Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Допоможіть відремонтувати гітару.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.02.2017, 17:30 #2679180   #1
Freeboy
Типово Допоможіть відремонтувати гітару.

Добрий вечір.

Маю сатареньку гітару Мульті стар. На днях вмер потенціометр(регулятор звуку). Він і раніше барахлив, але я все відкладав то до останнього моменту. Є шанси його відремонтувати? Якщо шансів відремонтувати нема, то підкажіть де таку штуку можна замовити . і який варіант буде самим оптимальним? Бо я в тому ні бум-бум_))
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2017, 08:41 #2679190   #2
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Добрий вечір.

Маю сатареньку гітару Мульті стар. На днях вмер потенціометр(регулятор звуку). Він і раніше барахлив, але я все відкладав то до останнього моменту. Є шанси його відремонтувати? Якщо шансів відремонтувати нема, то підкажіть де таку штуку можна замовити . і який варіант буде самим оптимальним? Бо я в тому ні бум-бум_))
Волькмар , Рітм або Альм. Ось хто на цьому форумі може тобі допомогти. Але вони тут (на форумі) рідко сидять А по темі , вся електроніка в гітарах (ну майже вся) ремонтабельна. Гірше було б якби проблема була з ладами чи гріфом.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (21.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2017, 09:54 #2679203   #3
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Добрий вечір.

Маю сатареньку гітару Мульті стар. На днях вмер потенціометр(регулятор звуку). Він і раніше барахлив, але я все відкладав то до останнього моменту. Є шанси його відремонтувати? Якщо шансів відремонтувати нема, то підкажіть де таку штуку можна замовити . і який варіант буде самим оптимальним? Бо я в тому ні бум-бум_))
Віднеси в шлягер.Там можна придбати потенціометр і на місці тобі його поставлять
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (21.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2017, 21:00 #2679677   #4
Freeboy
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Думав я, думав і все ж таки вирішив попробувати подивитися до тих потенцометрів сам) Розібрав гітару, розібрав обидва потенціомерти(звуку і тону), прочистив все ватою змоченою в спирті....боюсь наврочити,але ніби все працює
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2017, 16:28 #2679761   #5
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Думав я, думав і все ж таки вирішив попробувати подивитися до тих потенцометрів сам) Розібрав гітару, розібрав обидва потенціомерти(звуку і тону), прочистив все ватою змоченою в спирті....боюсь наврочити,але ніби все працює
читска то не панацея , якщо є можливість то треба поміняти
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (24.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2017, 20:02 #2679790   #6
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
читска то не панацея , якщо є можливість то треба поміняти
Залежно як часто ним крутять.можна відновити роботу,достатньо трошки змастити токопровідний шар світлою змазкою,типу ціатім.або капельку масла,як для швейних машинок.
міняти тоді треба, коли токопровідний шар вже пропиляв повзунок.то в тому випадку стається коли ним дуже часто користуються.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (24.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2017, 23:10 #2679815   #7
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Залежно як часто ним крутять.можна відновити роботу,достатньо трошки змастити токопровідний шар світлою змазкою,типу ціатім.або капельку масла,як для швейних машинок.
міняти тоді треба, коли токопровідний шар вже пропиляв повзунок.то в тому випадку стається коли ним дуже часто користуються.
ну в гітарах деколи сам звук від потенціометра теж залежить. Якщо є можливість купити якісніші ніж рідні і поміняти , то чому б і ні ? Це ж не просто крутілка гучності в радічо чи магнітофоні. Чого нажаль більшість побутових радіотехніків нерозуміють.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (25.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2017, 17:53 #2713176   #8
Freeboy
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Допоможіть вибрати струни!
Короче тріснула 1 струна. тре мінєти))
Хочу взяти струни ДАдарріо...ну але бляха їх там стільки видів шо я навіть не знаю що вибрати.. хотілося б вкластися в суму 250-300грн. Що порадите ?

https://rozetka.com.ua/guitar_string...o;26859=24790/
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2017, 19:33 #2713310   #9
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Допоможіть вибрати струни!
Короче тріснула 1 струна. тре мінєти))
Хочу взяти струни ДАдарріо...ну але бляха їх там стільки видів шо я навіть не знаю що вибрати.. хотілося б вкластися в суму 250-300грн. Що порадите ?

https://rozetka.com.ua/guitar_string...o;26859=24790/
струни до якого виду гітари мають бути ? Якщо це електрогітара то хоча б модель вкажи. Якщо класика або вестерн-акустика це теж має значення. Телепатів і ясновидців тут немає тому точніше і об'ємніше формуй запитання
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (23.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2017, 20:22 #2713314   #10
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Допоможіть вибрати струни!
Короче тріснула 1 струна. тре мінєти))
Хочу взяти струни ДАдарріо...ну але бляха їх там стільки видів шо я навіть не знаю що вибрати.. хотілося б вкластися в суму 250-300грн. Що порадите ?

https://rozetka.com.ua/guitar_string...o;26859=24790/
Про стіли бери, тай нема шо там видумувати
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (23.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 09:56 #2713343   #11
Freeboy
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
струни до якого виду гітари мають бути ? Якщо це електрогітара то хоча б модель вкажи. Якщо класика або вестерн-акустика це теж має значення. Телепатів і ясновидців тут немає тому точніше і об'ємніше формуй запитання
Електрогітара Мульті стар.

Додано через 15 хвилин
Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
Про стіли бери, тай нема шо там видумувати
А яким має бути номер 1 і 6 струни , щоб легше було брати баре ..ну і заграти якесь соло?
І ще таке. вичитав в інтернеті, що струни Дадаріо дуже швидко "тухнуть" Тобто вже десь за тиждень часу вони втрачають якість звучання. То може не пожаліти грошей тай взяти ті Еліксіри? )) Чи не варто? https://soundmaster.ua/stojki-kejsy-...gsguit_kol=920

Востаннє редагував Freeboy: 23.11.2017 о 09:56. Причина: Пізніше додано
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 10:25 #2713345   #12
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Електрогітара Мульті стар.

Додано через 15 хвилин


А яким має бути номер 1 і 6 струни , щоб легше було брати баре ..ну і заграти якесь соло?
І ще таке. вичитав в інтернеті, що струни Дадаріо дуже швидко "тухнуть" Тобто вже десь за тиждень часу вони втрачають якість звучання. То може не пожаліти грошей тай взяти ті Еліксіри? )) Чи не варто? https://soundmaster.ua/stojki-kejsy-...gsguit_kol=920
ти мені нагадуєш старих людей.

-Який у Вас телевізор можна модель ?
- Самсунг.

Малось наувазі точну модель або хоча б тип бріджа: тремоло , фіксований чи флойд-роуз.

Так якщо там наприклад 2 пружити лише у випадку з тремоло то треба ставити 3-тю для того щоб , купити струни 0,10-0,46. Дадаріо непогані струни сам на нких колись грав , але потім почав надавати перевагу Gibson Hubbacker На страти для легкої музики ставлять струни 0,9 , але я б рекомендував золоту середину це 0,10. , тому що і низи і низька-середина на ритм-рифам більш начичена басами і перші струни теж не надто низько звучать для соло.

П.С. В Шлягер зайди там раніше був завжди великий вибір струн і ціна така сама як буде з вартістю доставки з Розетки.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (23.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 12:48 #2713358   #13
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Електрогітара Мульті стар.

Додано через 15 хвилин
м

А яким має бути номер 1 і 6 струни , щоб легше було брати баре ..ну і заграти якесь соло?
І ще таке. вичитав в інтернеті, що струни Дадаріо дуже швидко "тухнуть" Тобто вже десь за тиждень часу вони втрачають якість звучання. То може не пожаліти грошей тай взяти ті Еліксіри? )) Чи не варто? https://soundmaster.ua/stojki-kejsy-...gsguit_kol=920
"Тухнуть "це поняття відносте, вони всі за тиждень другий,вже такі не будуть як ти їх тільки поставив.Не бачу в цьому нічого поганого, пограєш на них.. всядуться ,притруться - і буде саме то.
На рахунок "шоб легше грати було", більше залежить як гітара відстроєна.якшо гриф луком і там така відстань між ним і струнами шо можна х*я запхати - ніякі калібри не поможуть. А так то бери "девятку" , або ше краще гібриди ..тоньші девятка ,грубші десятка( можна серед ерніболів таке вибрати),мені і на 13-тому комплекті комфортно..правда стрій "ДО"
Еліксіри нафіг нада, і це навіть не через те, шо ти хоч їх на мультістара ставити)))
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (23.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 13:14 #2713360   #14
Freeboy
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Дякую всім за пораду. Значить беру Дадаріо простіл "9" тай всьо. П.С. Хоч гітара вже старенька, але гриф ніби поки-що тримається молодцом. Якщо затиснути 12 лад. до між 1 і 12 ладком максимальний зазор до 2 мл. (6 струна). Якщо я правильно зрозумів, то це нормально.?
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 19:41 #2713409   #15
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Дякую всім за пораду. Значить беру Дадаріо простіл "9" тай всьо. П.С. Хоч гітара вже старенька, але гриф ніби поки-що тримається молодцом. Якщо затиснути 12 лад. до між 1 і 12 ладком максимальний зазор до 2 мл. (6 струна). Якщо я правильно зрозумів, то це нормально.?
як для кої гітари і як кому ) Хтось любить щоб струни майже лежали на ладах. Все дуже відносно
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (23.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 21:08 #2713424   #16
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
як для кої гітари і як кому ) Хтось любить щоб струни майже лежали на ладах. Все дуже відносно
А шо, є любителі які люблять шоб було повище?))шось такі не попадались ні разу.всі,як правило, хочуть шоб було низько і не дзвеніло.))).. в мене зазор такий шо A4 зі скрипом влазить.
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (23.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2017, 08:43 #2713452   #17
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Допоможіть відремонтувати гітару.

Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
А шо, є любителі які люблять шоб було повище?))шось такі не попадались ні разу.всі,як правило, хочуть шоб було низько і не дзвеніло.))).. в мене зазор такий шо A4 зі скрипом влазить.
ну були випадки коли засильно ловили сигнал хамбакери , а були можелі без рамки (як в ледстарах 4-их) то підінмали чуток висоту колодками на бріджі струн.

П.С.

Я думав в ти більше любиш в дроп D грати , а ти по хардкору зразу в С )))
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:54.