Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.08.2013, 06:28 #2262615   #41
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від newkos Переглянути допис
Ем, поремонтуйте будь ласка систему, вже більше тижня висить заборгованість по колумбусу, а колумбус каже і дає квитанцію, що немає заборгованості, хоча за серпень я оплатив ще в липні.

Дані по колумбусу беруться від колумбуса в режимі онлайн. Що вони віддають - то ми і світимо...
Вони перейшли на новий білінг, може десь і є в них якась проблема, я поцікавлюсь..

Додано через 8 хвилин
>> Зробіть щоб поле "останній показник" з нуликами не передавлось, а то випадково натиснув і система сказала що передала дані. вони не зарахуються звісно, але все ж таки...

Не хотіли перегружати користувача додатковими повідомленнями. До речі, це не наша функція фільтрувати показники, цим має займатись відповідна служба... Хоча нулі не передаються ніколи і нікуди...

>> пробував передавати показники - все грає. оплачував через приват 24. теж ніби все ок. єдине - квитанція така підозріла. в разі чого - не знаю чи її десь приймуть до уваги.

Приймуть, ми приймемо. У разі чого перевіримо чи дійсно була така оплата і завіримо печаткою. На рахунок цього не переживайте.

>> погано що немає телефона, бо приходиться тепер тільки заради нього ходити на пошту.

Всім погано Безпека, безпека, безпека... не дають дані ні в якому вигляді..

>> і ще питання маю - де взяти код можна цей хеш-код? припустимо взяти квитанцію на пошті не варіант. до речі помітив що раз на квитанції той хеш код є, раз немає. чому так?

Тільки на квитанції. Не варіант на пошті, візьміть в банку.
Де ви платили, що раз був, а потім ні? Ці дані в квитанції є за будь якої умови.
Це могло бути тільки на пошті, вони якийсь час формували квитанцію самі, зовні вона виглядала як наша, але могла мати неточності.

Востаннє редагував sector119: 30.08.2013 о 06:28. Причина: Пізніше додано
sector119 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2013, 23:09 #2265294   #42
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

sector119, сподіваюсь ви там дбаєте про безпеку тих всіх даних, ну і щоб вони не потрапили у пошукові машини (як то було з текстами смсок від Мегафону в Росії)

бачу, що ще якісь ресурси на сервері є, чи були http://www.google.com/search?q=site:....te.ua&start=0
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 14:41 #2268242   #43
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
sector119, сподіваюсь ви там дбаєте про безпеку тих всіх даних, ну і щоб вони не потрапили у пошукові машини (як то було з текстами смсок від Мегафону в Росії)

бачу, що ще якісь ресурси на сервері є, чи були http://www.google.com/search?q=site:....te.ua&start=0
це абсолютно інші сервера. я їх виводив на зовні для себе щоб протестувати...
а ці дані взагалі не індексуються )) ну і про безпеку дбаємо, звичайно, наскільки вистачає наших сил і умінь ))
sector119 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2013, 11:51 #2269298   #44
Sago
 
Аватар для Sago
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Колумбуса так і немає? Коли буде?
Sago зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2013, 08:28 #2269695   #45
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Sago Переглянути допис
Колумбуса так і немає? Коли буде?
Послуги колумбуса можна оплачувати через їхній сайт - http://www.columbus.te.ua/oplata і https://secure.privatbank.ua/columbus/
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sago (17.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2013, 09:36 #2277909   #46
ilford
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

При оплаті послуг через http://ternopil.oplata.w1.ua/ternopil/, заглючило інтернет і ту саму суму з картки зняло двічі. Проте в системі відображається тільки одна сплата, а ще 300 грн. куди ділось не відомо. До кого звертатися для вирішення цієї проблеми ?
ilford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2013, 17:06 #2280212   #47
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від ilford Переглянути допис
При оплаті послуг через http://ternopil.oplata.w1.ua/ternopil/, заглючило інтернет і ту саму суму з картки зняло двічі. Проте в системі відображається тільки одна сплата, а ще 300 грн. куди ділось не відомо. До кого звертатися для вирішення цієї проблеми ?
якщо питання ще не вирішили то до мене можете звернутись
sector119 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2013, 15:49 #2282459   #48
ilford
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від sector119 Переглянути допис
якщо питання ще не вирішили то до мене можете звернутись
написав в ПП
ilford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 13:14 #2296555   #49
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Колумбус вже не зявиться?
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 13:53 #2296574   #50
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від cadaver Переглянути допис
Колумбус вже не зявиться?
Читай нище мій пост. Колумбус можна оплачувати через їхній сайт.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 16:49 #2296682   #51
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Читай нище мій пост. Колумбус можна оплачувати через їхній сайт.
Я прочитав, зрозумів, але моє питання актуальне і надалі. Мені було зручно одним махом все.
крім того, на сайті можна глянути свою поточну заборгованість? (за умови що ти не знаходишся в місті)

Востаннє редагував cadaver: 07.11.2013 о 17:04.
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2013, 08:48 #2320574   #52
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від cadaver Переглянути допис
Я прочитав, зрозумів, але моє питання актуальне і надалі. Мені було зручно одним махом все.
крім того, на сайті можна глянути свою поточну заборгованість? (за умови що ти не знаходишся в місті)
Буде вам різдвяний подарунок Вже на тестовому сервері працює, ще трохи потестую і буде можливість платити і колумбус з біттернетом
sector119 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cadaver (27.12.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2013, 20:08 #2320856   #53
mr.psiho
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

sector119, чи є можливість переглянути архів оплат/поданих показників (по воді цікавить), може ви в курсі? Щось з водоканалом у мене розбіжності..
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2013, 20:35 #2320869   #54
Sago
 
Аватар для Sago
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Нормально оплачую через інтернет. https://www.eps.te.ua/ternopil/account/view/
Далі ваші дані на отриманому рахунку в касі.
Там є історія оплат, і заборгованість.
За колумбус оплачую окремо через їх сайт, бо вони чомусь не хочуть втикатись в хорошу систему. Гав...нюки.
Sago зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2013, 15:07 #2322554   #55
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Sago Переглянути допис
Нормально оплачую через інтернет. https://www.eps.te.ua/ternopil/account/view/
Далі ваші дані на отриманому рахунку в касі.
Там є історія оплат, і заборгованість.
За колумбус оплачую окремо через їх сайт, бо вони чомусь не хочуть втикатись в хорошу систему. Гав...нюки.
Вони хочуть)) це за нами затримка була, треба було внести багато змін в код. Одні зміни тягнуть інші і т.д.
Але вже все готово, скоро все буде працювати через eps і можна буде платити он-лайн. просто я не хочу вливати зміни на новий рік, щоб не святкувати за компом))))
sector119 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 15:43 #2340726   #56
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Я так бачу, що дана система діє не тільки для м.Тернопіль, але і для інших принаймі районних центрів, зокрема працює в Бучачі
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2014, 09:32 #2346540   #57
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від cadaver Переглянути допис
Я так бачу, що дана система діє не тільки для м.Тернопіль, але і для інших принаймі районних центрів, зокрема працює в Бучачі
Працює по всій області.
sector119 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cadaver (06.03.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2014, 23:53 #2369196   #58
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

о, за Волю(Інтернет) також можна платити через ваш сервіс?
це круто, ато раніше в ОщадБанку Волю не брали.
завтра закину гроші на картку, і буду переходити на оплату комунальних через інтернет....
ато достали ті банки, ті черги, та совдепія.

Дякую Вам за такий сервіс!
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2014, 07:36 #2369255   #59
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
о, за Волю(Інтернет) також можна платити через ваш сервіс?
це круто, ато раніше в ОщадБанку Волю не брали.
завтра закину гроші на картку, і буду переходити на оплату комунальних через інтернет....
ато достали ті банки, ті черги, та совдепія.

Дякую Вам за такий сервіс!
Вже давно так користуюсь. Доситиь швидко і зручно не виходячи з хати

Порада: Ти здавай показники десь 25-30 числа поточного місяця, а плати за той місяць десь 6-7 числа наступного. Бо тільки тоді передаються всім данні всі службам і йде нарахування оплати.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2014, 19:06 #2386214   #60
djvu
Учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

sector119,

дякую за дуже зручний сервіс, хоча якби пофіксити ще одну проблему - було б ще краще
а саме: JS в полях вводу "Останній показник" не дає можливості "пастити" показники (ctrl-v/shift-ins) з буферу обміну.
djvu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:33.