Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Церковний шлюб.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.03.2011, 20:40 #1611099   #81
dommira
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Приїхала тільки з монастиря.Провела там майже дві доби.Думки ще рояться в голові,не можу скласти їх до купи,враження сильне.Настільки сильне і позитивне,що,дійсно,мене розпирає.....

не біг за Біблією,як робите Ви,Домірра,по ту сторону монітораі не розкидався завченими фразами,не маючи навіть елементарного підходу до людей з тим,що Ви копіювали з книги
Дуже рада за вас , що ви бодай якось стараєтесь повернутись до Бога лицем. Я рада, що вас щиро прийняли в монастирі. І, дякувати Богу, ви - під враженням.

Хочу вам сказати, що я - "НЕ розкидаюсь завченими фразами" і не "біжу за Біблією" - вона в мене завжди на столі. . Щодо підходу до людей - то я, вибачте , не священнослужитель.....

Я знаю, що НІКОМУ не подобається, коли його гладять напроти шерсті. Але чому я маю казати на чорне-біле? Хіба це була б правда?
Погоджуюсь, виходить у мене різко. Але можу навести приклад з Іваном Хрестителем. (З Біблії знову...)
Коли він прийшов і хрестив людей в Йордані, то написано, що все місто та околиці йшли до нього. А коли фарисеї та книжники побачили, що всі люди хрестяться, тоі собі почали лізти в воду.... І що тоді сказав Іван Хреститель?
" Роде зміїний...учиніть гідний плід покаяння!".
Ви знаєте, кому це він сказав? Це , коли б в нинішній день прийшов якийсь чоловік і хрестив народ , а коли прийшли поважні отці - то він би до них такими словечками............
Скажіть мені, НЕВЖЕ він не міг якось згладити? Ласкаво сказати:" Дорогі отці, вельмишановні священнослужителі...будь ласка, перше покайтесь, а потім я вас буду хрестити"....
Не міг?
Напевно не міг...

Так само і Ісус...
В розмові з представниками правлячої релігії назвав їх ЛИЦЕМІРАМИ.
Ви собі можете це уявити?!
Більше того: " Сліпий фарисею! Очисть но спершу середину чаші й миски, щоб і назовні були чисті. Горе вам, книжники й фарисеї, лицеміри, що схожі на гроби побілені, які зверху гарними здаються, а всередині повні кісток мертвих і всякої нечисти. Отак і ви: назовні здаєтесь людям справедливі, а всередині ви сповнені лицемірства й беззаконня."
Прочитайте уважно, що було б, якби до наших отців було звернено ці слова?
І чи не міг Ісус якось делікатно розмовляти з ними? не міг по-доброму?
Не міг?
Напевно, не міг....

Думаю, ви почерпнули науку в тому монастирі. Основне, щоб від того мінялись ви і ваше життя.
І щоб ви були ЧИСТІ перед Богом.
Нехай Господь відкриє вам духовні очі.
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2011, 15:45 #1611613   #82
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
Погоджуюсь, виходить у мене різко. Але можу навести приклад з Іваном Хрестителем. (З Біблії знову...)
Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
Так само і Ісус...
В розмові з представниками правлячої релігії назвав їх ЛИЦЕМІРАМИ.
Тонкі операції на людських душах не роблять сокирами. Ви завжди забуваєте про мету (мотив) усіх вчинків. Все, що ми робимо - переслідує якусь мету. Досягнення цієї мети і є нашим мотивом. Якшо мету не досягнено, а дію зроблено - кажемо про невдачу, яка нас спіткала.

Так от, я вже казав навіть в цій темі: за Ісусом натовп ходив з його послідовників і наверталися його вороги, і його розіпяли за спробу державного перевороту (як і задумувалось). Отже, бінго. Удача.

А яка ваша мета? Розіп'яти вас не розіпнуть, натовпи за вами не ходять і всі ваші лекції загорнуті в черстві лаваші зверхності і ксенофобії викликають стійку відразу в адресатів. Отже скажіть: успіх чи невдача? Яким був мотив проповідування?
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2011, 16:38 #1611652   #83
dommira
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Тонкі операції на людських душах не роблять сокирами. Ви завжди забуваєте про мету (мотив) усіх вчинків. Все, що ми робимо - переслідує якусь мету. Досягнення цієї мети і є нашим мотивом. Якшо мету не досягнено, а дію зроблено - кажемо про невдачу, яка нас спіткала.

Так от, я вже казав навіть в цій темі: за Ісусом натовп ходив з його послідовників і наверталися його вороги, і його розіпяли за спробу державного перевороту (як і задумувалось). Отже, бінго. Удача.

А яка ваша мета? Розіп'яти вас не розіпнуть, натовпи за вами не ходять і всі ваші лекції загорнуті в черстві лаваші зверхності і ксенофобії викликають стійку відразу в адресатів. Отже скажіть: успіх чи невдача? Яким був мотив проповідування?
О, Bhagavan, не спіла я повернутись, як ви знову звертаєте на мене свою увагу...
(тим не менше, признаюсь по секрету: це мене тішить...)

я ж не проповідниця... в мене така сама мета, як і у вас...
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.03.2011, 20:45 #1611827   #84
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Перечитав тему.
Я, як сторонній читач, теж побачив в дописах Домміри, Лілії зверхність, високомірність, зазнайство, повчання. Відчуття, що вказані "проповідники" не на тій стороні Це так ніби ти прийшов до лікаря розповісти про те, що тебе турбує, а у відповідь почув, що скоро помреш + на додачу з десяток цитат з наукової літератури в підтвердження даного діагнозу.
Людина поділилась своїми переживаннями в надії почути думку (саме думку, а не повчання) інших форумчан, думку тих, хто, можливо, стикався з подібною ситуацією. А у відповідь - сухі витяги з нормативних актів...
"С людями надо попроще, на вещи надо смотреть поширше" (С)
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 4:
Bhagavan (26.03.2011), Манюня (27.03.2011), Jane Doe (28.03.2011), Punisher-x3m (16.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 09:19 #1671941   #85
LILIA
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Перечитав тему.
Я, як сторонній читач, теж побачив в дописах Домміри, Лілії зверхність, високомірність, зазнайство, повчання. Відчуття, що вказані "проповідники" не на тій стороні Це так ніби ти прийшов до лікаря розповісти про те, що тебе турбує, а у відповідь почув, що скоро помреш + на додачу з десяток цитат з наукової літератури в підтвердження даного діагнозу.
Людина поділилась своїми переживаннями в надії почути думку (саме думку, а не повчання) інших форумчан, думку тих, хто, можливо, стикався з подібною ситуацією. А у відповідь - сухі витяги з нормативних актів...
"С людями надо попроще, на вещи надо смотреть поширше" (С)
Ви могли б теж висловити свою думку для "людини,яка поділилась своїми переживаннями". Було б цікаво почути вашу думку, враховуючи ваш досвід, і вийшла б дискусія...для того ми і тут, на форумі.
LILIA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2012, 01:28 #2078466   #86
Otec
Учасник
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Я постараюся відповісти на всі ваші запитання! телефон: 097 462 13 25 отець Андрій! дзвоніть!

Востаннє редагував Otec: 20.11.2012 о 08:47.
Otec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2012, 19:05 #2082094   #87
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

питання №1. Скільки зараз вартує власне обряд церковного шлюбу?
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2012, 19:11 #2082098   #88
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
питання №1. Скільки зараз вартує власне обряд церковного шлюбу?
Станом на 3 листопада 2012, Катедра: священник - 200 грн, помічник - 100 грн., адміністраторка 30 грн (за бумаги), начальник хору - "завалив" суму в 250 грн, дав лише 50 грн ))).
В надставній церкві сума в районі 500 грн
Nick. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Frenky (25.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2013, 10:57 #2116595   #89
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

доречі є вечірні заняття для молодих пар у церквах?
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2013, 12:30 #2116691   #90
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Станом на 3 листопада 2012, Катедра: священник - 200 грн, помічник - 100 грн., адміністраторка 30 грн (за бумаги), начальник хору - "завалив" суму в 250 грн, дав лише 50 грн ))). В надставній церкві сума в районі 500 грн
А якщо люди не мають чи не хочуть платити,шлюб не дають?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2013, 13:49 #2116745   #91
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
А якщо люди не мають чи не хочуть платити,шлюб не дають?
Результатом монетизації церкви є нажива церковників, але функція у неї інша - регулятивна. У містах, де церков багато і перекос у репутації чи "намоленості" церков великий, оплата зменшує чергу бажаючих в одних церквах і розподіляє по інших за класичними законами ринку - попит породжує дефіцит. У елітніших храмах завжди будуть дорожчі обряди, і це добре - бо завжди можна поїхати в якесь село чи монастир (sic!) і повінчатися безкоштовно.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (16.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2013, 14:03 #2116754   #92
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

А в селі не тре платити ?я знаю шо там тоже платять ,хіба може тре шукати в горах якесь дуже забите ,де не знають шо таке гроші
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2013, 14:59 #2116807   #93
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
А в селі не тре платити ?я знаю шо там тоже платять ,хіба може тре шукати в горах якесь дуже забите ,де не знають шо таке гроші
Нема таких сіл в Україні
Платити треба всюди хоча б для того, що потрібно ж якось вибудовувати комунікацію і припертися і сказати "давай, хрести/вінчай/сповідай" негарно з етичної точки зору. Оплата дозволяє почуватися "нікому нічого не винним". Але те, що є безліч священників, які можуть просто обвінчати пару за дякую - це точно (їхнє існування випливає у моєму розумінні на основі досвіду спілкування з людьми, за якими я можу запідозрити такі якості, але жодного разу не перевіряв і не бачив прямого цьому підтвердження).
Правда, отак сходу не можу придумати жодної причини, яка б завадила заплатити за вінчання якусь розумну суму грошей.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:30.