Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.12.2017, 21:38 #2716579   #61
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Зараз тебе хомячки залайкають, за те що обізвала мене тупою)
До речі, я дещо здивована, от ні до кого не відчуваю нічого поганого, з часом забулось все і навіть дещо скучила.
Але, видно, мені «добрі» люди нічого тут не забули
Тому і така реакція, бо також забула все погане і обрадувалася коли тебе тут побачила. Читала твої пости в цій темі і аж вуха горіли.
Я багато що розумію і прощаю і забуваю. Але тут ти показала своє нутро і воно не гарно пахне. З такими людьми як ти я не маю нічого спільного.
Ніколи, ні за яких обставин я б не повернула подарунок тому що він поганий чи дешевий. для мене це вершина не вихованості, не інтелігентності.
Прощавай. Бажаю тобі таких друзів як ти.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NDSI (01.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2017, 21:49 #2716580   #62
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Тому і така реакція, бо також забула все погане і обрадувалася коли тебе тут побачила. Читала твої пости в цій темі і аж вуха горіли.
Я багато що розумію і прощаю і забуваю. Але тут ти показала своє нутро і воно не гарно пахне. З такими людьми як ти я не маю нічого спільного.
Ніколи, ні за яких обставин я б не повернула подарунок тому що він поганий чи дешевий. для мене це вершина не вихованості, не інтелігентності.
Прощавай. Бажаю тобі таких друзів як ти.
Я якраз таких і хочу, дякую.
Не люблю коли думають одне, а говорять інше, бо так десь колись кимось було прийнято.
Ми дешеві і погані подарунки не повертаємо, тільки поломані від шести чи скількох там чоловік( в складчину)
Тобто, якби вдома розпакували побите горнятко, чи прострочену коробку цукерок, то теж би цю тему не піднімали.

Додано через 6 хвилин
Капець, « аж вуха горіли»

Востаннє редагував Ingenue: 29.12.2017 о 22:06. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2017, 23:09 #2716582   #63
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я якраз таких і хочу, дякую.

Тобто, якби вдома розпакували побите горнятко, чи прострочену коробку цукерок, то теж би цю тему не піднімали.

Додано через 6 хвилин
Капець, « аж вуха горіли»
Прикинь, ні. НЕ піднімала б і не повертала.
Я перейнялась не тим, що ти ігрушку повернула, це вже наслідок, а твоїми роздумами про "цінність подарунків" і тим, що ти зробила з дітьми.
І вуха горіли від того, що це саме ти.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2017, 23:52 #2716589   #64
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Прикинь, ні. НЕ піднімала б і не повертала.
Я перейнялась не тим, що ти ігрушку повернула, це вже наслідок, а твоїми роздумами про "цінність подарунків" і тим, що ти зробила з дітьми.
І вуха горіли від того, що це саме ти.
Не зрозуміла, що я маю прикинути.
Там в кінці речення крапка, а не знак питання.

Ти шось собі надумала, з моїми дітьми все впорядку.

Вони знають, що треба викладатись, робити що хочеш, від серця, навіть, якщо тобі це не повернеться.
Якби я не попереджала, що швидше за все таки не повернеться, то були б несподівано розчарованими , від чого мені хочеться їх вберегти.

Додано через 20 хвилин
І взагалі, хоч ти і намагаєшся видати свою позицію, як болісне розчарування ясно видно, що сама ж і поспішила розчаруватись, нагородити лайна з три короба, приплести Бога, як завжди, обізвати і, навіть, попрощатись назавжди)))
Якщо людина симпатична, то зазвичай, намагаються уважно прочитати, розібратись, в кінці кінців очам своїм не вірять, перепитують, а не кидаються бігом обсирати )

Востаннє редагував Ingenue: 29.12.2017 о 23:52. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2017, 07:31 #2716596   #65
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Чого вчепились дівчини, вона хоч не лицемірить, ще й мораль сюди приплітають. Принаймні вона чесно сказала, що її невлаштовує(цим якраз і висловлює повагу до людей), а не втіхаря дується і вдає, що все добре. У нас наліво й направо такі всі правильні, файно до церкви ходять і в той же час які там цінності: крадуть, брешуть, зраджують і всім нормально, усім добре. Так що усе дуже відносно. Справа не у грошах, якщо новим подарунком дійсно не можна гратись, то чому його не повернути/обміняти, нафіг він такий потрібний? А як немає змоги подарувати якісну машинку на пульті - можна за ті ж гроші подарувати щось менше/простіше, але якісне.

https

Востаннє редагував kolibryks: 30.12.2017 о 08:16.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (30.12.2017), Nemesis-T (03.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2017, 08:40 #2716599   #66
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Ну от цікаво, якби комусь скинулись всім колективом на айфон, швейцарський годинник, або крем за 100 доларів.
Зібрались, урочисто подарували, перепитали чи подобається, ти такий угу, а тебе гонорово зі словами « ще би!» у відповідь потріпали батьківським жестом по голові.
Приходиш до дому, а електроніка та механіка не працює, в кремі вода і неприємний запах.
Такий сів і думаєш, а і на тому спасібі- це ж просто подарунок, дарованному коневі в зуби не дивляться.
Приходиш на роботу, задоволені собою колеги ще раз перепитують, ну як користуєшся?
А ти такий, так, дякую, все супер, просто не можу натішитись
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nemesis-T (03.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2017, 09:07 #2716602   #67
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Якщо венисти всі твої емоції щодо ціни подарунка і підходи до виховання дітей за дужки.
Припустимо ти сама купила ту машинку, і чек маєш. Вона вїхала в сітну і поламалась. Ти з оцим всім ідеш до продавця і щиро (ти ж щира) так йому і кажеш: їздила вїхала в стіну і поломалась, напевно брак якийсь, або підробка.
На яку реакцію ти очікуєш?
Повернення протягмо 14 днів за умови збереження товарного вигляду і тп.. тут не підходить. Гарантійний ремонт? Іграшки? Я не спеціаліст по іграшках але нечув про таке.
Та крім скандалу ти ніяким чином ту іграшку не повернеш.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2017, 10:46 #2716603   #68
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Якщо венисти всі твої емоції щодо ціни подарунка і підходи до виховання дітей за дужки.
Припустимо ти сама купила ту машинку, і чек маєш. Вона вїхала в сітну і поламалась. Ти з оцим всім ідеш до продавця і щиро (ти ж щира) так йому і кажеш: їздила вїхала в стіну і поломалась, напевно брак якийсь, або підробка.
На яку реакцію ти очікуєш?
Повернення протягмо 14 днів за умови збереження товарного вигляду і тп.. тут не підходить. Гарантійний ремонт? Іграшки? Я не спеціаліст по іграшках але нечув про таке.
Та крім скандалу ти ніяким чином ту іграшку не повернеш.
Вона підвисає, для машинок на пульті нормально стукатись об стінки, інакше неможливо погратись.
Після того, як стукнулась ми вимкнули і знову включили.
Вона поїхала і заглохла вже сама через пару секунд.
І не «їздила», як ти пишеш, а тільки включили за пару секунд стукнулась.
Тобто малий навіть кілька хвилин не погрався, не кажучи там про години, чи вечір.
Я справедливо очікую на вибачення та заміну.

Якось купила в штатах 2дит комп’ютера Фішер прайс по 50 доларів.
Розпакували і один теж того ж дня перестав працювати.
Або навіть і не вмикався, вже не пригадую, просто було давно.
Магазин мовчки, без розборок надіслав ще один, навіть не просили повернути поломаний.
Потім що з тими комп’ютерами тільки не робилось(бо діти були ще маленькими) але нічого не ломалось.
Поки один у нас в домі не вкрали, а іншому буквально не розчавили екран.

Той факт, що річ попрацювала першу хвилину, не значить, що ти її зіпсував.
В інструкці, або ще краще на коробці, мали б бути застереження, накшталт, обережно, не рекомендується контакт машинки з вертикальними поверхнями, бо перестане функціонувати.
Хто таке купить?

В іграшці був гарантійний бланк, щоправда без дати та штемпеля.
Отже, теоретично мала б підлягати гарантії.
Я б не вступилась поки в мене б це не забрали.

Додано через 4 хвилини
І в мене не було емоцій що до ціни подарунка, мабуть, ті хто самі дарують абищо , дуже болісно та гостро прийняли це на свою адресу.

Підходи до виховання дітей? Які, що не подобається?
Що діти попереджені, що не потрібно очікувати хороших і дорогих подарунків, що в цьому поганого?

Додано через 43 хвилини
В Україні, видно, досі побутує менталітет: продав, подарував, тобто задихався, а там хоч трава не рости.
А прикривається все це хорошим вихованням, інтелігентністю та неконфліктністю.
Які, чомусь, зобов’язаний проявити, саме кінцевий споживач.

Востаннє редагував Ingenue: 30.12.2017 о 10:46. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 14:58 #2716950   #69
PavloR
Учасник
 
Аватар для PavloR
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

ти не права. (с)
PavloR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 15:53 #2716960   #70
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Не зрозуміла? Знову щось зробила не так?
та все правильно зробила...То мама твоя не права...їй треба було аборт тоді робити.

Малому подарив товариш МР 3 плеєр з прибамбасом якимсь.. Зі старту був дохлий акумулятор (з тих встроєних), воно одразу не працювало ще під час ДН. Я заспокоїв обох, бо той товариш теж рюмсати почав, на другий день розібрав (чеку звісно теж не було) купив такий самий акум, перепаяв,перевірив. Всі довольні.
Мені було не приемно читати тему.
Оприділити якість іграшки...нею треба погратись з 20 хв. Шестерня, чи моторчик , чи той самий акум..все може бути. Але часто іграшка запакована так шо не розпакуєш, тай не хотілосяб дарувати шось з виглядом б/у.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (04.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 17:33 #2716979   #71
fatyoviy
Учасник
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

подарованому коню в зуби не дивляться.. поламалась іграшка ..відставили в куток і забули.. свято пройшло чекайте другого здорові.. Просити у людини чек за подарок то ще треба мати очі тим людям дивитися .. страх ..
fatyoviy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (03.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 17:44 #2716982   #72
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата Ну нафіг мати таких "друзів" щось подаруєш, а потім ще обслуговуй ту річ
Ну чекай, а подарувати хуйню, представивши це як ніїбаццо елітний подарунок - це друзі заєбісь, так?

Цитата на другий день розібрав (чеку звісно теж не було) купив такий самий акум, перепаяв,перевірив
А якщо Інженю не вміє паяти?

Чомусь всі придираються до культури приймати подарунки, а до культури ДАРУВАТИ не апелює ніхто. Я не бачу нічого страшного в тому, щоб віддати чек з подарунком. Навіть якщо вже так не хочеться світити ціну - лиши чек собі і якщо людина скаже, що воно поломалося - завжди можна буде віднести в ремонт. І ніяких проблем.

Я не говорю вже про те, що я би ніколи не заказував для подарунка щось таке, що обслужити по гарантії буде ще тим гемором. Наприклад китайську техніку через всякі алі.

Цитата Просити у людини чек за подарок то ще треба мати очі тим людям дивитися
Добре що дарувати лайно це не страх. І можна дивитися в очі скільки хочеш! Знову вертаємось до культури дарунка. Звикли, що можна спихати людям в дарунок всяку непотрібну хуйню, а потім ще й вимагаєм, щоб ті люди себе культурно вели. Seems legit...

Востаннє редагував Nemesis-T: 03.01.2018 о 17:50.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (03.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 20:33 #2716992   #73
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Я не бачу нічого страшного в тому, щоб віддати чек з подарунком. Навіть якщо вже так не хочеться світити ціну - лиши чек собі і якщо людина скаже, що воно поломалося - завжди можна буде віднести в ремонт. І ніяких проблем.
Про що ти говориш? Який чек з іграшкового магазину? Я їх апріорі там навіть з каси не забираю. Бо де зміст? Ще ні разу мені ніхто гарантії на жодну іграшку не давав. Чи в нас десь є магазин де продаються дитячі іграшки з гарантійними талонами?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 20:51 #2716997   #74
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Про що ти говориш? Який чек з іграшкового магазину? Я їх апріорі там навіть з каси не забираю. Бо де зміст? Ще ні разу мені ніхто гарантії на жодну іграшку не давав. Чи в нас десь є магазин де продаються дитячі іграшки з гарантійними талонами?
Та навіть на розетці такі іграшки продають, але одна справа коли купуєш простий кусок пластмаси який не ломається, окрім як механічно і гарантії на який нетреба, а інша коли "крутий" китайський шерпотреб в тридорого і ще й не робочий, яким потім прийдеться користуватися як цеглиною і уявляти як він виконує свою функцію...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (03.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 20:55 #2717001   #75
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Колись сміявся - в Епіцентрі продавали молотки на 200г з гарантією 2 роки! Треба було домахати за гарантійний талон
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 21:07 #2717002   #76
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Про що ти говориш? Який чек з іграшкового магазину? Я їх апріорі там навіть з каси не забираю. Бо де зміст? Ще ні разу мені ніхто гарантії на жодну іграшку не давав. Чи в нас десь є магазин де продаються дитячі іграшки з гарантійними талонами?
Я завжди беру, на випадок, якщо щось не підійде, не сподобається моїм дітям(чужим) щоб можна було обміняти. А якби купила брак непрацюючий теж би принесла і в мене б забрали. В нормальному магазині, мається на увазі, а не на базарі. Антошка, Пелікан, Чіко, коло краєзнавчого був колись магазин там теж міняла.
Малій одного разу подарували 2 однакових подарунка, вона не очікувала і не змогла приховати розчарування в 6 років, гості дали одразу чек і ми поміняли наступного дня.

Додано через 11 хвилин
До речі, що придумали батьки однокласника.
Куплять ще одну таку ж іграшку, візьмуть чек і по ньому повернуть поломану, а нам мають дати робочу, якщо, звісно, пощастить і вона теж не буде підвисати, то принаймні передаруємо комусь.

Востаннє редагував Ingenue: 03.01.2018 о 21:08. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 21:12 #2717005   #77
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Та навіть на розетці такі іграшки продають, але одна справа коли купуєш простий кусок пластмаси який не ломається, окрім як механічно і гарантії на який нетреба, а інша коли "крутий" китайський шерпотреб в тридорого і ще й не робочий, яким потім прийдеться користуватися як цеглиною і уявляти як він виконує свою функцію...
Мені з розетки перед новорічними святами приїхало декілька іграшок причому дійсно оригінали (саме по тій причині там і купувались) - в жодній з посилок гарантійного листа не було )))
Тут все просто купуючи іграшку ти перевіряєш її функціонал - працює забираєш. А далі вже фактор везіння. В нас електрочайники ніхто не ремонтує, а ти хочеш сервісний центр для іграшок.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 21:17 #2717007   #78
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Мені з розетки перед новорічними святами приїхало декілька іграшок причому дійсно оригінали (саме по тій причині там і купувались) - в жодній з посилок гарантійного листа не було )))
Тут все просто купуючи іграшку ти перевіряєш її функціонал - працює забираєш. А далі вже фактор везіння. В нас електрочайники ніхто не ремонтує, а ти хочеш сервісний центр для іграшок.
Навіщо так все ускладнювати з цими талонами, кому вони треба в даному випадку?
Якщо б тобі ці іграшки приїхали поломаними, не вірю, що ти просто б мовчки викинув у сміття, замість повертати без всяких талонів.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 21:25 #2717009   #79
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Навіщо так все ускладнювати з цими талонами, кому вони треба в даному випадку?
Якщо б тобі ці іграшки приїхали поломаними, не вірю, що ти просто б мовчки викинув у сміття, замість повертати без всяких талонів.
Якби вони приїхали поломаними я б їх просто не забрав з Нової пошти, а повернув би продавцю. Точно так же в магазині перш ніж купити іграшку, що має виконувати якісь дії я прошу продавця розпакувати і перевірити. Навіть на тих, що стоять запобіжники є якісь тестові режими.
А на рахунок подарованих. То головним подарунком своїй дитині я вважаю присутність її друзів на святі. Якщо чесно навіть не знаю хто з них що їй подарував цього року бо поки її вітали віддавав тортам офіціантам і залагоджував ще деякі організаційні питання. Та й сама вона навряд чи запам'ятала хто їй що з тих одинадцяти чоловік давав. Та й казав не головне це, адже їх купують ще їхні батьки, і діти на них жодного впливу не мають. Хтось може бути тобі кращим другом, але батьки не хотіли /
не мали часу / не мали коштів заморочуватись, то й що з того.

Востаннє редагував Andrik84: 03.01.2018 о 21:31.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (03.01.2018), Longer (03.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2018, 21:31 #2717010   #80
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Хто розуміється на іграшках? Допоможіть розібратись підробка, чи оригінал.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Якби вони приїхали поломаними я б їх просто не забрав з Нової пошти, а повернув би продавцю. Точно так же в магазині перш ніж купити іграшку, що має виконувати якісь дії я прошу продавця розпакувати і перевірити. Навіть на тих, що стоять запобіжники є якісь тестові режими.
Ну добре, забрав, приніс додому, а там вже не функціонує.
Викидаєш мовчки в сміття?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:52.