Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.08.2011, 10:48 #1721410   #1
FotoLux
Типово Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Не знайшла схожої теми, тому прошу допомоги у форумчан. Ситуація така: є автомобіль, який оформлений по довіреності. Його планують продати, але знову ж таки по довіреності. Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності? Адже її якби скасували, а нових канонів я так і не знайшла(
Підкажіть,я к передовірити авто, або де про це дізнатись)
FotoLux зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 11:12 #1721431   #2
AleksHr
Типово Відповідь: Довіреність на авто

Читайте уважніше закон. Нічого не відміняли, все діє і проходить як і раніше.

Зміни відбулися лише в тому плані, що тепер для управління автомобілем її непотрібно мати біля себе і пред'являти даішнику. А для всіх інших дій з автомобілем крім управління - все без змін.
AleksHr зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FotoLux (15.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 11:15 #1721434   #3
yge0607
Типово Відповідь: Довіреність на авто

йдеш до нотаріуса та береш нову довіреність без проблем. усі проблеми буде мате той хто купляє авто, бо нехоче зробити переоформлиння авто. на одному економить, зато на другому буде мати купу геморою, так як не він власник .
yge0607 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FotoLux (15.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 11:16 #1721435   #4
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Довіреність на авто

краще взати доручення від власника авто.
якщо його немає ,то можна по передорученню

зараз можна тільки керувати авто без доручення,доручення пригодиться при знятті з обліку і т.д.
barvik777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FotoLux (15.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 11:50 #1721464   #5
FotoLux
Типово Відповідь: Довіреність на авто

Власник не хоче давати передоручення( Якось там відмазується, я не дуже в курсі, бо машина не моя. В нього просто вже є кілька машин по передорученню, коротше не хоче(
А тепер ніби відмінили доручення, і уявлення не маю, як воно буде. Власник каже чекати, бо цей закон має от-от в дію вступити (бо не хоче з передорученнями бавитись). А людям, які продають, дали 10 днів на оформлення всіх процедур, тобто до кінця тижня(
Хочуть продати(
AleksHr, а можете посилання на закон скинути? Бо я в тому абсолютно не розбираюсь)

Додано через 2 хвилини
А, і ще таке: та довіреність, яку дає теперішній власник, діятиме лише 1 рік ще. а ту, яку дасть попередній власник - буде безстрокова. Покупці само-собою, хочуть безстрокову(

Востаннє редагував FotoLux: 15.08.2011 о 11:50. Причина: Пізніше додано
FotoLux зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 11:58 #1721473   #6
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

о горє мнє горє....
1. довіреності не відмінили, тепер їх просто не вимагають для керування автомобілем.
2. без власника зняти автомобіль з обліку без довіреності від власника неможливо.
3. якшо вам дали довіреність на 5 років то ви передовірити можете тільки в строк до закінчення цих 5 років і ні на день довше.
4. з "безстроковими" довіреностями є проблеми з передорученням, тому краще робити на 10-20 років.

п.с. якшо взяти довіреність і прочитати!!! то вам стануть зразу зрозумілі всі повноваження якими вас наділив власник автомобіля (а це як правило не тільки "їздити")
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FotoLux (15.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 13:45 #1721556   #7
AleksHr
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
о горє мнє горє....
2. без власника зняти автомобіль з обліку без довіреності від власника неможливо.
В мене довіреність не від власника, а від того кому власник вже дав довіреність. І в ній чіто пише зняття авто без власника дозволено і т.п. І нотаріус і юрист теж пояснили що це без проблем, якщо в дорученні про це вказано.
AleksHr зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FotoLux (15.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 13:54 #1721563   #8
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
В мене довіреність не від власника, а від того кому власник вже дав довіреність. І в ній чіто пише зняття авто без власника дозволено і т.п. І нотаріус і юрист теж пояснили що це без проблем, якщо в дорученні про це вказано.
в будь-якому випадку ви будете діяти від імені власника автомобіля, а то чи довіреність від першого чи передоручення впливає тільки на то чи можна дати ще одну довіреність чи ні.
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FotoLux (15.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 14:42 #1721588   #9
FotoLux
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Вже мені рябитьв очах від слів "довіреність"- "передовіреність"
Коротше, може він продавати авто, але питає, чи має він право передовірити на безстроковий термін? Якщо його довіреності лишилось один рік. Чи так як пише Sergyjko, "ні на день довше"?
FotoLux зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 14:52 #1721601   #10
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Цитата
Допис від FotoLux Переглянути допис
Вже мені рябитьв очах від слів "довіреність"- "передовіреність"
Коротше, може він продавати авто, але питає, чи має він право передовірити на безстроковий термін? Якщо його довіреності лишилось один рік. Чи так як пише Sergyjko, "ні на день довше"?
термін передовіреності не може бути довшим за термін основної довіреності (на хлопський розум: якшо я тобі дав машину поїздити до понеділка, то кумові свому ти тоже можеш дати тільки до понеділка бо в понеділок треба буде мені віддати) довіреність не передбачає переходу права власності, якщо ваша довіреність діє ще до 2012 року то довше чим 2012 рік ви дати не можете, треба їхати до першого власника (того шо в техпаспорті). доречі вартість поредоручення на 50 грн. дорожча чим вартість довіреності від першого власника.
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FotoLux (15.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 15:25 #1721629   #11
FotoLux
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Всім дуже дякую за відповіді) Халепа тільки з першим власником - не хоче( Але,с подіваюсь, все буде ок)
FotoLux зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2011, 15:41 #1723343   #12
S.G.
Активний учасник
 
Аватар для S.G.
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

на мою думку перший власник авто якраз "хоче", хоче щоб йому допомогли матеріально, не раз чув, що на цьому наживаються недобросовісні люди, користуючись безвихідністю ситуації.
запропонуйте йому пару купюр і він одразу перестане "ламатися"
S.G. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2011, 21:21 #1723601   #13
Garko
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Цитата:
Допис від S.G. Переглянути допис
на мою думку перший власник авто якраз "хоче", хоче щоб йому допомогли матеріально, не раз чув, що на цьому наживаються недобросовісні люди, користуючись безвихідністю ситуації.
запропонуйте йому пару купюр і він одразу перестане "ламатися"
Мав декілька років тому аналогічну проблему: власник вперся рогом, що доручення більше не дасть і крапка. "Пара купюр" не помогла, пропонував 100$, а він вперся і все. Це при тому, що причин для такої його поведінки я не бачив взагалі.
Garko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2011, 22:19 #1725632   #14
COLIN
 
Аватар для COLIN
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

щоб не створювати нової теми напишу коротко тут... тиждень тому придбав собі авто по дорученню від власника..
відповідно потрібно на себе оформити страховий поліс.. але вичитав в інеті що відтепер ( зі вступом в силу нового закону про Т/О і т.д) страховик видасть поліс тільки після того, як предявлю справку зі станції про технічно справний стан автомобіля..
підкажіть хто знає, чи дійсно таке є? бо працюю не в Тернополі, робота відбирає багато часу і не було змоги заїхати ще до тих страховиків, попитати..дякую
COLIN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2011, 23:03 #1725663   #15
ківі
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Цитата:
Допис від COLIN Переглянути допис
відповідно потрібно на себе оформити страховий поліс.. але вичитав в інеті що відтепер ( зі вступом в силу нового закону про Т/О і т.д) страховик видасть поліс тільки після того, як предявлю справку зі станції про технічно справний стан автомобіля..
якщо це л/а не таксі, то не треба ніякої довідки.

Прихований текст: Закон Про дорожній рух (зі змінами) Стаття 35 
ківі зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2017, 22:18 #2677013   #16
Пахан
Question Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Не хотів створювати нову тему тому запитаю тут.
Мені необхідно переоформити авто. Авто зареєстроване в іншому місті. Їхати до власника і знімати його з обліку там не маю бажання. Власник може дати генеральну довіреність щоб я зняв авто з обліку в Тернополі. Яка тепер процедура враховуючи останні зміни в законодавстві постановки авто на облік? Як я розумію потрібно в довіреність записати двох осіб (наприклад себе і близького родича), щоб родич зняв авто з обліку і я тоді зареєстрував на себе. Чи потрібно при цьому укладати договір купівлі-продажу між мною і родичем, чи потрібна довідка рахунок? Взагалі яка процедура зняття і постановки авто на облік по довіреності без залучання власника авто?
Пахан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2017, 22:53 #2677017   #17
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Яка зараз процедура переоформлення авто по доіреності?

Ох і відкопав тему...
Почитай тут: http://forum.te.ua/showthread.php?t=156916&page=9
Більш свіжа інфа.
А також отут як воно усе "працює": http://forum.te.ua/showthread.php?t=204842
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:12.