Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Де в Тернополі найдешевші шини?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.10.2012, 23:14 #2060933   #81
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Garko Плюс купівлі через інтернет в тому, що там тобі продадуть свіжу цьогорічну гуму, а не залежалий 3-річний хлам
Proof зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trafic (23.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 09:03 #2061067   #82
igora(titan)
Smile Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Всё, я с резиной Barum Polaris 3 (185/65R15 88T).
2000 резина, 98 доставка, 100 монтаж.
Резина 39 неделя 2012 года.

З.Ы. Такой резины и за такие деньги в Тернополе думаю что не найти.
здавай точку
ти куди її втулити хочеш?
igora(titan) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 11:09 #2061131   #83
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата
Допис від igora(titan) Переглянути допис
здавай точку
ти куди її втулити хочеш?
Ответил в приват.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 11:37 #2061153   #84
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Мені тоже потрібно чотири зимових шини. Де такі дешеві знайти?
ig0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 12:36 #2061177   #85
Garko
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Де на резині дивитися дату випуску?
Garko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2012, 14:15 #2061236   #86
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата
Допис від Garko Переглянути допис
Де на резині дивитися дату випуску?
На боковине резины есть сочитание букв и цифер, например DOT 3912.
Где 39 - это неделя года. 12 год.
Trafic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Garko (24.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 21:15 #2071294   #87
Dosa
 
Аватар для Dosa
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Всё, я с резиной Barum Polaris 3 (185/65R15 88T).
2000 резина, 98 доставка, 100 монтаж.
З.Ы. Такой резины и за такие деньги в Тернополе думаю что не найти.
На Технооптторзі аналогічна шина аналогічного розміру продається за 552,00грн/шт з безкоштовним шиномонтажем!
Dosa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 21:25 #2071307   #88
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата:
Допис від Dosa Переглянути допис
На Технооптторзі аналогічна шина аналогічного розміру продається за 552,00грн/шт з безкоштовним шиномонтажем!
С аналогичной датой производства? Не верю.

Тут вон знакомый Гуд-еры взял по 570 грн. Мой выбор обсирал как мог. Но я не стал его огорчать, увидев на боковине колеса DOT 2410
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 09:02 #2071474   #89
Dosa
 
Аватар для Dosa
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
С аналогичной датой производства? Не верю.
Но я не стал его огорчать, увидев на боковине колеса DOT 2410
В продажі Barum Polaris 3 - 28 тиждень 2012 року. DOT - Department Of Transportation, це маркування ніякого відношення до дати виробництва не має. Це сертифікація шин у відповідності законодавства США.

Взагалі гарантійний термін зберігання шин - 5 років. Протягом цього періоду можна сміливо купувати шини за умови правильного їх зберігання (відповідна температура, без прямих сонячних променів, впливу опадів).

Далі. Якщо слідувати твоїй логіці, то чим свіжіші шини тим вони кращі. В такому разі Росава 45 тижня 2012 року виявиться набагато кращою ніж Мішелін 12 тижня 2009 року. Але це далеко не так.

Мушу тебе розчарувати, але Гудієр, які купив твій знайомий, однозначно за Барум буде кращий, оскільки Барум це бюджетний бренд, який входить в групу Контіненталь. Американська компанія Гудієр має багаторічну історію і посідає третє місце в світі за обсягами виготовлених шин (після Бріджстоун та Мішелін).

Barum Polaris 3 - не є ідеальна зимова шина, вона швидше подібна на всесезону бо є дуже дубова та тверда. Перший сезон вона ще більш-менш від'їздить, а потім в неї буде ефект пластмаси на льоду, дуже слизька та небезпечна з довгим гальмівним шляхом. Вона відноситься до європейського типу зими. Зимові шини, найголовніше, мають бути м'якими. Це апріорі. Це безпека!


Востаннє редагував Dosa: 09.11.2012 о 09:03. Причина: Пізніше додано
Dosa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Morel (09.11.2012), sasha77 (09.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 09:16 #2071482   #90
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Барум нормальна резина, не тре на неї гнати. Рік виробництва теж фігня. Шо 10 рік шо 12 по-фі-гу. Головне це м'якість протектору і малюнок
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (09.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 11:01 #2071573   #91
Dosa
 
Аватар для Dosa
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Барум нормальна резина, не тре на неї гнати.
Я не про Барум писав, а про модель Polaris 3. Барум нормальна резина як за свої гроші. Я не маю нічого проти. Порівнюючи з Гудієром, Барум гірший, порівняно з Белшиною Барум набагато кращий. Істина завжди у порівнянні. Машини Хюндай також гірші в порівнянні з Мерседесом.

При виборі шин В ПЕРШУ ЧЕРГУ потрібно звертати увагу на виробника і протектор шин. Наприклад японська фірма Бріджстоун дуже хороша, але і в неї є дубові зимові шини для європейської зими Blizzak LM-30. Кожна модель шин призначена для певних типів доріг та кліматичних умов.
Dosa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 12:22 #2071624   #92
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Dosa, парадьте щось для зими 185/65R15 недороге в межах 500-600 грн.
Думав брати Polaris 3, але можуть бути і інші варіанти.
Техноопторг має якийсь прайс чи телефон?
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 12:56 #2071644   #93
Dosa
 
Аватар для Dosa
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
для зими 185/65R15 недороге в межах 500-600 грн.
Barum Polaris 3 - 552.00 грн/шт (made in romania) з безкоштовним шиномонтажем
Dosa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Adriano_Chelentano (09.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 14:17 #2071686   #94
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата:
Допис від Dosa Переглянути допис
В продажі Barum Polaris 3 - 28 тиждень 2012 року. DOT - Department Of Transportation, це маркування ніякого відношення до дати виробництва не має. Це сертифікація шин у відповідності законодавства США.

Взагалі гарантійний термін зберігання шин - 5 років. Протягом цього періоду можна сміливо купувати шини за умови правильного їх зберігання (відповідна температура, без прямих сонячних променів, впливу опадів).

Далі. Якщо слідувати твоїй логіці, то чим свіжіші шини тим вони кращі. В такому разі Росава 45 тижня 2012 року виявиться набагато кращою ніж Мішелін 12 тижня 2009 року. Але це далеко не так.

Мушу тебе розчарувати, але Гудієр, які купив твій знайомий, однозначно за Барум буде кращий, оскільки Барум це бюджетний бренд, який входить в групу Контіненталь. Американська компанія Гудієр має багаторічну історію і посідає третє місце в світі за обсягами виготовлених шин (після Бріджстоун та Мішелін).

Barum Polaris 3 - не є ідеальна зимова шина, вона швидше подібна на всесезону бо є дуже дубова та тверда. Перший сезон вона ще більш-менш від'їздить, а потім в неї буде ефект пластмаси на льоду, дуже слизька та небезпечна з довгим гальмівним шляхом. Вона відноситься до європейського типу зими. Зимові шини, найголовніше, мають бути м'якими. Це апріорі. Це безпека!
Значить в этой конторе таки нечто изменилось за последний год. Ато как-то жилания к ним отпало ехать при последнем визите.

Про гарантийный срок хранения в 5-ть лет. И что разницы в том что резина пролежала на складе пол года или 2-3 года, в ней нет, извините, но бред.

З.Ы. Росаву Вы сравнивайте с велосипедными покрышками. А Барум довольно таки хорошие колёсика из бюджетного. Я же не писал что купил очпуительные колёса, я писал что бюджетные.
Trafic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DIC (04.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 15:58 #2071754   #95
Dosa
 
Аватар для Dosa
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Trafic, я не агітую їхати в будь-яку контору. Ми проводимо на форумі дискусію про шини. І я хочу порадити зробити розумний вибір.

Не зрозумів репліки про 5 років зберігання. Шини, як і будь-який продукт має свій термін зберігання. Тобто якщо Ви купили протерміновані шини, можете вимагати повернення своїх коштів. І взагалі, заборонено продавати "прострочені" шини. Після цього періоду шини втрачають свої властивості, їх експлуатаційні характеристики будуть значно відрізнятися від початкових.

Про Росаву. Росава, по великому рахунку, також непогані шини виготовляє, особливо їх нові серії WQ для зими та SQ для літа, які відносяться до економ класу. Також на заводі в Білій Церкві виготовляють шини вищого класу - Premiori, які експортуються до багатьох країн світу. Сьогодні шини Росава це не тільки серія БЦ, з яким асоціюють їх багато автовласників. Тому порівнювати їх з велосипедними шинами, це як мінімум неетично.
Dosa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 16:20 #2071759   #96
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата:
Допис від Dosa Переглянути допис
Trafic, я не агітую їхати в будь-яку контору. Ми проводимо на форумі дискусію про шини. І я хочу порадити зробити розумний вибір.

Не зрозумів репліки про 5 років зберігання. Шини, як і будь-який продукт має свій термін зберігання. Тобто якщо Ви купили протерміновані шини, можете вимагати повернення своїх коштів. І взагалі, заборонено продавати "прострочені" шини. Після цього періоду шини втрачають свої властивості, їх експлуатаційні характеристики будуть значно відрізнятися від початкових.
Я тоже не агитирую. Продажами шин не занимаюсь.
А про года... С каждым годом, лёжа на складе, резиновая смесь колеса теряет свои свойства. И поверте, лёжа на складе при идеальных условиях хранения, свежая шина будет себя вести на дороге лучше шины пролежавшей на складе 2-3 года.
З.Ы. Хотел бы я видеть хоть один склад в Тернополе, где шины хранятся по всем правилам...
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 19:02 #2071858   #97
Dosa
 
Аватар для Dosa
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
З.Ы. Хотел бы я видеть хоть один склад в Тернополе, где шины хранятся по всем правилам...
Приїдь - подивишся
Dosa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2012, 16:07 #2075626   #98
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Цитата:
Допис від Dosa Переглянути допис
Barum Polaris 3 - 552.00 грн/шт (made in romania) з безкоштовним шиномонтажем
Так і є. Поміняв свої літні Barum на зимові Barum Polaris 3 в Технооптторзі.
Цитата:
Допис від Dosa Переглянути допис
Приїдь - подивишся
А я вже бачив, шин дофіга.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2012, 10:37 #2076707   #99
trax
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

Можете звернутись в ТзОВ "Навігатор", тел. 43-00-88, 43-30-08. Великий вибір шин торгових брендів GoodYear, Fulda, Sava, Michelin, Kleber, Dunlop, Bridgestone, Continental, Hankook, Debica, Gislaved, Toyo, Yokohama та інші. Доступні ціни. Форма оплати як готівка так і перерахунок. Працюють також під замовлення.
trax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2012, 21:48 #2077595   #100
DarkTime
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі найдешевші шини?

кажуть на збаражзькому кільці продають хорошу б/у резину
сьогодні заїзджав туди але там вихідний хтось може купував там що скажете ?
DarkTime зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:17.