Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


War Thunder

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.01.2015, 12:34 #2496075   #81
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk
1. Виїжджаю в бій маючи лише техніку 2 рангу, два кв-1, т50 та т34 самий перший...
2. На Т-34 тигр в борт не шиється, та навіть Т-34-75 не завжди чи то мені такий фарт... а на кв-1 тигру в борт ще треба умудритися заїхати
3. А нарахунок відмови від аркади... Це я пробував з самого початку... Але хочеться грати а не сидіти по 5-10 хвилин й дивитися на таймер очікування... В неділю ввечері мінімум по 5 хвилин доводиться чекати... Уявляю собі в інший час. Чи є якийсь секрет?
1) Так тебе балансить по КВ-1 ЗіС5, в якого є підкаліберні снаряди зі 116мм пробою на 10м. Наявність підкаліберних впливає на рейтинг бойової машини, тому той же Т-34 42 року з пушкою, яка аналогічна ЗіС5 і такими ж підкаліберними снарядами, також буде закидати до вищих по ері машин, хоча по броні він не далеко втік від самої першої моделі.
2) В ангарі є режим огляду броні (кнопка зверху зліва), там можна дивитися всі деталі і конструктивні кути броні, а також приведену товщину броні, тобто товщину проекції броні під певним кутом.
Перший Т-34 пробиває Тигра в борта, але майже в упор і не каморним, а другим типом снарядів (БР-350СП) і під прямим кутом, але пробивати треба знати куди, бо заброньова дія суцільних і підкаліберних майже ніяка.
3) Не знаю в яку гру ти граєш, але я щойно зайшов в РБ за 2хв. і це при тому, що народу всього 38 тисяч, коли народу більше то до 1 хв. максимум. Після останнього патчу я взагалі вражений як швидко закидає в бій навіть в танкове СБ, тому мені цей пункт не дуже зрозумілий.

Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk
в мене топові снаряди
Ем.. пардон, а топові це які? Тут не картопля і такого поняття фактично немає. У всіх снарядів є свої + і -
Там в цього КВ бачу є другий каморний з детонатором МД-8(який просто має більшу затримку і чуть чуть більше пробою), я ним замінив основний; Є ще суцільний і підкаліберний, які мають більший пробій, але майже ніяку заброньову дію, тобто просто прошивають броню і все, суцільний хіба трохи вторинних осколків дає, а підкаліберний взагалі ніяких.

Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk
Тут реплеї якось можна зберігати?
Останні 10 чи 15 реплеїв зберігаються автоматично, але якщо їх не перейменувати то найстаріші видаляються автоматично.. І ще після бою під таблицею результатів є кнопка "зберегти повтор"
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2015, 12:34 #2496076   #82
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

А от середні танки принесли фан... На цьому перестаю флудити...
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 12.01.2015, 13:38 #2496097   #83
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: War Thunder

Ось досить непогані відео від Ігроманії

https
https
https
https
https
https
https

Решта тут
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2015, 09:40 #2496472   #84
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

Дякую за інформацію про рейтинги машин... Мої муки закінчилися! Тепер лиш фан Забрав з гаража КВ-1 обидва та су-122 і гасаю тепер лише серед однокласників.
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 10:26 #2496895   #85
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: War Thunder

Почитав тему, думаю зайду заради цікавостів в ту гру, 9 хвилин чекав на бій, який так і не почався. Вийшов видалив гру, напробувався
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 11:10 #2496943   #86
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: War Thunder

Де ви граєте - хз, ввечері бій загружається скорше ніж встигаю два поста на форумі прочитати.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 13:36 #2496997   #87
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Де ви граєте - хз, ввечері бій загружається скорше ніж встигаю два поста на форумі прочитати.
та звідки я знаю, гра була скачана ще відколи тільки танки запустили, оце включив апдейтер пропатчив, запустив і хз шо воно там думає так довго
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 13:57 #2497007   #88
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Почитав тему, думаю зайду заради цікавостів в ту гру, 9 хвилин чекав на бій, який так і не почався. Вийшов видалив гру, напробувався
В мене теж така проблема була, і я підозрюю що це через різнорейтингову техніку в мому гаражі. Я теж дуже довго чекав (по 5-10 хвилин) поки не вирівняв рейтинг машин. Тепер в черзі чекаю максимум секунд 10-20... І це не лише на аркаду але й на рб
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 17:57 #2497096   #89
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата Вийшов видалив гру, напробувався
Це просто спрацював фільтр на потатофілів )))
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 18:50 #2497109   #90
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

Таке враження що тут оленів ще більше ніж на бараболях
На карту ніхто не дивиться, точки то взагалі для більшості невідома річ, тебе розбирає ворог, союзник збоку тупо снайперить в іншу сторону... і т.д. т.п. Деколи аж просто жаль бере...

Додано через 8 хвилин
Сьогодні був бій... Гарно почали... Залишилося буквально пару пікселів полоски угнєтанія а в нас вона повна... і тут їхній танчик заскочив і перехопив єдину точку в грі... І що б ви думали? Ми програли... Бо з наших 10 танків ніхто на точку так і не зайшов... Кошмар!

Востаннє редагував Sir_Lyoshyk: 14.01.2015 о 18:50. Причина: Пізніше додано
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 22:34 #2497327   #91
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk
Таке враження ...
А шо ж ти хотів? Це ММО і це говорить саме за себе. Відсоток оленів у всіх ММО (якшо не у всіх іграх взагалі) приблизно однаковий. Йди в складніші режими, там їх концентрація відносно менша і грати цікавіше, грай взводом. Пиши свій нік, додавайся, може покатаємо (мій SDI)

Додано через 11 годин 20 хвилин
Це просто свято якесь! Рекомендую.
http://forum.warthunder.ru/index.php...j%C2%BB-bonus/
Цитата Уважаемые игроки, режим События в War Thunder позволяет реализовать невероятные сочетания режимов и задач на различных картах. Уже на протяжении месяца ежедневные События предлагают вам принять участие в совместных сражениях авиации и бронетехники или в воздушных битвах режима Реалистичных боёв на аркадных локациях.

С 15 января (15:00 Мск) по 19 января (14:00 Мск)
Бонусное Событие. Симуляторный режим

Разрешенная техника СССР | Разрешенная техника Германии

Сегодня мы предлагаем Бонусное событие для любителей симуляторного режима совместных сражений War Thunder. Это знакомый игрокам режим противостояния на локации Польша с популярным набором доступной техники. Специально для этого События выбран абсолютный режим симуляторных боёв:
  • отсутствуют любые маркера над техникой;
  • отключены маркера на карте (кроме самолёта и танка игрока);
  • выключен HUD-интерфейс (скорость, высота, направление, вооружение и прочее).
Кроме этого, игроки смогут подключиться к уже запущенной сессии в любой момент (её продолжительность - 10 минут), таким образом, маловероятна победа одной из команд из-за потери всей техники врага. Сражайтесь до последнего!

В любой момент вы можете отключить возможность подключения к стартовавшим ранее сражениям: для этого в «Параметрах игры» выберите пункт «Подключение к идущим боям».
Додано через 17 хвилин
Ось реплей мого першого бою в цій події. Під час відтворення клацнути та мій нік(SDI) ліворуч і натиснути на клавішу, яка відповідає за "Воспроизведение взгляда игрока"

Востаннє редагував SpY: 15.01.2015 о 22:52. Причина: Пізніше додано
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 09:23 #2497710   #92
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

Цево рандомне виведення з ладу танку починає нервувати... СУ-122 попала в каток - всьо. Танк недееспособен...
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 10:23 #2497736   #93
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата:
Допис від SpY Переглянути допис
Це просто спрацював фільтр на потатофілів )))
Картофан я вже більше місяця не граю))) А тундру таки потім дома скачав, почекав 20 хвилин пішло правда після того чомусь стало все ок, і тепер чекаю максимум хвилину. Підозрюю що це могло бути через те, що я пробував в обід в робочий день і напевно не було багато народу в грі.
Аркада не сподобалась зовсім, а от реалістичні бої круто, дійсно сподобалось(сам не думав)

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk Переглянути допис
СУ-122 попала в каток - всьо. Танк недееспособен...
Все правильно, те про що давно нили обзорщики картоплі на ютубі, реалістичність

Востаннє редагував D@nZeL: 16.01.2015 о 10:24. Причина: Пізніше додано
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 10:25 #2497742   #94
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата реалістичність
Я хз, але як на мене це вже просто тупо гра в кубіки... В кого випаде шістка той виграв...
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 10:44 #2497752   #95
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk
Цево рандомне виведення з ладу танку починає нервувати... СУ-122 попала в каток - всьо. Танк недееспособен...
Я шось ніхрена не поняв. В грі ще взагалі нереалізований вихід з ладу ходової, тільки гусениця і трансмісія пошкоджується. Коли в реалі тобі мало би відірвати каток, то тут ходова просто чорніє і ти їдеш далі.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від D@nZeL
Аркада не сподобалась зовсім, а от реалістичні бої круто, дійсно сподобалось(сам не думав)
Попробуй ше цю подію, про яку я писав вище. Це агонь. Коли немає маркерів ворога навіть на карті, то тебе тримає в напрузі до останньої секунди, бо поки ти перестрілюєшся через приціл в любий момент в тебе може прилетіти плюха збоку і треба бути уважним, без ололо-рашпоцентру. Відгуки на офіц.форумі дуже високі. Я вчора кльово розвів пантеру, яка приїхала на захоплення бази, коло якої я никався в лісі в її очікуванні, бо вся моя команда полягла, так поки вона захоплювала базу і видивлялася мене з центру і флангів карти, я її краєм ока замітив недалеко від себе, об'їхав тихенько ззаду з-за пагорба і зарядив в бочіну по БК; навіть мандраж був, чого в мене не було з часів Іл-2 )
Але в неї краще у взводі грати, так шо прокачуй техніку і додавайся

Востаннє редагував SpY: 16.01.2015 о 10:49. Причина: Пізніше додано
SpY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (16.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 10:58 #2497760   #96
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: War Thunder

Блін, так розписав аж захотілось пограти Кажи равликам нехай тобі зарплату платять, буде їх піарщиком Ввечері попробую, правда в мене покищо тільки танки 2го рівня
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 12:31 #2497805   #97
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата правда в мене покищо тільки танки 2го рівня
А ти яку націю качаєш? Поки що совки трохи страждають за рахунок пантер і тигрів, які добре танкують, а пантера ще й пробиття і балістику має хорошу, особливо на відстані. Правда, її мають забрати. А взагалі якшо грати командою то без різниці яка техніка.
По ссилках в описі є список дозволеної техніки. З 2 рівня дозволений тільки КВ-1 ЗіС5, але ним хіба на підкаліберних грати, або в борта стріляти звичайними.
SpY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (16.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 13:43 #2497844   #98
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата Я шось ніхрена не поняв. В грі ще взагалі нереалізований вихід з ладу ходової, тільки гусениця і трансмісія пошкоджується. Коли в реалі тобі мало би відірвати каток, то тут ходова просто чорніє і ти їдеш далі.
Ситуація: я виїжджаю (т34-57), повертаюсь ромбом до су-122,в результаті передній лівий каток до неї найближчий, вона гатить по мені, і надпис танк вивєдєн із строя... Далі повтор в якому видно що 122-га попадає чисто в передній каток, він чорніє і танк вивєдєн із строя, зараз спробую в відео вигрузити...

Додано через 2 хвилини
блін, якщо він в мене ще зберігся...

Востаннє редагував Sir_Lyoshyk: 16.01.2015 о 13:43. Причина: Пізніше додано
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 13:53 #2497856   #99
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: War Thunder

Цитата зараз спробую в відео вигрузити
Нащо відео? Давай реплей.

Скоріше за все фугасом тобі повиносило екіпаж(мехвода і радиста) і може якісь модулі. Може камера забагована і не показало осколків. Фугас в СУ-122 не хілий(42 мм пробою одними лише осколками), ним можна виносити любі танки 1-3 рівнів майже в будь яку проекцію, навіть 4-5 рівнів, якшо попадати під башню.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 13:59 #2497857   #100
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: War Thunder

https://www.dropbox.com/s/4y6n4dtyt1...8.21.wrpl?dl=1
Правда в реплеї не пише що пошкоджено і через шо танк пішов, але той винос я добре запам'ятав. Не написало про жоден модуль, екіпаж. Єдиний надпис "Танк небоеспособен", вшьо...

Додано через 1 хвилину
Причому оцю небоеспособність ловлю майже по разу кожен день і по таких дурних причинах що просто трафляє... На вихідних то зловив небоеспособність через те що болотнік пробили... нажаль того реплею вже немаю...

Востаннє редагував Sir_Lyoshyk: 16.01.2015 о 13:59. Причина: Пізніше додано
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:38.