Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Контрактна служба в армії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.04.2007, 14:22 #313732   #21
ЮлінькА
 
Аватар для ЮлінькА
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Цитата:
Допис від Andron_metal Переглянути допис
Відмазка від армії зараз вартує 800 у.о. Якшо порахувати, то ці гроші окупляться на нормальній роботі за 2-3 місяці. То питання, чи не легше відкупитись, і не парити собі мізків?
100% краще відкупитись, бо українська армія зараз бажає кращого... думаю не багато доброго вона дає... маю живий приклад - свого колишнього, до армії 4 роки з ним зустрічались, після армії прийшов просто іншою людиною, причому в далеко не найкращу сторону... так шо якшо є можливість, то я вважаю розумним відкосити від армії. не спорю, можливо це і школа виживання, але не всім вона йде на користь...
ЮлінькА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2007, 14:30 #313738   #22
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Так-так... от як народ вирішує проблему корупції в Україні.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2007, 14:45 #313749   #23
Andron_metal
 
Аватар для Andron_metal
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Ір, то не проблема корупції...Просто хочеться з тої армії живим вернутись... Зараз зашлють на Десну.... В мене знайомий недавно вернувся. Казав, шо кожен тиждень в шпиталі лежав...Не хочетьься мені такого...
Andron_metal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2007, 14:52 #313753   #24
ЮлінькА
 
Аватар для ЮлінькА
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Цитата:
Допис від Andron_metal Переглянути допис
Ір, то не проблема корупції...Просто хочеться з тої армії живим вернутись... Зараз зашлють на Десну.... В мене знайомий недавно вернувся. Казав, шо кожен тиждень в шпиталі лежав...Не хочетьься мені такого...
мій(колишній) якраз там і служив майже рік, чи більше... може того й такі наслідки?
ЮлінькА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2007, 14:57 #313757   #25
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Цитата
Допис від sexy-sexy-girl Переглянути допис
мій(колишній) якраз там і служив майже рік, чи більше... може того й такі наслідки?
В мене кєнт зараз на Десні, в тій ж роті чи як там воно, шо пацана до смерті забили, та вроді всьо нормально каже, хотя...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2007, 15:06 #313760   #26
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Andron_metal
це було з іронією
Якщо в людини є досить хороша робота, яку жаль кидати, бо "родіна завьот", якшо в людини інші перспективи в житті і так армія нафіг нада, то так - відмазатись і проблема вирішина. Але смішно читати, що армія міняє в гіршу сторону (я не маю на увазі здоров"я). Людина, якщо мала змінитись в гіршу сторону (хоча змін таких не буває випадкових, в людині це заложені і тільки проявляється під впливом якихось чинників), то вона зміниться і без армії (попеде в погану компанію, їй у спадок залишиться 1 млн. у.о і т.д.). Відмазуватись по причині "бо я стану поганою людино" - смішно як мінімум.

Крім того, контрактна армія це не строкова служба, не будуть там аж так сильно тебе ганяти. Перепрошую, але людина з вищою освітою, здоровий пацан, це не 18-річний гамнюх, який "пожартував з деконом, а потім декан з нього (з анекдоту) Для драїння зубною щіткою унітазу є "духи"
Контрактна служба - це по суті робота. З 9 до 18 год, обід... все як у людей. Ну і одяг на халяву Дзвонила до одногрупника по даному питанню (він у Бережанах служить), то нічого, не жалівся. Сидить за компом, втикає, а служба іде

Я не захищаю контрактну службу, але не слід її плутати з строковою.

Хоча плюси "відслужити на благо України" є: ти можеш піти працювати у податкову міліцію та інші органи, де необхідна воєнна кафедра, а не всі вузи (а зараз одиниці) її дають. Тобі капають гроші за звання. В одного знайомого добавка за полковника більша, ніж зп
Не повірила зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (24.08.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2007, 16:32 #313806   #27
ЮлінькА
 
Аватар для ЮлінькА
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
В мене кєнт зараз на Десні, в тій ж роті чи як там воно, шо пацана до смерті забили, та вроді всьо нормально каже, хотя...
Десна -це місто(смт. кажись), більшу половину якого займає сама військова частина.

вот деякі цікаві цитати на рах. укр. армії
Придивившись до солдата - "строковика", почувши лише самий мінімум про те, як таким доводиться служити, доходиш висновку, що не побіжить такий вояка на перший заклику захищати Батьківщину. Це пояснюється не тільки ненормальними умовами служби, нелюдським ставленням командирів до підлеглих, незадовільним станом матеріальної і технічної бази, але й негативним іміджем ЗСУ. Потрапляння ракети в житловий будинок у Броварах, катастрофа за загадкових обставин російського літака над Чорним морем, Скнилівська трагедія, пожежі на складах боєприпасів у Новобогданівці - хіба не достатньо для того, аби раз і назавжди відлякнути українських призовників від служби, змусити оминати військові комісаріати "десятою дорогою"? До речі, про військомати: загальновідомо, що за підсумками медобстежень придатними до служби визнаються особи, що мають суттєві проблеми зі здоровям, так, наприклад, до армії беруть тих, хто має сколіоз.

Майже 46 відсотків самогубців - призовники строкової служби
http://dovidka.if.ua/HTM/ChytankaDoK...nska_armia.htm
Убивство в армії - http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2006/11/29/20005/
http://www.crossroads.com.ua/articles/2005/90/1562.php
ЮлінькА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2007, 16:51 #313816   #28
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

sexy-sexy-girl
альо!! назву теми читати вмієм?? КОНТРАКТНА служба. Тобто пишемо переваги і недоліки контрактної служби, а не строкової. Різниця велика!
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2007, 17:07 #313829   #29
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
sexy-sexy-girl
альо!! назву теми читати вмієм?? КОНТРАКТНА служба. Тобто пишемо переваги і недоліки контрактної служби, а не строкової. Різниця велика!
Нормально, служиш - і лаве получаєш, а якшо ше дадуть нормальне звання то вообше кльово, мєнти пиняти не будуть і такі інші приколи...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2007, 18:13 #313856   #30
ЮлінькА
 
Аватар для ЮлінькА
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
sexy-sexy-girl
альо!! назву теми читати вмієм?? КОНТРАКТНА служба. Тобто пишемо переваги і недоліки контрактної служби, а не строкової. Різниця велика!
Альо!!! я висловлюю свою думку, вибач якшо тобі не подобається шо я пишу то не читай!!! і не роби мені зауважень!!! якшо ти почитаєш уважніше то зрозумієш до чого я це писала.
в кожній темі час від часу відходять трохи вбік, так шо спокійно
ЮлінькА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2007, 07:53 #314012   #31
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Цитата Бо от прийшов час іти в армію
ти не один 1+1 )
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2007, 21:10 #314285   #32
Starpom Lom
Типово відповідь: контрактна служба в армії

не знаю чи дописувачі проходили строчку в армії чи ні, я так. бачив як живуть контрактники. давила жаба. якщо будеш в тернополі, то лафа. а 2 роки пролетять дуже швидко, відкладеш грошенят (тому що часу вільного. щоб потратити буде дуже мало , а потім розірвеш контракт. імхо.
Starpom Lom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2007, 14:22 #316869   #33
ads
Guest
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

123

Востаннє редагував Bartz: 30.04.2007 о 14:37. Причина: *****
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2007, 14:25 #316870   #34
ads
Guest
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Мене записали на службу в Президентский полк. Може хто знае там лiпше чим в решта армії чи ні? И як проходить служба там (може таки відкупити чи йти дальше вчитися?)
ЗІ: че за форум я в шоці новий пост ставить з самого верху а не як всіх в низу

Востаннє редагував Bartz: 30.04.2007 о 14:38.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2007, 11:08 #317145   #35
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

служив строкову, але бачив як живуть контрактники. зарплата - 700-800грн, більшість йшли на контракт після строкової, але переважно через те шо в місті де я служив не було роботи. тобто або на контракт в ВЧ або на заробітки хз куда. Оптимальний варіант - відслужити тих 9місяців (ти ж вроді вищу освіту вже маєш) і забути про то всьо. Повір, не дуже весело коли за тих пару грн тебе кожен день, втбачте за слово, х@#$%и криють. а таке є. Якшо хочеш нормально відслужити, знайди знайомих в воєнкоматі, вони тобі порадять, куда варто йти а куди ні. І продіовщину: з переходом на рік служби, дане явище поступово відмирає. Чому? тому що молоде поповнення вже не пам*ятає тих традицій і спосбів переводу....
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2007, 09:25 #318408   #36
Charly
 
Аватар для Charly
Thumbs down Відповідь: Контрактна служба в армії

Цитата
Допис від Bartz Переглянути допис
Мене записали на службу в Президентский полк. Може хто знае там лiпше чим в решта армії чи ні? И як проходить служба там (може таки відкупити чи йти дальше вчитися?)
Президнтський полк то невесело. Але як дивитись. З однієї сторони це непогано, бо одногрупник служив у Києві в почесній варті. (та сама фігня шо президентський) Регулярні патрулі по Києву, футбольні матчі, концерти, і різні заворухи. Але є великий мінус. Майже весь день доводиться проводити на плацу і махати стройовим кроком. Якщо це літо то на жарі... Я служив в Десні в піхоті. В нас ставку робили на вогневу підготовку, але десь раз в тиждень виганяли на плац і... марширували до упаду. І був у нас президентський полк. Ми їм просто співчували. В порівнянні з нашим полком то в них була РЕАЛЬНА ДІДОВЩИНА!!!
Я б тобі не радив туди іти. Тим більше якщо ідеш зараз то ти будеш духом все літо і все літо (а день довгий) будеш жаритись на сонці. Краще на зиму. І найголовніше: якщо ідеш в президентський то не признавайся шо афігенно знаєш комп. Бо вдень на плацу помиратимеш, а вночі коли всі спатимуть будеш за КОМПОМ.
Тобі вирішувати.
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2007, 14:26 #318539   #37
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

млять в сухопутні війска загребли всьо я в запой !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2007, 14:33 #319558   #38
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

leonkiller
"Десна"?
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2007, 02:10 #319846   #39
ads
Guest
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
. Тим більше якщо ідеш зараз то ти будеш духом все літо і все літо (а день довгий) будеш жаритись на сонці. Краще на зиму. І найголовніше: якщо ідеш в президентський то не признавайся шо афігенно знаєш комп. Бо вдень на плацу помиратимеш, а вночі коли всі спатимуть будеш за КОМПОМ.
Тобі вирішувати.
попадаю на осiннiй призов но ще думаю чи ити в загали служити
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2008, 00:39 #654657   #40
ads
Guest
Типово Відповідь: Контрактна служба в армії

Іді краще в Київ на військову частину А 2250. Дедовшіни нету,правда нарядами задолбують.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:15.