Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Аборти і контрацепція

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.06.2011, 20:37 #1672463   #81
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
хе-хе. отак засуджувати найлегше всіх. таблетки після і аборти - то погано? погоджуюсь лише ,коли це ідеальні випадки ,а життя таке різноманітне. всяке буває в житті і багато непередбачуваних ситуацій.
наприкладі цієї теми поясню ( http://forum.te.ua/showthread.php?t=116441 )
А що в житті є ситуації для виправдання убивства невинних дітей?
Цитата цю дівчину зараз так в місті і районі заклювали, що капец. вона неправа, але те, що її згалтували, сильно відбилось для неї. не було кому підтримати, порадити. думаєте то легко?
То що, коли важко, то треба вбити невинну дитину? Хіба вона винна в згвалтуванні, хіба вона це робила?
Цитата з власного досвіду- на мене тоже були напали на вулиці в 16. і фіг зна чим би та історія закінчилась, бо судячи з минулого того чоловіка, я би зара не була тою, ким зара є. але все завершилось для мене якнайкраще з мінімальними пошкодженнями. опісля я ще з тиждень з дому не хотіла (боялась) виходити. а в школі так і нічого не розповіла. не призналась ,хоча дехто навіть подумав, що синяки на обличчі, можливо, від карання батьків. знало правду лише пару ( а саме 3) знайомих (і то через те, що з ними мала здибатись і в той вечір зідзвонилась пояснила чому не явилась) + думаю, їх батьки.
і через рік я того чоловіка випадково на вулиці побачила. моє серце втекло в пятки. увесь переляк вернувся. добре, що заїкатись не почала) до нормального життя вернулась лише через підтримку батьків. тверезо оцінювати ситуацію не могла. (це я напевно вперше за ост 3 роки призналась хоть комусь, що зі мною сталось)

фіг зна. в стані афекту ніхто нормально діяти не може. і бути повністю категоричним щодо такого тоже неможна. люди такі люди. і всі живі з почуттями і на емоціях хіба не релігія має підтримувати в такі моменти? та яке там... бабки на лавках під церквою перемиють усім кісточки. ось так і чиняться аборти. зафукають, не підтримують нікого, не розбираються в ситуації, а лише зневажуть людину. і ця тема далі тому приклад.
Нема виправдання для вбивства невинної дитини! Чи будете різати дітей тому, що вам важко на душі?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
а чому релігія така далека від людей?
Релігія якраз близька до людей, бо говорить про те, що є добро і зло. Вбивство зло! Чи ви не згодні?

Востаннє редагував Андрій Іванович: 10.06.2011 о 20:37. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 20:43 #1672467   #82
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
то все ж таки ти розумієш,шо сама релігія,тут ніпричому... супер.
тепер саме головне не стати одним із тих,кого ти так не любиш,або одним із тих,кого не любить релігія)))

шо єсть очень трудно!
то значить - нікого не клювати? навіть тих ,хто не користуються контрацептивами і зробили аборт?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
А що в житті є ситуації для виправдання убивства невинних дітей?

То що, коли важко, то треба вбити невинну дитину? Хіба вона винна в згвалтуванні, хіба вона це робила?

Нема виправдання для вбивства невинної дитини! Чи будете різати дітей тому, що вам важко на душі?
жінка була в стані афекту. її ніхто не підтримав. вот чому тоді її Бог не підтримав? не підказав як бути?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Релігія якраз близька до людей, бо говорить про те, що є добро і зло. Вбивство зло! Чи ви не згодні?
вбивсто - однозначно зло. але хіба релігія не повинна вже опісля людину підтримувати? чи треба засудити? і зацькувати? як вигнанця. а це тоді не грх?

Востаннє редагував kookla: 10.06.2011 о 20:45. Причина: Пізніше додано
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 20:44 #1672478   #83
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
то значить - нікого не клювати? навіть тих ,хто не користуються контрацептивами і зробили аборт?
розумієш,саме слово клювати якесь не людське,як мінімум...
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 20:46 #1672480   #84
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
розумієш,саме слово клювати якесь не людське,як мінімум...
цькувати

Додано через 49 секунд
Цитата то значить - нікого не цькувати? навіть тих ,хто не користуються контрацептивами і зробили аборт?

Востаннє редагував kookla: 10.06.2011 о 20:46. Причина: Пізніше додано
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 20:47 #1672483   #85
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

та ясне діло,цкувати нікого неможна.
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 20:48 #1672485   #86
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Абортний матеріал це не мій вислів, це медичний термін. Шо вам там видно і куди ви диветесь мені все рівно. Чого ви так рішили що я людей не люблю, в біблії написано, чи ви на кінець стали мати свою думку?
Тому що втілення зла - диявол, є від початку людиновбивця і придумую всілякі аргументи для виправдання вбивства. Тому той хто їх приймає - не любить людей.
Цитата Маєте докази, що до народження дитина мислить? Ще більш цікаво було б почитати.
Про це є долкази. Але якщо ви хоча б сумніваєтесь, то може варто утриматись від вбивства - аборту?
Цитата Через скільки стае людиною. Та як дихнула повітря. Жива людина дихае чи не так? спробуйте!
А до народження дитина що не живе? Вона рухається, смокче пальці, реагує на музику, голос батьків. То чому вона раптом різко тільки після народження стає людиною, а за 10 хвилин перед народженням ні?
Цитата Не хочете відповідати не треба, розумію вас в біблії не написанож, що ж ви скажете як власних думок нема.
А якщо власні думки є, але я бачу істину яка відкрита в Біблії Богом?
Цитата Я розумію Дарвін для вас не авторитет бо в біблії про нього нічого нема, до того ж бувший священник.
Чому ж, Дарвін розумна людина і священник, який сам вірив в Бога, а його теорія походження видів, зовсім не заперечує Бога і створення Ним життя.
Цитата Вбивав і вбиваю і буду вбивати тварин яких буду їсти, людей не пробував, треба буде(війна, загороза дітям мені, дружині) навть задумуватись на буду.
Тварини одне, але люди інше. Чи ви не бачите різниці?
Цитата Вбивць чого я захищаю? Ви що в житті один чи два рази сеском занімались(не наю скільки у вас дітей)?. Якщо там то мені вас шкода.
Ну й до чого тут секс?
Цитата Крові??. Я донор з кров"ю повязаний, вам до речі як треба пишіть, здам і для вас.
Донорство не гріх.
Цитата Свою сімью я сам з дружиною спланую і яким контацептивом я буду користуватись мое особисте діло. Сексом займаюсь бо мені як і напевно більшості це подобаеться, вам вже ні, так плюнте і розітріть. Ваша думка для мене просто думка. Не хочу більше по цьому поваду висказуватись надоїло. Пишіть самі собі. Відписуюсь від теми.
Ваша воля, можете навіть і людей вбивати, хто вас втримає за руки, окрім вашої совісті.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 20:54 #1672491   #87
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Тварини одне, але люди інше. Чи ви не бачите різниці?
думаю різниці нема.
це ж ..
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Вбивство зло! Чи ви не згодні?
Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
та ясне діло,цкувати нікого неможна.
то як? але ж вони користуються контрацептивами!!! і можливо навіть аборт роблять.. а?

Востаннє редагував kookla: 10.06.2011 о 20:54. Причина: Пізніше додано
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 20:59 #1672497   #88
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
жінка була в стані афекту. її ніхто не підтримав. вот чому тоді її Бог не підтримав? не підказав як бути?
Бог завжди підтримує людину і підказує як бути, головне цю підтримку прийняти, почути те, що Бог говорить в серці до людини. Чи ви вважаєте, що всі люди шукають цю підтримку і прислухаються до голосу Бога?
Цитата вбивсто - однозначно зло. але хіба релігія не повинна вже опісля людину підтримувати? чи треба засудити? і зацькувати? як вигнанця. а це тоді не грх?
Якби Бог цю людину засудив ВЖЕ, то вона б не жила, тому сам факт її існування свідчить про милість Божу! Бог дає їй час для усвідомлення зробленого і чекає на її покаяння і навернення. Навіть найбільшого злочинця і грішника Бог не карає не давши йому часу для покаяння.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
думаю різниці нема.
це ж ..
Різниця є. Бог дав тварин людям в їжу, тому вбивство тварин не є гріхом.
Цитата то як? але ж вони користуються контрацептивами!!! і можливо навіть аборт роблять.. а?
Чому думка людей вас хвилює більше ніж думка Бога?

Востаннє редагував Андрій Іванович: 10.06.2011 о 20:59. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 21:13 #1672518   #89
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Додано через 2 хвилини

Різниця є. Бог дав тварин людям в їжу, тому вбивство тварин не є гріхом.
нуу.. є сусідня тема ,де люди їдять ненароджених. шо про них скажете? якщо люди їстівні для когось, то тим, хто вживає такий продукт, значить можна вбивати їх?
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Бог завжди підтримує людину і підказує як бути, головне цю підтримку прийняти, почути те, що Бог говорить в серці до людини. Чи ви вважаєте, що всі люди шукають цю підтримку і прислухаються до голосу Бога?
так. всі намагаються. хто нє -той лох.( я тут аргументів не маю)))

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Якби Бог цю людину засудив ВЖЕ, то вона б не жила, тому сам факт її існування свідчить про милість Божу! Бог дає їй час для усвідомлення зробленого і чекає на її покаяння і навернення. Навіть найбільшого злочинця і грішника Бог не карає не давши йому часу для покаяння.

Чому думка людей вас хвилює більше ніж думка Бога?
саме через те, що мене хвилює виключно думка Бога, я не прислухаюсь до ніяких вірувань церковних. церква- це творіння людей, а не Бога. за любий мій вчинок мені встидно лише перед Ним. в церкві люди, які зацікавлені знайти більш грішних за себе. я не хочу нікого оцінювати і не хочу, щоб мене оцінювали.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Бог завжди підтримує людину і підказує як бути, головне цю підтримку прийняти, почути те, що Бог говорить в серці до людини. Чи ви вважаєте, що всі люди шукають цю підтримку і прислухаються до голосу Бога?
а ось щоб я мала робити ,якби мене тоді таки згвалтували? це було б покарання за щось?
як мені опісля було б жити? я би завагітніла, народила. получається - гріх, бо неодружена. а мене ж би згвалтували.
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 21:32 #1672540   #90
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
нуу.. є сусідня тема ,де люди їдять ненароджених. шо про них скажете? якщо люди їстівні для когось, то тим, хто вживає такий продукт, значить можна вбивати їх?
Думаю не варто переводити тему на такі дурниці, всі відповіді тут очевидні.
Цитата так. всі намагаються. хто нє -той лох.( я тут аргументів не маю)))
На жаль далеко не так. Більшість людей в подібних ситуаціях слухають своє ображене честолюбство, гордість, злість, тому заглушає голос Божий своїми думками - криком, чому я, чому саме зі мною ті іншими подібними внутрішніми криками. Тому й не чують голосу Бога.
Цитата саме через те, що мене хвилює виключно думка Бога, я не прислухаюсь до ніяких вірувань церковних. церква- це творіння людей, а не Бога. за любий мій вчинок мені встидно лише перед Ним.
Слава Богу, що стараєтесь прислухатись до думки Бога. Але не треба так про церкву. Церква - тіло Христове, рука Бога на землі, покликана творити добро і допомогати іншим людям.
Цитата в церкві люди, які зацікавлені знайти більш грішних за себе. я не хочу нікого оцінювати і не хочу, щоб мене оцінювали.
Це помилкове уявлення. Зараз пішла мода на такі думки а реально ви багато таких людей знаєте, а якщо вони навіть і є, то хіба їх більшість в церкві? Може не варто узагальнювати?
Цитата а ось щоб я мала робити ,якби мене тоді таки згвалтували?
Однозначно народжувати.
Цитата це було б покарання за щось?
Чому покаранням? Можливо навпаки.
Цитата як мені опісля було б жити? я би завагітніла, народила. получається - гріх, бо неодружена. а мене ж би згвалтували.
Гріха тут нема, бо вагітність в результаті гвалтування є гріхом тільки для насильника а не для жертви. Гріхом є розпуста і блуд, чого нема при гвалтуванні. Дитина зачата при гвалтуванні, має повне право на життя, бо сама вона не винна в тому злі.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 21:50 #1672570   #91
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Це помилкове уявлення. Зараз пішла мода на такі думки а реально ви багато таких людей знаєте, а якщо вони навіть і є, то хіба їх більшість в церкві? Може не варто узагальнювати?
останнього разу ходила в церкву не свою, спеціально. з власної ініціативи. і не в нд. я не узагальнюю. просто мені не подоб ходити в ту ,якій хрестили мене, зважаючи на обставини, що знайома і з священником, і з дітьми його, неодноразово була в них на свята і вони в нас ще з дитинства.
я в церкві не хочу відволікатись на знайомих.
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Чому покаранням? Можливо навпаки.
всьо тепер мені стало ясно. те, що я неповнолітня ходила побита чужою людиною було мені за щастя. ладно. я змирилась.
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 22:02 #1672593   #92
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
всьо тепер мені стало ясно. те, що я неповнолітня ходила побита чужою людиною було мені за щастя. ладно. я змирилась.
Ви мене не зрозуміли. Звичайно що те що сталося, це зло, але хто в житті із ним не стикався, але те що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Кожна людина має потенційно сили витримати зло, бо ще ніхто не стикався із абсолютним злом.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2011, 22:23 #1672612   #93
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Аборт способен программировать бесплодие рода

Американские генетики пришли к выводу, что здоровье детей связано с тем, делала ли их мать до их рождения аборт. Исследователи проанализировали данные о женщинах, искусственно прервавших беременность, и здоровье их детей, рожденных позже.

Выяснилось, что 70% женщин, рожденных у матерей, ранее делавших аборты, имеет серьезные проблемы с репродуктивной функцией.

Генетики объясняют, что прерывая беременность, женщина дает генетическую установку своему организму и будущему потомству не иметь детей в дальнейшем. Кроме того, безусловно, имеют место проблемы со здоровьем у перенесшей аборт женщины, что сказывается и на здоровье потомства. Поэтому, решаясь прервать беременность, женщина во многом определяет и судьбу своих будущих детей.

http://podrobnosti.ua/health/2011/05/17/769802.html
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2011, 16:11 #1673075   #94
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Аборт способен программировать бесплодие рода

Американские генетики пришли к выводу, что здоровье детей связано с тем, делала ли их мать до их рождения аборт.l[/url]
Амириканские ученые,а есть еще британские ученые(тате ваще ого-го чиво исследуют),но не об этом.
Херня статья. Лично из примера своего жизненного.
Близкая знакомая после 7 абортов родила 3 изумительных здоровых девочек.
Две из которых уже сделали маме внуков.
__________________________________________________ __________________________________________________ _______
ПыСы: пользуясь случаем хочу передать приведд слабакам
которые "фукают" в карму и не подписываюстся,чё ссыкотно?

Востаннє редагував Punisher-x3m: 11.06.2011 о 18:20.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2011, 21:11 #1673220   #95
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
Амириканские ученые,а есть еще британские ученые(тате ваще ого-го чиво исследуют),но не об этом.
Херня статья. Лично из примера своего жизненного.
Близкая знакомая после 7 абортов родила
Про шо ти говориш, я тобі протилежних випадків наведу ще більше. Потім люди роками ходять по лікарях щоб завагітніти. Ти запитайся цієї знайомої про її психіку після стількох абортів, коли з неї все вишкрябували. Того чоловіка, який це з нею зробив треба стерилізувати
Benjamin зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (11.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2011, 22:45 #1673942   #96
Freeboy
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
всьо тепер мені стало ясно. те, що я неповнолітня ходила побита чужою людиною було мені за щастя. ладно. я змирилась.
Кукла,мені здається......ні,я впевнений в цьому,що Ви хороша дівчина, але Вами керує ненависть до своїх кривдників. До тих пір поки Ви не вибачите тому чоловікові (вважаю,що нормальна,психічно здорова людина такого б не вчинила),він буде контролювати Вас,завдавати Вам болю,"відпустіть"його.Я розумію,таке забути,а тим більше простити -важко,але іншого виходу немає.Чому Ви ненавидите якихось бабок? Чому вони впливають на Ваше життя? Ви- ОСОБИСТІСТЬ,яка має право жити так ,як Вам цього хочеться(в тому числі носити коротенькі спіднички і плаття з глибоким декольте),станьте вільними!Кожна людина має право бути щасливою, не живіть минулим,вірте у краще майбутнє!

Р.S. Якщо є можливість,то прочитайте книгу Генрика Сенкевича "Quo vadis". Сторінок десь до 600 буде,але читається дуже швидко.
Freeboy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (14.06.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 13.06.2011, 13:46 #1674329   #97
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
..... Того чоловіка, який це з нею зробив треба стерилізувати
Канечно,мужики во всём виноваты,как-же иначе....
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2011, 22:29 #1675725   #98
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата
Допис від ROMANTUK Переглянути допис
Кукла,мені здається......ні,я впевнений в цьому,що Ви хороша дівчина, але Вами керує ненависть до своїх кривдників. До тих пір поки Ви не вибачите тому чоловікові (вважаю,що нормальна,психічно здорова людина такого б не вчинила),він буде контролювати Вас,завдавати Вам болю,"відпустіть"його.Я розумію,таке забути,а тим більше простити -важко,але іншого виходу немає.Чому Ви ненавидите якихось бабок? Чому вони впливають на Ваше життя? Ви- ОСОБИСТІСТЬ,яка має право жити так ,як Вам цього хочеться(в тому числі носити коротенькі спіднички і плаття з глибоким декольте),станьте вільними!Кожна людина має право бути щасливою, не живіть минулим,вірте у краще майбутнє!

Р.S. Якщо є можливість,то прочитайте книгу Генрика Сенкевича "Quo vadis". Сторінок десь до 600 буде,але читається дуже швидко.
тюю.. я справжній пофігіст. про того чоловіка я зовсім не думаю
бабки теж ніфіга не означають мені давно.. все написане було спеціально в цій темі. я в житті мало думаю про тут написане і зовсім не переймаюсь
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2011, 20:59 #1676548   #99
BiLink
Активний учасник
 
Аватар для BiLink
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Якби ваші батьки дивилися на свій обмежений час і ресурси, ви б народилися?
Якби наші предки - ДУЖЕ БІДНІ ЛЮДИ - дивилися на свій час і ресурси, ваші і мої батьки народилися б?
Хто вам сказав, що цінність людського життя вимірюється тим, що людина має в плані матеріального достатку? Якщо бідний, але багатодітний - то вже не людина?
Але все-таки існує ліміт для кожної сім"ї свій. Можна народити n дітей, але забузпечити елементарним вийде не всіх. І яка тоді лодя чекає цих дітей?
BiLink зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2011, 21:04 #1676556   #100
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Аборти і контрацепція

Цитата:
Допис від BiLink Переглянути допис
Можна народити n дітей, але забузпечити елементарним вийде не всіх. І яка тоді лодя чекає цих дітей?
як знаєш,шо тне вийде? на Бога покладешся,все буде... і доведи протилежне!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:05.