Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


давайте поговорим про антропогенез.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.12.2012, 22:57 #2096416   #81
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Сомбра, на місці тієї статті могла бути люба інша стаття, яка б показала, що Біблія і наука є не несумісними речами, як багато хто думає, а навіть навпаки.
Цитата почалась з брехні як віритив решту? Біблія і наука?? Хірня повна! Бруно нагадати???
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Мы поощряем тебя провести подобное исследование Библии. Ты*будешь приятно удивлен, узнав, насколько ее учения отличаются от учений большинства религиозных организаций. Библия не поддерживает участие в войнах и этническую вражду, напротив, она учит, что служители Бога должны не только отвергать войны, но даже не питать ненависти, потому что она ведет к насилию (Исаия 2:2—4; Матфея 5:43, 44; 26:52). Библия не одобряет фанатизм и слепую веру, напротив, она учит, что настоящая вера опирается на доказательства и что в служении Богу важно задействовать разум (Римлянам 12:1; Евреям 11:1). Библия не осуждает любознательность, напротив, она поощряет исследовать самые волнующие и непростые вопросы, которые мучают людей испокон веков.
Докажіть шо вчення других релігійних організацій гірше чи менш правдиве між ваша інакше кому вірити?
Закон Ома- правда одна і ніких але. А ви між собою не розберетесь ніяк. і то тільки по бібілії, мовчу про Алаха, Будду і пр.
Ви ж віруючі!!! то вірте в однешось. А доводячи бібілєю друг другу вірність напрямку віри це просто пипець, бо агрументи проти бібілї находять в самій бібілї- кінокомедія.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 23:25 #2096420   #82
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Цитата почалась з брехні як віритив решту? Біблія і наука?? Хірня повна! Бруно нагадати???
--Про яку брехню мову ведете? Кокретно.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Докажіть шо вчення других релігійних організацій гірше чи менш правдиве між ваша інакше кому вірити?
Закон Ома- правда одна і ніких але. А ви між собою не розберетесь ніяк. і то тільки по бібілії, мовчу про Алаха, Будду і пр.
Ви ж віруючі!!! то вірте в однешось. А доводячи бібілєю друг другу вірність напрямку віри це просто пипець, бо агрументи проти бібілї находять в самій бібілї- кінокомедія.
--Дуже просто. Навідміну від інших ми хоч можемо пояснити у що віримо і чому. А інші вірять у такі несинітниці, що самі мабуть дивуються, коли вказуєш на ті несинітниці у які вони мають вірити, якщо відносять себе до тієї чи іншої релігійної конфесії. Але чому їм подобається далі залишатись і вірити у несинітниці, це для мене особисто є загадкою. Треба у них спитати, чому.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 23:52 #2096429   #83
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Про яку брехню мову ведете? Кокретно.
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
БЕРНД ЭЛЬШЛЕГЕЛЬ- це шо за конь? Чого ми повинні йому вірити . Гугля дає посилання тільки на його котакти з свідками. Ніяких вагомих наукових праць не має. Вчитель вчителем- його вченість взагалі під усмнівом. Силка якась є про його вченість, чи праці? НЕ на ваших сайтах звісно!!! Як нема, то він проситй фуфломет.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Дуже просто. Навідміну від інших ми хоч можемо пояснити у що віримо і чому. А інші вірять у такі несинітниці, що самі мабуть дивуються, коли вказуєш на ті несинітниці у які вони мають вірити, якщо відносять себе до тієї чи іншої релігійної конфесії. Але чому їм подобається далі залишатись і вірити у несинітниці, це для мене особисто є загадкою. Треба у них спитати, чому.
Те саме вони кажуть про вас. В слові вони вкладені усі і нші конфесії, та віри, Вд християн до баптістів, від послідовників Будди до Вуду. Чому до сих пір не знайдена едино вірна віра. Віра не дае спаіння, віра дає надію на спасіння. і це смішить.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 23:55 #2096431   #84
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Сомбра,яке спасіння,ти ж атеїст ?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.12.2012, 23:58 #2096433   #85
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Сомбра,яке спасіння,ти ж атеїст ?
Та я і не про себе))) Я про їхню надію! Вірую отже є надія шо може буду спасенний)). Кого не спасли... ну шож не посчастило, хірово знач вірив.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2012, 07:00 #2096453   #86
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Те саме вони кажуть про вас. В слові вони вкладені усі і нші конфесії, та віри, Вд християн до баптістів, від послідовників Будди до Вуду. Чому до сих пір не знайдена едино вірна віра. Віра не дае спаіння, віра дає надію на спасіння. і це смішить.
--Я так і не зрозумів у чому неправда?

--Бо існує Вавилон Великий, і про це говориться в Біблії. І більш за все у Армагедоні спасеться невелика кількість людей.
Маленька загадка, може ви вже знаєте відповідь, бо вже тут загадував її.

Як би ви заховали дерево у полі?

Востаннє редагував Vityab: 16.12.2012 о 16:00.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2012, 17:27 #2096953   #87
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Я так і не зрозумів у чому неправда?

--Бо існує Вавилон Великий, і про це говориться в Біблії. І більш за все у Армагедоні спасеться невелика кількість людей.
Маленька загадка, може ви вже знаєте відповідь, бо вже тут загадував її.
І знову ви чуете тільки себе. Професор є такй? Силку будь ласка бо я не знайшов. Далі розмова беззмістовна.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2012, 17:56 #2096979   #88
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
І знову ви чуете тільки себе. Професор є такй? Силку будь ласка бо я не знайшов. Далі розмова беззмістовна.
--Вважаю що ви чипляєтесь. Де написано було, що БЕРНД ЭЛЬШЛЕГЕЛЬ - це якийсь професор? Там написано, що БЕРНД ЭЛЬШЛЕГЕЛЬ був просто науковцем. Там не написано було чи захистив він десертацію і який науковий ступінь він здобув. Людина просто написала про себе. Я цю статтю привів просто, щоб показати, що записане в Біблії не суперечить науці, в тому, що є правильним.

Ось вам приклад одного вашого колеги колишнього.
Прихований текст: Покончила ли наука с Богом? 


Цитата Атеист обращается к Богу

Британский профессор философии Энтони Флю, которого называют «самым влиятельным атеистом в мире», теперь говорит, что верит в Бога. В Интернете появился анонс его интервью, которое должно выйти в журнале «Философиа Кристи». Как сказал 81-летний профессор, «факты — упрямая вещь». По словам Флю, эти факты включают в себя недавние научные открытия в области космологии и физики. Также профессор объяснил: «Выводы, сделанные в течение более пятидесяти лет исследования ДНК, представляют собой мощнейшие аргументы в пользу сотворения». По его словам, даже «библейский рассказ [из первой главы Бытия] можно считать достоверным с позиций науки». Готов ли тогда профессор стать христианином? «Вряд ли,— сказал Флю.— Но если бы я рассчитывал на будущую жизнь, то предпочел бы стать Свидетелем Иеговы».
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 10:37 #2097400   #89
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-Вважаю що ви чипляєтесь. Де написано було, що БЕРНД ЭЛЬШЛЕГЕЛЬ - це якийсь професор? Там написано, що БЕРНД ЭЛЬШЛЕГЕЛЬ був просто науковцем. Там не написано було чи захистив він десертацію і який науковий ступінь він здобув. Людина просто написала про себе. Я цю статтю привів просто, щоб показати, що записане в Біблії не суперечить науці, в тому, що є правильним.
Мова не про того ... як його, Ельшлєгеля, а загалом про всі наукові єресі.
Хочу звернути Вашу увагу, що "чіпляєтесь" це головний аргумент недовчених у відповідь на конструктивну критику наукової спільноти на всі ці псевдонаукові дослідження і праці. Це не ваша провина, це провина сучасного інформатизованого суспільства, коли так важко відокремити джерело ґрунтовної інформації від профанцій на тему під прикриттям науковості. Ви не відчуваєте дискомофорту від того, що являєтесь споживачами науково-популістської інформації не маючи при цьому жодного уявлення (інакше я не можу пояснити вашу легковірність) про наукові методи пізнання і методологію наукових досліджень, щоб мати змогу самостійно робити висновки про валідність тих чи інших експериментів, безпомилковість статистичної обробки даних і правильність зроблених висновків. І це на фоні тої ситуації, коли масова доля профанацій в сучасних ЗМІ і жовтих сторінках, якими ми в основному користуємося, мало не 90% і кожен факт улесливої до наших сподівань риторики треба перевіряти дуже ретельно.
Якщо ви креаціоніст і вам на очі потряпляє стаття в захист вашої точки зору - це лише знак насторожитись, а не сигнал інтенсивніше махати прапором.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Британский профессор философии Энтони Флю, которого называют «самым влиятельным атеистом в мире», теперь говорит, что верит в Бога. В Интернете появился анонс его интервью, которое должно выйти в журнале «Философиа Кристи». Как сказал 81-летний профессор, «факты — упрямая вещь». По словам Флю, эти факты включают в себя недавние научные открытия в области космологии и физики. Также профессор объяснил: «Выводы, сделанные в течение более пятидесяти лет исследования ДНК, представляют собой мощнейшие аргументы в пользу сотворения». По его словам, даже «библейский рассказ [из первой главы Бытия] можно считать достоверным с позиций науки». Готов ли тогда профессор стать христианином? «Вряд ли,— сказал Флю.— Но если бы я рассчитывал на будущую жизнь, то предпочел бы стать Свидетелем Иеговы».
Допоможіть зрозуміти, для чого ви запостили цю новину? Ви не помічаєте, що замітка складена у "жовтому" стилі? Вии не помічаєте, що тут немає взагалі ніяких аргументів, жодного, ніякої корисної інформації. нічого не ясно - ні мотивів, ні проякі дослідження мова, ні про те, хто називає Ентоні Флю "найвпливовішим атеїстом в світі".... Ви не помічаєте, що такі замітки складають ваші переконання трохи більше ніж повністю?

Востаннє редагував Bhagavan: 17.12.2012 о 10:37. Причина: Пізніше додано
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 4:
Frenky (27.12.2012), Пантера (17.12.2012), Сомбра (17.12.2012), Ікебан (17.12.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 11:50 #2097428   #90
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Мова не про того ... як його, Ельшлєгеля, а загалом про всі наукові єресі.
Хочу звернути Вашу увагу, що "чіпляєтесь" це головний аргумент недовчених у відповідь на конструктивну критику наукової спільноти на всі ці псевдонаукові дослідження і праці. Це не ваша провина, це провина сучасного інформатизованого суспільства, коли так важко відокремити джерело ґрунтовної інформації від профанцій на тему під прикриттям науковості. Ви не відчуваєте дискомофорту від того, що являєтесь споживачами науково-популістської інформації не маючи при цьому жодного уявлення (інакше я не можу пояснити вашу легковірність) про наукові методи пізнання і методологію наукових досліджень, щоб мати змогу самостійно робити висновки про валідність тих чи інших експериментів, безпомилковість статистичної обробки даних і правильність зроблених висновків. І це на фоні тої ситуації, коли масова доля профанацій в сучасних ЗМІ і жовтих сторінках, якими ми в основному користуємося, мало не 90% і кожен факт улесливої до наших сподівань риторики треба перевіряти дуже ретельно.
Якщо ви креаціоніст і вам на очі потряпляє стаття в захист вашої точки зору - це лише знак насторожитись, а не сигнал інтенсивніше махати прапором.
--Все так само можу сказати и про вас.
Свидки Эгови не видносять себе до креационистив.

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Допоможіть зрозуміти, для чого ви запостили цю новину? Ви не помічаєте, що замітка складена у "жовтому" стилі? Вии не помічаєте, що тут немає взагалі ніяких аргументів, жодного, ніякої корисної інформації. нічого не ясно - ні мотивів, ні проякі дослідження мова, ні про те, хто називає Ентоні Флю "найвпливовішим атеїстом в світі".... Ви не помічаєте, що такі замітки складають ваші переконання трохи більше ніж повністю?
--Просто сподобалось.
--Ми ж ниби про Ентони Флю розмовляли вже, тому мали б вже розибратись конкретно, що вплинуло на змину переконань людини, котра стильки книжок написала на захист вири в Атейизм.

Востаннє редагував Vityab: 17.12.2012 о 11:50. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 13:14 #2097526   #91
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Свидки Эгови не видносять себе до креационистив.
Який на твою думку вік планети Земля? Скільки років Всесвіту? Від твоєї відповіді залежатиме, ким ви є, незважаючи на те, ким ви себе не вважаєте.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Все так само можу сказати и про вас.
Хоча б спробуй так аргументовано відповісти як Бхагаван. Мозок не надірви, добре?
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Просто сподобалось.
Прихований текст: Байка Леоніда Глібова "Зозуля і півень" 

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ми ж ниби про Ентони Флю розмовляли вже, тому мали б вже розибратись конкретно, що вплинуло на змину переконань людини, котра стильки книжок написала на захист вири в Атейизм.
Чоловік не вірив, що проста клітина могла самостійно і без втручання Вищої сили утворитись з неживої матерії(амінокислот всяких різних і т.д.). А стосовно його кінцевої позиції, то:

Джерело: Энтони Флю

Однако при этом Флю отмечал, что его позиция является деистической и далека от христианских или исламских верований. Такую характеристику богу могли бы дать Аристотель, Джефферсон или Ньютон — сущность, которая явилась первопричиной вселенной, но при этом не вмешивается в людские дела[2]. Он также утверждал, что не верит в жизнь после смерти.

То що, Вітя? СЄ такої самої думки?
Ікебан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 13:18 #2097530   #92
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Вважаю що ви чипляєтесь. Де написано було, що БЕРНД ЭЛЬШЛЕГЕЛЬ - це якийсь професор? Там написано, що БЕРНД ЭЛЬШЛЕГЕЛЬ був просто науковцем.
Може грубо напишу але зрозуміло. ти сам читаєш шо даєш в силках?
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
В 1993 году я получил докторскую степень по физике
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
В 1993 году в моей жизни все изменилось. Подводя итог своему научному исследованию, я писал докторскую диссертацию по квантовой физике.
З ВІкі
Цитата Доктор наук — учёная степень, в большинстве стран являющаяся высшей. Впервые стала присуждаться Болонским университетом с 1130 года, затем с 1231 года — Парижским университетом.
Така світла голова в таке гімно влізло
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
В сентябре 1995 года я начал служение как общий пионер — полновременный служитель Свидетелей Иеговы
Отака от правда в ваших журналах. вкотре переконуюсь хірня все!! Брешуть на кожному кроці а де піймають роблять вигляд, упс не помітив.

Востаннє редагував Сомбра: 17.12.2012 о 18:12.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
Андрій Іванович (17.12.2012), Ікебан (17.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 14:27 #2097570   #93
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Може грубо напишу але зрозуміло. Заїбав!!!(Bhagavan вибач ) ти сам читаєш шо даєш в силках?
З ВІкі
Така світла голова в таке гімно влізло
Отака от правда в ваших журналах. вкотре переконуюсь хірня все!! Брешуть на кожному кроці а де піймають роблять вигляд, упс не помітив.
--Звичайно читав, але мабуть не так уважно як ви. Тому вибачаюсь. Вибачте, будь ласка. Чого так гніватись.
А що стосується брехні, то у чому брехня? Я так і не зрозумів.

Додано через 14 хвилин
Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Який на твою думку вік планети Земля? Скільки років Всесвіту? Від твоєї відповіді залежатиме, ким ви є, незважаючи на те, ким ви себе не вважаєте.
Хоча б спробуй так аргументовано відповісти як Бхагаван. Мозок не надірви, добре?
Прихований текст: Байка Леоніда Глібова "Зозуля і півень" 
--Куди мені до Космонавтів.
--Для неуважних. Ми не віримо, що Всесвіт був створений за буквальні 6 днів, 24 год. Ми вважаємо, що кожен день описаний в кн. Буття це певний період, ера творення, протяжність якого нам невідома. Тому Всесвіту може бути мільярди років, а може і не бути, я наприклад, цього не знаю.

Востаннє редагував Vityab: 17.12.2012 о 21:15. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (17.12.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 14:40 #2097597   #94
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Куди мени до Космонавтив.
Талановитістю тут і не пахне. Спробуй, Вітя, відповідати розгорнутіше.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Для неуважних. Ми не виримо, що Всесвит був створений за буквальни 6 днив, 24 год. Ми вважаэмо, що кожен день описаний в кн. Буття це певний период, ера творення, протяжнисть якого нам невидома. Тому Всесвиту може бути мильярди рокив, а може и не бути, я наприклад, цього не знаю.
Ага, і велиииичезний Всесвіт і купа прибамбасів були створені задля існування маленьких людей на маленькій планетці Земля десь на узбіччі галактики... Не твої слова?

Додано через 57 секунд
Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Вам в Біблії досконалий Бог чорним по білому написав, що 6 днів.
Получається, що ви не вірите в святе письмо і починаєте на цю тему власні різноманітні інтерпретації. Якби Вам хотіли написати щось інше то не писали би що все створено за 6 днів і написали би якось по іншому.
Якби треба було вказати протяжність періодів то Бог би потурбувався про те, щоб ви знали протяжність кожного періоду, але там написано 6 днів.
Випередив. То що, Вітя, Бог - брехун?

Востаннє редагував Ікебан: 17.12.2012 о 14:40. Причина: Пізніше додано
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 16:13 #2097671   #95
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Для неуважних. Ми не виримо, що Всесвит був створений за буквальни 6 днив, 24 год. Ми вважаэмо, що кожен день описаний в кн. Буття це певний период, ера творення, протяжнисть якого нам невидома.
Не хочу під'юджувати, лише з цікавості: коли ми говорили про біблійну міфологію як форму історичності Біблії ви тоді заперечили можливість непрямого (міфологічного) трактування Святого Письма. А зараз у вас вже 7 днів - це не сім днів. Чи ж це не міфологія? Адже, якщо заперечувати еволюцію, для чого потрібні мільйони і мільярди років? Щоб були?
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 20:40 #2097687   #96
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Чоловік не вірив, що проста клітина могла самостійно і без втручання Вищої сили утворитись з неживої матерії(амінокислот всяких різних і т.д.). А стосовно його кінцевої позиції, то:

Джерело: Энтони Флю

Однако при этом Флю отмечал, что его позиция является деистической и далека от христианских или исламских верований. Такую характеристику богу могли бы дать Аристотель, Джефферсон или Ньютон — сущность, которая явилась первопричиной вселенной, но при этом не вмешивается в людские дела[2]. Он также утверждал, что не верит в жизнь после смерти.

То що, Вітя? СЄ такої самої думки?
--Ми теж не віримо в життя після смерті. Про це і в Біблії говориться.

Екклесиаст 9:
5 Живые знают, что умрут, а мертвые ничего не знают, и уже нет им воздаяния, потому что и память о них предана забвению,
6 и любовь их и ненависть их и ревность их уже исчезли, и нет им более части во веки ни в чем, что делается под солнцем.
7 Итак иди, ешь с весельем хлеб твой, и пей в радости сердца вино твое, когда Бог благоволит к делам твоим.
8 Да будут во всякое время одежды твои светлы, и да не оскудевает елей на голове твоей.
9 Наслаждайся жизнью с женою, которую любишь, во все дни суетной жизни твоей, и которую дал тебе Бог под солнцем на все суетные дни твои; потому что это - доля твоя в жизни и в трудах твоих, какими ты трудишься под солнцем.
10 Все, что может рука твоя делать, по силам делай; потому что в могиле, куда ты пойдешь, нет ни работы, ни размышления, ни знания, ни мудрости.

Ми віримо в воскресіння мертвих.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Вам в Біблії досконалий Бог чорним по білому написав, що 6 днів.
Получається, що ви не вірите в святе письмо і починаєте на цю тему власні різноманітні інтерпретації. Якби Вам хотіли написати щось інше то не писали би що все створено за 6 днів і написали би якось по іншому.
Якби треба було вказати протяжність періодів то Бог би потурбувався про те, щоб ви знали протяжність кожного періоду, але там написано 6 днів.
--А ви читайте уважно.

Бытие 1:
1 В начале Бог сотворил небеса и землю.
2 Но земля была необразована и пуста, и тьма над бездною; и Дух Божий носился над водами.
3 И сказал Бог: да будет свет; и стал свет.
4 Бог увидел, что свет хорош; и отделил Бог свет от тьмы.
5 И назвал Бог свет днем, а тьму назвал ночью. И был вечер, и было утро: день первый.
6 Потом Бог сказал: да будет твердь посреди вод; и да отделяет она воды от вод.
7 И создал Бог твердь; и отделил воды, которые под твердью, от вод, которые над твердью; и стало так.
8 И назвал Бог твердь небом. И был вечер, и было утро: день вторый.
9 Потом Бог сказал: да соберутся воды под небесами в одно место, и да явится суша; и стало так.
10 И назвал Бог сушу землею, а собрание вод назвал морем; и увидел Бог, что это хорошо.
11 И сказал Бог: да произрастит земля зелень, траву, сеющую семя, дерева плодовитые, приносящие по роду своему плод, в котором семя их на земле; и стало так.
12 И произвела земля зелень, сеющую семя по роду ее, и дерева, приносящие плод, в котором семя их по роду их. И Бог увидел, что это хорошо.
13 И был вечер, и было утро: день третий.
14 Потом Бог сказал: да будут светила на тверди небесной, для отделения дня от ночи, и для знамений, и времен, и дней, и годов;
15 И да будут они светильниками на тверди небесной, чтобы светить на землю; и стало так.
16 И создал Бог два светила великие: светило большее, для управления днем, и светило меньшее, для управления ночью, и звезды;
17 И поставил их Бог на тверди небесной, чтобы светили на землю,
18 И чтобы управляли днем и ночью, и чтобы отделяли свет от тьмы. И Бог увидел, что это хорошо.
19 И был вечер, и было утро: день четвертый.


Зверніть увагу на який Божий День, можна було рахувати чи відмічати спостерігачу із Землі, буквальний земний день (24 години).

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Талановитістю тут і не пахне. Спробуй, Вітя, відповідати розгорнутіше.
--Думаю, якраз в пору.

Притчи 10:
19 При многословии не миновать греха, а сдерживающий уста свои - разумен.

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Ага, і велиииичезний Всесвіт і купа прибамбасів були створені задля існування маленьких людей на маленькій планетці Земля десь на узбіччі галактики... Не твої слова?
--Правильно. Я так і вважаю. Але це моя чисто суб'єктивна думка.

Як ви собі уявляєте існування планети Земля без Всесвіту?

Додано через 3 години 54 хвилини
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Не хочу під'юджувати, лише з цікавості: коли ми говорили про біблійну міфологію як форму історичності Біблії ви тоді заперечили можливість непрямого (міфологічного) трактування Святого Письма. А зараз у вас вже 7 днів - це не сім днів. Чи ж це не міфологія? Адже, якщо заперечувати еволюцію, для чого потрібні мільйони і мільярди років? Щоб були?
--Ми взагалі вважаємо, що живемо у сьомому Божому дні.
І в Біблії написано, ось таке.

2-е Петра 3:
8 Одно то не должно быть сокрыто от вас, возлюбленные, что у Господа один день, как тысяча лет, и тысяча лет, как один день.

І то це не є буквальним, що у Бога один день відповідає одній тисячі років.

Цитата Еврейское слово, переведенное словом «день», может применяться и действительно применяется в Библии в значении 12 часов, 24 часов, времени года, одного года, тысячи лет или нескольких тысяч лет, смотря по контексту и образу употребления.

Востаннє редагував Vityab: 17.12.2012 о 20:42. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 21:12 #2097896   #97
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Добре. Ви розумієте поняття "день" не як всі нормальні люди, а як якусь цілу епоху . Тепер поясніть як ви розумієте поняття "вечер, и утро" ?
--Між вечором і ранком має щось бути, ви не гадаєте? Але ж про це не написано, тому вважаю це алегорією.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 21:42 #2097916   #98
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис

Ви що знущаетеся?
Яка нафік алегорія? Вам чорним по білому написано в Святому письмі ДЕНЬ, ВЕЧІР, УТРО.
А Ви якісь алегорії вишукуєте. Може і Бог то теж алегорія, і те. що він створив світ теж алегорія і що Ісус Воскрес то мабуть теж алегорія.
--А має бути ДЕНЬ, ВЕЧІР, НІЧ, РАНОК. Тоді б можна ще думати, що це говориться про буквальний день. А так для мене особисто це є алегорією.

Цитата Алего́рія (грец. αλληγορία, allegoria) — зображення абстрактної ідеї (поняття) за допомогою образу. Значення алегорії, на відміну від багатозначного символу, однозначне і відділене від образу; зв'язок між значенням і образом встановлюється за подібністю (наприклад, лев — сила, влада чи царювання).
Тим більше, що:
Цитата Еврейское слово, переведенное словом «день», может применяться и действительно применяется в Библии в значении 12 часов, 24 часов, времени года, одного года, тысячи лет или нескольких тысяч лет, смотря по контексту и образу употребления.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 22:47 #2097992   #99
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Так тобі ж в біблії так і написали, що був день і був вечір і було утро. Все там нормально написано. Чого тобі там не вистачає?
Поясню. Свтила вроді по памяті створили на четверту сутку, Чим світив перші три дні не панятно. Крім того умудрився створити на третій день траву і зелень, отут засада без фотосинтезу можу уявити зелень сутку другу, але якшо день по якимись причинам безрозмірний ( ну так з заяв боглюбів) то скоріше за все, без сонячного свтла усе зелене загинуло. Або все дійсно сталось за день. Запутав? вроді ні
Ітого: якшо день безрозмірний (так стверджують боголюби) то як зелень прожила? Чим світив перші три дні. Який нафік ранок вечір як сонця нема?
Знаю зазадлегідь відповідь Або тупа спригнуть з питання або скажуть чудо! Пипець!!
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2012, 22:56 #2098002   #100
Vityab
Типово Відповідь: давайте поговорим про антропогенез.

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Так тобі ж в біблії так і написали, що був день і був вечір і було утро. Все там нормально написано. Чого тобі там не вистачає?
Чому день це алегорія, а утро і вечір не алегорія?
Ніч теж там була.
--Якщо вам подобається вірити, що Всесвіт був створений за шість буквальних днів, то вірте собі. Я не маю мети когось переконати, я тільки знайомлю. А те у що ви будете вірити залежить тільки від вас. Як міг, все пояснив. Все решта залежить від вас. Можу тільки ще вам показати, що казав апостол Павло.

Деяния 20:
26 Посему свидетельствую вам в нынешний день, что чист я от крови всех,
27 ибо я не упускал возвещать вам всю волю Божию.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:17.