Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Вибір телевізора

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.01.2014, 11:53 #2328768   #141
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Вибір телевізора

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Як не маєш шо мудрого казати, то "не болтай ерундой!" зовсім!
Та ладно. нащо сваритися через дурниці, все рівно кожен залишиться при своїх думках.. Є біле є чорне, кожному своє. Я кагбе стану на бік бамбука. Багатофункціональні пристрої програють повноціним але окремо взятим пристроям, це факт. Якщо запитати досвідчених користувачів-вони скажуть чому вони віддадуть перевагу. Так сам і з тв з чи без смарту, кожен сам вирішує що краще. Щось доводити чи переконувати-невдячна справа-кожен все рівно залишиться при своєму. Так шо дівчатка. не сваріться і припиняйте цей непотрібний спір... )))
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.01.2014, 13:08 #2328815   #142
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вибір телевізора

bambyk29
Я кагбе вкурсі що докупити можна все і з толком, і якщо позволяють гроші і є політ фантазії, можна докупляти і докупляти.
Проте, коли я купував телек, я вибирав перш за все якість картинки, і норм ціну. На смарт міг уваги незвертати, так як завжди можна підключити той телевізор до компа чи ноута і його функціонал в плані медія стане безмежним, але ... щось тай треба підключати, комп, яким би він тихим не був буде гудіти вночі; ноут - ну майже не буде гудіти, але всеж таки підключати треба.
Тим більше мене телебачення майже не пре - пару пізнавальних каналів, новини по 24, і включити якесь кіно з вніта, мультики малому.
Фільми дивлюсь в HD /720p і не з онлайну, новини і мультики - з онлайну йде на ура. І нічого непідключаю лишнього і все з одного пульта.
Був би в мене старіший телек без смарту - шукав би медіаплеєр якийсь або якийсь неттоп чи щось в тому роді. Проте якщо купувати новий , то для чого шукати ще щось ? Чим медіаплеєр буде кращим за смарт що є в телевізорі ?
На даний момент, і думаю на років 2 точно всі функції він буде виконувати повністю, а дальше, якщо піде стрибок в розвитку онлайн сервісів і чогось бракуватиме - докуплю той пристрій, який вирішить нові задачі.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (13.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2014, 17:50 #2328956   #143
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір телевізора

Трохи почитав коменти тут і "улибнуло", як кажуть)) Кожна жаба як завжди хвалить свої мухи, так було і так буде. Купив ТВ зі Смартом - тебе все буде влаштовувати, по-любому, поки ейфорія не пройде і не почнеш розбирати недоліки (те не підходить, того не читає, за те треба платити, те недоступне), купив без смарта - потішишся також трохи і будеш думати як функціонал розширити. Чесно кажучи, в плюс-мінус одному ціновому сегменті і зображення телевізорів плюс-мінус ідентичне - це ринок і конкуренція. Я особисто брав ТВ без Смарта, про що не пожалів ще жодної хвилини, користуюся Андроїд-боксом (єдине що лоханувся із вибором, недочитався про проц) маєш тобі великий 42-х дюймовий планшет, хоч тобі мишка, хоч клавіатура, хоч вебка - усьо працує. Так що таке во, але то я вже почав хвалити свої мухи...
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2014, 00:16 #2329110   #144
bambyk29
Banned
Типово Відповідь: Вибір телевізора

AHgpyxa тобі бюдтжет недозволив би докупити медіаплеєр за 150 баксів, якщоб не взяв смарту?
Ікебан как бы не впечатлило, ні на рахунок тапка, не факт що тапок в тебе більший і так далі. ні по знаннях. до чого тут професійна апаратура.? ти вважаєш медіаплеєр і розширення функціоналу це відноситься до професійноі апаратури?))) для чого мені чекати функцій в новому смарті якщо вони вже є в медіаплеєрі ? як думаєш?
Економію місця це відносилось до пралки і сушки))). до чого тут курятник? я нвів такий приклад щоб більш зрозуміло було)))))) До чого тут купа пультів? купляєш собі універсальний пульт і програмуєш.
Через рік часу приблизно вирробник вже практично не робить прошивок до колишньоі моделі, тобто ти щось хочеш нового а не годен, бо прошивки новоі нема))). а в андроід приставки андроід, і вньому постійно щось нове, що хочеш майже, тепер розумієш що твій смарт через рік два буде майже устарівшим ? і що новий телек будеш купляти? чи докупиш приставку?)))
Я не знаю на яких чіпах модель самсунгів робиться, але в медіаплеєрах є тільки два види чіпа Ріалтек або Сігма )))
Я так почитав дальше що ти пишеш, і зрозумів що ти мене просто не розумієш))))
Якщо я напишу жирними буквами то може зрозумієш?
Все в одному, завжди гірше ніж окремо це стосується навіть при поломці))))). нає...ться медіаплеєр в смарті понесеш весь телек ремонтувати, а так взяв коробку і відіслав в сервіс. чи накрайняк викінув.
Кількість форматів полюбе кращий зовнішній медіаплеєр, як і якістю зображення. Сам перевіряв років 4 назад. Якщо скажеш що все пішло вперед тіпа в смарті вже кращий медіаплеєр то так само все краще в зовнішньому тому вони і дось продаються, а не тому що іх роблять до телевізорів без медіаплеєра.

а дальше мені просто впадло коментувати, все що ти написав.
На рахунок мп3 плеєрів іх не роблять менше))) звідки ти таке взяв))) ну не сміши в аудіо розбираюсь більше ніж у відео)))
за неболтай єрунди сам можеш тапком по писку схватити, тим більше що не розбираєшся в апаратурі.
я не писав що смарт фуфло. де таке я писав? найди хоч раз. просто купуючи смарт ти себе обмежуєш, і потім покирустувавшись розумієш що хочеш кращого, а лекше взяти ту ж приставку а не дивитись нову модель смарту. я теж не знаю з чого то все висмоктане. В кінці кінців всі писали що тн матриця це круто, і в іпс нема потреби. Але тут Андрюха взяв іпс і пише круто. так само і ти вже признав що окреме краще то до чого то все було? щоб з часом признати шо я правий?

Додано через 16 хвилин
На рахунок встроіних двд, ми ж це як кажуть затронули))) .
" Все, що вимагалось від техніки на той час, вона робила. І якість була адекватна" ти так написав ) звідки ти знаєш? ти часто користувався? я продавав в той час і мав спробу порівняти.
я так і не зрозумів яким боком тут що ти десь робив, і 8 років назад комусь щось продав, яким боком тут програмування?
Молодець не спорю. але це взагалі теми не стусується. Єдине хіба може ти хотів сказати що від прошивки може залежити якість звуку або зображення))).

Додано через 13 хвилин
Єдине в чому ти правий це тільки те що я незрозуміло все формулюю, але якби я це писав тому хто щось розуміє в техніці таких питань би не було б. і такоі писанити по типу --- в тебе дибільні порівняння----- ))). не в мене дибільні порівняння, а то тебе чогось заіло те що я тобі написав що ти нерозбираєшся. Хтось викладав ролік з ютубу порівняння андроід приставки і смарта, і цимм все сказано.

Додано через 10 хвилин
Хоч ти і пишеш наполовину те що сам придумав, я тобі ніразу фу не поставив і нікому другому. так що тапком по писку мав би ти отримати.

Востаннє редагував bambyk29: 14.01.2014 о 00:16. Причина: Пізніше додано
bambyk29 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
angelusmorti (05.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2014, 09:29 #2329204   #145
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вибір телевізора

bambyk29 ну дивись: ціна телека зі смартом і без - різниця 200 грн, не більше. Окрім того в телека зі смартом, як на мене, кращий дизайн, новіший проц, пару тюнерів і т.д. , матриця також краща, самсунга я нехотів - картинка не та, філіпс нічим не кращий а дорожчий. Окрім того. якщо брати старішу модель без смарта - це обмежити себе в гарантії, оскільки ХЗ скільки вона в кого на складі валялась, так як виробляти вже перестали - логічно що я купив телек зі смартом. свіжий і т.д. От вже в сторону 3Д не дивився, бо воно реально лишнє в телевізорах до 42" . або і до 50+", ну і контенту на 3Д не так вже багато. Буде бажання щось глянути в 3Д - підемо з дружиною в кінотеатр.
Стосовно нормального медіаплеєра - як т икажеш 150 баксів. Якщо не дуже налягати на те, щоб воно все показувало - то цих 150 баксів + до телека і замість 32" виходить 42" або і більше. Це вже що кому більше треба - матьорий медіаплеєр чи більший телевізор зі смарт, який може щось там не буде читати через пару років.

Ну і на рахунок того що в медіаплеєрі є вже все, а в смарті його небуде - колись купував ДВДплеєр. в той час як в усіх просто показувало з ДВД дисків взяв з німців той, що мав картрідер на пару видів карточок, читам аві-форат і т.д. Тішився від сили рік часу з того всього. Дальше купив до компа побільше монік, новий комп і .... зрозумі що телек то лишнє. В той час купувати ЛСД чи плазму за пару штук у.е. небуло смислу і потреби, бо хватало великого монітора, і дивився я небагато - часу небуло.

То ж на даний момент, всетаки вважаю що якщо і брати новий телек, то лише зі смартом - за 200-300 грн медіаплеєра недокупиш, навіть та андроід приставка буде дорожчою. А коли застаріє смарт в телевізорі і почне непідтримувати чогось - то буде андроід 8, 12 ядерні проци в тій приставці, 8 гіг оперативки і 4 гіга відео і т.д. і можна буде без проблем собі за бажанням розширити медіаможливості в той бік в який хочеш.

Але якщо ніщо не впирається в бюджет, фанатієш від якогось мегазвуку, є спецкімната під домашній кінозал, шикарна акустика і т.д. - то звичайно що тоді можна фантазувати і прикупляти купу девайсів.

П.С. І ще один нюанс в сторону смарта - телевізор то більше не персональний а сімейний девайс, часто там пультом поклацати гості люблять і т.д. - а з тими приставками, добавками і т.д. часто і сам власник плутається.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2014, 15:26 #2329426   #146
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір телевізора

Дозволю собі вклинитися у вашу дускусію ще раз. AHgpyxa, дуже добре лише 200 грн за смарт. Але, наприклад у моєму випадку, ще й треба було б додатково модуль wifi докуповувати, бо тягнути кабелі по хаті не маю ніякого бажання, а тоді економії вже точно ніякої. І, наприклад, у мене ще є телевізор у кухні, спальні і т.д. також без наворотів. Тому якщо мені набридло гортати канали із тюнера, зняв боксик і тицьнув у інший телевізор і маю собі радість ). Це ще одна перевага зовнішнього багатофункціонального пристрою.
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2014, 15:53 #2329439   #147
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вибір телевізора

Bondyk
Ну от саме про що мова йшла - якщо купувати щось нове, то треба орієнтуватися на то що є. Якщо вже є телек - то дійсно можна взяти без смарту, зекономити пару грн, у купити андроід приставку зі всім що треба.
Але , якщо купуєш лише один новий телевізор - то для чого все лишнє. Окрім того - бігати і тицяти всюди той андроід-медіадодаток теж не вихід - бо ти захочеш в спальні . жінка в вітальні, діти в дитячій - а та хрень но одна - тож три адаптери треба.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2014, 21:44 #2330753   #148
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Вибір телевізора

тако! тілівізор куплено три тижні тому. взяли 46-дюймовий самсунг 6330 по акції в фокстроті - вибором задоволені!!
однозначно смарт тв варте того щоб за нього заплатити.
айпітіві різні сервери і збірники фільмів та серіалів доступні на тв без всяких додаткових приставок, ше докупити вебку для скайпу і клавіатуру(пошуком тих девайсів по прий)нятній ціні зараз активно займаюсь) і потреба в домашньому компі, як мультимедійному центрі, відпадає, оскільки і браузер терпимий і різні вебсервіси можна нормально юзати на тв.
посуті великий 46ти дюймовий планшет для всієї родини.
3д режим доволі непоганий є можливість конвертувати будьякий фільм в 3д формат, мультики дивитись просто бомба)) але кінотеатр то є всеж таки кінотеатр
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2014, 23:55 #2330778   #149
bambyk29
Banned
Типово Відповідь: Вибір телевізора

Напишиш вкільки обійшлись девайси. А є якісь нові фільми доступні через сервіс в твому телевізорі ?

Додано через 1 годину 7 хвилин
AHgpyxa та ніхто не каже що ти погано зробив. Якщо така різниця мала то і смарт можна. хоча за 100 баксів купляєш медіаплеєр делінк, з веб камерою, медіаплеєр маленький чіпається зверху на рамку телевізора як вебкамера на монітор). а тепер порахуй скільки обійдеться сама веб камера до телевізора?

Востаннє редагував bambyk29: 16.01.2014 о 23:55. Причина: Пізніше додано
bambyk29 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
angelusmorti (05.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2014, 00:32 #2330804   #150
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Вибір телевізора

Цитата
Допис від bambyk29 Переглянути допис
Напишиш вкільки обійшлись девайси. А є якісь нові фільми доступні через сервіс в твому телевізорі ?
через браузер можна дивитись все шо є в неті на любих сайтах, нічого неглючить і нетормозить, головне швидкість нету. а як я вже написав, фільми треба дивитись в кінотеатрі, шо я і роблю успішно. додаткових приставок ненавиджу оскільки трафляє та купа пультиків. торенти не качаю, нелюблю заморочок,тому це для мене ідеальний варіант. мені цілком хватає мегого і екс уа(фільми до 12 деякі 13 року)
зараз шукаю собі якись пакет айпітіві, шоб підписатись на нього щоб були ті канали які мені пасують
з девайсів, те шо можу взяти зараз то 100уо камера і 50-60уо клавіатура з мишкою шукаю варіанти але якшо не знайду то буду брати, менш більш ціна підходить
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2014, 02:19 #2330814   #151
bambyk29
Banned
Типово Відповідь: Вибір телевізора

А універсальний пульт хіба важко купити? Він програмується, мужеш підключати купу пристроів.Так що з пультами проблем нема, а давати за камеру сто баксів, навіть не знаю. дорого. Смисл якщо скайп є на компі. На рахунок нових фільмів, чому саме в кінотеатрі? Скільки білет коштує? Чим на телевізорі гірше? ніхто не заважає, взяв собі пива сів і дивишся)))
bambyk29 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
angelusmorti (05.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2014, 09:22 #2330870   #152
Andy2006
Активний учасник
 
Аватар для Andy2006
Типово Відповідь: Вибір телевізора

Цитата
Допис від bambyk29 Переглянути допис
На рахунок нових фільмів, чому саме в кінотеатрі? Скільки білет коштує? Чим на телевізорі гірше? ніхто не заважає, взяв собі пива сів і дивишся)))
А чим на телефоні гірше?)) ніхто не заважає, взяв собі пива, сів і дивишся)))
p.s. Щоб приблизитись до рівня кінотеатру треба мати дома апаратури хоть на 10к.$

Востаннє редагував Andy2006: 17.01.2014 о 09:27.
Andy2006 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2014, 12:23 #2330989   #153
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вибір телевізора

bambyk29
Для чого мені вебка до телевізора - є комп, ноут, є телефон.

Vlodko
для чого клава з мишкою за 50-60 у.е. - А4тек, чи дженіус - гарні комплекти є по 20-25 долярів. Зручні, надійні, мишки їздять по всьому без ковриків. батарейки на 6-9 місяців в залежності від юзання, вистачає.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2014, 22:12 #2331731   #154
bambyk29
Banned
Типово Відповідь: Вибір телевізора

Цитата:
Допис від Andy2006 Переглянути допис
А чим на телефоні гірше?)) ніхто не заважає, взяв собі пива, сів і дивишся)))
p.s. Щоб приблизитись до рівня кінотеатру треба мати дома апаратури хоть на 10к.$
Так я згоден що ефекту кінотеатру не буде. я і без тебе знаю скільки тре грошей щоб приблизитись до рівня в кінотеатрі. Але врахувати ціну кожного квитка і те що деколи люди можуть заважати то тоді вже не до рівня кінотеатру.
Нармальний проектор 1500 баксів. Медіаплеєр 300 баксів. Якщо впадло кабелі тягнути то звуковий проектор ямаха, чи інший виробник плюс саб. в 4 можна спокійно вложитись. ну і якщо кімната позволяє. і дивишся коли хочеш і що хочеш а не тре перти в кінотеатр.
bambyk29 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
angelusmorti (05.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2014, 09:40 #2362516   #155
pvm
Типово Відповідь: Вибір телевізора

може хто що скаже про телевізор LED Akai TVD 290. На мобілак продають 1743 гр.. http://www.mobilluck.com.ua/katalog/...90-264168.html ПОтрібно до 2000 гр і тільки дивитись супутниковий тюнер ну і добре як юсб відео дивитись..Щось інфо взагалі мало про цей тв. Дякую
Що краще до 2000гр купити(28-32дюйм і яку марку)?

Востаннє редагував pvm: 14.03.2014 о 13:32.
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2014, 21:02 #2413077   #156
platinum88
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір телевізора

Допоможіть у виборі: Samsung UE-40F6510 http://rozetka.com.ua/samsung_ue_40f.../#tab=comments і LG 42LA660V http://rozetka.com.ua/lg_42la660v/p2...haracteristics
Можливо хтось має, висловіть своє враження. Або запропонуйте альтернативу. Дякую.
platinum88 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2014, 00:12 #2413460   #157
artis
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір телевізора

Ну не знаю чувак, но Самсунга я і собі захотів! На одну хотілку більше - запишу в блокнот))
artis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:37.