Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.02.2012, 18:11 #1880071   #21
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

читаю Біблію
і, недавно, знайшов в ній попередження мудрого Соломона.
краще звучить в російському перекладі:
12 А что сверх всего этого, сын мой, того берегись: составлять много книг - конца не будет, и много читать - утомительно для тела.
(Еккл.12:12)

практика важливіша за теорію, в більшості випадків (я про тему "Релігія")
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2012, 18:13 #1880074   #22
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис

--За те від "Вартової Башти" толк є.
Цитата
Допис від Pyshkin Переглянути допис
точно,можна пічку розтопити,або просто сходити,ну ти поняв,куда сходити...
Pyshkin Перед тим як шось писати варто спробувати самому. Я пробував і авторитетно вам заявляю. Ні для того ні для того вартова башта теж не годиться. Важаю зовсім непотребом дане чтиво (моя власна думка)
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2012, 18:49 #1880122   #23
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Похоже тема переходить в "Давайте об....мо "Вартову башту".
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Pyshkin Перед тим як шось писати варто спробувати самому. Я пробував і авторитетно вам заявляю. Ні для того ні для того вартова башта теж не годиться. Важаю зовсім непотребом дане чтиво (моя власна думка)
Цитата
Допис від Pyshkin Переглянути допис
а смисл? шоб потім немогти відрізнити мукалатуру типу башня від нормальної літератури? нє,дякую.
Ви перший пост читали?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2012, 20:04 #1880199   #24
Vityab
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Pyshkin Перед тим як шось писати варто спробувати самому. Я пробував і авторитетно вам заявляю. Ні для того ні для того вартова башта теж не годиться. Важаю зовсім непотребом дане чтиво (моя власна думка)
--Я думаю, що ви глибоко помиляєтесь. Бо якби не Вартова Башта, то мені б із вами і не було б про що говорити, а так є. І проти доводів із Вартової Башти і інших публікацій Свідків Єгови у вас всіх разом взятих просто не має нічого.
Тому то ви у своїй більшості і мовчите, Сомбра. Бо те що ви читаєте, мабуть, і ніколи вам і не згодиться у житті, а те що я взнаю із Вартової Башти змінило і змінить ще не одне життя.

Цитата В сельских территориях возникают специфические трудности. Религиозные традиции и предрассудки обычно оказывают сильное влияние на людей в таких районах, и многие, живущие в сельской местности, испытывают врожденную подозрительность к «новым религиям». Некоторые сельские жители особенно болезненно реагируют, когда их соседи и родственники меняют свою религию. Но сила Слова Бога помогает преодолевать такие трудности и изменять жизнь людей. Как раз это случилось в рыбацкой деревушке Кангас-де-Моррасо на северо-западе Испании.

Роберто, коренной житель этой деревни, в 14 лет ушел работать матросом, так как стремился к независимости. Жизнь матроса торгового судна привела его в компанию других матросов, которые напивались до беспамятства и употребляли наркотики, чтобы скоротать часы одинокого пребывания в море. Вскоре Роберто также стал сильно пить и принимать наркотики.

Позже Роберто вернулся домой, но он был не в состоянии, да и не хотел, бросать свои плохие привычки. Чтобы оплачивать свое пристрастие к наркотикам, он стал воровать, в результате чего шесть раз попадал в тюрьму. Когда ему было 18 лет, он чуть было не погиб из-за смеси вина и транквилизаторов. Врачи спасли ему жизнь, но его руки и ноги были парализованы. Он покинул больницу с квадриплегией (параличом рук и ног). Даже инвалидная коляска не остановила его от употребления наркотиков. Он был разочарован в религии, и наркотики, кажется, придавали хоть какой-то смысл его жизни, пока три года спустя его не посетили Свидетели Иеговы.

То, что Роберто узнавал об исполнении библейских пророчеств, помогло ему преодолеть свой скептицизм. Теплый прием, который ему оказали в Зале Царства, убедил его в том, что истинная религия делает жизнь более осмысленной. За девять месяцев Роберто справился со своей пагубной привычкой и крестился. Несмотря на все свои физические недостатки, он уже восемь лет служит пионером. Также, он уже два года – старейшина в одном из собраний. Франциско, один из его бывших приятелей, был так потрясен изменениями в жизни Роберто, что тоже стал Свидетелем, и сейчас является служебным помощником. Поразительное изменение, произошедшее с этим, казалось бы неизлечимым, наркоманом, помогло людям в этой территории понять характер нашей деятельности. Одна женщина даже привела своего сына наркомана в Зал Царства, чтобы посмотреть, не излечат ли его Свидетели.
Як ви думаєте, Сомбра, що є найціннішим у людини?

Востаннє редагував Vityab: 23.02.2012 о 21:12.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2012, 22:01 #1880302   #25
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Те що ми з вами вже спілкуємось, вказує на те, що ваш імунітет підірваний.
Це тобі так здається
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Самий дієвий вплив на щирих і чесних людей є правда. А на решту дуже сильним впливом є страх і залякування.
Бачите, я вже вам все й розказав.
Шукайте новий антибіотик, а то станете сектантом якимось.
Твоє щире переконання що твоя позиція це правда викликає лише легку усмішку.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Правильно ви зауважили, що толку не бачу, я у крайньому випадку, від того, що ви знаєте енну кількість цитат.
Ти взагалі нічого не бачиш і не чуєш, тому що ти зазомбований сектант.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
За те від "Вартової Башти" толк є.
Із цим важко сперечатися. Бабок ви на цьому журналі піднімаєте багато.
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Почитай "Удар русских богов". Там ще багато цікавого.
А ти сам читав? Чи просто назву таку чув?
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Спонукаєте до гріха? Краще відпочивайте або мовчіть.
Так ти ж безгрішний. Чи нє?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Похоже тема переходить в "Давайте об....мо "Вартову башту".
Це тобі тільки так похоже. Насправді об...бати "Вартову Башту" взагалі нема смислу, бо і так всі нормальним людям ясно що тексти які там друкують це маячня сивої кобили.

Востаннє редагував saymon: 23.02.2012 о 22:13. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2012, 22:35 #1880316   #26
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Похоже тема переходить в "Давайте об....мо "Вартову башту".


Ви перший пост читали?
Читав не тільки перший пост, але бачу ви вже висновки зробили і зміст щось писати пропав сам по собі.
Ви себе поставили самим обізнаним. Таким і лишайтесь)))
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Просто вражений, які тут всі начитані і обізнані з релігією: вже тридцять переглядів теми, а ще більше дописів. От тільки ніхто не хоче признаватися, що його обізнаність перейшла йому у спадок від бабці з чотирма класами освіти (в кращому випадку). А зате які теми створюють, як розкидаються словами "наука", "логіка", "інтелект" і т.п. Відразу видно, що "фахівці" засіли на форумі. От тільки не фахівці з релігії, а фахівці Google і Вікіпедії. Наскільки можу судити, лише Bhagavan і tarasskeptic приблизно орієнтуються в темі, а решта... Не розумію, навіщо заходити в гілку "Релігія" і бути повним невігласом, якого можуть висміяти за кожне речення. Пошукайте собі форуми "Фізики", "Хімії", "Астрономії" - там продемонструйте свої надзвичайно потужні інтелектуальні дані. Але ж ні! Всім кортить заглянути в "Релігію", бо ж тільки тут можна погеройствувати, принижуючи священиків, Церкву, віруючих. Але перед тим, як когось принижуєте - подивіться уважно в дзеркало. Може хоч на мить почервонієте.
Особливо втішило шо приблизно))))) Господи забери їх до себе, не сміши цей світ нам досить шо ти створив черепаху!

Додано через 23 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Я думаю, що ви глибоко помиляєтесь. Бо якби не Вартова Башта, то мені б із вами і не було б про що говорити, а так є. І проти доводів із Вартової Башти і інших публікацій Свідків Єгови у вас всіх разом взятих просто не має нічого.
Тому то ви у своїй більшості і мовчите, Сомбра. Бо те що ви читаєте, мабуть, і ніколи вам і не згодиться у житті, а те що я взнаю із Вартової Башти змінило і змінить ще не одне життя.
Я за вас радий, продовжуте. З вами крім башти дійсно не ма про шо поговорити.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-

Як ви думаєте, Сомбра, що є найціннішим у людини?
Життя яке дано не богом а татом і мамою. І бог там не причому. А от хто як його проживе залежить від самої людини. Ви в молитвах я якось по другому, головне що кожен з нас живе щасливо.

Востаннє редагував Сомбра: 23.02.2012 о 22:35. Причина: Пізніше додано
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2012, 16:17 #1880610   #27
Vityab
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Я за вас радий, продовжуте. З вами крім башти дійсно не ма про шо поговорити.
--Добре, бо я за вас переживаю, але не крепко, трішки.
Про Вартову Башту розмову почав не я. А те що вас теж турбує Вартова Башта , говорить про те, що я правий, ну що із допомогою публикацій Вартової Башти викриваються ваші хибні погляди.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Життя яке дано не богом а татом і мамою. І бог там не причому. А от хто як його проживе залежить від самої людини. Ви в молитвах я якось по другому, головне що кожен з нас живе щасливо.
--Правильно, життя. То як ви думаєте, у чому полягає сенс життя людини?

--Ну щоб довго не перепитувати, де взялися ваші батьки, а потім батьки ваших батьків и так дальше. Спитаю зразу, де ж взялися перші люди, на вашу думку? А ще, як ви думаєте, ми із вами є далекими братами, ну якщо у нас предок один?

Додано через 5 годин 28 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це тобі так здається
--Ну тоді будьте обережним, а то втратите. А книжки ті вам ніяким чином не допоможуть.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Твоє щире переконання що твоя позиція це правда викликає лише легку усмішку.
--Крім того, що моя позиція є правдою, я ще щиро вірю, що Свідки Єгови є справжніми послідовниками Ісуса Христа. І я щиро вірю, навіть не вірю, а впевнений, що ви не зможете довести, що це не так.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти взагалі нічого не бачиш і не чуєш, тому що ти зазомбований сектант.
--Ісуса теж називали фарисеї сектантом, такщо мене це, навіть, не обурює. А ви ким себе вважаєте, якщо ви не є сектантом. Те що ви зазомбований, я так розумію, вже не треба вам доводити, бо вже про це ми розмовляли із вами, чи як?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Із цим важко сперечатися. Бабок ви на цьому журналі піднімаєте багато.
--Із вас, особисто, скільки зняли? А говорити не мішки тягати.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Так ти ж безгрішний. Чи нє?
--А ви?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це тобі тільки так похоже. Насправді об...бати "Вартову Башту" взагалі нема смислу, бо і так всі нормальним людям ясно що тексти які там друкують це маячня сивої кобили.
--Та маячня, як ви кажете реально допомагає людям, а та брехня чи дійсно маячня, яку ви читаєте і зазначили у темі, розрахована на людей із низьким інтелектом. А знаєте чому?

Востаннє редагував Vityab: 24.02.2012 о 16:20. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2012, 16:48 #1880916   #28
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Ну тоді будьте обережним, а то втратите. А книжки ті вам ніяким чином не допоможуть.
Твоя турбота про мене така мила. Не хочеш мені ще в хаті поприбирати?
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Крім того, що моя позиція є правдою, я ще щиро вірю, що Свідки Єгови є справжніми послідовниками Ісуса Христа. І я щиро вірю, навіть не вірю, а впевнений, що ви не зможете довести, що це не так.
Як тільки ти доведеш що Свідки Єгови є справжніми послідовниками Ісуса Христа я легко доведу протилежне. Аргументи "я в цьому впевнений" не розглядаються, це надіюся зрозуміло.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Ісуса теж називали фарисеї сектантом, такщо мене це, навіть, не обурює. А ви ким себе вважаєте, якщо ви не є сектантом. Те що ви зазомбований, я так розумію, вже не треба вам доводити, бо вже про це ми розмовляли із вами, чи як?
Не називали, тоді не було такого поняття. Ким я себе вважаю це моя особиста справа, і всім мимопроходившим це розказувати потреби не бачу, це прерогатива зомбі повернутих на якихось конкретних термінах чи іменах. Свідків Єгови, наприклад.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Із вас, особисто, скільки зняли? А говорити не мішки тягати.
Із мене особисто не зняли. Із моїх знайомих зняли достатньо, щоб можна було обуритися.
Ще скажи що не розумієш як можна з допомогою макулатури збити з когось капусту, свята наївність блін
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А ви?
Я єврей, тому мені дозволено відповідати питанням на питання. А тобі - ні. Чекаю відповіді.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Та маячня, як ви кажете реально допомагає людям, а та брехня чи дійсно маячня, яку ви читаєте і зазначили у темі, розрахована на людей із низьким інтелектом.
Людям допомагає не та маячня яку ти несеш, а залізна дисципліна, суворі обмеження і промивка мозку. І якщо у випадку наркоманів/алкоголіків/злочинців, яких ви витягуєте із того світу (хоч і не всіх) це ніби як і добре, то у всіх інших випадках людям це допомагає так само як неграм плантації тростини і наглядачі з нагайками.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А знаєте чому?
У звязку із низьким рівнем інтелекту не знаю. Але твоїх пояснень не потребую, бо маю великі сумніви що твій рівень інтелекту рівний чи більший за мій.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2012, 19:02 #1881027   #29
Vityab
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Твоя турбота про мене така мила. Не хочеш мені ще в хаті поприбирати?
--Чому ви вирішили, що про вас турбуюсь? То був сарказм. Такщо не переживайте, я не дуже про вас турбуюсь, хіба що трішки, що ви такий легковірний.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Як тільки ти доведеш що Свідки Єгови є справжніми послідовниками Ісуса Христа я легко доведу протилежне. Аргументи "я в цьому впевнений" не розглядаються, це надіюся зрозуміло.
--Спробуйте, доводьте. Бо говорити не мішки носити.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не називали, тоді не було такого поняття. Ким я себе вважаю це моя особиста справа, і всім мимопроходившим це розказувати потреби не бачу, це прерогатива зомбі повернутих на якихось конкретних термінах чи іменах. Свідків Єгови, наприклад.
Деяния 24:
5 Найдя сего человека язвою общества, возбудителем мятежа между иудеями, живущими по вселенной, и
представителем Назорейской ереси,
Деяния 24:
5 Ибо мы выяснили, что этот человек смутьян, он возбуждает мятежи среди иудеев по всему миру и предводительствует сектой назореев.

--То признайтесь, який ви сектант? Чи вам соромно за тих, хто є вашими братами та сестрами? Тоді зрозуміло все.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Із мене особисто не зняли. Із моїх знайомих зняли достатньо, щоб можна було обуритися.
Ще скажи що не розумієш як можна з допомогою макулатури збити з когось капусту, свята наївність блін
--То ви спитайте у них, чому вони пожертвували? Ну чи заставляв їх хтось жертвувати і чи казали їм скільки треба жертвувати, і коли то було?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я єврей, тому мені дозволено відповідати питанням на питання. А тобі - ні. Чекаю відповіді.
--Нічого страшного, у кожного є якісь недоліки. Не ображайтесь, я пожартував. Для мене не має різниці і для Бога теж

Деяния 10:
34 Тогда Пётр обратился к ним: „Поистине я понимаю теперь, что Бог беспристрастен,
35 но во всяком народе те, кто боятся Его и поступают праведно, угодны Ему.

Такщо не соромтесь. Кажіть. Бо я, наприклад, звичайно грішний, бо був безгрішним тільки Ісус Христос. А всі інші люди всі грішні. Вам залишилось тільки зізнатись.

Римлянам 3:23 так как все грешны и потому не допущены в славное присутствие Божье.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Людям допомагає не та маячня яку ти несеш, а залізна дисципліна, суворі обмеження і промивка мозку. І якщо у випадку наркоманів/алкоголіків/злочинців, яких ви витягуєте із того світу (хоч і не всіх) це ніби як і добре, то у всіх інших випадках людям це допомагає так само як неграм плантації тростини і наглядачі з нагайками.
У звязку із низьким рівнем інтелекту не знаю. Але твоїх пояснень не потребую, бо маю великі сумніви що твій рівень інтелекту рівний чи більший за мій.
--Я дивлюсь, що вам гарно промили мізки.
Чому не хочете взнати, що ті книжки, що ви читаєте, розраховані на слабенький інтелект?
Я не претендую, що мій інтелект вищий за ваш.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2012, 19:36 #1881046   #30
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Чому ви вирішили, що про вас турбуюсь? То був сарказм. Такщо не переживайте, я не дуже про вас турбуюсь, хіба що трішки, що ви такий легковірний.
Якийсь ти поганий Свідок Єгови, якщо так.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Спробуйте, доводьте. Бо говорити не мішки носити.
Що саме спробувати?
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
То признайтесь, який ви сектант? Чи вам соромно за тих, хто є вашими братами та сестрами? Тоді зрозуміло все.
Чому я повинен тобі в чомусь зізнаватися? Ти взагалі хто, щоб я тобі розказував про такі інтимні речі як віра?
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
То ви спитайте у них, чому вони пожертвували? Ну чи заставляв їх хтось жертвувати і чи казали їм скільки треба жертвувати, і коли то було?
Під дулом пістолета не змушували, це правда. Просто поставили перед фактом, так мол і так, треба. Щоб не накликати гнів Єгови і щоб потрапити у вічність, чи куди ви там потрапити хочете. Стадний інстинкт, чьо. Якщо я учасник якоїсь спільноти, і всі учасники скидають грошима, то я змушений робити так само, така сутність людини.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Я дивлюсь, що вам гарно промили мізки.
Чому не хочете взнати, що ті книжки, що ви читаєте, розраховані на слабенький інтелект?
Я не претендую, що мій інтелект вищий за ваш.
В мене немає страійшин, я не ходжу щонеділі у "зал царства Свідків Єгови", і не розповсюджую макулатуру на вулицях. Постає питання, хто промив мені мізки? Дворкін, якого я ніколи навіть не бачив? Чи хто?

P.S. Сьогодні засновниці однієї із сект дали 12 років по статті "Шахрайство". Збивала з людей гроші, на богоугодні справи.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2012, 21:19 #1881161   #31
Vityab
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Якийсь ти поганий Свідок Єгови, якщо так.
--Який є. Притворятись не моє.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Що саме спробувати?
--Ви цікавий. Пам'ять погана чи що? Спробуйте довести, що Свідки Єгови є не справжні послідовники Ісуса Христа?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Чому я повинен тобі в чомусь зізнаватися? Ти взагалі хто, щоб я тобі розказував про такі інтимні речі як віра?
--В принципі то ваше право не розказувати, до якої ви себе конфесії відносите. Але якщо вам не було б соромно за свою конфесію, то ви б і не соромились своїх, як я наприклад. Ну що поробиш, якщо вам так соромно, то і не кажіть, то ваше право.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Під дулом пістолета не змушували, це правда. Просто поставили перед фактом, так мол і так, треба. Щоб не накликати гнів Єгови і щоб потрапити у вічність, чи куди ви там потрапити хочете. Стадний інстинкт, чьо. Якщо я учасник якоїсь спільноти, і всі учасники скидають грошима, то я змушений робити так само, така сутність людини.
--Правильно, бо не ходимо із пістолетами, ви правду сказали.
--А решта казки. Бо ніхто не знає, хто скільки жертвує. Розказуйте таке Пушкіну, він у таке повірить. Не гарно обманювати, батьки вам хіба такого не казали?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
В мене немає страійшин, я не ходжу щонеділі у "зал царства Свідків Єгови", і не розповсюджую макулатуру на вулицях. Постає питання, хто промив мені мізки? Дворкін, якого я ніколи навіть не бачив? Чи хто?
--Та мукулатура, як ви кажете, реально спасає життя людям, а про ту мукулатуру котру ви читаєте, думаю, такого не скажеш.
--А хто для вас є найбільш авторитетним, той і вам промив мізки. Я ж вас мало знаю, тому так і зразу не можу точно сказати, хто вам промив мізки. Треба для початку взнати у що ви вірите, тоді я і зможу приблизно звичайно, а може і неприблизно зробити висновок, хто вам промив мізки.
--Питання для початку. Чому у вас така упереджена думка про Свідків Єгови? Вона ж просто так не з'явилась. Розкажіть.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
P.S. Сьогодні засновниці однієї із сект дали 12 років по статті "Шахрайство". Збивала з людей гроші, на богоугодні справи.
--То Новаку розкажіть. Бо то у його дописах просліжуються випробування всіляких психологічних штучок, щоб впливати на людей. Може теж хоче створити свою релігію.

Востаннє редагував Vityab: 24.02.2012 о 23:30.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2012, 23:35 #1881278   #32
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
Не розумію, навіщо заходити в гілку "Релігія" і бути повним невігласом, якого можуть висміяти за кожне речення.
Бо релігія - це продукт масовий. Як ковбаса чи миючий засіб. Ви ж не будете гнобити докорами споживачів ковбаси чи миючих засобів за те, що мають власну думку про якісь цих продуктів не маючи диплома хіміка чи технолога м'ясопереробної промисловості?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це тобі тільки так похоже. Насправді об...бати "Вартову Башту" взагалі нема смислу, бо і так всі нормальним людям ясно що тексти які там друкують це маячня сивої кобили.
Нормальні там тексти друкують. Просто вони грунтуються на примітивній системі цінностей. І, думаю, автори цих текстів це знають. Щоб це написати - треба бути розумним. Але вірити в це і це писати - речі несумісні. Не скажу, шо тут є якийсь злий умисел і хтось кимось маніпулює... ми ж теж дітям читаємо Котигорошка з серйозним виразом обличчя.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (25.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2012, 23:56 #1881286   #33
Vityab
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Нормальні там тексти друкують. Просто вони грунтуються на примітивній системі цінностей. І, думаю, автори цих текстів це знають. Щоб це написати - треба бути розумним. Але вірити в це і це писати - речі несумісні. Не скажу, шо тут є якийсь злий умисел і хтось кимось маніпулює... ми ж теж дітям читаємо Котигорошка з серйозним виразом обличчя.
--Bhagavan, розумієте чому у нашій літературі все дуже докладно описується, що іноді здається деяким, ніби написано для малоосвічених (це мені на роботі недавно зауважили, що все так розжовано ніби для малоосвічених написано, тому тепер тільки зрозумів, чому ви так кажете про нашу літературу), тому що наша література призначена для широкого кола людей, тобто і для малоосвічених і навіть для дітей. Бо, як ви думаєте, Бог хоче щоб знали про його норми тільки якась певна група людей, чи як ви думаєте?

Думаю, що коли зрозуміло про що йде мова малоосвіченим чи навіть дітям, то тим більше, гарно освіченим буде теж все зрозуміло.
А взагалі то, дякую за підтримку.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 00:00 #1881288   #34
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Бо, як ви думаєте, Бог хоче щоб знали про його норми тільки якась певна група людей, чи як ви думаєте?
Я вже казав колись - немає ніяких причин думати, ніби у бога є якась "хотілка", якою він чогось хоче. Це матеріальні категорії - чогось прагнути, хотіти і мати. А бог, хай навіть і особа (щоб не сперечатися про матеріалізм осіб), але духовна сутність. Він може виступати об'єктом наших хотінь, але не ми - його.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (13.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 00:03 #1881291   #35
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Нормальні там тексти друкують. Просто вони грунтуються на примітивній системі цінностей. І, думаю, автори цих текстів це знають. Щоб це написати - треба бути розумним. Але вірити в це і це писати - речі несумісні. Не скажу, шо тут є якийсь злий умисел і хтось кимось маніпулює... ми ж теж дітям читаємо Котигорошка з серйозним виразом обличчя.
Якщо підходити із цього боку, тоді так.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 00:09 #1881296   #36
Vityab
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Я вже казав колись - немає ніяких причин думати, ніби у бога є якась "хотілка", якою він чогось хоче. Це матеріальні категорії - чогось прагнути, хотіти і мати. А бог, хай навіть і особа (щоб не сперечатися про матеріалізм осіб), але духовна сутність. Він може виступати об'єктом наших хотінь, але не ми - його.
--Ну Біблійний Бог, що хоче? А кокретно, Бог хоче щоб знали про його норми тільки якась певна група людей, чи як ви думаєте?

Підказка.
1-е Тимофею 2:4 Который хочет, чтобы все люди спаслись и достигли познания истины.

--А ще запитання. Скажіть ви якось боретесь із пінгуванням чи як там це правильно називається?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 09:39 #1881423   #37
Pyshkin
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

httх://www.xjw.nm.ru

Востаннє редагував Bhagavan: 25.02.2012 о 14:17.
Pyshkin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 15:07 #1881683   #38
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ну Біблійний Бог, що хоче? А кокретно, Бог хоче щоб знали про його норми тільки якась певна група людей, чи як ви думаєте?
НУ ми то з вами можемо домовитись про те, чого хоче Бог, чи чого б він мав хотіти, якби міг чи це було йому властиво. От лиш біда - ми ніколи не дізнаємося, чи правильні наші висновки і домовленності. Одне можна сказати точно: одна певна група людей хоче, що про їхнє уявлення про бога знала інша, непевна, група людей ).


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А ще запитання. Скажіть ви якось боретесь із пінгуванням чи як там це правильно називається?
Я встановив у налаштуваннях роутера заборону пінгування своєї зовнішньої ай-пі адреси. Тому у мене цієї проблеми немає )
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 16:43 #1881753   #39
Vityab
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
НУ ми то з вами можемо домовитись про те, чого хоче Бог, чи чого б він мав хотіти, якби міг чи це було йому властиво. От лиш біда - ми ніколи не дізнаємося, чи правильні наші висновки і домовленності. Одне можна сказати точно: одна певна група людей хоче, що про їхнє уявлення про бога знала інша, непевна, група людей ).
--А ви якого Бога маєте наувазі?

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Я встановив у налаштуваннях роутера заборону пінгування своєї зовнішньої ай-пі адреси. Тому у мене цієї проблеми немає )
--Добре вам.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 18:59 #1881855   #40
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Хто що читає (прочитав) на тему релігії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А ви якого Бога маєте наувазі?
Незалежного від нашої з вами волі, характеру, настрою та інтелекту. Бог біблійний, за умови буквального її, біблії, трактування - не позбавлений цих всіх "недоліків"... тому біблійному богу так само далеко до власне Бога, як схемі евакуації при пожежі до самої пожежі ).

Додано через 48 секунд
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Добре вам.
Вам теж не зле

А що ви малина увазі, коли казали "пінгування"? підозрюю, сталося непорозуміння ).

Востаннє редагував Bhagavan: 25.02.2012 о 18:59. Причина: Пізніше додано
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (13.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:48.