Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Церква і наука.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.02.2012, 13:56 #1870652   #1
Mark V
Guest
Типово Церква і наука.

Цікава тема для обговорення.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 15:31 #1870710   #2
Pyshkin
Активний учасник
Типово Відповідь: Церква і наука.

ну тоді можна сказати так:
тупа наука придумала чорнобиль,нагасакі,фокусіма і т.д
і відчуваю, толі єще будет....

Питання:
мало палила?
палила не тих?
треба було обратти ефективніший спосіб?

особисто я вважаю,що треба було обрати ефективніший метод,ну і звичайно не такий жорстокий.
а так,то що тут скажеш,то було і всі це знають. навіть думаю,що ми ще мало знаєм,а в тому,що знаєм відсутні багато деталей,які б робили ці історії з відомими вченими набагато інтригованішими...

Головне усвідомити і виправитись
Або панять і прастіть)))

і тих і інших!
Pyshkin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 18:12 #1870797   #3
manti
Типово Відповідь: Церква і наука.

Люблю бывать по временам,
Где скрыта тайна жизни нашей,
Где, может быть, сокроюсь сам.
Вслед за испитой смертной чашей.

Здесь я минуты провожу,
Томим уныньем неисцельно.
И здесь отраду нахожу,
Когда душа скорбит смертельно.

Смолкает тут житейский шум-
И вместо мыслей горделивых,
Приходит ряд суровых дум-
Судей нелестных справедливых.

Передо мной убогий храм,
Наполнен мертвыми костями.
Они свидетельствуют нам,
Что мы такими ж будем сами.

Немного лет тому назад,
(Как жили те земные гости)
И вот ушли они в свой град,
Оставив нам лишь эти кости.

Не в силах были и они
Владеть собой в иную пору.
И между ними, как людьми,
Бывали ссоры из-за сору.

Теперь довольные судьбой,
Лежат друг другу не мешая,
Они не спорят меж собой:
Своя ли полка иль чужая*.

Мы тоже гости на земле,
И нам лежит туда дорога.
Идем по ней в какой-то мгле,
Не видя вечности порога.

И святость любим и грешим,
Гонясь за счастием - страдаем,
Куда-то всякий день спешим
И то, что важно, забываем.

Боимся смерти и суда,
Желаем здесь пожить подольше,
Стараясь избегать труда,
И чтоб скопить всего побольше.

Не можем слова перенесть
Иль чуть не ласкового взгляда,
А скорбных испытаний крест
Для нас мучительнее ада.
Других виним почти всегда,
Хоть сами Бога прогневляем,
Себя ж винить мы никогда
И в самом малом не дерзаем.

Для личной прихоти своей
Готовы потом обливаться,
Не спать подряд и пять ночей,
Во все опасности пускаться.

Кривить душой на всякий час,
Безбожно совесть попирая.
И все что только тешит нас,
К себе усердно загребая.

За честь всегда стоим горой,
Ценим труды свои и знанья.
И невниманье к ним порой
Приносят нам души терзанья.

Таков есть страстный человек-
Хвастливый бог земного рая!
Он суетится весь свой век,
Покоя день и ночь не зная.

И всем безумно дорожит,
Пока здоровьем обладает.
Когда ж болезнь его сразит,
Совсем другой тогда бывает.

Ударит грозный смертный час-
Душа греховная смутится.
И все что дорого для нас-
Со всем навек должны проститься.

Бессильны нежности друзей:
Ничтожны ценности имений-
Они не могут жизни сей
Продлить хоть несколько мгновений.

Напрасно с помощью спешат,
И врач искусство изощряет:
Больному все трудней дышать-
И он конечно умирает.

Хладеет грудь и тускнет взор,
Все чувства рабски умолкают.
И нас,как будто некий сор,
Поспешно в землю зарывают.

Затем немного надо знать,
Что с нами здесь потом бывает:
Вот эти кости говорят…
Им наша совесть доверяет.

Один момент - и жизнь мечта!
Зачем-же столько треволнений?
Зачем вся эта суета
И масса горьких наслаждений?
Мы забываем тот урок,
Который смерть нам повторяет,
Что жизнь дана на краткий срок,
И детство дважды не бывает.

О смерть, кому ты не страшна?
Кому ты только вожделенна?!
Блажен, кто ждет тебя, как сна,
Кто помнит, что душа бессмертна.

И нет несчастнее того,
Кто вспомнить о тебе страшиться:
Вся жизнь-мученье для него,
И сей однако он лишится.

А там - для праведных покой
И радость вечно со святыми:
Для грешных - ад с кромешной тьмой,
И участь их с бесами злыми.

Теперь, быть может, что иной
Одежды всякий день меняет;
Умрет - положат лишь в одной,
И той случайно не бывает.

А тот, кто даром мудреца
Владеет, Бога же не знает,
Умрет - не более глупца,
Напрасно только жизнь теряет.


Недалеко уж этот срок,
И эта к вечности дорога.
Припомни мудрый тот урок
Познай себя - познаешь Бога.

Познай откуда ты и кто,
Зачем пришел, куда идешь
Что ты велик и ты - ничто,
Что ты бессмертен и - умрешь.

Востаннє редагував manti: 12.02.2012 о 18:15. Причина: Пізніше додано
manti зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 18:23 #1870806   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: Церква і наука.

І церква і наука страждають від проблеми яка дуже схожа на криптографічну атаку "Man in the middle".

Тобто самі по собі ці теорії кльові, але як тільки посередині стає стороння людина, яка викривлює інформацію, підміняє поняття та по своєму трактує інформацію, відразу починаються проблеми.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 22:21 #1871032   #5
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
http://www.youtube.com/watch?v=Jjsbc...eature=related
Цікава тема для обговорення.
Угу. Мені теж хочеться почути пояснення. Особливо як це любити ближнього, щоб відрізати язик, поломати пальці і спалити живцем.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 22:54 #1871059   #6
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата
Допис від Pyshkin Переглянути допис
ну тоді можна сказати так:
тупа наука придумала чорнобиль,нагасакі,фокусіма і т.д
і відчуваю, толі єще будет....
Я перепрошую, до чого тут це. Ви не вїзджаєте що християнство вчить любові до ближнього, і дотриманню заповідей, які нібито надиктував бог, який може на місті покарати, але якого ніхто не бачив. Но за нього легко можуть покарати його служителі, люди. Логічний висновок людини, яка думає такий:
Служителі карають бо не вірять у бога, і його кару, якщо б вірили чинили б інакше. (це стосується і сучасності, і минулого)


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
церква і наука страждають від проблеми яка дуже схожа на криптографічну атаку "Man in the middle".

Тобто самі по собі ці теорії кльові, але як тільки посередині стає стороння людина, яка викривлює інформацію, підміняє поняття та по своєму трактує інформацію, відразу починаються проблеми.
Релігія построєна не на теоріях, а на догмах, в цьому дуже велика різниця. І писали книжки не боги, а люди, і тому висновок такий, що її викривили з самого початку.
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 22:58 #1871061   #7
Pyshkin
Активний учасник
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
Я перепрошую, до чого тут це. Ви не вїзджаєте що християнство вчить любові до ближнього, і дотриманню заповідей, які нібито надиктував бог, який може на місті покарати, але якого ніхто не бачив. Но за нього легко можуть покарати його служителі, люди. Логічний висновок людини, яка думає такий:
Служителі карають бо не вірять у бога, і його кару, якщо б вірили чинили б інакше. (це стосується і сучасності, і минулого)
вам 15 чи вже хоть трохи більше?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
І писали книжки не боги, а люди
це шось приблизно ніби,бомбу придумали не науковці,а маньяки!

Востаннє редагував Pyshkin: 12.02.2012 о 22:58. Причина: Пізніше додано
Pyshkin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 23:01 #1871069   #8
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
Логічний висновок людини, яка думає такий:
Служителі карають бо не вірять у бога, і його кару, якщо б вірили чинили б інакше. (це стосується і сучасності, і минулого).
Це точно. Служителі церкви не тільки не довіряють Богу, а і не вірять у його досконалість і не довіряють йому таку тонку справу, як визначення хто винний перед Богом, а хто ні і таку тонку справу, як карання за гріхи.
Тому мусіли самі замість Бога карати, бо вважають що покарають досконаліше чим Бог.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 23:37 #1871092   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
Релігія построєна не на теоріях, а на догмах, в цьому дуже велика різниця. І писали книжки не боги, а люди, і тому висновок такий, що її викривили з самого початку.
Догма це ж теорія визнана аксіомою, нє?
І так, книжки пишуть люди, от тільки чомусь по текстах Біблії роблять висновок що її викривили, а по текстах якоїсь наукової книжки такого висновку не роблять.

Вважаю це все тому що людям здається наче вони прекрасно розуміють текст Біблії, навідміну від наукової літератури зі складною термінологією. Іншими словами читаючи наукову книгу виникає думка "так мудро написано! це мусить бути важливо і правдиво", звідси і віра у написане, бо розуміння тексту доступне одиницям.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 23:56 #1871107   #10
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата
Допис від Pyshkin Переглянути допис
вам 15 чи вже хоть трохи більше?
А вам?
Цитата
Допис від Pyshkin Переглянути допис
це шось приблизно ніби,бомбу придумали не науковці,а маньяки!
Ні науковці, але при цьому вони нікого не вчили, любити ближнього, не навязували догми, бухали, спали з жінками\чоловіками витрачали гроші на розваги... якось так. А атомні станції доречі виробляють електроінергію, якою ви користуєтесь кожного дня. А бомбу на хіросіму і нагасакі скинули американці під патронатом протистанта-бабтиста Гарі Трумана - це ніби не науковець?
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Догма це ж теорія визнана аксіомою, нє?
До́гмат[1](греч. δόγμα — мнение, решение, постановление), в религии — утверждённое высшими инстанциями положение вероучения, объявляемое непреложной истиной, не подлежащей критике. В переносном значении то же, что догма.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І так, книжки пишуть люди, от тільки чомусь по текстах Біблії роблять висновок що її викривили, а по текстах якоїсь наукової книжки такого висновку не роблять.
Ви у школі матиматику, фізику біологію... вчили? У вас в загальному склалось враження, що щось там викривлено?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вважаю це все тому що людям здається наче вони прекрасно розуміють текст Біблії, навідміну від наукової літератури зі складною термінологією. Іншими словами читаючи наукову книгу виникає думка "так мудро написано! це мусить бути важливо і правдиво", звідси і віра у написане, бо розуміння тексту доступне одиницям.
Скажем так, науковці принаймі стараються довести свою точку зору, і ніхто не робить заяв, що це є істиною і інакшого не може бути
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2012, 00:06 #1871113   #11
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Угу. Мені теж хочеться почути пояснення. Особливо як це любити ближнього, щоб відрізати язик, поломати пальці і спалити живцем.
Це Вам траба було народитися у часи Святої Інквізиції то вони би Вам дали відповідь.
Наскільки я знайомий з їхніми доводами то вони ближньому ламали пальці, відрізали язик, спалювали на кострах бо турбувалися про спасіння душі. Тіло невічне тому за нього можна не турбуватися на їхню думку, а зато через страждання очищається душа від гріхів.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2012, 00:07 #1871114   #12
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Це точно.Служителі церкви не тільки не довіряють Богу, а і не вірять у його досконалість і не довіряють йому таку тонку справу, як визначення хто винний перед Богом, а хто ні і таку тонку справу, як карання за гріхи.
Тому мусіли самі замість Бога карати, бо вважають що покарають досконаліше чим Бог.
На то ж вони Служителі церкви а не Бога.
Lео зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2012, 00:09 #1871116   #13
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
На то ж вони Служителі церкви а не Бога.
Я думав, що церква має якесь відношення до Бога і до Святого письма.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2012, 00:12 #1871119   #14
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
На то ж вони Служителі церкви а не Бога.
Це вже щось нове, ви справді так вважаєте? Так я от думаю, а хто написав біблію, і поширює закони божі по світу.
Но я з вами погоджусь, насправді так і є.
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2012, 00:18 #1871122   #15
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
Це вже щось нове, ви справді так вважаєте? Так я от думаю, а хто написав біблію, і поширює закони божі по світу.
Но я з вами погоджусь насправді так і є.
Я подивився на обкладинку Біблії - там нема автора.
Лише окремі Євангелія у складі Біблії мають авторів (Лука, Іоан, Марк і інші)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2012, 00:34 #1871128   #16
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Я думав, що церква має якесь відношення до Бога і до Святого письма.
Ну, почитав би уважніше.
2-е Коринфянам 11:14 И неудивительно: потому что сам сатана принимает вид Ангела света
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2012, 00:37 #1871130   #17
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну, почитав би уважніше.
2-е Коринфянам 11:14 И неудивительно: потому что сам сатана принимает вид Ангела света
Добре, що є Сатана і завжди є кого зробити крайнім.
За це Богу подякуйте, бо якщо би він знищив Сатану то крайнього було би знайти проблематично....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2012, 00:39 #1871131   #18
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Церква і наука.

Цитата:
Допис від •••KVINTA••• Переглянути допис
Це вже щось нове, ви справді так вважаєте?
Сподіваюсь, що правильно. Як-не-як в Біблії багато тверджень, що з'являться фальшиві поклонники Бога.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Добре, що є Сатана і завжди є кого зробити крайнім.
Просто ти його недооцінюєш.
Доречі, знаєш що означає "Диявол" чи "Сатана"?

Востаннє редагував Lео: 13.02.2012 о 00:39. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2012, 00:50 #1878580   #19
fmvukladach
Учасник
Типово Відповідь: Церква і наука.

Взагалі то, я сподівався спочатку почути відповіді автора на поставлені питання на першому уроці атеїзму.

Так, ніде правди діти, були вогні інквізиції, переслідування мислителів і вчених зі сторони церковників . Все це від людей, а не від Бога. В Біблії описано, як Ісус обурювався на церковників за те, що вони зробили з його храму базар ( ну щось типу того). Це була жахлива епоха !
Але церква розвивається. Католицька Церква прийняла Григоріанський календар, а Православна дальше користується Юліанським, тому й св'яткуємо Різдво та Новий рік на 14 днів пізніше, і ніхто вже не сумнівається, що Земля крутиться навколо Сонця, що комета - це звичайний космічний об'єкт, мене навіть приємно здивувало те, що Церква навіть допускає можливість існування інших світів. Я знаю священників (прекрасні, високоерудовані і не захланні люди), з якими можна поговорити на різні теми, не тільки духовні, і вони не можуть відповідати за вчинки своїх попередників впродовж всіх віків ( так як діти не можуть відповідати за вчинки своїх батьків). Знаю і таких, в яких образно кажучи "рильце в пушку". І до них попадають випадкові люди, і не можна по одиноких прикладах судити про всю Церкву. А взагалі то, мої батьки говорили, що не можна обсуджувати священника, він є просто посередником між людиною і Богом, і якщо ви сповідаєтесь, то сповідаєтесь не перед священником, якою б людиною він не був, а перед Богом. " Священники теж люди ! ", вони також мають свої гріхи, за які будуть самі відповідати перед Богом. Церква - це є культура народу, паплюжачи її, ми паплюжемо свій народ, свою державу.
Вчені різного рівня мають різні світогпяди і не можна по думці одого вченого робити висновок про наукову
картину світу. Я знаю багато великих вчених, які були глибоко віруючими людьми ( Наприклад Альберт Ейнштейн, теорія відносності якого перевернула весь світ) та всі древні вчені, на мою думку вірили в Творця. Атеїзм, як наука, зародився з появою марксистсько-ленінської теорії. Мені довелось побувати на лекції професора філософії (по моєму) Тернопільського медінституту (це було давно), де він сказав, що основне питання філософії (Що первинне: матерія чи буття ? Матеріалісти говорили матерія, а ідеалісти - що Всесвітній розум. Іншими словами, що раніше було: курка чи яйце? Трохи неточний приклад.) не можна розглядати в такому ракурсі, тобто роздільно, бо матерія і буття тісно пов'язані між собою. Та це й не дивно, бо відкрито було корпускулярно-хвильовий дуалізм матерії ( частинки речовини проявляють властивості поля, а поле - властивості твердих частинок ), а також нігелювання частинок у фотони і навпаки ( перетворення речовини в електромагнітне поле і навпаки). На робітничо-селянській мові можна сказати так: у Всесвіті постійно існує поле(світло) і речовина, які можуть перетворюватись одне в одне і навпаки. Я так зрозумів.
А взагалі то, наука - то така штука, що базується на гіпотезах, які вона або доводить, або заперечує. Якщо гіпотеза не доведена, то це ще не означає, що вона неправильна, потрібно знайти способи,методи її доведення або запеечення. Якщо існує гіпотеза, а для віруючих людей аксіома :" Існує Бог !", то сучасна наука не може її заперечити, а дослідження вже ведуться на користь її істинності.


УЧЕНЫЕ УТВЕРЖДАЮТ: БОГ СУЩЕСТВУЕТ. НО КАК ЭНЕРГЕТИЧЕСКОЕ ПОЛЕ
12.12.2010 // 17:27

Ученые манипулируют мозгом добровольцев, чтобы понять, как он работает. И порою получают сверхъестественные результаты.

Кто видит бабушку, а кто - Деву Марию
Однажды я сама стала добровольцем. После того как узнала об экспериментах по стимуляции мозга, во время которых можно встретиться с… Богом. Впервые их поставили на Западе. А у нас воспроизвели в одной из лабораторий Федерального научного клинико-экспериментального центра традиционных методов диагностики и лечения, которую возглавляла кандидат медицинских наук Ольга Коекина.
Мою голову тогда опутали проводами электроэнцефалографа. Дали в руку генератор продольных волн, создающий хитрое магнитное поле. Попросили прижать прибор к голове прямо за правым ухом.
Я закрыла глаза… Через несколько секунд темнота озарилась голубым светом. В следующее мгновение свет собрался в тонкий луч, который начал описывать круги, как будто сканируя пространство. Оно вскоре сжалось в сверкающий тоннель. А в конце него вдруг возникло белое облако, которое приобрело форму осьминога. «Осьминог» стал тянуть ко мне свое «щупальце»… И тут опыт прекратился.
Так что Бог, если это был он, предстал передо мной в необычном образе.
Другим повезло больше. Например, тем, кто участвовал в опытах известного профессора нейрологии Майкла Персингера из Лаурентианского университета в Садбери (Онтарио, Канада). Профессор направлял магнитные импульсы на височные доли мозга добровольцев. По-научному такое воздействие называется транскраниальная (внутричерепная. - Ред.) магнитная стимуляция, или TMS. Из 900 человек, которые прошли ее, более 700 «встретились с гостями». Правда, каждый видел то, во что он верил. Одни - божественные образы: Иисуса, Деву Марию, Мухаммеда или Духа Неба. Другим являлись умершие родственники. Третьи пообщались с представителями внеземных цивилизаций.
Персингер пока не готов сделать окончательный вывод о существовании «иного мира». Но его эксперименты позволяют усомниться в том, что видения - всего лишь продукт возбужденного состояния правого полушария мозга, отвечающего за эмоции.
- Возможно, Бог и существует, но как некое энергетическое поле, - предполагает ученый.
Профессор, академик Академии военных наук РФ Борис Родионов рассказывал мне, что однажды использовал для TMS магнитное поле во много раз сильнее, чем у предшественников. Божился, что видел младенца Иисуса на руках Девы Марии.


PS:Я далекий від думки, щоб осуджувати людей, які не вірять в Бога, або сумніваються в його існуванні ( я сам такий був ), але я не розумію таких людей, що запекло доказують, що Бога немає, коли відомо багато фактів, також наукових, які доказують протилежне. Наприклад, спогади людей, які зазнали клінічної смерті, зважування душі людини, фотографування душі, нетліючі тіла і багато іншого.

Кому цікаво зрозуміти сучасну наукову картину світу ( природничі науки зараз переживають також кризу, після теорії Ейнштейна, та теорії випромінювання Нільса Бора ніяких глобальних відкриттів у фундаментальних науках не відбулось) раджу по телебаченню дивитись телеканал MEGA, а по вказаному вище шляху можна передивлятися в онлайн документальні фільми з розділу "Наука і релігія": " Сильнее смерти молитва", " Спящие красавицы. Вечные тела.", " Память смертная.", " Чистосердечное признание. Доказательства Бога." і т.п.

Для цього скористайтесь шляхом: http://doc-filmik.net/news

Востаннє редагував fmvukladach: 22.02.2012 о 01:44.
fmvukladach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:30.