Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Зелена карта(Green Card)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.01.2013, 22:27 #2114155   #161
Bogdan9249
Учасник
Типово Відповідь: Шукаю дівчину яка виграла зелену карту.

попробую домовитись за виїзд по її документах

Додано через 2 хвилини
а може можеш чимось порадити

Востаннє редагував Bogdan9249: 12.01.2013 о 22:27. Причина: Пізніше додано
Bogdan9249 зараз поза форумом  
Старий 12.01.2013, 22:38 #2114168   #162
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Шукаю дівчину яка виграла зелену карту.

Цитата
Допис від Bogdan9249 Переглянути допис
попробую домовитись за виїзд по її документах

Додано через 2 хвилини
а може можеш чимось порадити
Виїхати по її докуменах то як?На ній треба одружитись для того.Але і тут не все так просто - на співбесіді фіктивні шлюби вичисляють дуже часто.і в результаті і вона і ти вже нікуди не поїде.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Pirjinka (13.01.2013), Wild Orchid (12.01.2013)
Старий 12.01.2013, 22:56 #2114183   #163
Bogdan9249
Учасник
Типово Відповідь: Шукаю дівчину яка виграла зелену карту.

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Виїхати по її докуменах то як?На ній треба одружитись для того.Але і тут не все так просто - на співбесіді фіктивні шлюби вичисляють дуже часто.і в результаті і вона і ти вже нікуди не поїде.
попробувати всеодно варто. а якшо вона там вже була то це кажуть ше простіше. Мені цікаво в яких суммах це крутиться
Bogdan9249 зараз поза форумом  
Старий 12.01.2013, 23:08 #2114190   #164
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Шукаю дівчину яка виграла зелену карту.

Цитата
Допис від Bogdan9249 Переглянути допис
попробувати всеодно варто. а якшо вона там вже була то це кажуть ше простіше. Мені цікаво в яких суммах це крутиться
Навіть після цього зелену карту на руки зразу не дають. Ризики є,бо якшо вичислять фіктивний шлюб,тоді можлива депортація обох.А це можуть виявити навіть після декількох років.

Скільки грошей без поняття,можеш звернутися в одну з контор шо таким займається.

Якшо тобі зараз 24 роки,то легше поїхати по студентській візі чи по якійсь програмі обміну.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 12.01.2013, 23:09 #2114192   #165
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Шукаю дівчину яка виграла зелену карту.

альфонс х.ров....а зліва/справа то руки, чи дрючки? (ну тіпа сам якось...га?) з другого боку тема жіноча - 8 березня вже не за горами)
sredizemec зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (13.01.2013), Wild Orchid (12.01.2013)
Старий 12.01.2013, 23:39 #2114200   #166
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Шукаю дівчину яка виграла зелену карту.

Цитата
Допис від Bogdan9249 Переглянути допис
шукаю дівчину яка є громадянкою США або виграла зелену карту
Знаю пацана активіста який виграв карту. ТИ морально готовий ? до зміни статі? до перевтілень? Там в Штататх повернеш собі все назад.
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 13.01.2013, 08:48 #2114257   #167
pvm
Типово Відповідь: Шукаю дівчину яка виграла зелену карту.

як не докажете реальність шлюбу то за обман буде заборона на вїзд дівчині і тобі(я думаю на все життя).. А дівчині нащо то???? А тобі ? Шукай громадянку чи таку хто вже мае картку і там. Тоді проблем май же не буде...Але шукай не тут на форумі..

Ще весною чув, що одного дня в Варшаві не дали візи всім фіктивним з Тернопільщини . Казали шо з десяток було таких в посольстві ...


http://ukrainian.ukraine.usembassy.g...raud_info.html
Не станьте жертвою або співучасником цього злочину.
Ваша заявка на участь у програмі Лотерея «Грін Кард» буде дискваліфікована, якщо Ви:
одружилися з кимось з метою імміграції;
під час візової співбесіди надали неповну або неправдиву інформацію про себе або членів Вашої родини;
надали разом із візовою анкетою підробні документи, що засвідчують особу або/і її цивільний стан, документи про освіту, тощо.
Надання неправдивих свідчень під час візової співбесіди або підробних документів призведе до відмови у візі та ймовірного порушення кримінальної справи. У результаті цього Вам може бути заборонений в’їзд на територію США за будь-яким типом візи назавжди.

Що робити, якщо мені стало відомо про шахрайство?

Якщо Ви підозрюєте шахрайство або знаєте, що хтось намагається ошукати Уряд США, просимо повідомити про це Консульський відділ Посольства США у Києві за електронною адресою KyivDV@state.gov.

Востаннє редагував pvm: 13.01.2013 о 09:11.
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (13.01.2013)
Старий 13.01.2013, 11:11 #2114348   #168
pvm
Типово Відповідь: Як виїхати до америки? Чи реально виграти зелену карту?

1. виграють 1-2% .(де хто буде грати і 50 років но не виграє. А де хто відразу)
2. то що вам кажуть-купили то е брехня. Можливо зробили фіктивний шлюб і заплатили 10-20 тис долярів. Но не будуть же всім казати-я фіктивно получив візу. За таке може бути депортація і після десятків років..
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kosenko (13.01.2013)
Старий 21.01.2013, 17:28 #2120451   #169
Katalea
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Привіт! Влітку до мене прийшов лист з повідомлення, що я виграла виїзд в Америку, але там нічого не було сказано про зелену кару. Зараз вони дзвонять і кажуть, що це я виграла зелену карту. Підскажіть будь ласка, як дізнатися чи це не лохотрон? Можливо мали прийти якісь документи підтвердження, що справді виграла зелену карту? Наперед вдячна.
Katalea зараз поза форумом  
Старий 21.01.2013, 18:04 #2120485   #170
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від Katalea Переглянути допис
Привіт! Влітку до мене прийшов лист з повідомлення, що я виграла виїзд в Америку, але там нічого не було сказано про зелену кару. Зараз вони дзвонять і кажуть, що це я виграла зелену карту. Підскажіть будь ласка, як дізнатися чи це не лохотрон? Можливо мали прийти якісь документи підтвердження, що справді виграла зелену карту? Наперед вдячна.
Хто звонить?
pvm зараз поза форумом  
Старий 21.01.2013, 18:20 #2120504   #171
Katalea
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Дзвонить організація яка повідомила про виграш. Вона немає назви, але є адрес.
Katalea зараз поза форумом  
Старий 21.01.2013, 18:28 #2120515   #172
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від Katalea Переглянути допис
Дзвонить організація яка повідомила про виграш. Вона немає назви, але є адрес.
Можливо за вас (без вашої згоди) відправили заявку і ви виграли. Таке практикують всім відомі фірми Тернополя.Можливо і ви виграли. Як вони відправляли за вас заявку то вони і перевіряли виграш по номеру.Як би ви відправляли заявку сама то би мали номер по якому на сайті перевіряеться все. Ну і зараз буде такий сценарії- вам будут робити всі документи за гроші або пропонувати вам фіктівно одружитись.
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Katalea (21.01.2013)
Старий 21.01.2013, 19:52 #2120610   #173
bambyk29
Banned
Типово Відповідь: Як виїхати до америки? Чи реально виграти зелену карту?

Цитата
Допис від Bogdan9249 Переглянути допис
це я розумію, але мене цікавить чи можливо виграти карту? Чи може купити? Просто такий дивний збіг що ті хто тут мали гроші шей карту якимось чином виграють. Це збіг, чи вони купили ? І ніхто не хоче розказати де він це робив. Тому прошу вашої допомоги
Бодьо ти заповнював дані на офіційному сайті грін карт? Є купа форумів де є дуже обізнані люди в цьому. Неможливо купити грін карт вшиві кантори просто дурять людей. Незаконно заволодівають документами які приходять ім. А не тому хто виграв.

Додано через 2 хвилини
не слухай тлумків грін карта не купляється. То все брехня. Ім на пошту приходять доеументи і вони іх продають тим хто законно вишрав.

Востаннє редагував bambyk29: 21.01.2013 о 19:52. Причина: Пізніше додано
bambyk29 зараз поза форумом  
Старий 21.01.2013, 21:35 #2120689   #174
Katalea
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Які відомі фірми в Тернополі, які інформують про виграш грін кард?
Katalea зараз поза форумом  
Старий 21.01.2013, 21:38 #2120696   #175
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від Katalea Переглянути допис
Які відомі фірми в Тернополі, які інформують про виграш грін кард?
Всі інформують.
Покажіть той лист.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 22.01.2013, 08:16 #2120981   #176
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від Katalea Переглянути допис
Дзвонить організація яка повідомила про виграш. Вона немає назви, але є адрес.
ну то взнавайти що за адреса і що за вуйко там проживає і їдіть ( не одна ) туда. Як хтось за вас відправляв анкету то вони мають відкрити вам сайт https://www.dvlottery.state.gov/esc/...atuscheck.aspx забити туда номер , ваші П І Б і рік народження . Як ви виграли то побачити повідомлення що така то така виграла і тд і тд....Як ні то буде написано що ні. Ну а далі читайте форуми по іміграціі. Там е все-і що робити і як робити. Але можу порадити-не підписуйте ніяких угод з тим хто вам обіцяе зробити документи і тд.!!!
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Katalea (23.01.2013)
Старий 05.02.2013, 17:46 #2133731   #177
reva
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Маю Запитання ! Хто вкурсі про ЗЕЛЕНУ КАРТУ АВСТРАЛІЇ ??? і на якому сайті можна подавати свої дані на виграш лотереї ???
reva зараз поза форумом  
Старий 05.02.2013, 18:01 #2133740   #178
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від reva Переглянути допис
Маю Запитання ! Хто вкурсі про ЗЕЛЕНУ КАРТУ АВСТРАЛІЇ ??? і на якому сайті можна подавати свої дані на виграш лотереї ???
Перший раз чую про таке.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 05.02.2013, 18:04 #2133742   #179
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Перший раз чую про таке.
НЕ ти один! Але знаю точно! ( в дворі бабці казали) є Зелена карта Румунії!!
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 08.02.2013, 18:58 #2136105   #180
iryna
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

До мене подзвонили з одної організації і сказали що я виграла візу в США але це не Зелена карта.
Міжнародний центр еміграції
Тернопільська обл.; м. Тернопіль; масив Центр; вул. М. Грушевського, 23 оф. 414
0 (352) 52-86-80

Про фірму в неті не має нічого крім адреси. Підкажіть будь ласка що це "розвод" ????
iryna зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:29.