Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали


Хороші телесеріали

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.03.2015, 10:35 #2525564   #741
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Любі дівчатка, ви такі хороші, але будь-ласка, не спойліріть про третю частину поки її всі не подивились )))
Я ж намьоками
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (26.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 10:50 #2525577   #742
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну, Джалка, так не пойдєт. Я також хочу твого погляду. Поясни мені для чого він вбив дівчину. Мене це пару днів мучило.
Андрейко, ти закривай очі - буду жостко спойлерити.
Пантеро,розумієш, Даг - це не людина, це службова собака. Всі особисті бажання, відчуття, емоції в нього загнані глибоко в нетрі і прориваються часом отими сполохами алкоголізму, який, втім, кожен раз жостко подавляється і знов заганяється в нетрі. Ціль і місія його життя - це Служити ( в даному випадку Андервуду ), не роздумуючи над моральністю вчинків Хазяїна. Він не думає і не аналізує , він виконує . Він отримав наказ знешкодити джерело небезпеки для Андервуда ( Рейчел ) і виконує його, не зважаючи на всі свої почуття і рефлексії. І якраз в третьому сезоні дуже майстерно показана ота хвилинна внутрішня боротьба з своїми власними бажаннями і Місією. Я впевнена, що вбивши її, він тут же відчув полегшення, тому що ніякий чинник вже не буде його відволікати від служіння Хазяїну і не буде свідком і джерелом його слабкості.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (26.03.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 11:31 #2525589   #743
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Андрейко, ти закривай очі - буду жостко спойлерити.
Пантеро,розумієш, Даг - це не людина, це службова собака. Всі особисті бажання, відчуття, емоції в нього загнані глибоко в нетрі і прориваються часом отими сполохами алкоголізму, який, втім, кожен раз жостко подавляється і знов заганяється в нетрі. Ціль і місія його життя - це Служити ( в даному випадку Андервуду ), не роздумуючи над моральністю вчинків Хазяїна. Він не думає і не аналізує , він виконує . Він отримав наказ знешкодити джерело небезпеки для Андервуда ( Рейчел ) і виконує його, не зважаючи на всі свої почуття і рефлексії. І якраз в третьому сезоні дуже майстерно показана ота хвилинна внутрішня боротьба з своїми власними бажаннями і Місією. Я впевнена, що вбивши її, він тут же відчув полегшення, тому що ніякий чинник вже не буде його відволікати від служіння Хазяїну і не буде свідком і джерелом його слабкості.
Погоджуюсь з усім, але тільки до 3-го сезону. Всі ці його сльози і соплі зовсім не вписуються в образ службової собаки. Ну і чим їм Рейчел загрожувала? Все дуже натягнуто за вуха.
Ну а "королева"? Що за раптове перетворення з залізної леді в капризну клушу?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 12:46 #2525602   #744
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Погоджуюсь з усім, але тільки до 3-го сезону. Всі ці його сльози і соплі зовсім не вписуються в образ службової собаки. Ну і чим їм Рейчел загрожувала? Все дуже натягнуто за вуха.
Ну а "королева"? Що за раптове перетворення з залізної леді в капризну клушу?
Рейчел два рази, за їхньою вказівкою, підставляла сенатора (забула вже його ім*я,той лисуватий молодий)під алкоголь і блуд ( читай, компромат ),що потім його привело до печального фіналу. Якби вона ті речі оприлюднила...ну ,ти розумієш.

А з Клер мені взагалі всьо прозоро - от типу як, люди не міняються до кінця життя? Нема ефекту накопичення недовольства і останньої краплі? Вона періодично виявляла свою втому і невдоволення від того способу життя, не до кінця реалізованих амбіцій ( згадай її втечу до художника ). Я впевнена,шо вона просто задовбалася постійно ставати на горло своїм пісням. Плюс клімактеричний вік, якби тупо то не звучало - усвідомлення що більша частина життя позаду і сам час нарешті пожити своїм життям, а не життям чоловіка. Ну хз, мені якраз питань до мотивів вчинків героїв не виникло ніяких чомусь.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Adriano_Chelentano (26.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 14:03 #2525619   #745
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Рейчел два рази, за їхньою вказівкою, підставляла сенатора (забула вже його ім*я,той лисуватий молодий)під алкоголь і блуд ( читай, компромат ),що потім його привело до печального фіналу. Якби вона ті речі оприлюднила...ну ,ти розумієш.

А з Клер мені взагалі всьо прозоро - от типу як, люди не міняються до кінця життя? Нема ефекту накопичення недовольства і останньої краплі? Вона періодично виявляла свою втому і невдоволення від того способу життя, не до кінця реалізованих амбіцій ( згадай її втечу до художника ). Я впевнена,шо вона просто задовбалася постійно ставати на горло своїм пісням. Плюс клімактеричний вік, якби тупо то не звучало - усвідомлення що більша частина життя позаду і сам час нарешті пожити своїм життям, а не життям чоловіка. Ну хз, мені якраз питань до мотивів вчинків героїв не виникло ніяких чомусь.
Все так. Але всі ці зміни дуже швидко відбулися - буквально пару місяців.
Ну, може мені просто Рейчел шкода стало, не люблю коли так все печально.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
randolph (13.04.2015), Джалка (26.03.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 27.03.2015, 09:54 #2525845   #746
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
NETFLIX випускає 20 березня новий серіал "BLOODLINE", зразу всі епізоди першого сезону,як в них водиться.



Рецензія "GQ" :

Размеренная жизнь достопочтенного флоридского клана из четырех братьев нарушена появлением пятого, единогласно считающегося семейным позором. После неожиданного прибытия начинают вскрываться такие скелеты в шкафу, что на кон ставятся жизни каждого из братьев. Трейлер обещает не только красивые пейзажи с пальмами и Хлое Севиньи в одной из ролей, но и крепкую семейную драму, в которой брат готов пойти на брата ради достижения корыстных целей. Потенциально главный хит весны.

http://www.youtube.com/watch?v=tRnS8FkcXNk
глянув за три дня від НьюСтудіо, хороша драма вийшла, сонце, тропіки і кісти в шкафчиках в головних героїв 9/10 http://www.ex.ua/88306510?r=1988,23775
Sensation2102 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (29.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2015, 19:21 #2526186   #747
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Хороші телесеріали



Підсів на Прослушку, тим більше, що перші два сезони перевипустили в широкому форматі. Серіал вважають культовим, він високо оцінений і я розумію чому. Події розгортаються повільно, буденно і цим він і чіпляє. Це дозволило прекрасно прописати персонажів, за якими дійсно цікаво спостерігати. А також наповнити серіал безліччю деталей, нюансів, стосунків між копами, чого ніколи не побачиш в стандартних поліцейських бойовиках.

Не скажу, що будні поліцейських будуть цікаві усім, але мені постійно тягнеться рука включити наступну серію... ))
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 2:
DezDemon (14.04.2015), regman (22.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2015, 14:26 #2526330   #748
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

За спойлери вбивати треба, майте совість)
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2015, 20:30 #2526442   #749
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
За спойлери вбивати треба, майте совість)
А де поговорити можна?))
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2015, 17:05 #2528473   #750
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Для Пантери) бачиш, вона жива!!!)

Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Adriano_Chelentano (04.04.2015), Пантера (04.04.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.04.2015, 19:27 #2530768   #751
Seventa
Banned
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Не могу оторваться сейчас от Сотни
Seventa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2015, 01:28 #2531316   #752
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
.
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
)))
Нарешті і я можу з вами на рівних говорити))
Тут більше часу треба, щоб аналізувати вчинки Клер і Андервуда. І, здається, чоловіки і жінки будуть все таки мати різні судження щодо мотивації обох.
Даг, то понятно, я ще не читав Джалкиного спойлера, як теж подумав про службову собаку. Хоч як і всі інші хотів якогось приємнішого розв'язку цих подій. Негатив залишається втому, що під час фільму все таки знаходиш якісь приємні сторони в героях, а от таким закінченням все в кінці пересирається. Але фішка, на мою думку, серіалу в тому, що тут саме слідкуєш (без особливих вподобань) за розвитком подій і діями персонажів і отримуєш задоволення саме від розвитку цих подій, гри акторів.
Не залежно від песонажу, Кевін Спейсі - супер, хоч поправився сильно

Востаннє редагував andrey_ko: 13.04.2015 о 01:28. Причина: Пізніше додано
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (13.04.2015), Джалка (13.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2015, 20:54 #2531547   #753
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Шикарний. Просто дивіться
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 2:
DezDemon (14.04.2015), Джалка (13.04.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 17.04.2015, 21:31 #2533052   #754
Ilonocka
Учасник
 
Аватар для Ilonocka
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Дуже класний серіал Сотня
Ilonocka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2015, 11:07 #2533788   #755
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Seventa Переглянути допис
Не могу оторваться сейчас от Сотни
Цитата:
Допис від Ilonocka Переглянути допис
Дуже класний серіал Сотня
Я люблю такі жанри і хотіла дивитися, але почитала відгуки і не стала. Типу цього і ще багато похожого:
"Диалоги ужасны. Люди-картонки говорят глупыми фразами с людьми-картонками, совершенно не веря в то, что говорят.
Сценарий совершенно не старается быть достоверным, уж лучше еще раз посмотреть После нашей эры, чем эту «пародию» на подростковый ужастик.
Видно, что все деньги ушли в cg космический корабль, на все остальное денег не хватило: вместо лиан с деревьев растут канаты (sic!), вместо ран используют помаду, челнок изнутри словно деревенский кинозал в подсобке фермера."
Сподобалося:
"Что ж сериал можно похвалить пожалуй лишь за искреннее желание смерти целой сотне людей. На это пожалуй больше не один фильм не способен."
Никакая научная фантастика не должна быть глупой, даже подростковая. Смотреть строго не рекомендуется.
PS Хотя олень был прекрасен, да. "

То що скажите, можна дивитися?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (22.04.2015)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 22.04.2015, 09:53 #2534392   #756
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

я глянув першу серію, і зрозумів що то дійсно дешевий підлітковий шлак. Згоден з цитами в пості Пантери.
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (22.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2015, 11:58 #2534449   #757
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

незнаю на яку аудиторію серіал "сотня" розрахований, але дивитись його не змолга. для мене він не вартий уваги.


сьоня виходить серія "последователей" та " мотель бейтс" . чекаю з нетерпінням вечора
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2015, 07:46 #2534651   #758
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
То що скажите, можна дивитися?
А я чекала кожну серію)) Мені він дуже-дуже сподобався. В кожній серії неочікуване закінчення. Але мені він зразу сподобався, мені подобається такого типу фантастика. Якщо тобі нє - то певно ліпше не заставляй себе.

Востаннє редагував kookla: 23.04.2015 о 07:56.
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2015, 09:21 #2534675   #759
sweden
Banned
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

не знаю як ви, але я не можу дивитися серіали. то актори нервують, то переклад...
але можу порадити дійсно прикольний серіал, це красавци/окруженіє..
останнім часом знову захотілося прихоити додому і вечерком повтикати дві три серії якогось серіальчику, шо не скачаю - фуфло. 15 хв і видаляю.
тому я вирішив зробити так - скачав на ЕХ.Юа на українській мові телесеріал "ДРУЗІ" ))))))))) і зараз із великим задоволенням його втикаю. я його абсолютно вже забув )))
sweden зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2015, 09:43 #2534688   #760
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Хороші телесеріали

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
А я чекала кожну серію)) Мені він дуже-дуже сподобався. В кожній серії неочікуване закінчення. Але мені він зразу сподобався, мені подобається такого типу фантастика. Якщо тобі нє - то певно ліпше не заставляй себе.
В тому й справа, що фантастику люблю, але тільки розумну фантастику.
Що памятаю з відгуків, якщо можна, прокоментуй: Тільки вони висаджуються на рідну планету, на якій ще висока радіація і невідомо, яка небезпека, починаються розборки, потім одна дура лізе в озеро з радіацією купатися і т.д.
Гарну, розумну фантастику дуже важко зробити.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:56.