Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.08.2017, 18:36 #2703549   #1961
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Далі не читав.
Всьо ти читав, просто тобі нема чого сказати і відповісти.

Але тебе, як фана трампа, я добю ше отаким - трамп погрожує також ввести аксцизи на автомобілі вироблені за кордоном. Ну шоб зробити амеріка грейт егейн! А в тебе в дома - вже всьо грейт, а ти розкукурікався чогось Насолоджуйся!

Востаннє редагував vanco2: 17.08.2017 о 18:44.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 18:50 #2703553   #1962
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Всьо ти читав, просто тобі нема чого сказати і відповісти.

Але тебе, як фана трампа, я добю ше отаким - трамп погрожує також ввести аксцизи на автомобілі вироблені за кордоном. Ну шоб зробити амеріка грейт егейн! А в тебе в дома - вже всьо грейт, а ти розкукурікався чогось Насолоджуйся!
Я тя умаляю, внас акциза на вироблені внас авто діють, в нас податки на податки є, а ти про трампа
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 19:05 #2703554   #1963
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Я тя умаляю, внас акциза на вироблені внас авто діють, в нас податки на податки є, а ти про трампа
Не бери того до уваги, наразі в США нема аксцизів, і навряд цьому рижому маразматіку дадуть там отак всьо поламати. То я так підмахую цього підарка Саймона
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 20:31 #2703560   #1964
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?


4500 розділити 182 то є майже 25 аварій щодня з "іностранцями" (
хамід зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (17.08.2017), vanco2 (17.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 20:38 #2703561   #1965
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

1197 - польська реєстрація, а питають чого бляхи
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 21:41 #2703567   #1966
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Так, незалежно чи це бляхи чи укр авто ти можеш оформити на себе цивілку
підсвідомо розумів що так має бути ,але не здогадувався як то робиться бо ж наші цивілки підвязані до місця реєстрації ТЗ-
попитав у страховиків,таки да вони прописали для них окрему 7 зону де вартість залежить лише від об'єму двигуна.
ну так ,как-бе на цьому етапі я мав зрадіти та заспокоїтись,но я ж така видра
от і чогось одразу промайнула думка провести соціологію щодо відповідального відношення .
Прям просто в місті фіксувалися номера проїжджаючих автівок на папєрчик ,зауважу що на це було витрачено не багато часу.
і вєчєрком присів і протягнув їх по базі МТСБУ і от викладаю результати :
EL5139J автоцивілка- найн
JHF722 автоцивілка найн
RP63301 автоцивілка- єс
WA97530 автоцивілка-єс
JRE079 автоцивілка-єс
RKR36WE автоцивілка-ЄС аж 4 діючих поліси у трьох різних СК,тобто тутай їх 4 "братіка" їздить шо лі...
LOD37807 автоцивілка-найн
RPZ24931 автоцивілка-найн
JOZ748 автоцивілка-єс
RP69434 автоцивілка-найн
LTM22397 автоцивілка-єс
LOP02743 автоцивілка-найн
SE510DU автоцивілка-найн
JTD697 автоцивілка-найн
RSO886 автоцивілка-єс
JUL387 автоцивілка-найн

Ітого маємо 9 без поліса,та 7 з полісами (той мерс що має аж 4 порахований як один результат ) !
Себто приблизно 56% на 44% можно сказати що майже порівно,
зізнаюсь я таки розраховував отримати значно гірші результати


Єслі чьо то дослідження проведено на громадських засадах та не претендує на виняткову обєктивність,
ну то якщо хтось вирішить жбурлятися какашками )))

Востаннє редагував хамід: 17.08.2017 о 21:59.
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (17.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 22:07 #2703568   #1967
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис

4500 розділити 182 то є майже 25 аварій щодня з "іностранцями" (
http://www.expres.ua/news/2017/08/10...iynishyh-dorig

Загалом кількість дорожньо-транспортних пригод в Україні у першій половині 2017 року зросла на 6,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2016-го – до 76,6 тисяч.

Я вже писав про кількість авто укр і блях. Зареєстрованих українсбких авто є приблизно 9.000.000 авто, блях 1.500.000. Процентне співвідношення блях 14,28% українських 85,72%. Тепер берем статистику загальну 76600 і з неї частка з бляхами 4500=5,87%
Що получається, частка в кількості авто становить 14,28%, а частка в дтп цих блях всього 5,87%. Як на мене шановне паньство ці цифри говорять про те що більшість дтп скоєні якраз таки українськими автомобілями, якщо б частка дпт перевищувала частку кількості авто, тоді так, базара ноль, бляхарі підераси і сну немають поки в щось або в когось не розїбеняться, но цифри чомусь говорять протилежне.



ааа, чуть не забув, зроблю як хамід, 76600\182=421 ДТП, напевне треба всетаки заборонити українські номера а не європейські, на європейських тільки 25 ДТП в день проти 396 ДТП на українських.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
підсвідомо розумів що так має бути ,але не здогадувався як то робиться бо ж наші цивілки підвязані до місця реєстрації ТЗ-
попитав у страховиків,таки да вони прописали для них окрему 7 зону де вартість залежить лише від об'єму двигуна.
ну так ,как-бе на цьому етапі я мав зрадіти та заспокоїтись,но я ж така видра
от і чогось одразу промайнула думка провести соціологію щодо відповідального відношення .
Прям просто в місті фіксувалися номера проїжджаючих автівок на папєрчик ,зауважу що на це було витрачено не багато часу.
і вєчєрком присів і протягнув їх по базі МТСБУ і от викладаю результати :
EL5139J автоцивілка- найн
JHF722 автоцивілка найн
RP63301 автоцивілка- єс
WA97530 автоцивілка-єс
JRE079 автоцивілка-єс
RKR36WE автоцивілка-ЄС аж 4 діючих поліси у трьох різних СК,тобто тутай їх 4 "братіка" їздить шо лі...
LOD37807 автоцивілка-найн
RPZ24931 автоцивілка-найн
JOZ748 автоцивілка-єс
RP69434 автоцивілка-найн
LTM22397 автоцивілка-єс
LOP02743 автоцивілка-найн
SE510DU автоцивілка-найн
JTD697 автоцивілка-найн
RSO886 автоцивілка-єс
JUL387 автоцивілка-найн

Ітого маємо 9 без поліса,та 7 з полісами (той мерс що має аж 4 порахований як один результат ) !
Себто приблизно 56% на 44% можно сказати що майже порівно,
зізнаюсь я таки розраховував отримати значно гірші результати


Єслі чьо то дослідження проведено на громадських засадах та не претендує на виняткову обєктивність,
ну то якщо хтось вирішить жбурлятися какашками )))
цікаві дані, а в цій базі можна взнати на яку фамілію виписана автоцивілка?

Востаннє редагував Kokorakatan: 17.08.2017 о 22:07. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 22:15 #2703570   #1968
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
но цифри чомусь говорять протилежне.



ааа, чуть не забув, зроблю як хамід, 76600\182=421 ДТП, напевне треба всетаки заборонити українські номера а не європейські, на європейських тільки 25 ДТП в день проти 396 ДТП на українських.
Друже, а звідки ти взяв цифру в 1.5 мільйони блях? Бо я в тому дуже сумніваюсь, навіть якщо ввезли їх 1.5 мільйони, то я впевнений шо їздить з них реально тільки частина, бо частина везлась відразу на шрот, а частина туди потрапила після закінчення статусу. Та й сама цифра в 1.5 мільйона як на мене завищена.

А тепер ВУАЛЯ:

Цитата За 2015 рік було тимчасово (на 1 рік) ввезено 472,6 тис. автомобілів, а виїхали назад 457,7 тис.

У 2016 пішло збільшення: ввезено - 588 тис. машин, а назад виїхали тільки 537,1 тис. машин. І це все в офіційному листі.

Хіба 1,5 млн автомобілів могли через повітря потрапити? Або вони в Україні, а митницю вони не проїжджали?

За 6 місяців цього року знову зростання. За даними ДФС, у цьому році було ввезено вже близько 327 тис. машин. Щодо вивезення інформації не маю.

Виходить, що 51 тис. незаконних машин на єврономерах зникли в степах України, а не 2 млн. І то, частина цих автомобілів не їздить, а йде на донори і на розбірки.

Цифра в 2 млн машин придумана фірмами-посередниками для того, щоб:

1) влада більше боялася. Мовляв, нас вже 2 млн, і бійтеся;

2) спокушати українців "стадним інстинктом". Мовляв, дивіться, вже 2 млн українців купили авто на бляхах (єврономерах), а ти ще не купив.
http://biz.nv.ua/ukr/experts/nazaren...i-1483006.html

А тепер порахуєм з більш притомними данними, давай навіть будем вважати шо всі машини ввезені цього року то бляхи і їх не вивезуть - тобто 327000 - з них є шроту частка, не давай візьмем 300К хай їздить по дорогах.

І того: на бляхах зараз їздить приблизно 3.3% авто, які роблять 5,87% аварій! Тобто в 2 рази частіше ніж зареєстровані!

Зауваж, насправда їх менше, бо тих 327тис то всі ввезені машини, і величезна частка з них дійсно транзитна, тобто насправді аварійність бляхарів більша в 4+ рази!

А як показав маленький експеремент шановного юзера хаміда - 56% цьої братії навіть не має страховки. Тобто має всі підстави пробувати накивати пятами і не бути знайденим.

Востаннє редагував vanco2: 17.08.2017 о 22:26.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 22:19 #2703571   #1969
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис

цікаві дані, а в цій базі можна взнати на яку фамілію виписана автоцивілка?
Ні,
інформація з відкритого джерела-кожне посилання клікабельне
і усе що оприлюднюється на загал там є.
А якби хто питався то в українській мові у данному контексті використовується слово "прізвище" !)
ну то я вже придираюся )))
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (17.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 22:19 #2703572   #1970
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Друже, а звідки ти взяв цифру в 1.5 мільйони блях? Бо я в тому дуже сумніваюсь, навіть якщо ввезли їх 1.5 мільйони, то я впевнений шо їздить з них реально тільки частина, бо частина везлась відразу на шрот, а частина туди потрапила після закінчення статусу. Та й сама цифра в 1.5 мільйона як на мене завищена.

А тепер ВУАЛЯ:


http://biz.nv.ua/ukr/experts/nazaren...i-1483006.html
Ну з Штатів видніше скільки тут авто на бляхах, то я тобі задам запитання, скілтки їх?


http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=39286

Тут пише що за даними дфс є 600000 авто, но ви всі не враховуєте вічний транзит, загнані повітрям, просрочені тимчасові ввози. Як би там не було навітт най буде 600000 блях, візьми ванко2 перерахуй мою статистику, всерівно бляхи не займають більшого процентного співвідношення в дтп порівняно до своєї кількості, згачить не все так погано як ви тут всі триндете

Востаннє редагував Kokorakatan: 17.08.2017 о 22:31.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 22:33 #2703575   #1971
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну з Штатів видніше скільки тут авто на бляхах, то я тобі задам запитання, скілтки їх?
А я знайшов данні, і там написано - пост попередній проадейтив. Мені звичайно з штатів не видно шо на вулицях, але я хоч на статтю ззилаюсь яка зсилається на офіційну статистику.
Ну і подумай сам, 1.5 мільйони машин - це весь Львів і весь Тернопіль разом взяті, і ше лишиться.
Розумієш, кожен від мала до велика львівянин і тернополянин має мати машину на бляхах і ше тис 200 на Київ залишиться Ця цифра не реальна.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну з Штатів видніше скільки тут авто на бляхах, то я тобі задам запитання, скілтки їх?


http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=39286

Тут пише що за даними дфс є 600000 авто, но ви всі не враховуєте вічний транзит, загнані повітрям, просрочені тимчасові ввози. Як би там не було навітт най буде 600000 блях, візьми ванко2 перерахуй мою статистику, всерівно бляхи не займають більшого процентного співвідношення в дтп порівняно до своєї кількості, згачить не все так погано як ви тут всі триндете
Всьо вище порахував, і 600тис - хай буде це за всі роки ввезені і не вивезені - так от, з них купа машин тупо вже не їздить по дорогах.

Востаннє редагував vanco2: 17.08.2017 о 22:34. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 22:54 #2703578   #1972
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А я знайшов данні, і там написано - пост попередній проадейтив. Мені звичайно з штатів не видно шо на вулицях, але я хоч на статтю ззилаюсь яка зсилається на офіційну статистику.
Ну і подумай сам, 1.5 мільйони машин - це весь Львів і весь Тернопіль разом взяті, і ше лишиться.
Розумієш, кожен від мала до велика львівянин і тернополянин має мати башину на бляхах і ше тис 2000 на Київ залишиться Ця цифра не реальна.
Автоконсалтинг пише то що вигідно Назаренку, думаєш він би написав більшу кількісь чим є?
Про кількість авто, приїдь до мене в Луцьк в гості, поїдемо з тобою в Ковель, Нововолинськ, ВолрдимирВолинськ, порахуєм українські авто, так буде легше зрозуміти що блях більше. А 1.5 мільйона це всього лиш кожна 10 автівка це бляхи, не так страшно звучить як цілий львів і ше шось, правда?

Ятільки що твоє посилання глянув, йоб твою, то ж Назаренко то писав, чесно, я б форумчанам радив менше його слухати, читати, бачити. може ти, ванко2, не знаєш хто він такий, прочитай його пости про законопроект 3251, що через нього армія не отримає кошти, бюджет недортимає 2 млрд грн і ше всяку хуйню, і після тої ахінеї почитай що дійсьно дав законопроект 3251

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Всьо вище порахував, і 600тис - хай буде це за всі роки ввезені і не вивезені - так от, з них купа машин тупо вже не їздить по дорогах.
Ти так і просишся шоб тебе обізвати. ти своє пости читав?
У 2016 пішло збільшення: ввезено - 588 тис. машин, а назад виїхали тільки 537,1 тис. машин. І це все в офіційному листі.За 6 місяців цього року знову зростання. За даними ДФС, у цьому році було ввезено вже близько 327 тис. машин. Щодо вивезення інформації не маю.
Це твої пости, тепер скажи скільки ти вважаєш є зараз блях в україні зважаючи на те що в Тернополі їх кількість тільки росте з року в рік, ще ніхто не замічав спаду попиту на бляхи.

Востаннє редагував Kokorakatan: 17.08.2017 о 22:54. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 23:32 #2703582   #1973
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

я же ж казав що видра пра ?!
пройшовся по фейсбучних світлинах бійців за "вільні бляхи"
автівки бралися підряд,де чітко був відображений номерний знак
і от давай про "підлих ворогів" :

Автоєвросила БМВ-автоцивілка найн
Автоєвросила фольксваген-автоцивілка найн
Автоєвросила бмв
-автоцивілка найн
Автоєвросила мазда-автоцивілканайн
автоєвросила міцик-автоцивілка найн
автоєвросила бмв-автоцивілка найн
Автоєвросила рейндж ровер-автоцивілка найн
автоєвросила бмв- автоцивілка найн
автоєвросила пежо -автоцивілка найн
автоєвросила зелений джип-автоцивілка найн

ітого 10-0 на користь відсутності цивілки,я шокований...
і ці люди ратують за рівність на дорогах а самі ложили на інших участників
дорожнього руху й зажали "три копійки" на страхівку ???

Нагадаю що усі дослідження проведено на громадських засадах та не претендує на виняткову обєктивність
хамід зараз поза форумом  
Подякували 7:
$IRIU$ (21.08.2017), aleko2007 (18.08.2017), dima (28.08.2017), Minato (19.08.2017), Romko_7 (18.08.2017), Trafic (28.08.2017), vanco2 (17.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2017, 23:40 #2703583   #1974
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Нагадаю що усі дослідження проведено на громадських засадах та не претендує на виняткову обєктивність
Мене вразило навіть не то шо в них ні в кого нема цивілки, а ЛЕНД РОВЕР, КАРЛ!

Оце піпец, не маю гроші на розтаможну машини - то куплю собі лендровер! АХАХАХА!!! Це 5+!

Додано через 3 хвилини
Цитата Ти так і просишся шоб тебе обізвати. ти своє пости читав?
Друже, от скажи мені ти сам віриш в 1.5 мільйони блях чи нє?

На рахунок кожної 10ї - не, 1.5 проти 9ти це майже кожна девята, бо знов таки зареєстровані є шо не їздять + відвалився крим і донбас (так шо може і кожна 7-8 ). І кожна, хай буде, девята не просто в облценті на волині, чи десь там під кордоном, а всюди, от тупо по всій країні!

Ти сам в це віриш?

Востаннє редагував vanco2: 17.08.2017 о 23:47. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 05:12 #2703590   #1975
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Мене вразило навіть не то шо в них ні в кого нема цивілки, а ЛЕНД РОВЕР, КАРЛ!
Хріново вчити жити земляків, сидячи в штатах, пра?
От я тобі вже давно кажу, що ти далекий від наших реалій. Подивись вище - я тобі писав про сусіда, який на мерсі їздив а зара на Тігуані.
Суть не в наявності-відсутності грошей, суть, що людина має можливість ті гроші не віддавати бикоті, яка у нас типу "влада" - то вона й не віддасть. І це правильно, бо всі розуміють (навтіь ти напевно), звідки в нас така розтаможка.
Так, може то для тебе відкриття, але на єврономерах їздять далеко не одні лише бідняки, які не можуть собі інакше купити машинку.
А от дослідження хаміда по "євроборцях" дуже цікаве. І шо робити мені в разі, не дай Бог, ДТП з одним з цих уродів?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 07:50 #2703598   #1976
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата І шо робити мені в разі, не дай Бог, ДТП з одним з цих уродів?
Водою запити. Ти ж не думаєш судитись з патріотами, які боряться за суспільні інтереси простих українців.))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 08:22 #2703604   #1977
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Мене вразило навіть не то шо в них ні в кого нема цивілки, а ЛЕНД РОВЕР, КАРЛ!

Оце піпец, не маю гроші на розтаможну машини - то куплю собі лендровер! АХАХАХА!!! Це 5+!

Додано через 3 хвилини


Друже, от скажи мені ти сам віриш в 1.5 мільйони блях чи нє?

На рахунок кожної 10ї - не, 1.5 проти 9ти це майже кожна девята, бо знов таки зареєстровані є шо не їздять + відвалився крим і донбас (так шо може і кожна 7-8 ). І кожна, хай буде, девята не просто в облценті на волині, чи десь там під кордоном, а всюди, от тупо по всій країні!

Ти сам в це віриш?
Ну значить получається що нема 1,5 ляма, але скільки ж їх є?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 08:29 #2703605   #1978
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Хріново вчити жити земляків, сидячи в штатах, пра?
От я тобі вже давно кажу, що ти далекий від наших реалій. Подивись вище - я тобі писав про сусіда, який на мерсі їздив а зара на Тігуані.
Суть не в наявності-відсутності грошей, суть, що людина має можливість ті гроші не віддавати бикоті, яка у нас типу "влада" - то вона й не віддасть. І це правильно, бо всі розуміють (навтіь ти напевно), звідки в нас така розтаможка.
Так, може то для тебе відкриття, але на єврономерах їздять далеко не одні лише бідняки, які не можуть собі інакше купити машинку.
А от дослідження хаміда по "євроборцях" дуже цікаве. І шо робити мені в разі, не дай Бог, ДТП з одним з цих уродів?
Слухай, ти читав попередні пости? Чи просто залітаєш сюди шоб написати шо хірово а шо нє?

По перше, я нікого не вчу.
По друге, лендровер чи мерс коштують дохера грошей, а законниз підстав їздити на них - аж один рік (так потім якщо верблюд не пропаде, фірма не збанкрутує і тд, можна і довше).
По третє - ти не купляєш тачку, вона не твоя, а як останній лошпен віддаєш гроші без гарантій.

Я ще розумію коли таке купує таксіст під убер, бо він за рік при повній зайнятості і нову тачку підушатає. Типу купив, відїздив рік і на шрот, а вот який змість купувати соб?

Вот на це питання, який зміст - ти вже вкотре відповідаєш, шоб не віддавати гроші бикоті.
Получаєтья шоб не віддавати гроші бикоті і купити тачку тут + зареєструвати на себе(а за ціну лендровера то зробити можна спокійно). Або пригнати тачку з євро5 і розтаможити її дешево (як показав приклад юзернейма з сусідньої теми який пригнав собі шкоду). Ти, несеш ті гроші і платиш їх за то, шоб тобі видали тачку на бляхах, без будь-якого права власності і гарантій! Ну це геніально!
Називається на зло парекмахеру забю собі цвяшок в голову

Чи може я упускаю якусь деталь? Вот поясни мені як близький до наших реальій. Бо мені, як далекому від наших реалій, здається що замість того щоб пригнати собі ту ж октавію, і її законно і дешево зареєструвати, чувак приганяє собі за той же бюджет ЛУХАРІ корито. Нє, а шо, він шо лох на октавії кататись, якщо за ті самі гроші можна пригнати собі лендровер або мерс МЛ? Ну звичайно той нюанс шо тачка не його, шо гемор з тим шо тре її вивозити і завозити, шо є ризик закриття фірми і купа інших можливостей кидка - до уваги не береться. А нашо? Панти в селі велика сила, все таки лендровер то тобі не октавія!

Востаннє редагував vanco2: 18.08.2017 о 08:37.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 08:51 #2703609   #1979
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чи може я упускаю якусь деталь?
ну мабуть таки упускаєш, бо тачки дорогі як бачиш беруть і їздять на них значно більше ніж рік.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2017, 08:56 #2703611   #1980
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну мабуть таки упускаєш, бо тачки дорогі як бачиш беруть і їздять на них значно більше ніж рік.
Ну це як на мене невиправданий ризик, чого вже тут розсусолилось 100500 раз, не хочу повторятись.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:37.