Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.10.2013, 19:35 #2292667   #81
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Стоковим думаю нe рeально. Джимнік підготолний і то бракуавло MТ гуми. Там жe і болота є попри суху погоду. Та й я місцями сідав на камінь мостом і так зсувався. Нe обїдeш.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 21:44 #2292739   #82
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Судячи з відповіді, користувач shypuch створив цю тему тільки для отримання аплодисментів в його сторону. Ніякої корисної інфо не дочекаєшся, окрім порад щодо технічної сторони. Хоча "захланність" і жадібність у всьому, включаючи навіть просту інфо, на жаль все дедалі частіше стає характерною рисою тернополян

Востаннє редагував Ultra: 30.10.2013 о 21:54.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 22:40 #2292774   #83
ANDRIY-QJ
 
Аватар для ANDRIY-QJ
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Творіть також щось ,аплодисменти не забаряться.
ANDRIY-QJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 09:09 #2292874   #84
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Судячи з відповіді, користувач shypuch створив цю тему тільки для отримання аплодисментів в його сторону. Ніякої корисної інфо не дочекаєшся, окрім порад щодо технічної сторони. Хоча "захланність" і жадібність у всьому, включаючи навіть просту інфо, на жаль все дедалі частіше стає характерною рисою тернополян
Чому лише для аплодисментів? На мою думку, тема створена і для пошуку однодумців, тим кому просто цікаво буде почитати, подивитись фото. Тим більше запрошені до обговорення всі.
Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
Надіюсь,можна в вас створити малесеньку офроуд - тему, аби популяризувати рух в нашому місті!
На нашому сайті за рік існування, ну надто маленька "вузькопрофільна" відвідуваність.
Кому цікаво заходьте, дописуйте!!!
http://www.drive.te.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=13
Дякую
А тут вам не відповіли на питання - так потрібно звинуватити автора в захланності і жадібності. Це те ж саме, якби зайшли в страйкбольну гілку і почитали про те, як тюнінгують стволи чи викладають фотки з ігор. Теж восхваляння...
П.С. Бачити у всьому негатив і критикувати практично все, на жаль все дедалі частіше стає характерною рисою тернополян.

Востаннє редагував andrey_ko: 31.10.2013 о 09:36.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 09:29 #2292883   #85
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

оффтоп:
Більша половина форуму - народ чимось хвалиться. І це є добре. Хтось щось купив, приготував, зробив, сфоткав, прочитав чи подивився. Не вкрав, вбив, згвалтував...

Чоловік на джипі в карпати поїхав - молодець. Подальших успіхів. Звичайно, я на своїй легковушці не поїду, але зате я минулу суботу в селі на тракторі їздив
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (31.10.2013), ig0r (31.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 18:24 #2293142   #86
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

По-перше почну з того, що тупо морозитись на питання то не є гарно, хто зі мною не згідний?

По-друге - ми собсно в тих місцях були і через таких як пан shypuch, яких давить жаба поділитись інфою, так на гору і не заїхали, розпитали купу місцевих - ніхто толком пояснити не зміг. Я можу тут теж накидати фоток і "драматичних" розповідей про нашу поїздку, але такі теми бажано створювати не тільки для схвальних відгуків, але й для корисної інфи. От ми наприклад хотіли би поїхати в парочку вищезгаданих місць, але то ж може статись біда - не тільки пан топікстартер буде "головним героєм"
Цитата Творіть також щось ,аплодисменти не забаряться.
Можу "втворити" схему нашого карпатського маршруту (якшо комусь потрібно) - після обіду ми все-таки знайшли заїзд на гору, але підніматись вже було пізно.

ПС: Аноніму з коментів до репутації - коли "валити з теми" вирішу я сама або ж адміни відповідного розділу, так що прибережи свої жалкі потуги для "аплодисментів"
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 19:57 #2293199   #87
Hunter1
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Як на мене, то якщо люди просять розповісти про маршрут, то це не так важко зробити. Це буде плюс як автору так і взагалі для популяризації руху 4х4. Ато виходить що я собі знаю, нікому не скажу, а ви всі заздріть. Інакше для чого створювати тему про подорожі, нікого не запрошувати, не анонсувати поїздок, а тільки викладати звіти без поснень, зате з драматичними описами пригод.
Там нижче по темі говорили про те, що Л200 некомфортна машина - дозволю собі не погодитись. В чому вона не комфортна? І яка тоді машина комфортна? Місця в ній досить - я возив в ній по 6 чоловік, електропакети, клімати, тощо в ній є, підвіска м"яка (якщо її трошки зробити), салон приємний і надійний - не рветься, не брудниться. По прохідності - поступиться хіба що Сузукі Самураю, Тойоті Ленд Крузер 70, і іншим короткобазним автівкам і то тільки в умовах дуже густого лісу або великого нагромадження величезних каменів (там де потрібна максимальна маневреність), зате виграє в багатьох іменитих мастодонтів тиму Тойоти Ленд Крузер 80 - 105, Ніссан Патруль, Уаз Патріот - за рахунок майже на 1 тонну меншої ваги при таких самих габаритах. Тай розміром багажного відділення жодний однооб"ємник не зрівняється. Хоча Л200 має і ряд недоліків - як то незалежна підвіска спереду, але в світлі переваг, з цими недоліками можна миритись.
П.С. Про Л200 - не реклама. Сам на такій їжджу і вельми задоволений.

Востаннє редагував Hunter1: 31.10.2013 о 21:02.
Hunter1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 07:21 #2293385   #88
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Вибачте не можу/вмію цитувати, пишу з телефона. Думаю кожен зрозуміє до кого я.
Не відповів на пару питань форумчанки, так як чітко не зрозумів чого від мене хочуть? Думати особливо не було коли, так як понеділок в мене випав - мушу його відробити. З часу написання статті (писав іі вночі) проіхав купу км містами західноі Украіни. Тому просто не було коли.

Перефразуйте чіткіше питання, я сьогодні старатимусь відповісти.

Л200 хороша машина! Сам на такій. Але попри те, що є клімат, не можу зрозуміти де той датчик температури? Коли на кліматі ставиш 22, в якому місці кабіни машина добивається такоі температури? Чому немає температури 16 і 18? Про електропакет і люк мовчу, як для пасата 90років то все добре, як для новоі машини не найнижчого класу можна було і інтелектуальний поставити. А сідушки!!! Невже не сиділи?!!
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 13:01 #2293500   #89
Hunter1
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
Л200 хороша машина! Сам на такій. Але попри те, що є клімат, не можу зрозуміти де той датчик температури? Коли на кліматі ставиш 22, в якому місці кабіни машина добивається такоі температури? Чому немає температури 16 і 18? Про електропакет і люк мовчу, як для пасата 90років то все добре, як для новоі машини не найнижчого класу можна було і інтелектуальний поставити. А сідушки!!! Невже не сиділи?!!
Датчик температури розташований справа від попільнички (така квадратна решіточка). Датчик працює нормально, але розташований в невдалому місці. Ручки управління кліматом умовно проградуйовані від 17 до 27 градусів. 22 - то просто середина. Така сама система управління кліматом зараз на більшій половині японців і деяких німцях. Навіть на Ауді R8 така система. Це спроба відійти від клавіатури посеред торпеди, як на Рендж Роверах. В мене люка немає, тому не знаю, а стеклопідйомники нормально собі працюють. А інтелектуальні системи стоять на машинах класом вище. Не знаю пікапів - однокласників Л200 із навороченими системами. Американці і Тойота Тундра - авто іншого класу. А сидіння - то як кому, мені досить зручно. Хоча їздив і на зручніших і на набагато зручніших. Якщо вам сидіння не зручні - покатайтесь на жигулях місяць А взагалі Л200 - машина робоча і пікап.
Hunter1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2013, 15:58 #2294963   #90
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Мені здається, що "пояснити як правильно проїхати" більш ніж чітко сформульоване питання, але напишу, щоб було зрозуміліше.

Ось наприклад наш маршрут (позначений жовтим), яким ми проїхали в той день (ночували у Дземброні, тому відповідно їхали з неї)

Короткий опис: ми не звернули на правильну дорогу на Піп Іван (позначена червоним), і поїхали наліво, оскільки там був шлагбаум, а кругом ні душі - тому зробивши неправильний висновок про те, що дорога закрита ми поїхали далі. Проїхали в саму глуш з різними пригодами, і знайшли якийсь підйом вверх - як виявилось це був самий довший плай, який вивів нас на полонину Редиску з якої було файно видно Піп Іван, на який ми так і не попали. На полонину довелось йти пішки, тому що дорога, яка колись там була досить занепала. Хоча теоретично при великому бажанні машиною видертись би можна було і проїхатись далі полонинами до підніжжя Піп Іван з другого боку (позначено блакитним). Але на саму гору прийшлось би все-таки підніматись пішки, тому що з іншого боку (блакитна цятка) ця гора для машин недоступна

Була би дуже вдячна за подібний маршрут на гору Горду, та й інші ваші маршрути теж цікаві.

Відмазки типу "не писали треку", "не включили навігатор" трошки смішні, тому що маршрут викладений вище написаний по памяті без навігатора і без написання треку. Пару хвилинок в "гугл мапс" і все чудово.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 20:19 #2296216   #91
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Але на саму гору прийшлось би все-таки підніматись пішки, тому що з іншого боку (блакитна цятка) ця гора для машин недоступна

Була би дуже вдячна за подібний маршрут на гору Горду, та й інші ваші маршрути теж цікаві.

Відмазки типу "не писали треку", "не включили навігатор" трошки смішні, тому що маршрут викладений вище написаний по памяті без навігатора і без написання треку.
То який толк виладати не чіткий трек (видуманий, нафантазований)? Коли, там, на місці може виявитись що немає дороги, або гугл мапсу здалося (дуже часто так буває) що то ставок, насправді ні, або що то дорога, а то річка? От скористаєтесь ви тим мальовидлом, приїдете ... і там тоді що?!!

Зрештою, може я так втрачаю однодумця ... поділіться, а на чому ви горами їздете?


І кому цікаво, ще здебільшого технічні фото

http://race-factory.com.ua/forum/ind...toria/?p=45862
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 11:52 #2296500   #92
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Навіть не знаю що відповісти на цей дивний пост. Що значить "нечіткий трек","нафантазований"? А ви хоч би подібний схематичний малюнок запропонували і вже би було легше їхати. Писати на "драйві" шо ніхто не хоче свою дупу підняти звичайно простіше чим запропонувати реально корисну інфо.
Не важко передбачити продовження цієї нашої дискусії - ше стопіцот дивних і нелогічних відмазок.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 16  Офтоп  
Старий 29.12.2013, 19:24 #2322100   #93
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Виїжджали сьогодні на "закриття сезону". Заїздили з об"їздної, повз Чистилівський кар"єр, зо два кілометри на ніц розмокшої дороги до лісу. Не можу собі пояснити, якусь насиченість повітря в лісі, заленого ж нічого вже нема
Фото не мої, з нашого drive.te.ua.







решта тут http://www.drive.te.ua/forum/viewtop...t=25&start=300

PS хто не був - тіштися, вам на дивані тепленько заздріть !!!
shypuch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (29.12.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2014, 10:43 #2399441   #94
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Просто так, для роздумів:
Екологи закликають зупинити автоперегони у Карпатах
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2014, 21:44 #2399788   #95
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Так то воно так. Але зрозумійте всюди є нормальні люди і є бидло. До того ж екологам варто було б подумати і заборонити вирубку лісів, і вивіз їх великогабаритним транспортом. Картина там ще та, коли повзе багатотонне гружене таке чудо (планомірно, щодня), і нищить все на своєму шляху. Нашим "піцикам" до такого далеко.

Прикро інше, за хорошими з вигляду гаслами стоять чиїсь (бізнес) інтереси. Як у нас з алкоголем, напишу тут бо якраз стикнувся недавно. Сам практично не п"ю. Забуксував, нікого поруч не було, викопувався, зіпрів, змучився, але викопався, їдучи додому заїхав в магазинчик купити пива. Ага, до мене зразу - ви що ідіот , не знаєте що пиво тільки до 10? То мусів взяти пепсі. Хоча думаю що знаючі мають точки де купити. Хтось на цьому заробляє.

З іншого боку, та виділіть вже трасу на кожну гору, якусь не прохідну, та й деріть за виїзд, не знаю хоч по 100грн, в чому проблема? Можна подумати що на стежці на говерлу трава росте, і нікому ніякої шкоди. Ходять та й ходять. Аби платили.

Додано через 2 хвилини
І загалом, перегони то дуреньство. От просто виїзд, з чувством, толком, росстановкой. Їдеш, ходиш, милуєшся природою. Не спішиш. Але то моя думка.

Востаннє редагував shypuch: 28.05.2014 о 21:44. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (29.05.2014), ОРДА (13.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2014, 20:50 #2420372   #96
vmodicomua
Учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Всім привіт.
Я зробив ось таку техніку:
https://www.youtube.com/watch?v=j65b...Hb2Vf7&index=2
Порадьте де можна її випробувати десь недалеко.
Зрозуміло що апарат треба везти до місця на лафеті чи бусом тому хочу поближче і щоб була компанія для витягування з болота.
vmodicomua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.07.2014, 21:10 #2421422   #97
Hunter1
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від vmodicomua Переглянути допис
Всім привіт.
Я зробив ось таку техніку:
https://www.youtube.com/watch?v=j65b...Hb2Vf7&index=2
Порадьте де можна її випробувати десь недалеко.
Зрозуміло що апарат треба везти до місця на лафеті чи бусом тому хочу поближче і щоб була компанія для витягування з болота.
Вітаю. Можу з вами виїхати і підстрахувати. Давайте зустрінемось, переговоримо, договоримось. Вишліть мені свій номер телефону і я вам задзвоню.
Hunter1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2014, 09:25 #2422668   #98
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Давайте дочекаємось дощику, є гарне місце біля митниці. Є рови, горбаки, болото, осока ітд. Покажу, підстрахую, мало би бути цікаво. То в межах міста. Або напишіть конкретніше де ви географічно, може щось інше підкажу. Ми багато облазали
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2014, 09:56 #2422676   #99
vmodicomua
Учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата Давайте дочекаємось дощику, є гарне місце біля митниці. Є рови, горбаки, болото, осока ітд. Покажу, підстрахую, мало би бути цікаво. То в межах міста. Або напишіть конкретніше де ви географічно, може щось інше підкажу. Ми багато облазали
Відчуваю що ми зберемо непогану компанію для їзди.
За місце біля митниці мені Hunter1 вже повідомив. На вибір місця я повністю покладаюсь на вас, просто хотілось щоб мій апарат не стояв на обочині, а трохи би плентався за вами.
Я, доречі, вже готуюсь до виїзду на бездоріжжя:
https://www.youtube.com/watch?v=_dYj...6rttNDlyHb2Vf7
vmodicomua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 21:23 #2427110   #100
vmodicomua
Учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Поки чекаємо дощику я ще дещо доробив:
https://www.youtube.com/watch?v=WQMh...6rttNDlyHb2Vf7
vmodicomua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:52.