Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


давайте поговорим про антропогенез.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.12.2012, 06:40 #2095176   #61
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Учаснег Переглянути допис
Так ідуть же. Просто горили, шимпанзе і орангутанги підійшли ближче, а макаки трохи відстали (ще хвіст в них не відвалився).

Ну як це не пробують? Пару днів тому на кореспонденті читав що одна мавпа (не пам'ятаю де, в Бразилії, чи Сибірі) спробувала стати людиною, але получила по рогах.

Нє, мавпи еволюціонували в людей. А вже потім люди стали москалями, китайцями і євреями. Можеш вважати це наступним етапом еволюції.

З чого виникли планети? ХЗ, мабуть із мавп.

Всего два выхода для честных ребят
Схватить автомат и убивать всех подряд
Или покончить с собой, с собой, с собой, с собой, с собой, с собой
Если всерьёз воспринимать этот мир.
--Ви мабуть є віруючим у мавполюдей і що годинники складаються у чорній коробці, яку трясти треба, тільки треба довго трясти. Цікаво, а які годинники у будуть Зоря чи Appella? Чи як?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Твоя версія походження видів набагато розумніша... може, яби ти її не приховував від наукової спільноти, діти б зараз в школах вивчали зовсім іншу точку зору на це питання, але через таких партизанів, як ти - маємо те, що маємо.
--А яку версію ви маєте на увазі? І яку версію ви особисто вважаєте розумною?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
До поки не було боголюбів з цитатником, була нормальна тема. Не влізли, зацитували з своєї книжки де все пояснено. ТЬХУ! треба якось маркувати теми де вони побували. Жодних своїх думок, жодник припущень одні цитати, а нашо думати? бозя все продумав, тут прямо написано тут знаками.
тут приводять статті з цікавими фактами, а ви знову з цитатником своїм.
--Сомбра, а ви що Бога не любите?

Востаннє редагував Vityab: 14.12.2012 о 06:43. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 07:59 #2095203   #62
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Сомбра, а ви що Бога не любите?
Віть я не можу любити відсутність))). ви забули шо я з антихрестів?)))
При усій повазі до віруючих, після вас тему можна сміливо переносити у флейм. Кому цікава бібіля як пояснення усього найде собі відповіді там. А хто вже не раз перечитував бібілію, і по свому її зрозумів дайте почитати цікаву підбірку матеріалів зібраних в інеті(і зробити свої висноки ). Розумію вас але ваші цитати вже достали тим більше ви товчетесь з тими цитатами на місці навже ви не бачите що цитуєте одне і теж. І тролять вас по тих самих питаннях. НЕ надоїло?
Для предмету вашої дискусії є купка тем які я теж почитую під настрій.
Пишіть своїми словами , свої думки.
В цій темі було досить написати, шо на вашу думку землю і все остальне створив бог. Поспорили б про синів Ноя (в бібілї не сказано шо вони різні)Ю але цитати нічого не доводять(крім вас віруючих), крім того шо вони (цитати ) суперечать одна одній.

Востаннє редагував Сомбра: 14.12.2012 о 08:07.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 13:01 #2095416   #63
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Tevtat Переглянути допис
Я приховував?! Чоловіче, прямо зараз знімаю гриф "Таємно":
Цитата
Цитата На початку Бог створив Небо та землю. А земля була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води. І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло...
(Буття 1).

Так все і було. Це - епіграф до книжки про походження видів. Далі йде виклад теорії еволюції. (Або іншої)

Не можна освіту замінити епіграфами до розділів з підручника.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 14:36 #2095481   #64
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Віть я не можу любити відсутність))). ви забули шо я з антихрестів?)))
При усій повазі до віруючих, після вас тему можна сміливо переносити у флейм. Кому цікава бібіля як пояснення усього найде собі відповіді там. А хто вже не раз перечитував бібілію, і по свому її зрозумів дайте почитати цікаву підбірку матеріалів зібраних в інеті(і зробити свої висноки ). Розумію вас але ваші цитати вже достали тим більше ви товчетесь з тими цитатами на місці навже ви не бачите що цитуєте одне і теж. І тролять вас по тих самих питаннях. НЕ надоїло?
Для предмету вашої дискусії є купка тем які я теж почитую під настрій.
Пишіть своїми словами , свої думки.
В цій темі було досить написати, шо на вашу думку землю і все остальне створив бог. Поспорили б про синів Ноя (в бібілї не сказано шо вони різні)Ю але цитати нічого не доводять(крім вас віруючих), крім того шо вони (цитати ) суперечать одна одній.
--Якщо Бог для вас є відсутністю, то можете пояснити, яким чином виникло життя по вашому?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 14:43 #2095487   #65
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А яку версію ви маєте на увазі? І яку версію ви особисто вважаєте розумною?
Я маю на увазі іншу версію, не про еволюцію, а іншу... яку ніхто чомусь не бажає озвучити. Всі кажуть, що вона є, але крім цитати з біблії нічого не кажуть, а на цитатах з біблії дітям не поясниш, чому песик, котик і свиня такі однакові всередині і такі різні назовні.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 14:49 #2095489   #66
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Обезьяна произошла от миоценового человека

Александр Иванович Белов, палеоантрополог, 23.07.2012 г.

Доклад: http://www.organizmica.org/archive/908/opom.shtml
--Бідьні люди, стільки часу і сил тратять, а зрештою виходить, що вони вірили у мильну бульбашку. А визнати, що вони лиш створіння Бога не можуть.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Я маю на увазі іншу версію, не про еволюцію, а іншу... яку ніхто чомусь не бажає озвучити. Всі кажуть, що вона є, але крім цитати з біблії нічого не кажуть, а на цитатах з біблії дітям не поясниш, чому песик, котик і свиня такі однакові всередині і такі різні назовні.
--То чому песик, котик і свиня такі однакові всередині і такі різні назовні по вашому?

Востаннє редагував Vityab: 14.12.2012 о 14:49. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 14:53 #2095494   #67
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Ви мабуть є віруючим у мавполюдей і що годинники складаються у чорній коробці, яку трясти треба, тільки треба довго трясти. Цікаво, а які годинники у будуть Зоря чи Appella? Чи як?
Бачите, на цьому форумі вже неодноразово обговорювались такі аналогії і доводилась їхня хибність. Аналогії з годинником чи ураганом на сміттєзвалищі прямо суперечать ідеям еволюції, оскільки описують явище творення надскладного з надпростого за один етап (це РЕволюція) а еволюція описує еволюцію видів від найлеементарнішого, до трохи меншеелементарного, тоді ще трохи менш елементарного .... трохи менш складного, складнішого і складного. А ви ще тоді дивуєтесь, що в дискусіях з вами опоненти задкують... звичайно задкують, бо це страшно, так ніби зі стіною говориш. І про походження людини від мавпи теж не раз говорилося, що це не є ідеєю еволюційної теорії, бо мавпи з людьми розглядаються паралельними гілками еволюції... але ви продовжуєте твердити про мавполюдей....
Я припускав, що дискусія неможлива, але не вірив в це (.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-
--То чому песик, котик і свиня такі однакові всередині і такі різні назовні по вашому?
Тому що мають споріднений генотип та відміний фенотип. І це не по моєму. Це по сучасному.

Востаннє редагував Bhagavan: 14.12.2012 о 14:53. Причина: Пізніше додано
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 15:07 #2095512   #68
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Бачите, на цьому форумі вже неодноразово обговорювались такі аналогії і доводилась їхня хибність. Аналогії з годинником чи ураганом на сміттєзвалищі прямо суперечать ідеям еволюції, оскільки описують явище творення надскладного з надпростого за один етап (це РЕволюція) а еволюція описує еволюцію видів від найлеементарнішого, до трохи меншеелементарного, тоді ще трохи менш елементарного .... трохи менш складного, складнішого і складного. А ви ще тоді дивуєтесь, що в дискусіях з вами опоненти задкують... звичайно задкують, бо це страшно, так ніби зі стіною говориш. І про походження людини від мавпи теж не раз говорилося, що це не є ідеєю еволюційної теорії, бо мавпи з людьми розглядаються паралельними гілками еволюції... але ви продовжуєте твердити про мавполюдей....
Я припускав, що дискусія неможлива, але не вірив в це (.
--Добре. Назбирайте руди і трясіть у коробочці, і коли годинник з'явиться скажете, добре.
--То мабуть ті гілки, які ви вважаєте гілками еволюції були створеними. Чи як ви вважаєте?

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Тому що мають споріднений генотип та відміний фенотип. І це не по моєму. Це по сучасному.
--А чому Бог не міг створити нас із спорідненим генотипом та відмінним фенотипом? Ми ж живемо на одній планеті. Чи як ви вважаєте?

Востаннє редагував Vityab: 14.12.2012 о 15:09. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 16:05 #2095548   #69
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Біблія в тому виді, як вона написана є мильною бульбашкою. Вона нічого не пояснює, яким чином хто що створив. Там лише голослівні заяви, і повторити описані в біблії експерименти не вдається бо вони суперечать законам фізики, хімії і біології.
--Ті закони де взялися, хто їх встановив? Правильно, хто їх встановив, той і може всуперіч тим законам діяти чи щось робити.

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Можливо в біблії і є якесь раціональне зерно правди, але ця "правда" нагадує розповідь базарного цигана пастухам про будову Айпода з власними коментарями і "поясненнями" .
Уявіть розповідь про Айпод словами пастуха що жив 2000 років до нашої ери. Там буде розповідь на рівні чудесного маленького вікна з фігурами що рухаються, дивними голосами з каменю, який можна тримати в руці, могутніми Богами (власник Айподу) і іншими дивами.
--Самі висловлюєте заперечення і самі собі відповідаєте, ну спростовуєте своє заперечення. То навіщо тоді казати, якщо самі все і так розумієте?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 16:11 #2095556   #70
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Якщо Бог для вас є відсутністю, то можете пояснити, яким чином виникло життя по вашому?
Ти мене за кого маєш? над ціє проблемою мучиться людство ві того часу як почало мислити. Є багато теорій стверджувати якусь з них я неможу. Хто читає біблію найшов відповідь там, мені вона не подобається бо немає ніякого підгрунтя крім свої же бібілійних слів які я важаю пустим звуком.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 16:11 #2095557   #71
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А чому Бог не міг створити нас із спорідненим генотипом та відмінним фенотипом? Ми ж живемо на одній планеті. Чи як ви вважаєте?
Тому що словами "Бог створив" не заміниш науку. Ви б хоч трохи думали наперед головою і прикинули, з чим ми всі залишимось. якщо відмовимося від всіх здобутків науки, які з певних причин вам недогоджають.
Поділіть свої погляди надвоє:
- Хто створив? Можете собі відповісти і заспокоїтись - Бог. Можете навіть додати Єгова. Маєте право.
- Як створив? Довіртеся науці. Ви не маєте достатнього рівня фахових знань в цій області, щоб не довіряти науковій думці.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Добре. Назбирайте руди і трясіть у коробочці, і коли годинник з'явиться скажете, добре.
Трясти в коробочці порохи щоб отримати складний утвір - це точка зору креаціоністів. Саме Ви пропонуєте Богові такі методи.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 16:17 #2095561   #72
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Бідьні люди, стільки часу і сил тратять, а зрештою виходить, що вони вірили у мильну бульбашку
Те саме я думаю про вас))).
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2012, 16:28 #2095567   #73
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Vityab ви тут не ведете дискусію і не зясовуєте істину. Ви в цій темі займаєтеся адвокатурою. Підзахисна у вас Біблія і все що з нею повязано.
Ви точно як адвокат захищаєте біблію в тих місцях, де тільки можете і свідомо не помічаєте, або приховуєте місця, де біблійська писанина суперечить законам і здоровому глузду.
Може ти вперше спілкуєшся з ними??
на отбі слова модера який вимунеший читати розділ релігія
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
А ви ще тоді дивуєтесь, що в дискусіях з вами опоненти задкують... звичайно задкують, бо це страшно, так ніби зі стіною говориш.
Я не годен спорити з ними. От вроді як до трирічної впертої дитини говориш. ТОму лишаю предмет спору. Поступаюсь просто, ..хтось має бути розумніший))) і ти плюнь, або в ігнор кинь тоді дописи видно не буде, я не можу як модер в ігнор кидати.
Пе Се піднімав тобі репу і знову в мінусі?? Візьмусь ше раз)))
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (17.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 21:49 #2096378   #74
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Ти мене за кого маєш? над ціє проблемою мучиться людство ві того часу як почало мислити. Є багато теорій стверджувати якусь з них я неможу. Хто читає біблію найшов відповідь там, мені вона не подобається бо немає ніякого підгрунтя крім свої же бібілійних слів які я важаю пустим звуком.
--Думаю, якщо не має навіть пустих звуків, то не варто казати про чиїсь переконання, що вони є пустим звуком. Правильно?

Вважаю, що ви просто уникаєте про це розмовляти, бо не знайшли у чому і як ви могли б заперечити, що все було створено. Мушу вас засмутити, що люди які заперечують існування Бога, ніколи не знайдуть для вас відповіді, які вас цілком задовольнять і дадуть відповіді на всі запитання, котрі можуть винукнути у людини за життя, але наука на такі запитання відповідей не надасть?

Бажаю вам успіху у пошуку, коли щось знайдете вагоме, кажіть.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 22:01 #2096387   #75
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Думаю, якщо не має навіть пустих звуків, то не варто казати про чиїсь переконання, що вони є пустим звуком. Правильно?

Вважаю, що ви просто уникаєте про це розмовляти, бо не знайшли у чому і як ви могли б заперечити, що все було створено. Мушу вас засмутити, що люди які заперечують існування Бога, ніколи не знайдуть для вас відповіді, які вас цілком задовольнять і дадуть відповіді на всі запитання, котрі можуть винукнути у людини за життя, але наука на такі запитання відповідей не надасть?

Бажаю вам успіху у пошуку, коли щось знайдете вагоме, кажіть.
Я не уникаю але розмовляти з стіною не маю бажання, на прямі питання ви не відповідаєте, замість відповіді цитуєте бібілію, бо важаєте джерелом єдиними вірним, Критику біблії сприймаєте в штики, іншої думки для вас не існує. Розмовляти з такою людиною важаю марною тратою часу.
Мене лякає ваша обмеженість в світогляді... Наука рано чи пізно відповідь даст,ь але вона вам не сподобається. Мене не бентежить шо я відповіді не дочекаюсь,...то пусте, за останні 100-200 світ настільки помінявся.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (17.12.2012), Ікебан (17.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 22:01 #2096388   #76
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Тому що словами "Бог створив" не заміниш науку. Ви б хоч трохи думали наперед головою і прикинули, з чим ми всі залишимось. якщо відмовимося від всіх здобутків науки, які з певних причин вам недогоджають.

Поділіть свої погляди надвоє:
- Хто створив? Можете собі відповісти і заспокоїтись - Бог. Можете навіть додати Єгова. Маєте право.
- Як створив? Довіртеся науці. Ви не маєте достатнього рівня фахових знань в цій області, щоб не довіряти науковій думці.
--Не розумію, до чого тут це. Хто казав, що Бог, Біблія і наука це не сумісні речі? Ви про що?

Прихований текст: Наука и Библия помогли мне обрести смысл жизни 


Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Трясти в коробочці порохи щоб отримати складний утвір - це точка зору креаціоністів. Саме Ви пропонуєте Богові такі методи.
--Хоч ми не є креаціоністами, але вони вірять у втручання знаєте кого.
--Вважаю, що Божа Мудрість має велику перевагу над всією Людською Мудрістю.

Востаннє редагував Vityab: 15.12.2012 о 22:22.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 22:06 #2096391   #77
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

БЕРНД ЭЛЬШЛЕГЕЛЬ- це шо за конь? Чого ми повинні йому вірити . Гугля дає посилання тільки на його котакти з свідками. Ніяких вагомих наукових праць не має. Вчитель вчителем- його вченість взагалі під усмнівом. Силка якась є про його вченість, чи праці? НЕ на ваших сайтах звісно!!! Як нема, то він проситй фуфломет.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 22:21 #2096396   #78
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Це абсолютно невірно.
Це получається, що наші депутати, які встановлюють закони самі можуть красти, вбивати, гвалтувати всупереч тим законам, які самі пишуть і приймають.
--Якщо казати про українських депутататів, то хіба так не є? Вони, навіть іноді, для себе чи під себе закони встановлють чи приймають.

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Vityab ви тут не ведете дискусію і не зясовуєте істину. Ви в цій темі займаєтеся адвокатурою. Підзахисна у вас Біблія і все що з нею повязано.
Ви точно як адвокат захищаєте біблію в тих місцях, де тільки можете і свідомо не помічаєте, або приховуєте місця, де біблійська писанина суперечить законам і здоровому глузду.
--Кому що. А що стосується Біблії, то таких місць зовсім мало, що для мене є ще не докінця зрозумілими.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
БЕРНД ЭЛЬШЛЕГЕЛЬ- це шо за конь? Чого ми повинні йому вірити . Гугля дає посилання тільки на його котакти з свідками. Ніяких вагомих наукових праць не має. Вчитель вчителем- його вченість взагалі під усмнівом. Силка якась є про його вченість, чи праці? НЕ на ваших сайтах звісно!!! Як нема, то він проситй фуфломет.
--Бог вчить бути скромними.
А якщо серйозно, то ваші турботи - вірити чи не вірити.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Дякую. Не потрібно. )))
Я тут в немилості в Їх ВисокоПреосвященства Головного Адміністратора форуму і його любих друзів - модераторів тому ці зусилля марні, а виправлятися в Їхніх очах я не збираюся.
Вибачаюсь, що пишу офтоп, бо з мінусовою репутацією в офтопі писати не маю можливості.
--Цікаво, а хто є Головним Адміністратором форуму?

Востаннє редагував Vityab: 15.12.2012 о 22:21. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 22:37 #2096406   #79
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Бог вчить бути скромними.
А якщо серйозно, то ваші турботи - вірити чи не вірити.
До чого тут Бог? ми про визнання людством тго чоловіка. Ви ж посилаєтесь на нього як на авторитета, а його авторитетність це пшик, як і біблії. Сам себе професором назвав? Як і біблія себе важає само самою книжкою. Я і не про свої турботи, я про посилання ваше, отже і турботи ваші.)) Інакше виглядає як брехня

Востаннє редагував Сомбра: 15.12.2012 о 22:50.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 22:49 #2096414   #80
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
До чого тут Бог? ми про визнання людством тго чоловіка. Ви ж посилаєтесь на нього як на авторитета, а його авторитетність це пшик, як і біблії. Сам себе професором назвав? Які біблія себе важає само самою книжкою. Яі не про свої турботи я про посилання ваше отже і турботи ваші.))
--Сомбра, на місці тієї статті могла бути люба інша стаття, яка б показала, що Біблія і наука є не несумісними речами, як багато хто думає, а навіть навпаки.

Цитата Заслуживает ли Библия доверия?

Ошибался ли ты в своем мнении о ком-то? Может, ты слышал, как другие отзывались об этом человеке или истолковывали его слова. Ты*думал, что он тебе не понравится. Но, познакомившись с ним лично, ты понял, что его оклеветали. Подобным образом, многие заблуждались в отношении Библии.
Сегодня образованные люди имеют о ней туманное представление. Знаешь почему? Часто эту книгу преподносят в таком свете, будто она не научна, противоречит здравому смыслу и вообще далека от истины. Может, это мнение тоже ошибочно?

Читая эту брошюру, ты, вероятно, удивился тому, что Библия точна с научной точки зрения. Подобное чувство испытали многие люди. Они были поражены еще больше, узнав, что в Библии не написано то, чему учат многие религии. Некоторые утверждают, что, согласно Библии, Бог сотворил Вселенную и все живое за шесть буквальных дней. На*самом же деле в Библии нет ничего, что противоречило бы научным подсчетам относительно возраста Вселенной или Земли.

Более того краткость библейского сообщения о сотворении жизни на Земле оставляет достаточно простора для научных изысканий и теорий. Да, Библия говорит, что все живое создал Бог и все живые существа сотворены «по их родам» (Бытие 1:11, 21, 24). И*хотя эти утверждения противоречат некоторым теориям, они согласуются с конкретными научными фактами. Как показывает время: теории приходят и уходят, а факты остаются.

Однако многие люди не спешат исследовать Библию, потому что они разочаровались в религии. В*ней они видят лишь лицемерие, продажность и подстрекательство к войнам. Но*было бы справедливо судить о Библии по делам людей, которые якобы придерживаются ее учений? Многие добропорядочные ученые приходят в ужас от того, как некоторые жестокие фанатики и расисты используют эволюционную теорию, чтобы оправдать свои цели. Было бы правильно судить о теории эволюции на основании их злодеяний? Не*лучше ли исследовать саму теорию и сравнить ее с имеющимися фактами?

Мы поощряем тебя провести подобное исследование Библии. Ты*будешь приятно удивлен, узнав, насколько ее учения отличаются от учений большинства религиозных организаций. Библия не поддерживает участие в войнах и этническую вражду, напротив, она учит, что служители Бога должны не только отвергать войны, но даже не питать ненависти, потому что она ведет к насилию (Исаия 2:2—4; Матфея 5:43, 44; 26:52). Библия не одобряет фанатизм и слепую веру, напротив, она учит, что настоящая вера опирается на доказательства и что в служении Богу важно задействовать разум (Римлянам 12:1; Евреям 11:1). Библия не осуждает любознательность, напротив, она поощряет исследовать самые волнующие и непростые вопросы, которые мучают людей испокон веков.

Например, задавался ли ты вопросом: если Бог существует, то почему он допускает зло? Библия дает исчерпывающий ответ на этот вопрос, как и на многие другие. Поэтому продолжай искать истину, и ты найдешь разумные, основанные на доказательствах ответы — ответы, которые глубоко затронут твое сердце. И*случайность здесь будет не при чем.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:25.