Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


розмитнення автомобіля!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.02.2017, 08:47 #2676480   #841
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

приїжджаєш туди, купуєш машину виписуєш довідку куплі продажу на себе знімаєш машину з обліку і їдеш на україну. по дорозі перекидаєш брокеру фото техпаспорта і фото договору куплі продажу і суму попереднього розмитненя. приїжджаєш на український кордон там тобі видають акт попереднього огляду і форму МД-2 тоді ти з тим всім їдеш на регіональну митницю де тобі оцінють машину і кажуть скільки ше грошей треба доплатити ( чи нетреба) і за пів дня маєш розмитнену машину. тоді їдеш проходиш сертифікацію і з сертифікатом і документами з митниці їдеш в мрео і там реєструєш
$IRIU$ зараз поза форумом  
Подякували 3:
ANRY (03.02.2017), Morel (24.02.2017), roma22101987 (24.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 09:34 #2676494   #842
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

А сертифікат? Без него не розмитниш! Він має буть до Того.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 20:17 #2676591   #843
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Чому не з Німеччини?
Ну я приблизно знаю схему пригону авто з Німеччини та й людина яка ганяє є!
Там просто - вибираєш авто на мобіле.де (може мати дві ціни брутто та нетто замути ще є з поверненням різниці ну то таке) Гонщик дзвонить бронює авто якщо воно ще в наявності. Дальше все стандартно їдеш на кордон - митниця - мрео Ціну варто розраховути як вартість авто + 500(600)євро щоб зняти авто з реєстрації там, вартість дороги туди назад бензин готель для гонщика + 300 євро чистий заробіток гонщика.

Знаю ще одну кантору які ганяють з Данії. Вони оголошують ціну вже на кордоні машини виходять дешевше(єдиний мінус асортимент там менший може навіть не бути жодної машини тої модулі що ти шукаєш, хоч на німцях таких машин море!). Тому питаю може хто знає ще якісь?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
приїжджаєш туди, купуєш машину виписуєш довідку куплі продажу на себе знімаєш машину з обліку і їдеш на україну. по дорозі перекидаєш брокеру фото техпаспорта і фото договору куплі продажу і суму попереднього розмитненя. приїжджаєш на український кордон там тобі видають акт попереднього огляду і форму МД-2 тоді ти з тим всім їдеш на регіональну митницю де тобі оцінють машину і кажуть скільки ше грошей треба доплатити ( чи нетреба) і за пів дня маєш розмитнену машину. тоді їдеш проходиш сертифікацію і з сертифікатом і документами з митниці їдеш в мрео і там реєструєш
Туди то куди? Місто? Автохаус? Варіанти хаусів? Наскільки знаю сайтів щоб подивитись авто в Бельгії немає!

Востаннє редагував ANRY: 03.02.2017 о 20:17. Причина: Пізніше додано
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 23:06 #2676628   #844
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
А сертифікат? Без него не розмитниш! Він має буть до Того.
Якщо ти про серттфікат походженння авто то його відмінили тому що по вінкоду можна глянути де виготовлено авто.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 08:32 #2676635   #845
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Якщо ти про серттфікат походженння авто то його відмінили тому що по вінкоду можна глянути де виготовлено авто.
а сертифікат відповідності повинен бути однозначно.
і має бути сертифікат походження така собі жовтенька бумажечка от без неї нерозмитниш
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 09:36 #2676639   #846
yakudza
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Ну може тобі і нічого такого. Скажи мені куди в Бельгію їхати? Як знати чи там є ті машини що мене цікавлять, і що я не приїду в холосту? Яка процедура купівлі авто там? Яка процедура розмитнення тут?
Реально найкраще самому їхати і гнати машинку. Все давно на цих сторінках є розписано і розжовано, і ніхто повторно пальці стирати не буде. Якщо є хоча би мінімальні знання інглишу - ніде не пропадеш. Поїхати можна в холосту, якщо затято шукати якусь конкретну машину. А якщо не зациклюватись на моделі, а шукати "живий" експонат під критерії того нового закону, то проблем не буде. Їдь, купуй, приганяй - досвід річ безцінна. А ні - то гордо віддай , як мінімум, штуку евриків на маржу "якійсь канторці".
П.С. За мобіле.де. - з власного досвіду - 90% це відра з гайками(на фото ляля по факту хлам)
yakudza зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (04.02.2017), Romko_7 (24.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 10:38 #2676646   #847
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата Їдь, купуй, приганяй - досвід річ безцінна. А ні - то гордо віддай , як мінімум, штуку евриків на маржу "якійсь канторці"
Це як?? Ходити по подвірях німців і питати чи не продають вони часом машину???
Цитата За мобіле.де. - з власного досвіду - 90% це відра з гайками(на фото ляля по факту хлам)
Що дійсно?? 9 з 10 металолом?? Не може бути??!!
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 14:26 #2676672   #848
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від yakudza Переглянути допис
П.С. За мобіле.де. - з власного досвіду - 90% це відра з гайками(на фото ляля по факту хлам)
Там є такий фільтр що показує лише авто з техоглядом, воно і відрізає всяке сміття, правда лишаються не дешеві експонати...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (04.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 19:57 #2676698   #849
serochok
Учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Ті авто що є на сайті, наприклад мобіле.де це дуже невелика частина того що там продається, томі що дуже багато машин є на автохаусах, Реально всі машини не є в продажах в інтернеті, тому що там закинути машину на деяких інтернет.сайтах коштує гроші і немалі. З сотні-другої машин з одного автохаусу в інтернеті може бути декілька і не обовязково з кращих варіантів.
Найкращи варіант це коли там є людина, що знає трохи мову, місцевість і допоможе вам знайти авто чи навіть поторгується, як ніби для себе!!! Бо коли ви самі купуєте авто, то ціна остаточна після всіх торгів буде 5000, а для місцевого (ніби свого) вони продадуть за 4500, а може і ше дешевше. Вловлюєте різницю???
serochok зараз поза форумом  
Подякували 3:
roma22101987 (04.02.2017), Romko_7 (24.02.2017), yakudza (05.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 21:27 #2676708   #850
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від serochok Переглянути допис
Ті авто що є на сайті, наприклад мобіле.де це дуже невелика частина того що там продається, томі що дуже багато машин є на автохаусах, Реально всі машини не є в продажах в інтернеті, тому що там закинути машину на деяких інтернет.сайтах коштує гроші і немалі. З сотні-другої машин з одного автохаусу в інтернеті може бути декілька і не обовязково з кращих варіантів.
Найкращи варіант це коли там є людина, що знає трохи мову, місцевість і допоможе вам знайти авто чи навіть поторгується, як ніби для себе!!! Бо коли ви самі купуєте авто, то ціна остаточна після всіх торгів буде 5000, а для місцевого (ніби свого) вони продадуть за 4500, а може і ше дешевше. Вловлюєте різницю???
Влювлюю. Але одна проблема такої людини в мене немає. Порекомендували мені одного гонщика який з 94 року ганяє машини з німців. Процедуру пригону машини тим гонщиком описав нижче. Але власне шукаю тому альтернативу.

З анг. все ок можу їхати і сам пропасти не пропаду. Але суттєвий мінус - авто в мене до того не було. І як вибрати нормальну машину я не знаю. І процедури купівлі там і теж не знаю. А що як німець мені щось там не додасть. Що їхати до нього ще раз по довідку?
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 21:35 #2676710   #851
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата Порекомендували мені одного гонщика який з 94 року ганяє машини з німців
Саме головне - не давати тим гонщикам гроші наперед. Як дасиш гроші, всьо - ти в нього на гачку - шо прижене, тим будеш тішитися. І як казав Якудза прижене, шо підходить під закон, а не то шо ти хочеш. Захтів Хонду - прижене Рено меган і свалу вже не буде.
Саме краще їхати з тим гонщиком разом і шукати машину обидвом, АЛЕ витрати подвоюються.
Яку машину хочеш? і на яку суму розраховуєш?

Востаннє редагував Poradnuk: 04.02.2017 о 22:09.
Poradnuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ANRY (04.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 22:54 #2676718   #852
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Бельгія не варіант з тієі точки, що там теж не просто купити машину. Знайомий працює в Бельгіі в автокомісі і розказав суть іхнього авторинку. Більшість бельгійців не продають авто в неті. Вони або ідуть на площадку і доплачуючи, беруть щось краще або забирають гроші. Ще вони практикують продаж-купівлю по трейд-ін в салонах. Авторинки теж не варіант. Є на ютубі на каналі Секрети перекупа, як вони іздили на найбільший авторинок Бельгіі в Антверпен. Так от, колись величезний ринок тепер фактично пустий, а з того, що там є, переважна більшість це добиті лахи, серед яких кращі скупляють цілими автовозами поляки. Поіхавши самому в Бельгію, можна протратитись на дорогу, так нічого і не купивши.
Я б радив звернутись до Герча. Тарифи в нього не варварські, все доступно пояснює і завтиків з ним не буде. До речі, в Німеччині справді не так легко стало купити нормальне авто. Це визнав Деніс Рем, коли шукав БМВ 530. Як він розповідав, більшість оголошень від хачів, які розказують всякі байки про машину, а насправді там повний абзац. Фільтр техогляду дійсно забере частину сміття, але все одно потрібно дивитись на площадку і на того, хто фотографує чи стоіть на площадці. І ще дивись, яку мову розуміє продавець. Якщо там є турецька мова, сміло пропускай такий варіант. До речі, той же Герч більшість машин купляє якраз на солідних великих автохаусх, і якщо мати терпіння і час, то і там можна знайти класний варіант по хорошій ціні.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякували 2:
ANRY (05.02.2017), Romko_7 (24.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2017, 19:52 #2676845   #853
yakudza
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
Саме головне - не давати тим гонщикам гроші наперед. Як дасиш гроші, всьо - ти в нього на гачку - шо прижене, тим будеш тішитися. І як казав Якудза прижене, шо підходить під закон, а не то шо ти хочеш. Захтів Хонду - прижене Рено меган і свалу вже не буде.
Саме краще їхати з тим гонщиком разом і шукати машину обидвом, АЛЕ витрати подвоюються.
Яку машину хочеш? і на яку суму розраховуєш?
Я не гонщик і під замовлення не ганяю. Даю людині поради виключно зі свого невеликого досвіду, бо у свій час приганяв собі авто(і цього року теж планую, бо з 2018р. із Євро-6 буде повна ср@к@ - ох і заживем). Прив'язка до моделі для мене була помилкою, бо я як впертий баран довго і нудно шукав кадіка, а потім плюнув і купив за менші гроші "живенького" форда конекта, про що в підсумку ні разу не пожалів.
yakudza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2017, 11:50 #2677070   #854
KUCHERATOR
 
Аватар для KUCHERATOR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Не Герч, а Олександр Геч. В нього канал на ютюб є, і сайт з пошуку авто по усій Європі (www.autoline24.eu) . Чоловік родом з Ковеля.
KUCHERATOR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (24.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2017, 15:57 #2677278   #855
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

всюда купа гімна

був в Варшаві на площадці з 500+ тачок
тестив Мегана 2013 1.5 дизель з пробігом 135 тищ, задня права дверка бита, заднє праве крило бите
турбіна в маслі ппц

тестив Гольфа 2011 року 1.6 дізель, 105 тищ, не битий, але коли поїхав на тест драйв, то 1. печка тарабанить як в таврії в -25 при розбитих втулках пічки
2. на оборотах більше 2200 починається вібрація при чому на педалях а не на рулі, тобто це на 99% маховик, який коштує страшних грошей

всі тачки з ТО, сервісними книжками, свіжі і не з космічними пробігами

був на площадці з 500+ тачок в Кракові, дивився ше 2 мегана, всі биті, в деяких гулі на колесах, не знаю де вони їх в польщі взяли.

кароче купити нормальну машину, навіть відносно свіжу, дуууже важко

може без прибора і досвіду обслуговування машин це було б простіше, бо всі тестовані і оглянуті мною машини впевнений купляться дуже швидко) люди купляють машини навіть не проїхавшись на них)))))
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 4:
airgunner (11.03.2017), kolibryks (08.02.2017), roma22101987 (24.02.2017), Romko_7 (24.02.2017)
Офтопів до посту: 6  Офтоп  
Старий 23.02.2017, 14:14 #2679607   #856
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

По старих тарифах можна приганяти євро 4? чи такі автомобілі взагалі не ввізні?
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2017, 18:25 #2679649   #857
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

http://avtobazar.infocar.ua/rastamozhka_uk.html
на порахуй))))
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2017, 07:30 #2679700   #858
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата на порахуй))))
я знаю що ставки високі, цікавить сама можливість пригнати таке авто.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2017, 09:17 #2679715   #859
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

SKODA Roomster 1.2 TSI 2011 рік з Польщі . Загальна кінцева ціна 5400 $

зі всіма витратами ,включаючи поїздку , їжу і так далі.

https

Востаннє редагував VARIATOR: 24.02.2017 о 09:38.
VARIATOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2017, 10:14 #2679722   #860
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

https
ще перша частина є
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:22.