Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Результати опитування: Як ви до цього ставитеся?
Молодець, давно пора було ту пору кидати (підтримую) 16 28.57%
На кого ти нас покидаєш? (не підтримую) 5 8.93%
За біганиною тернопільських повій не слідкую (все рівно) 35 62.50%
Голосували: 56. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Фортєр свободівець?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.10.2010, 00:06 #1461482   #61
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Так це ж добре!
Накінець цьому пристосуванцю і карєристу настане політичний гаплик!
FortYear Ви сьогодня часом спиртними напоями не зловживали?
 
Старий 01.10.2010, 00:07 #1461483   #62
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

FortYear скажіть будь ласка для чого це робити? Для чого взагалі так рватись до влади? Дякую
Terror зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 00:10 #1461486   #63
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Для чого взагалі так рватись до влади?
У чому полягає "рвання до влади"?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 00:11 #1461487   #64
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
FortYear скажіть будь ласка для чого це робити? Для чого взагалі так рватись до влади? Дякую
від армії косить
Бойківчанка зараз поза форумом  
Подякували 5:
@NYKey (01.10.2010), FortYear (01.10.2010), nacho one (01.10.2010), Vlodko (01.10.2010)
Старий 01.10.2010, 00:15 #1461488   #65
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від Бойківчанка Переглянути допис
від армії косить


Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Марк5, ніхто не ображається.

Ніякого служіння суспільству не було і не буде.
Ну тоді розкажіть правду чого свого часу вступали в пору і чим тепер так приваблює Свобода?

Востаннє редагував Mark V: 01.10.2010 о 00:15. Причина: Пізніше додано
 
Старий 01.10.2010, 00:16 #1461492   #66
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
У чому полягає "рвання до влади"?
Ми вроді не малі діти. Думаю ви мене зрозуміли.
Якщо ні тоді поясню... Для чого взагалі таке обдумувати? Навіщо вам бути при владі у іншій партії? Я розумію що є якийсь інтерес (інтереси). Просто диву даюсь як люди змінюються... Уявіть таке у європі чи сша як таких людей би називали? Я розумію що у нас людям можна натрусити шо хоч і вони поведуться. Доречі яскравим прикладом є Каськів
Terror зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 00:18 #1461493   #67
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Ну тоді розкажіть правду чого свого часу вступали в пору і чим тепер так приваблює Свобода?
1. Обовязков напишу.
2. Дивна Ви людина. Водночас Вам не цікаво зі мною познайомитись вживу і водночас Вас так турбує моя доля...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 00:19 #1461494   #68
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Може в мене забагато сьогодні емоцій просто зустрів декількох кандидатів в депутати від різних партій. Короче кажучи я в глибокому шоці. Такого бидла я ще не бачив скільки живу...
І взагалі це не партії, а проекти добре профінансовані. І не депутати, а в переважній більшості стадо баранів, які там лише для того шоб жати кнопку.
Terror зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 00:22 #1461495   #69
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
1. Обовязков напишу.
2. Дивна Ви людина. Водночас Вам не цікаво зі мною познайомитись вживу і водночас Вас так турбує моя доля...
Я собі підсвідомо розумію Ваші мотиви і їх тут по моєму правільно ще ніхто не називав, в тому числі і я.
Але лінія Вашої поведінки з цією Свободою на мою думку м"яко кажучи непродумана і достатньо ризикована.
Хоча і може увінчатися успіхом.
 
Старий 01.10.2010, 00:31 #1461497   #70
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Навіщо вам бути при владі у іншій партії?
Про яку владу йде мова?
Будучи у "Порі" влада не була метою. І зараз такої мети не зявилось.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Я розумію що є якийсь інтерес (інтереси).
Я також не розумію. Якщо би "інтерес", то я вже давно був у владі.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Просто диву даюсь як люди змінюються... Уявіть таке у європі чи сша як таких людей би називали?
Цього не дуже розумію....

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Я розумію що у нас людям можна натрусити шо хоч і вони поведуться. Доречі яскравим прикладом є Каськів
Ну ось Ви самі і дали відповідь чому більшість "поритів" не бачать себе надалі у "Порі".

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Може в мене забагато сьогодні емоцій просто зустрів декількох кандидатів в депутати від різних партій. Короче кажучи я в глибокому шоці. Такого бидла я ще не бачив скільки живу...
Повисуваються усі списки від партій та мажоритарщики і зможемо обговорити кожного.
Вибір точно буде дуже широкий.

Востаннє редагував FortYear: 01.10.2010 о 00:31. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 00:41 #1461499   #71
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Ви гарно відповідаєте. Як завжди все виважено ітд. Але знаєте чомусь вже просто не віриться... Є знайомі і депутати і кандидати в депутати. Скажу вам чесно печальна картина. Думаю скоро стану аполітичним повністю... Та й взагалі може знаєте таку людину як Дейнека? Мій колишній викладач. Так от він сказав що пішов на вибори бо друзі сказали,програми і в очі не бачив. І це печально, а ше печальніше те що у нас ніхто не знає за кого ж він голосує. І програми то нема реальної,а те що на папірчику це здебільшого фікція. Але народ і вправду заслуговує на таких політиків.
А і ще нагадав за Дейнеку... Ще цей викладач якого я дуже поважаю сказав що Свобода фінансується партією регіонів, сказав що бачив офіційні документи ітд. Тому думаю ви розумієте мої емоції,іронію. Скажіть як після цього нормально можна про щось говорити. Хочеться лише матюкатись...
Terror зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 00:41 #1461500   #72
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Повисуваються усі списки від партій та мажоритарщики і зможемо обговорити кожного.
Вибір точно буде дуже широкий.
Вибір буде точно такий самий, як і завжди.
І серед обраних тепер вже по протореному шляху точно будуть свої О. Морози, Каськіви і Фортєри.
 
Старий 01.10.2010, 00:44 #1461502   #73
Speller
курдибалєт
 
Аватар для Speller
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Спеллєр, спробуйте мене переконати, що такі фрази Ви здатні писати не лише анонімно.
пане ФортЄар, я начуваний про Вашу практику оплачувати зустрічі віч на віч. У світлі останніх подій уже не впевнений, чи то Ви будете платити, чи то вже Вам треба платити, як розпусній жінці.

ГСВ нібось вже й православним став, і щовечора на колінцях Отче Наш читає. Чого не зробиш заради країни. Бідолашко.
Speller зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 00:52 #1461504   #74
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Але народ і вправду заслуговує на таких політиків.
А хто такі політики?
Вони з марсу прилітають?
Давайте мислити від зворотнього. Хто з відомих Вам достойних, на Вашу думку, тернополян може і готовий балотуватись у депутати міської ради, а йому не дають/заважають і т.д.?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Speller Переглянути допис
пане ФортЄар, я начуваний про Вашу практику оплачувати зустрічі віч на віч. У світлі останніх подій уже не впевнений, чи то Ви будете платити, чи то вже Вам треба платити, як розпусній жінці.
Це розуміти як готовність не лише анонімно хамити? Чи все ж є "дуже важливі причини" бути анонімним грізним воєном клавіатури?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
І серед обраних тепер вже по протореному шляху точно будуть свої О. Морози, Каськіви і Фортєри.
ФортЄар зрадник ще той!
Тільки щось призабув кого ж він зрадив?... Не підгадаєте? Дійсно вилетіло з голови...

Востаннє редагував FortYear: 01.10.2010 о 00:52. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 00:59 #1461508   #75
Speller
курдибалєт
 
Аватар для Speller
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Це розуміти як готовність не лише анонімно хамити? Чи все ж є "дуже важливі причини" бути анонімним грізним воєном клавіатури?
Саме так. Так.
Speller зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 00:59 #1461509   #76
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ФортЄар зрадник ще той!
Тільки щось призабув кого ж він зрадив?... Не підгадаєте? Дійсно вилетіло з голови...
Де зрадник? Хто зрадник?
По моєму ніде ніяких зрадників нема, а є лише парканадцять БЮТівців, які вирішили вступити в коаліцію до партії Регіонів тому, що вони просто хочуть щиро побудовувати Україну для людей.
Є Мороз, який свого часу приєднався до коаліції, лише для того, щоб вивести Україну з кризи.
І є Каськів, який має досвід роботи і якого замучила совість що його досвід дарма пропадає, тому він і вирішив нехай і в рамках уряду Азарова, але самовіддано віддавати себе роботі на благо України.
 
Старий 01.10.2010, 01:01 #1461510   #77
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
А хто такі політики?
Вони з марсу прилітають?
Давайте мислити від зворотнього. Хто з відомих Вам достойних, на Вашу думку, тернополян може і готовий балотуватись у депутати міської ради, а йому не дають/заважають і т.д.?
Щоб бути достойним потрібно бути віданим до останього своїм переконанням,партії, а не бути тушками. Нажаль в нас так що хто сильніший під того і лягають. Незнаю я достойних, з тими що спілкувався бачив просто приватні бізнес інтереси. Взагаліто питаня в іншому. Скажіть як можна після таких обливань брудом Свободи про те що вона куплена то партією регіонів, Коломойським неважно ким, після цього всього думати про перехід в їх лави? Ну ок прийдете ви до влади що ви плануєте робити в чужій команді? Там ж голосування буде по команді зверху так як і в ПР. Просто механічно жати кнопку
Terror зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 01:04 #1461511   #78
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Марк5, то як поступити ліпше?
Разом з Каськівим і "Порою" долучатись до команди професіоналів Януковича чи покидати "Пору"?
Питаю, бо хочу правильно стати Морозом... А то ж можу помилитись...

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Щоб бути достойним потрібно бути віданим до останього своїм переконанням,партії, а не бути тушками.
А яке переконання партії?
Партія підтримує президента... Ну не можу я себе змусити стверджувати, що президент любить Україну... якоюсь особливою любовю...

Востаннє редагував FortYear: 01.10.2010 о 01:04. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 01.10.2010, 01:05 #1461513   #79
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Фортєр свободівець?

 
Старий 01.10.2010, 01:07 #1461515   #80
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Фортєр свободівець?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис

А яке переконання партії?
Партія підтримує президента... Ну не можу я себе змусити стверджувати, що президент любить Україну... якоюсь особливою любовю...
Тобто ваша партія любить президента? Ну так а чого ж думати. Якщо ви дійсно людина яка має свої переконання,погляди,позицію в кінці кінців просто вийдіть з лав вашої партії...
Terror зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:39.