Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2014, 21:20 #2468169   #1
sokol1
№№№
Типово вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

виникає наступне питання. є квартира новобудова стіни поштукатурені в хотілося щоб було трохи екологічно зробити стіни штуком. чи хтось робив і чи варто чи простою шпаклівкою робити. і чи можливо таке бо взнавав тільки в одного майстра що штуком робота в рази дороще і по матеріалах також в рази? можливо хтось з форумчан розуміється і робить ремонти міг би озвучити приблизні ціни за роботу. площа 60 м.кв то стін мабудь буде приблизно 120+-.
sokol1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2014, 23:02 #2468228   #2
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Я робив в себе вдома штуком. Тепер з гіпсовими шпаклівками не хочу зв"язуватись. Нічо воно не дорожче виходить. Працювати з ним, в загальному, - в рази швидше, ніж гіпсом, бо не треба перетирати і "вилизувати". Майстри, мабуть, ціну набивають. Коли я купляв, то мішок штуку був дешевший від гіпсу. Бо штук - вітчизняний, а гіпс я брав турецький (ізогіпс), а він прив"язаний до курсу долара. Теперішніх цін не знаю. Можеш подзвонити в Епіцентр, і поцікавитись цінами на штук і на гіпс.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 06:33 #2468257   #3
Bsvarka
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Але по словам одного майстра поверхня стіни після штука не така гладка і ідеальна як після гіпсу. От теж ще вагаюсь чим в себе стіни робити. Треба зїздити подивитись в когось як воно на стіні фактично.
Bsvarka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2014, 10:06 #2468869   #4
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

А хто казав, що вона після штуку має бути гладкою? Поверхня після штуку стає дрібнозерниста, типу як дрібна пшенична каша чи пісок. Це якраз те, що треба, бо та каша заповнює всі нерівності, які є після штукатурки, тому не треба нічого перетирати і ідеально вилизувати, так як це робится з гіпсом. Штук затирається в напівмокрому стані, і маєш чистий спокій.

Востаннє редагував noname1: 05.11.2014 о 10:12.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2014, 10:37 #2468878   #5
Flayr
 
Аватар для Flayr
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

А як тоді зробити стіну гладкою-як після гіпсу?
Фінішним штуком?
Flayr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2014, 16:39 #2469090   #6
Bsvarka
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Аналогічне питання+чим краще покривати в колір по штуку ?
Bsvarka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2014, 16:49 #2469098   #7
Flayr
 
Аватар для Flayr
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Цитата
Допис від Bsvarka Переглянути допис
Аналогічне питання+чим краще покривати в колір по штуку ?
На рахунок покраски скажу: шоб добитися ефекту повної екологічності, то логічно використати вапняну фарбу. Вибір зараз широкий.
Flayr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2014, 16:57 #2469101   #8
Mishel1988
Учасник
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

зараз роблю ремонт якраз штуком.по роботі легше з ним працювати, по ціні так само як шпаклівка (робота).як казала господиня:штук виглядає якось природніше. і хто сказав ща стіни мають бути ідеально гладкі як пошпакльовані?
По штуку покривають любою фарбою,а хто хоче "екологічно" чисто то вапняною фарбою та до неї потрібно підбирати колір який призначений для вапняних фарб.
Mishel1988 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2014, 16:58 #2469102   #9
debooger
 
Аватар для debooger
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Цитата
Допис від Bsvarka Переглянути допис
Аналогічне питання+чим краще покривати в колір по штуку ?
Робив в себе всі стіни штуком. Задоволений на всі 100
Під покраску слід брати фарбу на вапняній основі. Ні в якому випадку латексні фарби інакше втрачається весь ефект.

Для себе брав на Західному ринку фарбу Primalex - якісна і не дорога відносно. Якщо не зраджує память в раййоні 350 грн за 10л відро.

Єжиний мінус будь яка фарба на вапняній основі не є стійкою до миття як латексна. Але якщо хочеш екокологічно то тут вже діло вибору.
debooger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2014, 20:42 #2469206   #10
sokol1
№№№
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

можливо хтось може поділитися контактами майстрів які в когось робили. але так щоб нормально робили і горілки не пили. бажано з власного досвіду. бо сам маю знайомих але які штуком не робили хотя при бажані могли би взятися.
sokol1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2014, 07:21 #2469350   #11
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Поверхня не буде після штуку гладкою. Ні після стартового, ні після фінішного. Він не призначений для цього, він дрібнозернистий. Я фарбував латексною фарбою, задоволенй повністю, прекрасно миється, ніяких проблем не бачу. І на рахунок екологічності - туфта це все. Помалював латексною фарбою, відкрив вікно, висохло, висмерділось, запаху нема, а їсти її не буду.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2014, 09:41 #2469411   #12
oleg11
Учасник
 
Аватар для oleg11
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

на рахунок екологичності,- гіпс це також природній матеріал,инша справа що в склад шпаклівки входять ще різні добавки.І штук також не без добавок!.Так що екологічність штука це міф.Щоб було справді еколгічно чисто поліпіть глтною,перетріть її піском і біліть собі вапном раз в рік. Як на мене гіпс має переваги:,трохи нижча ціна,гладкіші стіни,ну і при бажанні з часом можна поклеїти обої,або нанести якусь структуру.
oleg11 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AHgpyxa (06.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2014, 13:09 #2469516   #13
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Я в шоцівід всієї цієї "екологічності". "дихання стін" і т.д. що гіпс. що вапно - все природні матеріали.
Екологічність можна розглянути з різних точок: - з точки забруднення природи при виробництві матерівалу - то думаю що одні що інші заводи норм запилюють довкілля, використювують норм енергії і т.д.; - з точки зору впливу самого матеріалу на природу, довкілля і людей - то там що гіпс, що вапно нешкодить - якщо його не їсти.
А дихаючі стіни - то навіть глиняні чи цегляні з вапняною штукатуркою не дихали. хіба майстри так мурували що шпарки світились наскрізь і самої штукатурки були 0.5см.
В старих хатах/домах "сифонило" через вікна, двері і т.д. - от і дихала хата. Зараз - хочете щоб дихала - норм вентиляцію треба робити. в усіх кімнатах. і низом - такуж вентиляцію але для вводу повітря - от тоді буде норм циркуляція повітря, норм вологість і т.д.

А стосовно штукатурок - вибирайте що підходить по ціні, наявності майстрів. ваших вподобаннях. А латексна фарба - то незамінна річ коли є малі діти. Ато білити раз в рік чи півроку - то жесть.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Flayr (06.11.2014), noname1 (07.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2014, 08:18 #2471304   #14
Bsvarka
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

В пятницю подивився як воно на стіні і покрито фарбою. Досить нічого так. Буду ним робити собі на дачі.
Bsvarka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2016, 17:00 #2658886   #15
vitya_g1
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Добрий день, чи може хтось порекомендувати майстрів які працюють зі штуком? Дуже дякую.
vitya_g1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2016, 12:27 #2659687   #16
repairTernopol
Учасник
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Добрий день! можу зробити стіни штуком. якщо потрібно тел. 097 10 44 939
repairTernopol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2020, 13:13 #2777844   #17
Baxic
 
Аватар для Baxic
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Певне апну тему. Хто стикався з фарбуванням штуку не вапняною фарбою, а емульсійною - тікурілою чи іншими крутими аналогами. Цікавить, як вона буде запавнювати простори між піщинками. Підозрюю, що не рівномірно - думаю, що місцями буде заливати більше, а місцями меньше.
Baxic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2020, 19:56 #2777913   #18
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

"Вапняної" фарби неіснує.
Люба емульсійна фарба заповнює простори між піщинками. Якщо наносити її правильним способом.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2020, 10:02 #2779357   #19
Marijkasa
Учасник
 
Аватар для Marijkasa
Типово Відповідь: вирівнювання стін штуком і підготовка до покраски

Да водоэмульсионкой красить и все, можно несколько раз пройтись чтоб наверняка.
Marijkasa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:20.