бажаю бильше сперачатися на ці темы. Краще самому эксперементувати, ніж займатися розумовою гімнастикой стосовно речей, які треба переживати та видчувати на власному досвіді...Якщо Вас цікавить, що каже Ошо с цього приводу - скористайтеся інтернетом...На жаль, я точно не пам ятаю де саме він ще обговорюэ цю тему, але десь точно є...

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Може Ошо просто жив в той час, коли наукові уявлення про навколишній світ були надто примітивні і тому так говорив? Якісь думки у Вас особисто є з цього приводу?
Останне скажу - він так говорив не тому що розмірковува, а тому ще відчував..і не одноразово казав, що словами духовні відчуття передати майже неможливо. Тому краще самому спробувати медитацію, це набагато більше вас наблизить до цього, чим філосовствування про те, що не відчуваеш. Це все одно, що сліпа людина почне розмірковывати про те, що таке світло, замість того, щоб лікувати очі.
Це не уявлення. а реальні відчуття...наскільки реальні - це вже окрема розмова...

Востаннє редагував Ard: 12.04.2016 о 18:11. Причина: Пізніше додано
Ard зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2016, 22:45 #2628935   #51
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Останне скажу - він так говорив не тому що розмірковува, а тому ще відчував..і не одноразово казав, що словами духовні відчуття передати майже неможливо.
Для чого тоді Ви тут пишете ці всі слова?
Чому духовні відчуття вашого вчиителя Ошо суттєво (часто кардинально) відрізняються від духовних відчуттів Ісуса Христа, а Ви, тим не менше, не хочете цього бачити і сприймати і вперто записуєте Ісуса і Ошо до одної когорти людей?
Навіть у простих речах - у розумінні того чи є Бог, Творець Всесвіту, Особою чи безособовою енергією у Ісуса і Ошо кардинально різні "відчуття". Ви цього не бачите?
Може не варто використовувати авторитет Ісуса Христа для того, щоб додати ваги суб"єктивним відчуттям людини, яку Ви вважаєте вчителем? Бо, навіть елементарне співставлення ідей одного та іншого, вказує на очевидну різницю між ними.

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Це все одно, що сліпа людина почне розмірковывати про те, що таке світло, замість того, щоб лікувати очі.
Звичайно, так і є: Ісус називав людей сліпими, ба, навіть мертвими і говорив, що їм необхідно народитися знову, духовно. І говорив про те, що лише духовна людина може сприймати речі від Бога, від Небесного Батька.
А для того, щоб дійти до нового народження, є одна дуже важлива сходинка у свідомості: потрібно чітко зрозуміти, що людина є безпроствітно і остаточно зіпсутою гріхом істотою, яка не може виправити сама себе. І це стосується всіх людей.
Вихід тільки в тому, щоб, усвідомивши це, звернутися до Бога із проханням про помилування з цього стану (завдяки Жертві Ісуса Христа) і дарування нового "серця", тобто нового духовного єства, що і відбувається при новому народженні.
Чи у вченні Ошо є вказівки про необхідність цієї сходинки? Чи, навпаки, у цьому вченні духовно мертва людина намагається вдосконалити саму себе? Уникаючи навіть думок про свою духовну мертвість (і її причини). То як з цим у вченні Ошо?

Востаннє редагував Новак: 12.04.2016 о 22:47. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2016, 08:28 #2628958   #52
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус називав людей сліпими, ба, навіть мертвими і говорив, що їм необхідно народитися знову, духовно. І говорив про те, що лише духовна людина може сприймати речі від Бога, від Небесного Батька.
А для того, щоб дійти до нового народження, є одна дуже важлива сходинка у свідомості: потрібно чітко зрозуміти, що людина є безпроствітно і остаточно зіпсутою гріхом істотою, яка не може виправити сама себе. І це стосується всіх людей.
Вихід тільки в тому, щоб, усвідомивши це, звернутися до Бога із проханням про помилування з цього стану (завдяки Жертві Ісуса Христа) і дарування нового "серця", тобто нового духовного єства, що і відбувається при новому народженні.
і чому Ви цього не робите , на кого чекаєте ? ... чи у Вас , як у того єврея , який казав, після молитви - " Боже, такоє впечетление, что я разговариваю не с тобой, а со стенкой " ?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-


--- Кожна людина володіє силою (винятки опускаємо) але сила і особа це далеко не одне і теж , Якщо б до вас хтось звернувся шановна "сило" ... мабуть реакція на це була б відповідною ......... , то чому до Творця надто сміло називають енергією?

хто по вашому, володіє більшою силою, людина чи океан, море, водоспад, сонце, вітер, океанська течія, тайфун і як ви до них звертаєтесь ?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- В научному світі немає чіткого визначення - енергія
Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
навіть розумово обмеженому відомо, що енергія не існує сама по собі у неї є джерело, яке її генерує,отже енергія є ніщо інше як інструмент який був задіяний у процесі творіння, а не першопричина творива.
--- по аналогії,
--- щоб виникла ел. енергія необхідно щоб був генератор, а от ел. енергія вже викоритовується відповідно до призначення ....

а цей розумово обмежений, щось чув про ядерний і термоядерний синтез і з якого боку там лежить генератор ?

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я намагаюся читати і працювати із різними перекладами, а також з текстами, з яких було зроблено переклад.
і що там написано , коли утворилось Сонце, Земля, динозаври, мамонти ? ... для чого потрібний термоядерний синтез ? ... Ісус казав, що прийшов "к заблудшим овцам Ізральевым", ви себе також до того стада причислюєте ?

Востаннє редагував qazwsx321: 13.04.2016 о 08:28. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2016, 16:03 #2629042   #53
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
і чому Ви цього не робите , на кого чекаєте ?
Я не чекаю. Мені було непросто повірити Богу і Його обіцянкам, бо я був атеїстом, але це сталося 20 років тому, дякуючи Богу.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
хто по вашому, володіє більшою силою, людина чи океан, море, водоспад, сонце, вітер, океанська течія, тайфун і як ви до них звертаєтесь ?
Ні океан, ні водоспад ні сонце ні вітер не мають розуму. Сила без розуму, без задуму не може створити ні будинку, ні швейцарського годинника, а людина може. Але навіть людина не може створити живої клітини із неживої матерії. А Богс може. І не тільки живу клітину, але і людину, яка складається і трильйонів живих клітин, з"єднаних неймовірно складним чином.
А ще Бог може помістити в людське тіло дух життя, завдяки якому людина стає особистістю і живе, до певного часу, в цьому фізичному тілі. А далі, якщо людина повірить Богу, пройде через сходинку, яка називається Жертва Ісуса Христа заради нашого спасіння, її чекає нове народження і вічне життя з Богом у новому, духовному тілі.



Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
і що там написано , коли утворилось Сонце, Земля, динозаври, мамонти ?
На початку творіння.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
... для чого потрібний термоядерний синтез ?
Як і все інше, знайдене людиною: або на добро, або на зло.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Ісус казав, що прийшов "к заблудшим овцам Ізральевым", ви себе також до того стада причислюєте ?
Читайте всю цитату з Біблії, а не обривайте її на половині. "...але вони Його не прийняли, тому Він пішов до поган". І Своїм учням дав заповідь нести Добру новину по всьому світові, на свідоцтво всім народам. Хто увірує і охриститься - буде спасенний. Хто не увірує, відкине - той вже засуджений, бо відмовився перейти від смерті до життя.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2016, 16:35 #2631613   #54
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Мені було непросто повірити Богу і Його обіцянкам, бо я був атеїстом, але це сталося 20 років тому, дякуючи Богу.
і ви тепер ходите по воді, зцілюєте покладанням рук, розмовляєте з ангелами, силою своєї віри розміром з гірчишне зерно роздвигаєте гори, у вас світиться німб ?

Додано через 4 години 43 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Мені було непросто повірити Богу і Його обіцянкам.
человек, пришел к Просветленному Мастеру и сказал:

— Я проповедую великие истины, но люди не понимают меня, и некоторые даже смеются надо мной. И вот сегодня в полдень я вышел на контакт, и мне сказал Бог: «Иди к Просветленному Мастеру, он подскажет тебе, как сделать так, чтобы люди признали тебя и то, что ты проповедуешь».

На что Мастер ответил:

— А мне Бог относительно тебя ничего не сказал, — и, повернувшись к гостю спиной, добавил, обращаясь к своим ученикам: — Когда человек разговаривает с Богом, это нормально, но когда Бог с человеком — это настораживает.

Востаннє редагував qazwsx321: 25.04.2016 о 16:37. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Root4ik (25.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2016, 09:15 #2631783   #55
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
і ви тепер ходите по воді, зцілюєте покладанням рук, розмовляєте з ангелами, силою своєї віри розміром з гірчишне зерно роздвигаєте гори, у вас світиться німб ?
У кого з християн, учнів Ісуса Христа Ви бачили оце все, про що самі спитали?


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Когда человек разговаривает с Богом, это нормально, но когда Бог с человеком — это настораживает.
Бог говорить до людини різними способами:
1. Через Своє Слово, записане в Біблії
2. Через голос сумління, в який Він часом вкладає Свої думки і почуття, щоб людина зупинилася і задумалася
3. Через роздумування над величчю і неймовірною складністю світу, створеного Богом, світу, який оточує нас. Таким чином, для прикладу, до розуміння ідеї Творця прийшли видатні вчені, як-от Ейнштейн, Планк та інші.
4. Через інших людей, які говорять слова, які від Бога.

Але невіруючим це все не те, воно їм не підходить, вони хочуть, щоб Бог особисто, у видимому образі з"явився і особисто довів, що Він Бог: походив по воді, воскресив декілька мертвих, намножив їжу і т.п. Втім, навіть після цього більшість з них не увірує, бо знайдуть собі інше пояснення того, що побачили. І причина в стані їх душі, яка активно противиться Богу.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2016, 22:43 #2631920   #56
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
У кого з християн, учнів Ісуса Христа Ви бачили оце все, про що самі спитали?
як ви гадаєте, у хорошого вчителя учні перевершують його вміння, чи не здатні навіть їх повторити ? ... я взагалі християн ще не бачив, лише самозванців

Додано через 20 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Бог говорить до людини різними способами:
1. Через Своє Слово, записане в Біблії
в чиєму перекладі і на яку мову Біблія саме правельно тлумачить Слово Бога ?

Востаннє редагував qazwsx321: 26.04.2016 о 22:43. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2016, 22:46 #2631924   #57
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
як ви гадаєте, у хорошого вчителя учні перевершують його вміння, чи не здатні навіть їх повторити ?
Дивлячись хто є вчитель.
Якщо вчитель є досконалий Син Божий, то висновок очевидний.
Щодо учнів, то їхня здатність була не від них, не від їхніх спроможностей чи вмінь, про це вони ясно говорили.
Хоча збоку виглядало, що апостоли чинили численні чуда, але вони самі відверто визнавали: це не ми це робимо, а Дух Божий, Який живе в нас.
Чому зараз нема таких видимих чудес на кожному кроці? Це не таке просте запитання. Чудеса є, але і тоді і зараз основним чудом є навернення людини від духовної смерті до Бога і отримання від Бога нового життя. Нового духовного життя, яке ми носимо в цьому смертному тілі. Нового життя, яке простягається у вічність. Бо це життя - це життя з Богом і в Бозі, в новому світі, який починається зараз в серцях людей, а потім переходить у вічне єднання людей і Небесного Отця. Оце духовне усиновлення, віднайдення Небесного Батька і є найбільшим дивом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2016, 22:49 #2631925   #58
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


Бог говорить до людини різними способами:

2. Через голос сумління, в який Він часом вкладає Свої думки і почуття, щоб людина зупинилася і задумалася


Але невіруючим це все не те, воно їм не підходить, вони хочуть, щоб Бог особисто, у видимому образі з"явився і особисто довів, що Він Бог: походив по воді, воскресив декілька мертвих, намножив їжу і т.п. Втім, навіть після цього більшість з них не увірує, бо знайдуть собі інше пояснення того, що побачили. І причина в стані їх душі, яка активно противиться Богу.
всемогутній Бог нездатен це зробити для всіх ? .... создав безсмертну душу, яка йому противиться, ви судите по собі і його, що бракоробом уявляєте ?
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2016, 22:55 #2631927   #59
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
всемогутній Бог нездатен це зробити для всіх ?
Що зробити для всіх?


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
создав безсмертну душу, яка йому противиться, ви судите по собі і його, що бракоробом уявляєте ?
Краще було б, якби Бог створив безвольних роботів, які не мають власної думки і не можуть її триматися? Це було б досконале створіння?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
в чиєму перекладі і на яку мову Біблія саме правельно тлумачить Слово Бога ?
В основних питаннях віри та спасіння більшість перекладів вірні. Переклад свідків сюди не стосується.

Востаннє редагував Новак: 26.04.2016 о 22:55. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2016, 22:59 #2631930   #60
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
3. Через роздумування над величчю і неймовірною складністю світу, створеного Богом, світу, який оточує нас. Таким чином, для прикладу, до розуміння ідеї Творця прийшли видатні вчені, як-от Ейнштейн, Планк та інші.
бо вони про Бога вичитали в Торі і Талмуді а не в Біблії ... а крім жидів кого ще назвете ?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
4. Через інших людей, які говорять слова, які від Бога.
кращеб вони жували, такої кількості нехристів , після розкрутки бренду християн Павлом, світ ще не бачив

Востаннє редагував qazwsx321: 26.04.2016 о 22:59. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:20.