Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.02.2017, 19:48 #2676149   #21
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Тебе би в податкову та й на повернення ПДВ )))
От через таких "фахівців в галузі права" як ти чесні експортери не можуть повернути ПДВ роками.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 20:15 #2676156   #22
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
От через таких "фахівців в галузі права" як ти чесні експортери не можуть повернути ПДВ роками.
Ага і ще чесні конвертаційні центри не можуть зробити безготівковими чемодани готівки, і чесні підприємці не можуть звести податок на прибуток до нуля, шляхом штучного нарощування витрат.
Тут все просто людина КРАЛА. Всі прекрасно розуміють, що він не збирався нічого купувати, і просто таким способом виманював у банку кошти, крапка. Все інше про те, що банк має там щось передбачити, сам це дозволяв і т.п. бла, бла, бла це всього навсього незрозуміла мені спроба виправдати чиюсь крадіжку.
Он я зараз з Пребітом договорюся, що мені 20% з кожного домофону про який домовлюсь, заключу з ним договір через фірму друга, візьму свої кошти. А потім друг передумає і поверне йому товар на протязі 14 днів )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 20:54 #2676158   #23
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ага і ще чесні конвертаційні центри не можуть зробити безготівковими чемодани готівки, і чесні підприємці не можуть звести податок на прибуток до нуля, шляхом штучного нарощування витрат.
Тут все просто людина КРАЛА. Всі прекрасно розуміють, що він не збирався нічого купувати, і просто таким способом виманював у банку кошти, крапка. Все інше про те, що банк має там щось передбачити, сам це дозволяв і т.п. бла, бла, бла це всього навсього незрозуміла мені спроба виправдати чиюсь крадіжку.
Он я зараз з Пребітом договорюся, що мені 20% з кожного домофону про який домовлюсь, заключу з ним договір через фірму друга, візьму свої кошти. А потім друг передумає і поверне йому товар на протязі 14 днів )))
1. Домофон не можливо повернути до 14 днів, бо я його встановив, тобто виконав певну роботу, а як повернути послугу якщо вона була надана якісно? Тому приклад взагалі не вдалий.
2. Якщо б це була не послуга, а товар я б твою долю віддав через 14 днів. Так і є в більшості кантор, наприклад в Фокстроті - там на бонусну картку повертають частину витрачених коштів але через 14 днів тому все логічно і чітко. А тут найбільший банк вважає клієнтів злочинцями бо вони користуються його продуктами. Дебілізм. Такого не може бути і немає, суть шахрайства мусить полягати в іншому або стаття написана чудо журналістом яких зараз повно.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (01.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 21:09 #2676160   #24
harry
Учасник
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата Он я зараз з Пребітом
він не Пребіт, а Петя Беріть
harry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 21:20 #2676162   #25
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ага і ще чесні конвертаційні центри не можуть зробити безготівковими чемодани готівки, і чесні підприємці не можуть звести податок на прибуток до нуля, шляхом штучного нарощування витрат.
Тут все просто людина КРАЛА. Всі прекрасно розуміють, що він не збирався нічого купувати, і просто таким способом виманював у банку кошти, крапка. Все інше про те, що банк має там щось передбачити, сам це дозволяв і т.п. бла, бла, бла це всього навсього незрозуміла мені спроба виправдати чиюсь крадіжку.
Он я зараз з Пребітом договорюся, що мені 20% з кожного домофону про який домовлюсь, заключу з ним договір через фірму друга, візьму свої кошти. А потім друг передумає і поверне йому товар на протязі 14 днів )))
Деревообробне підприємство, на якому я працював, мало заборгованість по ПДВ за більше ніж 2 роки 80 млн грн. Причому продукція насправді вироблялась і експортувалась, про що свідчили результати перевірок, але... завжди знаходився слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, якому з його довбойобноі точки зору щось не так і ПДВ не поверталось.
У випадку з пацанами в них мав бути умисел на заволодіння коштами, відповідно, якщо пацани самі не признаються, умисел на заволодіння коштами доказати нереально. Чи в тебе є реальні докази іхнього умислу на заволодіння шахрайським способом грошовими коштами?
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (01.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 21:39 #2676165   #26
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
2. Якщо б це була не послуга, а товар я б твою долю віддав через 14 днів. Так і є в більшості кантор, наприклад в Фокстроті - там на бонусну картку повертають частину витрачених коштів але через 14 днів тому все логічно і чітко. А тут найбільший банк вважає клієнтів злочинцями бо вони користуються його продуктами. Дебілізм. Такого не може бути і немає, суть шахрайства мусить полягати в іншому або стаття написана чудо журналістом яких зараз повно.
Тобто якщо б віддав раніше, то б була виключно твоя вина, а мої б дії шахрайством ти не вважав?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 21:49 #2676170   #27
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Тобто якщо б віддав раніше, то б була виключно твоя вина, а мої б дії шахрайством ти не вважав?
Така ситуація не можлива по суті, відкат дається коли об'єкт готовий і за нього отримано гроші. А коли вони отримані людина їх не забере бо я роботу зробив. Може повернути обладнання до 14 днів і то частково, як можна повернути куски кабелю?
Стосовно теми розмови. Ну ок, банк вважає що його надурили, він щось змінив? Ні? Значить йому все підходить, в мінуси ніхто працювати не буде. Деякі банки виплачують кешбек - повертає готівкою 1-5% від суми покупок карткою. Так вони ж не повертають одразу, а через певний період. Чому приват так не робить? Не хоче, ну то це його проблеми. Ніде в правилах користування кредиткою не вказано що не можна повертати товар, а як можна ну то про що розмова взагалі?
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
hunter07 (01.02.2017), roma22101987 (01.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 22:00 #2676174   #28
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Така ситуація не можлива по суті, відкат дається коли об'єкт готовий і за нього отримано гроші. А коли вони отримані людина їх не забере бо я роботу зробив. Може повернути обладнання до 14 днів і то частково, як можна повернути куски кабелю?
Стосовно теми розмови. Ну ок, банк вважає що його надурили, він щось змінив? Ні? Значить йому все підходить, в мінуси ніхто працювати не буде. Деякі банки виплачують кешбек - повертає готівкою 1-5% від суми покупок карткою. Так вони ж не повертають одразу, а через певний період. Чому приват так не робить? Не хоче, ну то це його проблеми. Ніде в правилах користування кредиткою не вказано що не можна повертати товар, а як можна ну то про що розмова взагалі?
Ти так і не відповів, якби я продав тобі домофони, як товар без встановлення, і ти виплатив мені винагороду, але пізніше тобі ці домофони повернули, ти б не вважав мої дії шахрайством?
Це раз. А два як ти собі уяляєш проведення цієї системи Приватом. Це не програма лояльності від якогось магазину, це система оплати. Сам магазин нараховує частину коштів на бонусний рахунок клієнта у період покупки, тобто це винагорода від магазину, а не від банку. А як магазину потім зняти кошти з вашого рахунку? Пропонуєш банку надавати доступ до рахунку клієнта іншим особам?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 22:17 #2676180   #29
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ти так і не відповів, якби я продав тобі домофони, як товар без встановлення, і ти виплатив мені винагороду, але пізніше тобі ці домофони повернули, ти б не вважав мої дії шахрайством?
Це раз. А два як ти собі уяляєш проведення цієї системи Приватом. Це не програма лояльності від якогось магазину, це система оплати. Сам магазин нараховує частину коштів на бонусний рахунок клієнта у період покупки, тобто це винагорода від магазину, а не від банку. А як магазину потім зняти кошти з вашого рахунку? Пропонуєш банку надавати доступ до рахунку клієнта іншим особам?
Слухай, ну що ти торочеш дурниці? Який доступ коштів магазину до рахунку?

Знаєш як працюють нормальні програми лояльності чи кешбеки? Вони не нараховують тобі нічого поки не пройде поточний стейтмент, потім з того стейтмента данні по транзакціях шлються в "систему лояльності" і вона аж тоді нараховує тобі якійсь умовні поінти.

Ще є таке поняття як транзакція, і відміна транзакції, так от транзакція це не обовязково одна дія, і транзакція буде вважатись виконаною тільки коли всі дії завершено успішно.

Якщо працівники банку не зуміли налагодити систему добре, не зуміли вчасно задетектити що в системі росте кількість певернених оплат і вчасно пофіксити проблему, то це їх чисто вина! А не користувача, при умові що користувач не порушив правила користування системою.

Якщо відповідати тобі на твоє питання про товар - якщо я купив товар, і по фатку цього отримав відразу щось, а потім приніс товар повертати, то по ідеї я як продавець буду логічно вимагати і повернення того що йшло в пакеті з товаром.

Якщо наприклад я продаю товар, і оплачую тобі скажімо комісію якщо клієнт приходить від тебе, і я ту комісію погоджуюсь платит відразу - то це означає що я тобі оплачую не за факт продажу, а за "реферала". Бо якщо я захочу оплачувти тобі саме за факт продажу, то я тобі віддам гроші тільки тоді як пройде період повернення товару, і я буду на 100% впевнений що "транзакція" (продаж) пройшла успішно!

Яещо я того не зробив, і в нас з тобою в договорі не прописано що бувають повернення, і в нас прописано що я тобі негайно оплачую комісію відразу після продажу - то ти ніякий не шахрай який мене дурить і не віддає мені назад комісію, ти дієш строго по договору між нами і є по суті правим! А я получається несу збитки, через те що не правильно склав договір, не обдумав всі варіанти, НЕ ПОМІТИВ що до мене зачасили клієнти які потім так само часто приходять і товар здають! І так на мільйони! Ну вот хто тут дурак?

А головне що таке трапляється всюди, я приклад приводив вище, і ніхто нікого не садить, просто компанії які понесли збитки, прикривають "дірку" і спокійно працюють далі!

Я вже не кажу про те що всі оці кешбеки і милі мають обмеженя, наприклад не більше 5000 баксів в рік, або не більше мільйона миль!

Ну і як контрольний приведу ще приклад - буває сайти по продажу авіаквитків помиляються під час релізу цін! І скажімо заміть 299.99 виставляють ціну 2.99! Щасливці які по такій помилці купили квитки, не те що не садяться в тюрму, вони по цих квитках потім авіакомпанією перевозяться пасажирів за 3 бакси + податки і збори, бо є факт продажу, є чек на імейлі все є і пасажир ПРАВИЙ! Тобто навіть послати такого щасливця ніхто не додумується чи скасувати покупку в односторонньому порядку! Не те що в шахрайстві звинуватити.

Востаннє редагував vanco2: 01.02.2017 о 22:35.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 3:
hunter07 (01.02.2017), pberit (02.02.2017), roma22101987 (01.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 08:39 #2676214   #30
Andrik84
Активний учасник
Question Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

І ці люди збираються будувати правову державу ((( Якийсь олень найшов дірку в системі банку і вирішив через неї намутити бабла, всі ж його виправдовують бо бачите то банк мав подбати щоб захиститися від такого роду шахрайства.
А знаєте, чому ви це робите? Бо кожен з вас найшовши цю діру, напевно поступив би так само, от і наперед, на підсвідомому рівні, виправдовуєте свої дії ((( Але це аж ніяк не відміняє факту, що дана дія відповідно до чинного в Україні законодавства є шахрайством.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ork (02.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 09:25 #2676221   #31
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
І ці люди збираються будувати правову державу
Те що тут тобі всі пояснюють це і є правова держава. Є закон чи правило, його не порушено = порушення немає. А от ми всі за всіх все знаємо, хоча доказів ніяких немає, але всерівно треба його покарати - називається совок.
Колись по діскавері була детективна передача, забув як називалась, там суть серій була така, всі знали хто вбивця поліцейські, прокурори і суддя, але посадити його не могли, так як доказів ніяких небуло. Бо законом не передбачено садити людину без доказів. Ось це і є правова держава
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 3:
pberit (02.02.2017), roma22101987 (02.02.2017), vanco2 (02.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 09:33 #2676223   #32
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Є закон чи правило, його не порушено = порушення немає.
Хто сказав що не порушено? Три людини з форуму без юридичної освіти? Тут чітке порушення відповідно до ч.3 ст. 190 КК України. Точніше так, тут дійсно ніякого порушення нема, тут вчинено злочин.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 14:05 #2676310   #33
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
І ці люди збираються будувати правову державу (((
дана дія відповідно до чинного в Україні законодавства є шахрайством.
Вибачайте мій французький, але яка в сраці правова держава?
Ось заява горе-прем"єр міністра після якої проти нього, як мінімум треба порушувати кримінальну справі по звинуваченні в колабораціонізмі (співпраці з ворогом)
Що усі депутати, прокурори, а також наші горе газетчики і телевізійники дебіли і не розуміють цього? Чому тут у всіх язик в сраці?

Премьер-министр Владимир Гройсман не видит альтернативы поставкам угля с предприятий на оккупированном Донбассе
Украина потребляет 24 млн тонн энергетического угля, 9 млн тонн антрацитового угля. Этот уголь производится в Украине, но на временно неконтролируемых территориях. Предприятия платят налоги Украине. Наша задача сегодня - производить электроэнергию и тепло для украинцев. Для этого нужен уголь и мы никуда от этого не денемся.

http://112.ua/ato/groysman-ne-vidit-...se-368898.html
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 14:16 #2676312   #34
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Хто сказав що не порушено? Три людини з форуму без юридичної освіти? Тут чітке порушення відповідно до ч.3 ст. 190 КК України. Точніше так, тут дійсно ніякого порушення нема, тут вчинено злочин.
Якщо ти такий великий фахівець в галузі права, тоді розпиши склад злочину, вчинений цими хлопцями.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
into (02.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 14:54 #2676319   #35
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Якщо ти такий великий фахівець в галузі права, тоді розпиши склад злочину, вчинений цими хлопцями.
Хто сказав, що я фахівець? Але спешел фо ю:
1. Обєкт злочину - бонуси (грошові кошти).
2. Об'єктивна сторона злочину - придбання права на бонуси шляхом обману і зловживання довірою. В результаті шахрайських дій потерпілий добровільно передає право на майно винній особі.Добровільність при шахрайстві має уявний характер, оскільки вона обумовлена обманом.
3. Суб'єкт злочину - загальний, тобто фізична осудна особа, яка досягла 16-річного віку.
4. Суб'єктивна сторона злочину характеризується прямим умислом і корисливим мотивом.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 16:04 #2676343   #36
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата 2. Об'єктивна сторона злочину - придбання права на бонуси шляхом обману і зловживання довірою. В результаті шахрайських дій потерпілий добровільно передає право на майно винній особі.Добровільність при шахрайстві має уявний характер, оскільки вона обумовлена обманом.
От тут ти не правий, бо обману не було! Як вони обманули банк? Невже відміна транзакції це обман? Тоді виходить кожен раз як ти повертаєш щось куплене в магазині - ти обманюєш! Бо ти ж його спочатку купив, а потім прийшов і віроломно по шахрайськи повернув чив обманув очікування продавця!

Ще раз кажу, якщо вони діяли згідно формальних повил банку - а повернення згідно правил не забороняється, то нічого вони не порушили!

Додано через 1 хвилину
Цитата Хто сказав, що я фахівець?
Ніхто не сказав, тому наразі 3 людини з форуму без юредичної освіти (ти в цьому впевнений?) пояснюють одній людині що формально ніякі закони порушено не було!

Востаннє редагував vanco2: 02.02.2017 о 16:04. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 16:49 #2676356   #37
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Невже відміна транзакції це обман?
Одна - дві скасовані операції — не обман, а ось тисяча...
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 19:03 #2676393   #38
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ти так і не відповів, якби я продав тобі домофони, як товар без встановлення, і ти виплатив мені винагороду, але пізніше тобі ці домофони повернули, ти б не вважав мої дії шахрайством?
Це раз. А два як ти собі уяляєш проведення цієї системи Приватом. Це не програма лояльності від якогось магазину, це система оплати. Сам магазин нараховує частину коштів на бонусний рахунок клієнта у період покупки, тобто це винагорода від магазину, а не від банку. А як магазину потім зняти кошти з вашого рахунку? Пропонуєш банку надавати доступ до рахунку клієнта іншим особам?
Все вже поясниил чітко повторюватись не буду. Але цікаво ця система, певно візьму собі термінал привату і поексперемнтую чи що. Хтось знає чи може людина в інтернет магазині якось повернути товар оплачений карткою? Як тоді робиться повернення? Виключно готівкою чи як? Але фірма яка прийняла оплату карткою сплатила комісію банку, як тоді можна віддати повну суму? А повернення назад на картку хз як зробити по ідеї це не реально.
Звичайні магазини як повертають? На картку? Знову ж таки якщо клієнти оплачували карткою то повернення вони то може і зроблять на картку а бонуси? Получається що банку похир і він через це і не прикриває цю фішку бо він не в мінусах, в мінусах по ходу продавець?

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Одна - дві скасовані операції — не обман, а ось тисяча...
Одна-дві не обман, тисяча обман? А де вказано цю цифру де обман, а де ні? 10 разів це обман? А 100? Якщо це крадіжка то і 1грн крадіжка і 1000грн це крадіжка, а тут якось так хитро замучено...

Не страдайте пацани фігнею, купити товар не злочин, повернути товар не злочин. Все крапка, немає що більше обговорювати.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 19:12 #2676400   #39
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Колись по діскавері була детективна передача, забув як називалась, там суть серій була така, всі знали хто вбивця поліцейські, прокурори і суддя, але посадити його не могли, так як доказів ніяких небуло. Бо законом не передбачено садити людину без доказів. Ось це і є правова держава
А тепер копійни це саме в тему про національну поліцію, і збери мінусів
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 19:43 #2676410   #40
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільські кіберзлодії пограбували банки на 1 млн гривень

Короче розходимось народ! Ця фішка то канає звісно але ми так кидаємо не Приват, а магазин... Щойно переписувався з консультантом. Ці суки через це і не прикривають цю лазєйку бо їм пофіг... Короче ну нафіг підключатись до цієї системи Бонус+
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:56.