Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.10.2018, 15:37 #2737227   #81
AlinkaYa
Учасник
 
Аватар для AlinkaYa
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

І все-таки ЛуАЗ 969 - поза конкуренцією в плані ціни серед всіх, що тут пропонували. Але питання до власників - вартує воно того???
AlinkaYa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2018, 07:25 #2737258   #82
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Цитата:
Допис від AlinkaYa Переглянути допис
І все-таки ЛуАЗ 969 - поза конкуренцією в плані ціни серед всіх, що тут пропонували. Але питання до власників - вартує воно того???
Луаз хороший тільки для серйозних єбеней, коли машина потрібна суто для бездоріжжя, у всьому іншому - це печаль а не машина.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2018, 16:00 #2737271   #83
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Луаз хороший тільки для серйозних єбеней, коли машина потрібна суто для бездоріжжя, у всьому іншому - це печаль а не машина.
Все залежить від того, що ти вкладаєш в поняття "серйозні єбеня". По-суті і для "серйозних єбенєй", в моєму розумінні, стоковий ЛуАЗ -печаль, а не машина.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
shypuch (11.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2018, 19:59 #2737283   #84
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Ось тут, приблизні витрати на підготовку Ниви. Правда в москаляків . Але прикинути можна.
https
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2018, 17:30 #2737320   #85
Pawelko
Учасник
 
Аватар для Pawelko
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Луаз хороший тільки для серйозних єбеней, коли машина потрібна суто для бездоріжжя, у всьому іншому - це печаль а не машина.
Згоден. Але багато хто дивиться на її ціну і тільки потім це розуміє, коли сам стикнешся зі всіма проблемами. Зокрема, я ы сам зараз зацікавився, глянувши на вартість ЛуАЗ 969 через олх тут. В деяких випадках це 500-700 доларів. Тож якщо мати прямі руки і розуміти що там до чого, то можна ризикувати і брати. В інших варантах певно що ні.

Востаннє редагував Pawelko: 15.10.2018 о 13:16.
Pawelko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2018, 12:27 #2738909   #86
Viasi
Учасник
 
Аватар для Viasi
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

ЛУаЗ стоковий повна фігня в порівнянні з підготовленим Ланосом! Лебідка, шноркель на Ланосі бачили колись, ну то подивіться



Там де просте 4х4 не їде, Ланос перетянеться))) І поїде далі)))

п.с. Чувак зі Львова
Viasi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2018, 13:47 #2738911   #87
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Цитата:
Допис від Viasi Переглянути допис
ЛУаЗ стоковий повна фігня в порівнянні з підготовленим Ланосом! Лебідка, шноркель на Ланосі бачили колись, ну то подивіться



Там де просте 4х4 не їде, Ланос перетянеться))) І поїде далі)))

п.с. Чувак зі Львова
Ймовірно, як долають бездоріжжя, ти бачив максимум на Ютубі. Інакше такої фігні не городив би
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
Minato (06.11.2018), shypuch (08.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2018, 14:21 #2738912   #88
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

куйня ті ланоси і волинянки

(не втримався - перейшов по списку ютуба на відео про луаз і далі про краз, а там попав на цей трек )
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (06.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2018, 15:35 #2738916   #89
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
куйня ті волинянки
)
Ага.

До речі. Вони того ланоса на Пікуй цього року на КК 2018 затягли приблизно з такою мотивацією.
Бо, як то кажуть: "Хто не бачив Пікуя, той ... ні Пікуя не бачив"
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2018, 16:10 #2738919   #90
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

недавно підсів на цікавий канал на Ютюбі
"Менеджер Антон"

в тіпів кожного тижня покатушки в кар"єрі або на іншому бездоріжжі і там тестують рііізні тачки на прохідність, повний привід і т.д...

дуже цікаво подивитись як різні тачки ведуть себе в різних умовах
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2018, 16:26 #2738920   #91
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
"Хто не бачив Пікуя, той ... ні Пікуя не бачив"
хм, не знав, що на Пікуя можна машиною виїхати
ПС: ну взагалі на ланцюгах люба машина буде гребти як танк. Поки не сяде на пузо Ще якщо диференціал з самоблоком...

Додано через 10 хвилин
ППС: до речі про офроудну підготовку ниви - нива в базовій комплектації сама по собі валить по таких дорогах, що важкувато собі уявити навіть. Ясно, що по серйозних болотах або карпатських лісовозних дорогах щоб сміло їхати - то треба таки колеса побільше, але і на своїх скромних рідних, на нормальній гумі, вона без проблем залазить на досить труднодоступні (для ланоса) полонини. При ціні її хай 3.5-4 штуки на бушку - я не знаю, чи є їй альтернатива більш серйозніша, якщо не брати в розрахунок бляхи.
Конечно останнього разу як був в Квасах - спостерігав як місцевий простий хлопака їхав собі додому на гору 3 дверним Патролом (може це не патрол був а інша модель, бо ніколи ще 3-дверного не бачив, а ззаду щось не глянув). Ну там де нива би вже напрягалась він собі повз легенько граючись газом
От реально в цьому випадку я зацінив бляхи, бо купив певно того нісана він за ціну ниви, але ж то машина!

Востаннє редагував switch: 06.11.2018 о 16:26. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2018, 16:59 #2738924   #92
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

таки да
Ниви і Бобіки, мають дуже великий мінус - мотор
вот його реально не хватає тим машинам
і реально на нову хорошу резину і блокіровки і агонь тачка.... не враховуючи мотор....
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2018, 18:51 #2738929   #93
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
хм, не знав, що на Пікуя можна машиною виїхати
ПС: ну взагалі на ланцюгах люба машина буде гребти як танк. Поки не сяде на пузо Ще якщо диференціал з самоблоком...

Додано через 10 хвилин
ППС: до речі про офроудну підготовку ниви - нива в базовій комплектації сама по собі валить по таких дорогах, що важкувато собі уявити навіть. Ясно, що по серйозних болотах або карпатських лісовозних дорогах щоб сміло їхати - то треба таки колеса побільше, але і на своїх скромних рідних, на нормальній гумі, вона без проблем залазить на досить труднодоступні (для ланоса) полонини. При ціні її хай 3.5-4 штуки на бушку - я не знаю, чи є їй альтернатива більш серйозніша, якщо не брати в розрахунок бляхи.
Конечно останнього разу як був в Квасах - спостерігав як місцевий простий хлопака їхав собі додому на гору 3 дверним Патролом (може це не патрол був а інша модель, бо ніколи ще 3-дверного не бачив, а ззаду щось не глянув). Ну там де нива би вже напрягалась він собі повз легенько граючись газом
От реально в цьому випадку я зацінив бляхи, бо купив певно того нісана він за ціну ниви, але ж то машина!
П-ф-ф. На нормальній машині можна заїхати дофіга куди. Хоч на Парашку, хоч на Пікуй, хоч на Близнята, це з того де я був. А ще дохуліард де я не був, але знайомі заїжджали
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2018, 21:17 #2738933   #94
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Та, пригадується я тут сперечався з одним, який мені клявся, що він і його друзі карпати своїми джипаками навпаки рятують.
ладно ще Близниці, Свидовець, Боржава на яких вже практично автобам зробили, але от за паку їзду по Пікую варто би яйця декотрим відривати:

звернув, по чорничнику переїхав. нормально, віжу цель - нє віжу прєпятствій.
тупо користуєтесь бардаком в цій нещасній країні і добиваєте останні клаптики унікальної карпатської природи

на днях заїжав на своє улюблене місце (підгора, монастир) - так там біля церкви є рівненька така галявина, травичка рівненько підкошена, і що я бачу - якесь мудло на квадрику наярювало там круги, повиривало ту траву, полишало помітні колії. От блін реально чогось людині бракує в черепушці... Так само і ви зі своїми джипаками в Карпатах..
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dao (06.11.2018), Don Kihot (07.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2018, 06:13 #2738949   #95
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Скажемо так, я особисто з джиперами сміття після піших туристів на де-кількох водоспадах в Карпатах визбирував.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2018, 09:32 #2738956   #96
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Та. Це мабуть теж любителі джиптурів. Засрали вже не те, що водоспади, вже й озера позасирали на високогірї.
Є такі точки паломництва в Карпатах, відносно легко доступні. Це та ж Драга, Гимба, Говерла. А завдяки популярності джиптурів - то ще й купа інших менш відомих місць.
Туди возять переважно бидлоту, яка сама не здатна піднятись і на 1000 метрів, щоб вони там селфі-фоточки наробили, а в кого бабла побільше - то й пікнічок організують.
От і засрані гори.
А на піших маршрутах, куди і квадриком не доїдеш - чомусь чисто... І нормальні туристи все своє сміття або зносять, або спалюють. Хоча в сім'ї не без виродка, звісно.

Додано через 6 хвилин
Я от розумію піднятись до колиб на полонині, лишити там жира і ті останні 300-400 метрів піднятись пішки. Віддати шану Горам, не нищити ті розкішні мохи і трави. Але ж ні - це ж треба фоточку свого жипа на фоні вершини...

Востаннє редагував switch: 07.11.2018 о 09:32. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (07.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2018, 10:23 #2738963   #97
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Скажемо так, я особисто з джиперами сміття після піших туристів на де-кількох водоспадах в Карпатах визбирував.
З моєї особистої статистики (а в Карпатах гуляю досить часто, мінімум 10 сходжень в гори на рік) на маршрутах де не можна проїхати джипом (наприклад практично всі камянисті Горгани) сміття майже немає. А на тих ж Близницях де широка вкатана джипами стежка ми з дружиною в жовтні знесли руками 4 великі пакети сміття, так що не знаю хто там що прибирає. Я вже мовчу що джипери срали з високого мосту на те що більша частина Карпат являється національним природнім парком чи біосферним заповідником.

Востаннє редагував Don Kihot: 07.11.2018 о 10:34.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2018, 12:09 #2738970   #98
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
З моєї особистої статистики (а в Карпатах гуляю досить часто, мінімум 10 сходжень в гори на рік) на маршрутах де не можна проїхати джипом (наприклад практично всі камянисті Горгани) сміття майже немає. А на тих ж Близницях де широка вкатана джипами стежка ми з дружиною в жовтні знесли руками 4 великі пакети сміття, так що не знаю хто там що прибирає. Я вже мовчу що джипери срали з високого мосту на те що більша частина Карпат являється національним природнім парком чи біосферним заповідником.
Сперечатись не буду, але жоден з тих джиперів, з якими я буваю в горах не дозволить собі викинути сміття в горах. Везти його в джипі значно легше ніж нести на собі кілька кілометрів горами. Можливо пояснення в тому, що всі люди різні, а можливо в тому, що в такі місця як Горгани ходять вже поціновувачі, а на решті більш "лайтових маршрутів" "всіпідряд". Не знаю.

Востаннє редагував Petro Ford: 07.11.2018 о 12:14.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2018, 12:49 #2738971   #99
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

Просто людина, яка йде в похід, вона нічого зайвого з собою і не візьме, бо кожен кілограм в наборі висоти відчується добряче.
Тара на воду - "багаторазова" і її ніхто не викидає, бо на кожному джерелі поповнюється запас, папір чи пакетик, яким хліб чи сир загорнуті - спалюється, якщо не хочеться в рюкзак пхати. В жестянках зараз вже ніхто нічого не купує, переважно вакуумні упаковка, яка теж горить і важить фігню. По тій же причині ніхто не носить тушонку в скляних банках більше. Остається хіба категорія, якій ввечері треба конче залятись горілкою, то ті мусять винести на гору ящик того добра і потім порозкидати пляшки по полонині. На щастя таких не надто багато і їм лінь далеко в гори забиратися. Але з іншого боку на жаль чимало "культових" місць для них є легко доступні...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2018, 23:51 #2739032   #100
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Авто підвищеної проходимості . Що вибрати ?

в польщі в татрах навіть вєліком їздити не можна
а в нас куди бачу - туд їду.....
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (08.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:22.