Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Для чого Саакашвілі в Одесі?
Покращити життя Одеситів 56 74.67%
Підготовити продаж портів та іншої інфроструктури 19 25.33%
Голосували: 75. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Міхеіл Саакашвілі - голова Одеської ОДА

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.06.2015, 17:06 #2547270   #21
Ukraine2222
Banned
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

[Romanio] зверни увагу на новину -"Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько". Ось там ти знайдеш відповідь на свої питання.
Ukraine2222 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2015, 17:29 #2547284   #22
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Слухай муд чувачок,чому по висловлюванню однієї особи,
якого ніхто не чув доречі, робиться узагальнюючий висновок
щодо усіх жителів Одесси?

А щодо згаданої особистості так Григорий Витальевич Кваснюк
ще той нацюцюрник,згідно матеріалів поважної одеської газети:
Цитата знаменит своей авторской передачей «Правда», в которой он позволяет себе крайне резкие высказывания про оппонентов партии «Родина»
и своих личных — Эдуарда Гурвица, Людмилу Чекову, Александра Каменного, «фашистов-националистов-бандеровцев».
Не признаёт Украину государством.
но там і синуля ще той ушльопок
Кваснюк-младший рассказал на российском ТВ,
как в Украине согревают бойцов АТО кровью русскоязычных младенцев


варто очікувати він цих поки що громадян України конструктиву ?
Да нікагда !
Так що вали в своє Ольгіно жувати пиріжок з горохом,
бо сьоня ти більше не заробив,троль однояйцевий )
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2015, 18:01 #2547290   #23
Ukraine2222
Banned
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Чогось ви мені нагадуєте своєю поведінкою Кремлівських тролів, які своїх тарганів чепляють на інших форумчан.

Додано через 11 хвилин
А чому в Ольгіно? Чому не в Натащіво, чи Маринене? За грощі мені більше повіриться що ви тут прогулюєтесь. Не розумію, чого ви такі озлоблені на таких же як ви українців. І чому ви називаєте людей з іншого регіону України, з іншою думкою ніж у вас тролями? З таким успіхом, я можу називати Вас тролями. Живимо в одній країні, але вам постійно потрібно когось образити. Мені вас жаль.

Востаннє редагував Ukraine2222: 05.06.2015 о 18:01. Причина: Пізніше додано
Ukraine2222 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2015, 18:51 #2547300   #24
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Нє, ну реально, а чого такого небайдужого києвляніна занесло аж на тернопільський форум?
Мєстних мало?
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2015, 19:04 #2547301   #25
Poter
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата
Допис від Ukraine2222 Переглянути допис
Чогось ви мені нагадуєте своєю поведінкою Кремлівських тролів, які своїх тарганів чепляють на інших форумчан.

Додано через 11 хвилин
А чому в Ольгіно? Чому не в Натащіво, чи Маринене? За грощі мені більше повіриться що ви тут прогулюєтесь. Не розумію, чого ви такі озлоблені на таких же як ви українців. І чому ви називаєте людей з іншого регіону України, з іншою думкою ніж у вас тролями? З таким успіхом, я можу називати Вас тролями. Живимо в одній країні, але вам постійно потрібно когось образити. Мені вас жаль.
Ти б вже краще російською писав, може б тоді так сильно не палився. Такі помилки в словах, як ти робиш, українці лише зумисне можуть зробити.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2015, 22:24 #2547350   #26
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Чого накинулись на хлопа,пише собі то й молодець. Вже якась нова людина на форумі,навіть якщо й троль. Бо тако як почитати форум,то дописує парканайціть чоловік,і всі по колу ходять,одна пластинка,одні теми,передбачувані відповіді. Якось раніше цікавіше було ...
Так що пишіть тролі,й друганів своіх покличте. Розрухуйте форум)
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 05.06.2015, 23:10 #2547355   #27
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2015, 23:40 #2547357   #28
yakudza
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Ну не знаю троляка чим тобі Кийові "подкідиш" не догодив. Але на перший запит в гуглі "мировой рейтинг легкости ведения бизнеса" спешал фор ю даю пряму ссилочку http://russian.doingbusiness.org/rankings чомусь Грузія на 15 позиції, а не 96, як ми.+ те саме стосується довіри до органів влади. І підозрюю, що це явно не заслуга твоїх надурно стертих об клаву пальців, а робота цього самого "подкідиша". Так що завали на *** свою трольну мордяку і дуй на одеські форуми зі своєю заказухою. По темі з Міськом всі троляки з'їжджають мол а шо своїх нема?Так от - в Тернополі і портів ніби нема і бабла менше крутиться , а свого "титульного" мера ні самі ні з Акаковим ніяк спинити не годні.
yakudza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2015, 08:51 #2547532   #29
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата
Допис від Ukraine2222 Переглянути допис
Я і не збирався щось комусь доводити. Я висловлюю свою думку. А подобатися вона Вам, чи ні, це вже інша історія.
В Институті журналИстики всі кацапоязикі користуються машинним перекладом на українську? Бо тільки машина може перекласти "думка подобатися". А все тому, що ти й кацапської грамоти не навчився, якби написав "мнение нравится", а не "мение нравитЬся", то переклад був би правильний.
Hurricane зараз поза форумом  
Подякували 4:
orka13 (07.06.2015), pop (07.06.2015), TheGame (07.06.2015), Дєцко (07.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2015, 20:01 #2547677   #30
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

щойно під завершення ТСН тиждень був сюжет про тирана Саакашвіллі і безпрєдєл, який він влаштував в Грузії
а я все чекав, коли ж то 1+1 почне його "мочити"...
найсмішніше в тому всему, що ще пів року тому цей же канал ставив Грузію Саакашвілл в приклад Україні.
така от українська "журналістика"
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2015, 20:04 #2547680   #31
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
така от українська "журналістика"
163582_303363.jpg
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Hurricane (08.06.2015), qwerty666 (07.06.2015), switch (07.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2015, 08:39 #2547767   #32
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
щойно під завершення ТСН тиждень був сюжет про тирана Саакашвіллі і безпрєдєл, який він влаштував в Грузії
а я все чекав, коли ж то 1+1 почне його "мочити"...
найсмішніше в тому всему, що ще пів року тому цей же канал ставив Грузію Саакашвілл в приклад Україні.
така от українська "журналістика"
Ще напередодні 1+1 ввечері про нього щось показували, не зуважив "Гроші" чи щось тому подібне, типу журналістських розслідувань. Позбирали декількох грузинів, скоріше за все, наближених до теперішньої грузинської влади, і ті обсирали Саакашвілі.
І паралельно в мережі активізувалися всякі різні тролі. Совпадєніє? Нє думаю! Схоже Порошенко цим призначенням добре на яйця Бєні наступив, що той почав до кремлівських технологій вдаватися.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2015, 12:01 #2548159   #33
Ukraine2222
Banned
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Я можу запевнити Вас, що будуть писати , та показувати по телеканалам про цього героя. Він дасть про себе знати.
Ukraine2222 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2015, 12:25 #2548170   #34
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Новий логотип телеканалу 1+1

 
Подякували 3:
ion (17.06.2015), nacho one (21.06.2015), TheGame (09.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2015, 14:41 #2548453   #35
Termit
Учасник
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Я зго
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Цитата
Допис від switch
така от українська "журналістика"

__________________
Переможемо шизофренію разом
Я з тобою згоден. ЗМІ як хочуть, так і показують

Додано через 5 годин 37 хвилин
На мою думку Саакашвілі не може нічого, і чекати від нього чогось не варто

Востаннє редагував Termit: 10.06.2015 о 14:41. Причина: Пізніше додано
Termit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2015, 17:07 #2548593   #36
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата
Допис від Termit Переглянути допис
Додано через 5 годин 37 хвилин
На мою думку Саакашвілі не може нічого, і чекати від нього чогось не варто
Оце ж п'ять годин треба було чекати, щоб ця світла думка прийшла тобі до голови.
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2015, 19:34 #2548629   #37
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Безапеляційна тема ; - " Одесити насміхаються ...." і далі за текстом. Чи можу запитати - які "одесити" насміхаються ? Ватники ? Жодного разу не чув скептичних відгуків на адресу Саакашвілі від одеситів - патріотів.
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2015, 12:19 #2549693   #38
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Цитата Почему в Грузии не любят Саакашвили и что ждет одесситов

Почти каждый, кто бывал в последние годы в Грузии, возвращался с впечатлением, что большинство грузин не любят, а некоторые просто ненавидят бывшего президента Михаила Саакашвили, нынешнего главу Одесской ОГА.

Как же так? В стране вежливая полиция, крутые “дома юстиции”, прекрасные дороги, а того, кто является архитектором преобразований, называют негодяем, убийцей, сумасшедшим.
Причин много. Первая — начатые партией Единое национальное движение реформы были глубинными и крайне болезненными для общества. Одесситам стоит приготовиться. Уничтожение сложившихся десятилетиями коррупционных практик — это будет из серии “мало не покажется”. Торговец контрафактом, водитель, перевозящий левый груз, не говоря уже о таможенниках, силовиках и чиновниках — первые, кому придется подумать о нелегком будущем.

Вспомним реформу полиции. Накануне революции роз доверие к людям в форме было 5 %, в конце правления Саакашвили — 84 %.
Уже летом 2004–го, менее чем через полгода при власти, Саакашвили и его товарищ, министр МВД Вано Мерабишвили распускают коррумпированную ГАИ, а спустя два месяца презентуют патрульную полицию — одетую с иголочки, доброжелательную, готовую помочь, а не наказать. 15 тыс. старых гаишников тогда оказались на улице.
Как вы думаете, они были счастливы? А их жены, дети, бабушки–дедушки и прочие родственники (в Грузии это понятие более емкое, чем в Украине)? В один день президент отправил в “оппозицию” не менее 50 тыс. человек. Они ему это простили? То же будет и в Одессе — все “короли жизни”, оказавшиеся на обочине, примутся мстить.

Приглашенный из России предприниматель Каха Бендукидзе стал министром экономического развития, а затем министром по координации реформ. Он предложил политику радикального сокращения численности госаппарата и ликвидации бессмысленных и коррупционных функций.
Сокращение штата ударило по привычной жизни сотен тысяч грузин. Поддерживали ли они далее политику нового президента и правительства? Это ждет и одесситов. Анонсированное расставание с руководящим составом ОГА приведет не только к обновлению власти, но и к возникновению влиятельной когорты “обиженных”.
В Грузии была реализована концепция “нулевой толерантности к преступлению”. Доброе имя, связи, кумовство, справки о болезнях перестали играть роль буфера в случае наказания за взяточничество, не говоря уже о насильственных преступлениях, уклонении от налогов и даже отказе пристегиваться в автомобиле. Готовы ли одесситы к тому, чтобы нести наказание за любое правонарушение? Честный ответ и будет аргументом в споре о том, европейцы ли мы.

Есть еще одна категория избирателей, не приемлющих наследия Саакашвили — “совки”, голосующие желудком и под влиянием российской пропаганды. Да, их в Грузии тоже немало. Им было некомфортно в быстро меняющейся стране. Они хотели “заботы государства” и “социальной защиты”.
И тогда Кремль сделал предложение, от которого эти люди не смогли отказаться. Дал путевку в жизнь проекту российского олигарха Бидзины Иванишвили Грузинская мечта. Он завалил избирателей деньгами и заботой в стиле раннего Леонида Черновецкого.
В демократической стране не бывает вечных политиков и партий. Саакашвили отработал два срока и ушел. Партия потерпела поражение. Ее лидер, создатель новой правоохранительной системы Мерабишвили встретил день выборов в тюрьме, в которой оказался по смехотворному поводу.

Зловещий план Путина был прост — остановить движение Грузии на Запад и осудить Саакашвили и его соратников руками соотечественников. Президент успел уехать, чтобы оказаться в Украине и предложить помощь в построении новой, успешной страны.
Главный урок Саакашвили, который он принес с собой в Одессу,— опыт. Реформаторы должны делать дело, не думая о выборах и карьере. Они уйдут, им даже будут плевать в спину. Но пройдет время, и в учебниках напишут их имена.

Одессу ждут большие дела и не меньшие потрясения. Неожиданные кадровые перестановки, появление людей ниоткуда. Условия игры, при которых будет прав не тот, кто больше всех “занес”. Прежним хозяевам приморского региона придется несладко — центр принятия решений перемещается из тиши VIP–залов пригородных ресторанов в кабинет Саакашвили. Он всегда был первым и никогда вторым.
На этапе принятия решений он советуется с “узким кабинетом” единомышленников, но после того как его озвучили — только вперед. Порты с потоками контрабанды, граница с Приднестровьем, децентрализация и привлечение инвесторов — это наиболее очевидные точки приложения силы. Нас ждет множество скандалов и конфликтов. Это неизбежно. И скучно не будет.
 
Подякував(ла):
Ingenue (17.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2015, 03:09 #2550192   #39
saymon
Guest
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

Тут навіть немає що коментувати.

https

Ну, крім твердолобого прокурора, який реально не розуміє з ким говорить.
 
Подякували 4:
DIC (17.06.2015), Пантера (17.06.2015), ion (17.06.2015), switch (17.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2015, 08:06 #2550216   #40
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Одесити насміхалися над Саакашвілі і дали йому образливе прізвисько

А це коментар його самого що-до цього відео:
Цитата "Это обычный метод разговора с госслужащими, которые плохо понимают свои обязанности служить народу. А как вы думаете мы в Грузии проводили реформы? Это абсолютно обычный разговор - пусть его посмотрят кандидаты на должности глав районных администраций - вот теперь в Одесской области надо говорить с теми, кто не понимает, что мнение народа, простых людей - это главный критерий оценки работы чиновника. А не те красивые правильные слова которыми он по инструкции привык оправдывать свое бездействие или свои личные интересы. У чиновников в Одесской области есть два пути - научиться работать по закону, и отречься от коррупции, феодальных связей, или попасть в тюрьму. Мириться с беззаконием мы не будем. Лорткипанидзе сейчас занимается областной милицией, надеюсь, мы в ближайшее время построим дееспособную правоохранительную структуру. Завтра я выезжаю на весь день в Ренийский район, это уже не первый мой выезд, и такие выезды будут продолжаться, я своими глазами в ближайшее время увижу всю область. Бедность и отчаяние людей велики, мы должны сделать все, чтобы они как можно скорей увидели реальные изменения. Ни одного дня терять нельзя".
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
грузія, порт, політика, одеса, саакашвілі



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:49.