Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2017, 17:15 #2696602   #5481
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Grime Переглянути допис
не набридає?
Ні. Навпаки, ділитися з іншими тим, що я вважаю важливим, є приємно.
Інша річ, що дуже часто доводиться витрачати багато часу на викриття неправильних думок і тверджень щодо Ісуса Христа, християнства. Люди часто замість християнства бачать його підробку і тому в них неправильні уявлення про те яким є християнське вчення (вчення Ісуса Христа та Його апостолів).
А Ви хто? Бачу, що за свіжою реєстрацією (сьогоднішінім днем) і ніком Grime є хтось, хто раніше вже був на форумі під іншим ніком.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 18:46 #2696607   #5482
Grime
Учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні. Навпаки, ділитися з іншими тим, що я вважаю важливим, є приємно.
Інша річ, що дуже часто доводиться витрачати багато часу на викриття неправильних думок і тверджень щодо Ісуса Христа, християнства. Люди часто замість християнства бачать його підробку і тому в них неправильні уявлення про те яким є християнське вчення (вчення Ісуса Христа та Його апостолів).
А Ви хто? Бачу, що за свіжою реєстрацією (сьогоднішінім днем) і ніком Grime є хтось, хто раніше вже був на форумі під іншим ніком.
Ні, раніше мене тут не було. Але холівари від 2010 року перечитую, тому і дивуюся, що ті самі люди мусолять ті самі теми вже стільки років.
Grime зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2017, 18:47 #2696608   #5483
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Люди часто замість християнства бачать його підробку
Та Ви що, Ви вже про це почали говорити? Ану назвіть хто це ті, що є підробкою, а хто не є підробкою? Але нормальною українською мовою, так щоб простий народ міг зрозуміти: таке, таке... є підробкою, а от таке не є підробкою- реальні живі люди, яких можна побачити і з ними поговорити, звісно не в Китаї бажано, а десь ближче. І саме головне де ці люди збираються, якщо вони збираються разом- оці правдиві! Бо народ від 2010 року ніяк не може Вас ідентифікувати, а Ви візьміть і так гонорово скажіть: я належу до таких то і збираюсь (зустрічаюсь) з такими то, там то. Не соромтесь будь-ласка!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2017, 14:19 #2696659   #5484
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Ychen. Підозрюю, що набагато ефективніше буде не очікувати відповіді від Новака, а самому взяти і назвати його напрямок християнства. А то підозрюю, що він сам неспроможний.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2017, 16:42 #2696667   #5485
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Важко сказати, щось з приводу правдивості віри, але от людям які не висловлюються публічно, щодо своєї віри в Бога я більше довіряю, ніж тим хто заявляє про свою щиру віру в Бога, це як і католики, так і православні, так і протестанти. Напевне, є якась в цьому взаємозалежність...
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2017, 18:06 #2696673   #5486
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата от людям які не висловлюються публічно, щодо своєї віри в Бога я більше довіряю
Наприклад?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2017, 20:32 #2696684   #5487
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Важко сказати, щось з приводу правдивості віри
Так як будь-яка релігія умовна і недоказуєма, то правильно говорити так: я вірую в Ісуса, якщо те що про нього написали люди з його оточення правда і він той за кого себе видає. А чи це правда, мені не відомо. Бо сам я його не бачив і не спілкувався з ним. Те саме стосується Магомета та всіх інших.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 07:22 #2696696   #5488
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Бо народ від 2010 року ніяк не може Вас ідентифікувати, а Ви візьміть і так гонорово скажіть: я належу до таких то і збираюсь (зустрічаюсь) з такими то, там то. Не соромтесь будь-ласка!
Учень, Ви є народ? )))
Вам потрібно якось мене ідентифікувати і Ви мучитеся цим з 2010 року? )))
Для Вас ще раз повторюю: я належу до тієї ж спільноти, до якої належали перші християни, до Церкви Ісуса Христа. Завдяки Богу, Який з великої Своєї милості спас мене і витягнув із могили гріха і смерті і народив до нового життя, яке подарував в Ісусі Христі. Я є християнин, бо належу Ісусу Христу.
Ще не можете зрозуміти?
Тоді перечитайте листи апостолів, там всі християни такі. Багато про це пишеться. Тільки от вам, членам людської організації, заснованої Расселом та продовженої його юристом Рутерфордом, це все є незрозумілим.
П.С. Якщо хочете зустрітися - пишіть в ПП, домовимося про зустріч, чи особистк чи на обговоренні Біблії, разом із іншими християнами.


Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Важко сказати, щось з приводу правдивості віри, але от людям які не висловлюються публічно, щодо своєї віри в Бога я більше довіряю
Як можна довіряти тим, хто мовчить про свою віру в Бога?
Ви довіряєте мовчунам, не знаючи у що (кого) саме вони вірять?
А от апостол Павло говорить, що публічно проголошувати те, в Кого ти увірував - це найперша справа віри: "я вірував, тому і говорив". Ось, точна цитата:
Цитата Та мавши того ж духа віри, за написаним: Вірував я, через те говорив, і ми віруємо, тому то й говоримо
(2Кор.4:13)

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
ніж тим хто заявляє про свою щиру віру в Бога
Тут я згоден (я про тих, хто заявляє про свою щиру віру). Бо я спасенний не своєю щирою вірою чи своєю відданістю Богові, а вірою та вірністю Ісуса Христа, Який і виконав необхідне для спасіння людей. А Бог відкрив це через проповідь та дію Духа Святого, я ж просто вхопився за те, що вікрив Бог. Просто вхопився і тримаюся і бачу, як Бог діє в мені, змінюючи мене зсередини. І не тільки мене, а і інших, хто увірував подібним чином в Ісуса Христа.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 07:49 #2696697   #5489
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата П.С. Якщо хочете зустрітися - пишіть в ПП, домовимося про зустріч, чи особистк чи на обговоренні Біблії, разом із іншими християнами.
А офіційні контакти для громадян у вас хоч є ?
Чому в ПП, чому не можна дати якусь публічну інформацію, щоб люди бачили хто ви є? А то чогось шифруєтесь з незрозумілих причин. Якщо Ваша громада реально існує, то і зв'язок з вами має бути не на приватному рівні. А якщо Ваша громада- це Ви і є, то так і скажіть.

Додано через 1 хвилину
Цитата Ви довіряєте мовчунам,
Тому Вам потрібно розкрити про свою громаду інформацію, щоб не бути мовчунами.

Додано через 2 хвилини
Цитата Просто вхопився і тримаюся і бачу, як Бог діє в мені, змінюючи мене зсередини.
Можна подумати, що на інші конфесії їхня віра не діяла, а тільки на Вашу.

Востаннє редагував Ychen: 20.06.2017 о 07:50. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 08:04 #2696700   #5490
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А якщо Ваша громада- це Ви і є, то так і скажіть.
Ні, я не є громадою і не можу сказати як Ви кажете, називаючи себе "народом". )))
Я просто один із християн і таких як я є немало, в різних, офіційних та неофіційних громадах Тернополя. Серед них такі громади як "Любові та зцілення", "Світло для світу", "Відродження" (не плутати з Мунтяну) та інші. В таких громадах є зустрічі по домах з метою спілкування, в т.ч. і вивчення Біблії.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Можна подумати, що на інші конфесії їхня віра не діяла, а тільки на Вашу.
Вибачте, цієї фрази не зрозумів ("віра конфесії"?, таке є?). Я говорив про віру Божу, віру Ісуса Христа та дію Духу Святого які і змінюють людину. Не про свою власну віру чи тим паче "віру громади". В мене нема "моєї конфесії". Та й чого замість головних речей, які і обумовлюють віру (Бог, Його дія, Його слово) Ви завжди скочуєтеся до другорядних (конфесія, офіційна назва громади і т.п.)?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 09:18 #2696715   #5491
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Неохаризматики. Я так і думав.
Так довго випитувалися, бо важлива не лише обгортка "вірю в Христа", а й власне вміст цукерочки.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 10:57 #2696728   #5492
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
важлива не лише обгортка "вірю в Христа", а й власне вміст цукерочки.
Дивно чути такі слова від людини, яка сприймає інформацію виключно з вигляду людини (це я про Ваш вислів про товстуна в рясі в сусідній темі).
Щодо громад, то ще ж є багато справді віруючих в Ісуса Христа і в традиційних конфесіях, бо там наразі вже нема однорідності. Люди починають шукати Бога, досліджувати Слово Боже, а не покладатися лише на проповіді пап чи патріархів.

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Неохаризматики.
Взяв паузу, щоб почитати хто то такі... Що сказати? Під цю назву кого тільки не втиснули... І відверті секти і цілком християнські громади. Отака спроба одягнути на громаду (людину) якийсь людський релігійний ярлик і вважати, що ти щось знаєш про це, бо це "отака-то релігія" - це від слабкості людини.
Християнин - це не ярличок, не назва, а означення людини, яка була духовно мертвою (у своїх гріхах і безбожних думках та бажаннях), але спаслася через віру Ісуса Христа і народження від Святого Духа. Оцими словами я описав не обряди, не ритуали, не навішування ярличків, а конкретну взаємодію Духу Божого із людиною на особистому рівні. Тільки так людина може стати християнином. Не через якесь там кроплення водою в дитячому віці чи відвідування якоїсь громади і участь в "таїнствах", ні. Тільки через особисте сприйняття Слова Божого, прийняття Ісуса Христа, як свого Господа і Спасителя і отримання від Бога нового духа (нове народження). Це Біблійна аксіома Нового Завіту. Це фундамент християнина.
Бог не спасає людей громадами чи конфесіями, а тільки особисто.

Востаннє редагував Новак: 20.06.2017 о 10:58. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 11:05 #2696733   #5493
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

бла-бла-бла. Те саме в стопятсотий раз.
"Я не я і шапка не моя". Як же це все уже достало.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 11:13 #2696735   #5494
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
бла-бла-бла. Те саме в стопятсотий раз.
Для Вас це незрозуміло з простої причини, чітко описаної апостолом Павлом у першому листі до коринтян (1Кор.2:14)
Вам Бог не цікавий, а людські ярлички.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 11:31 #2696738   #5495
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Людина істота соціальна, а не одноосібний хижак. Тому хочеш не хочеш, а ярлички потрібні.
Партії також люблять виставляють красивих ораторів для збільшення своєї популярності. А подивишся на діла партії - звичайне болото.
Аж довелося поміняти профіль, а то форум глючив як дурний.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 11:37 #2696742   #5496
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Аж довелося поміняти профіль, а то форум глючив як дурний.
Це називається інакше: дубль користувача, заборонений правилами форуму. Краще самі зверніться до адміністратора з приводу глюків, бо інакше взагалі можуть бути видалені обидва облікових записи.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 11:39 #2696744   #5497
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Нехай видаляють. Тобі ж гірше буде на пустому розділі сидіти. Бо і Ychen бачу щось не часто відписує і іншим надоїдає.
А за глюки уже писав. І толку?
А глючить, бо адміни підозрюю поставили менший пріоритет. Скільки разів уже зустрічав людей. які ойкали і за голову хапалися, коли починаєш аргументовано доводити, що їхній погляд на Бога далеко не єдиноправильний і абсолютний. І що інші погляди також мають таке ж право на життя.
Не здивуюся, якщо і в Адміністрації тут сидять подібні.

Востаннє редагував yarko3: 20.06.2017 о 11:49.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 11:53 #2696746   #5498
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Нехай видаляють. Тобі ж гірше буде на пустому розділі сидіти.
Якби ж то мова була про спілкування.
Ви он колись писали про криваве хрещення Русі, я Вам відповідав.
Зараз навів відео, де православний священник пояснює, що князь Володимир із цим його "хрещенням" - це безбожник, навіть антихрист у дії, нічого спільного із християнством не має.
Ви це вже чули від православних, знаєте?
Якщо так, то відкладіть цю інфу у пам"яті і більше не говоріть на цю тему з претензіями до християнства. Бо то не християнство було, вже з кількох сторін, із поясненнями Вам це було показано і розказано.
Якщо ж Ви не слухаєте і тому не сприймаєте аргументів, то яке це спілкування?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 12:21 #2696748   #5499
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Ну якщо в 988 було не християнство, то коли ж воно почалося в Україні? Невже з початком Реформації і появою п'ятидесятників, харизматиків і їм подібних?
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 12:26 #2696749   #5500
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата в різних, офіційних та неофіційних громадах Тернополя. Серед них такі громади як "Любові та зцілення", "Світло для світу", "Відродження" (не плутати з Мунтяну) та інші.
Зрозуміло, так само говорив мені мій сусід, який цікавився цим, деякий час, і запитував чому ці громади різні, чому вони відрізняються між собою? Чому він мене запитував? Бо думав що я маю якесь до цього відношення.

Востаннє редагував Ychen: 20.06.2017 о 12:34.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:42.