Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Вибір скутера

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.11.2014, 19:33 #2478921   #1
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Вибір скутера

Треба в скутер в село..поїздки в ліс/озеро/поля..мішок трави (не те що ви подумали ) привезти..
За межі села навряд чи буде виїжджати (боюсь я по дорогах на такому транспорті + реєстрація)
Що порадите?

Про себе 188см ріст, 90кг.
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 21:19 #2478949   #2
shumacher
Учасник
 
Аватар для shumacher
Типово Відповідь: Вибір скутера

honda dio, malagutti fantom

Додано через 33 секунды
ціна +/- 150-400$

Востаннє редагував shumacher: 28.11.2014 о 21:19. Причина: Пізніше додано
shumacher зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (28.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 21:38 #2478964   #3
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Вибір скутера

Цитата:
Допис від shumacher Переглянути допис
honda dio, malagutti fantom

Додано через 33 секунды
ціна +/- 150-400$
Я б подивився як ти будеш на фантомі їхати з мішком трави по лісі Або побачити Нобеля(його габарити описані в першому пості) з мішком трави на діо. Краще дивитись на якісь китайські альфодельти, як на мене вони краще підійдуть для таких задач. Або якісь скутеретти но брендові там бюджет трохи великий, а китайські хз як їздять
О згадав, вайпер актів не поганий варіант, там і прикрутити(примотати, просто положити) можна багато всякого і якщо взяти 110 зареєстровану як 50 то він і їхатиме нормально під тобою, і ціна демократична

Востаннє редагував D@nZeL: 28.11.2014 о 21:43.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (28.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 21:51 #2478970   #4
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Вибір скутера

Цитата Про себе 188см ріст, 90кг.
Мій друг десь тих самих параметрів, коли сідав на мою хонду(ДІО 27) - виглядало смішно)))А собі купив китайця, як не дивно,але за рік часу - він нічого не ремонтував, а кат заліза ше той!!! А дядько один має хонду SH150 ото агрегат! але ціна за буде за штуку $ без паперів.
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 22:13 #2478974   #5
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Вибір скутера

придивляюсь на актів...але така різниця в цінах від і до.....

я так розумію мінімальні ціни або кидалово або трупи?
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 22:23 #2478975   #6
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: Вибір скутера

а реально..якщо ти будеш їздити соло по селі...і тобі папери не тре., То найкращий варіант- Хонда SH150. Бестселлер ! ліпшого нема просто. Їх багато продається без доків у нас .

Додано через 1 хвилину
хонда діо і малагуті фантом то не для наших доріг..колеса замалі. тай сам він маленький. хоча діо і дуже надійна штука.

Востаннє редагував de smet: 28.11.2014 о 22:23. Причина: Пізніше додано
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 22:29 #2478979   #7
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Вибір скутера

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
придивляюсь на актів...але така різниця в цінах від і до.....

я так розумію мінімальні ціни або кидалово або трупи?
Ні просто стан буває різний, рівно як і бажання продавців Багато хто купляє мотоцикли в селах і так і рахують. Умовно купив 3 роки назад за 3 тисячі, то зараз треба продати за 2 а, так як 2 то 150$ то хай так і буде. А інші рахують, о *** купив за 400$ треба продати за 300
Нові актіви в Одесі зараз по 620 доларів продають, ось лінк на офіційного представника http://vipermoto.com/cgi-bin/cat.cgi?cat=24
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2014, 22:39 #2478983   #8
libero
 
Аватар для libero
Типово Відповідь: Вибір скутера

SH не тойво для таких потреб, з мінусів дорага в обслуговуванні, сама пособі дорога, без док. Те що Юра радить саме тещо треба економний, потужний, дешевий в обслуговувані, продав таких багато.Одного "Актіва" дєдові, він недалеко від мене живе то вже більше 5 років їздить тільки масло і свічки йому підвозив, взагалі намій погляд сама вдала китайська копія. Правда є деякі нюанси в них, можуть бути зовні схожі а двигуни відрізнятись но це вже коли розглядати конкретну модель.
Ще з цієї категорії може бути "альфа делта" там двигуни однакові тільки рама інша і коробка трошки відрізняється теж досить непогані, хоча на актіві мішок трави зручніше везти.
libero зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 07:04 #2478991   #9
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Вибір скутера

ніхто не має на продаж Актіви?

Додано через 6 годин 56 хвилин
по кількох оголошеннях телефонував..на запитання, що мають з докуентів - талон..які самі заповнили...це як? чи то так і має бути на скутер без номерів...

вроді річ і не надто дорога, але не хочеться купити щось крадене

Додано через 55 хвилин
і все-таки є якийсь варіант поставити на номера??? чи воно того не вартує?

Востаннє редагував Nobel: 29.11.2014 о 07:04. Причина: Пізніше додано
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 07:40 #2479026   #10
libero
 
Аватар для libero
Типово Відповідь: Вибір скутера

На рахунок документів можна довго розписувати на спеціалізованих форумах списали сотні сторінок, але в двох словах якщо скут до 2010року випуску діє так звана амністія, вчому вона полягає береш цей талон ідеш вмрео платиш близько 400грн маєш тех паспорт і номера, і тут є деякі нюанси такі як експерт визначає дату випуску, обєм двигуна так далі з такими речами треба бути заздалегіть ознайомленим томущо люстрації там небуло (недавно знімав машину з обліку).
libero зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 10:19 #2479062   #11
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Вибір скутера

тобто по дорогах на ньому не поїздиш..тільки вдалені від ДАІ...шкода
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 12:30 #2479094   #12
libero
 
Аватар для libero
Типово Відповідь: Вибір скутера

Чому, якраз навпаки їх було багато завезено до 2010року і після є моделі де китайці забивали в номер рами рік випуску до 2010, такщо напротязі зими знайдеться нормальний варіант перевіряється номер рами якщо до десятого року навіть талончик необовязково вимагати від продавця на ринку за 20грн дадуть чистий з вписуєш дані тай усе. Суть в чому що мопеди завезені і відповідно випущені до 2010 мають спрощену схему реєстрації, тобто талончик і чеки про оплату експерта і оплата номерів. А мопеди завезені після десятого року повинні мати повний пакет документі довідка рахунок ... і реєстрація получається дороща.
Але на ринку багато контрабасу, мопедів де власники погубили довідки дані їм з митниці на постановку на облік (час був такий що ніхто непитав за реєстрацію).
libero зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 13:55 #2479113   #13
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Вибір скутера

от купую я приміром цей Віпер актів до 2010р...в. що мені має дати продавець? приміром захочу я таки його на облік поставити...ну не люблю ховатися з речами...а навіть в тому селі частенько даі заїжджає...нюхнути водіїв
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 14:31 #2479123   #14
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Вибір скутера

В нас в селі кетайозо вайпер такий з тих більших. Фото.
Куплений в 2011 році новим, нічого не робилося з ним досі. Використовується поїхати на город, в ліс, і по всяких сільських справах.
Я важу 93 кг, їжджу без проблем, можу ще малого взяти а недавно навіть їхали з швагром обидва.
Документів не робили, тай прав категорії А1 в нікого нема, хоча всі автомобілісти.

Думаю для таких цілей або брати на великих колесах типу мопеда, або щось з такого більшого як цей. Но хондочці діо не сильно то по лісі чи сільських горбах поїздиш.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (29.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 14:37 #2479124   #15
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Вибір скутера

Цитата що мені має дати продавець
сам скутер, а талончик можна докупити окремо
ars13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (29.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2014, 17:55 #2479457   #16
shumacher
Учасник
 
Аватар для shumacher
Типово Відповідь: Вибір скутера

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Я б подивився як ти будеш на фантомі їхати з мішком трави по лісі Або побачити Нобеля(його габарити описані в першому пості) з мішком трави на діо. Краще дивитись на якісь китайські альфодельти, як на мене вони краще підійдуть для таких задач. Або якісь скутеретти но брендові там бюджет трохи великий, а китайські хз як їздять
О згадав, вайпер актів не поганий варіант, там і прикрутити(примотати, просто положити) можна багато всякого і якщо взяти 110 зареєстровану як 50 то він і їхатиме нормально під тобою, і ціна демократична
я на малагутті брав під ноги мішок цементу 50 кг + я 69кг їхав ще й машини обганяв)))

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від de smet Переглянути допис
а реально..якщо ти будеш їздити соло по селі...і тобі папери не тре., То найкращий варіант- Хонда SH150. Бестселлер ! ліпшого нема просто. Їх багато продається без доків у нас .

Додано через 1 хвилину
хонда діо і малагуті фантом то не для наших доріг..колеса замалі. тай сам він маленький. хоча діо і дуже надійна штука.
а малагуті хіба не на базі ямахи джог??? вроді тоже витривалий)))

Востаннє редагував shumacher: 30.11.2014 о 17:55. Причина: Пізніше додано
shumacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2014, 18:24 #2479473   #17
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Вибір скутера

Цитата:
Допис від shumacher Переглянути допис
я на малагутті брав під ноги мішок цементу 50 кг + я 69кг їхав ще й машини обганяв)))

а малагуті хіба не на базі ямахи джог??? вроді тоже витривалий)))
Ага, ключове слово було "по лісі" а не "мішок"
Як? джог маленький жужик аналог діо, фантом порівняно з ним великий скутер, база явно різна, хіба якщо ти маєш на увазі мотор, то там хіба ЦПГ(циліндро-поршнева група) можуть бути схожі. Варіатори різні так як розміри коліс різні...
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2014, 19:24 #2479514   #18
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: Вибір скутера

ну да..і ще по якій дорозі віз той цемент? бо по наших ямах з малими колесами ..я щось не уявляю..то мука, а не їзда.
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2014, 18:07 #2480368   #19
shumacher
Учасник
 
Аватар для shumacher
Типово Відповідь: Вибір скутера

Цитата:
Допис від de smet Переглянути допис
ну да..і ще по якій дорозі віз той цемент? бо по наших ямах з малими колесами ..я щось не уявляю..то мука, а не їзда.
радіус перед 120/70/13 зад 130/70/13 вроді немале))))
мені хватає по дрібних речах їздити по наших дорогах
для подорожі чи драйву то треба спорт-туриста)))
shumacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2014, 00:54 #2482722   #20
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: Вибір скутера

13 то не мале?? це дуже мале! нормально від 16 дюймів
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:33.