Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Як можна реально заробити гроші?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.11.2016, 17:25 #2665615   #61
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
kolibryks
Yarkop
пацани, не вводьте людей в шок
таких людей які заробляють 1000+ баксів в місяць, в Тернополі, працюючи на когось, може 2-5%
канешно це реально
але так само реально і стати міліонером))))

більшіть людей пашуть за 3-5 штук, а ви кажете шо тут легко можна 30 штук зашибати не напрягаючись і не знаючи англійської

навіть в Києві таких зарплат нема, а ви про Тернопіль такі казки розказуєте)
Тіштесь шо вам пощастило, тихенько) шоб менше заздрили)
Де я казав що можна заробляти 30 штук без англійської не напрягаючись?

Це просто ти не знаєш таких людей. Так, правда їх меншість але вже не така як ти описуєш. Я як мінімум з десяток людей знаю, які заробляють більше 15 штук гривень і при тому вони не директори фірм чи підприємці, а просто такі рядові сеціалісти своєї галузі.

І шо тут тішитись? От коли я таку з/п отримував ще 2роки назад(правда не регулярно), - це було ще шикарно, а з теперішніми цінами це майже нормально.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 17:32 #2665617   #62
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата
Допис від zigorz Переглянути допис
Список вакансій на зарплату 10000-30000 грн.Хоча б для прикладу,будь-ласка
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
навіть в Києві таких зарплат нема, а ви про Тернопіль такі казки розказуєте)
Розказую казки далі. З тих, з ким постійно спілкуюсь в Тернополі: автоелектрик, автомеханіки, водії буса на Європу, різні менеджери середньої ланки, системні адміністратори, банківські працівники(не клерк на ставці, а що має базу клієнтів і сидить на проценті), працівники стільникових мереж зв_язку. Є люди, які реально повкалували пару років за бугром, розкидали гроші по різним банкам і живуть на процент. То так сходу що згадав.

Особисто я б не погодився працювати цілими днями незалежно від заробітку - потрібно отримувати задоволення від життя, а не відсипатися у вихідні.


Цитата
Допис від topmdk Переглянути допис
я сварщик получаю 20 злотых в час , я космос ?
Ти лох, бо на німцях у хорошого зварювальника заробіток значно вищий. Це я до того, що нефіг сюди закордон приплітати. Окрім того зварщики довго не живуть, тому й ЗП трохи вища.

Востаннє редагував kolibryks: 26.11.2016 о 09:05.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 18:18 #2665627   #63
THW
Учасник
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Одна людина яка заробила мільйон доларів відкрила мені секрет як це робиться.
Вона мені сказала якщо хочеш заробити мільйон доларів то знайди людину, яка вже заробила мільйон долларів і зроби все те саме, що вона.
І добавив... Будь хто може знайти людину яка заробила мільйон, але майже ніхто не захоче зо дня в день з місяця в місяць робити те саме, вислуховувати те саме, , пережити все те саме, що пережила вона перед тим, як стати успішною.

Меня ужасно бесят эти разочарованные во всём люди. Убогие растения, которые считают, что в этой жизни ничего не возможно добиться и что успех приходит лишь к избранным. Так вот, дорогие страдальцы. Успех приходит к тем, кто пашет и вкалывает, а не валяется на диване, посасывая пивас и мечтая о миллионах. Успех приходит, когда спортсмен, в которого никто не верит и которому все говорят, что у него нет шансов, невзирая на боль в каждой клетке тела идёт на тренировку, а затем этот мальчуган становится Олимпийским чемпионом. Успех приходит, когда девчонка, которой родители с детства твердили, что танцы - это не профессия, и что нужно выбросить глупости из головы, репетирует ночами и в свободное от учёбы время, а затем становится известнейшим хореографом. Успех приходит, когда молодой студент, из небогатой семьи оббивает пороги потенциальных инвесторов, и ночами сидит над своими проектами, а затем становится главой крупной компании. Успех приходит тогда, когда человек жертвует многим ради мечты, когда, невзирая на тысячи неудач и падений, он встаёт и идёт вновь к своей цели. Прежде, чем говорить, что жизнь дерьмо и в ней невозможно чего-то достичь, задумайся над тем, что лично ты сделал для того, чтобы твоя мечта стала реальностью?
Сколько ночей недоспал? Сколько травм получил? Сколько раз тебя окунали лицом в грязь? И сколько раз ты не бросал своё дело, несмотря ни на что?
Ножки болят, слишком устал, нет времени, я не талантлив и прочие оправдания для кусков дерьма, гниющих возле мониторов. Разве это про тебя?
Всё возможно, в этой жизни. Абсолютно всё. Если ты в это веришь и по настоящему этого желаешь. Ибо нет на свете вершин, что взять нельзя!
THW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 19:07 #2665631   #64
ropochenko
Учасник
 
Аватар для ropochenko
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Найлегше в Тернополі заробити гроші надаючи послуги таксі на мотоциклі. Оскільки цей вид бізнесу абсолютно нерозвинений - хто першим стане "рікшами" дуже сильно збагатиться...

http://indianochka.ru/travel/transport/rikshi.html
ropochenko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pvm (26.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 19:17 #2665633   #65
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
більшіть людей пашуть за 3-5 штук, а ви кажете шо тут легко можна 30 штук зашибати не напрягаючись і не знаючи англійської

навіть в Києві таких зарплат нема, а ви про Тернопіль такі казки розказуєте)
Тіштесь шо вам пощастило, тихенько) шоб менше заздрили)
легко заробити - звісно, що не вдастся. Треба прикласти досить багато зусиль і самодисципліни. Крім того, багато хто вважає, що може прийти на роботу, посидіти у соц. мережах/інтернеті, та ще й потім виставляти притензії, що мало платять.
Особисто сам знаю не один десяток спеціалістів з продажу, які заробляють від 10 тис. грн. у різних галузях. Починаючи від продажу продовольчих товарів і закінчуючи вхідними дверима/металопластиком
Так, є роботодавці, які "зажираються". Але на такій роботі не потрібно затримуватись. Крім того, якщо Ви дійсно спецаліст, то ці гроші, хоч і не легко, але заробляються.
Читайте, працюйте над собою та вдосконалюйтесь
Minato зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (26.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 21:21 #2665667   #66
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
Тіштесь шо вам пощастило, тихенько) шоб менше заздрили)
Нічого собі, який смисл було пахати і отримувати 1000+ доларів, якщо тепер ще й не можна хвалитися, щоб інші заздирили? Нє, так не піде.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від THW Переглянути допис
Одна людина яка заробила мільйон доларів відкрила мені секрет як це робиться.
Вона мені сказала якщо хочеш заробити мільйон доларів то знайди людину, яка вже заробила мільйон долларів і зроби все те саме, що вона.
Хєрня, купа людей намагалася повторити milliondollarhomepage.com/, і де та купа мільйонерів?

Востаннє редагував Sect0r: 25.11.2016 о 21:22. Причина: Пізніше додано
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2016, 08:40 #2665687   #67
ropochenko
Учасник
 
Аватар для ropochenko
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Як можна реально заробити гроші:

https
ropochenko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2016, 09:35 #2665689   #68
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Розказую казки далі. З тих, з ким постійно спілкуюсь в Тернополі: автоелектрик, автомеханіки, водії буса на Європу, різні менеджери середньої ланки, системні адміністратори, банківські працівники(не клерк на ставці, а що має базу клієнтів і сидить на проценті), працівники стільникових мереж зв_язку. Є люди, які реально повкалували пару років за бугром, розкидали гроші по різним банкам і живуть на процент. То так сходу що згадав.
Я щось не зрозумів. Ті люди отримують таку зарплату чи це зарплата плюс відсотки в банку?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2016, 19:13 #2665756   #69
castor
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата
Допис від THW Переглянути допис
Одна людина яка заробила мільйон доларів відкрила мені секрет як це робиться.
Вона мені сказала якщо хочеш заробити мільйон доларів то знайди людину, яка вже заробила мільйон долларів і зроби все те саме, що вона.
І добавив... Будь хто може знайти людину яка заробила мільйон, але майже ніхто не захоче зо дня в день з місяця в місяць робити те саме, вислуховувати те саме, , пережити все те саме, що пережила вона перед тим, як стати успішною.
типовий "синдром вижившого"
тут файно розписано - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3...BD%D0%BD%D1%8F (особливо розділ "Серед військових" - це те, з чого почалось)
castor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
THW (26.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2016, 20:12 #2665762   #70
THW
Учасник
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Хєрня, купа людей намагалася повторити milliondollarhomepage.com/, і де та купа мільйонерів?
Та які нафік мільйони? )))
Ніхто як правило задницю не хоче піднімати навіть щоб 150 гривень заробити.
От проведи експеримент.
Підійди до 10 незнайомих людей і спитай чи цікавить додатковий заробіток.
В мене 9 чоловік з десяти навіть не поцікавилися що треба робити а одразу сказали що їх не цікавить.
Серед них було багато базарників що пашуть на дядю, а також пару продавців з Подолян яким їхній власник теж напевно навіть 500 баксів не платить.
Елементарно не хочуть навіть запитатися що треба робити. Про які зусилля щоб заробити мільйони може бути мова? Ау , гараж???? ))))
THW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2016, 20:23 #2665764   #71
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

грати в компьюторні ігри

всі тернопільські кіберспортсмени вже давно мають в кишені по зеленому лімону )))
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2016, 23:28 #2665787   #72
THW
Учасник
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
типовий "синдром вижившого"
тут файно розписано - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3...BD%D0%BD%D1%8F (особливо розділ "Серед військових" - це те, з чого почалось)
Про... декілька варіантів хибних висновків. сподобалося.

Це в мене до цього часу були хибні висновки. )))
Логічно припустити що якщо в Україні доходи малі і заробити важче чим на заході то людей бажаючих заробляти має бути більше.
А виявляється що фактично все з точністю до навпаки.
В Пенсільванії в Флориді, в Антверпені, люди які мають серйозну власність і доходи поза 4-5 тис. дол. в місяць вступають по моїх реферальних лінках і будують структури.
А в нас умнік який на пана горбатиться і в місяць можливо 200 баксів в руках не тримав не поцікавившись що до чого одразу дає своє свехцінне резюме що то лохотрон і атстой. А решта навіть і взагалі не цікавиться що до чого.
THW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2016, 18:46 #2666017   #73
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата
Допис від THW Переглянути допис
От проведи експеримент.
Підійди до 10 незнайомих людей і спитай чи цікавить додатковий заробіток.
В Тернополі незнайомець, який підходить до тебе і питає, чи цікавить додатковий заробіток, із ймовірністю 99.63% - впарювач мережевого маркетингу. Таких треба не питати, що треба робити, а посилати зразу нахyй.
Sect0r зараз поза форумом  
Подякували 10:
Adriano_Chelentano (04.12.2016), aleko2007 (28.11.2016), hunter07 (28.11.2016), ion (28.11.2016), paravozz (03.12.2016), roma22101987 (28.11.2016), Romko_7 (04.12.2016), Tommygun (29.11.2016), vanco2 (28.11.2016), volpast (29.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2016, 19:03 #2666020   #74
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата
Допис від THW Переглянути допис
В Пенсільванії в Флориді, в Антверпені, люди які мають серйозну власність і доходи поза 4-5 тис. дол. в місяць вступають по моїх реферальних лінках і будують структури.
Хелікс?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2016, 19:06 #2666021   #75
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата
Допис від THW Переглянути допис
Одна людина яка заробила мільйон доларів відкрила мені секрет як це робиться.
Вона мені сказала якщо хочеш заробити мільйон доларів то знайди людину, яка вже заробила мільйон долларів і зроби все те саме, що вона.
І добавив... Будь хто може знайти людину яка заробила мільйон, але майже ніхто не захоче зо дня в день з місяця в місяць робити те саме, вислуховувати те саме, , пережити все те саме, що пережила вона перед тим, як стати успішною.
в нашій країні, ці закони не діють жінка депутата Чижмаря , по є-декларації, дохід за 2014 р.- 26 000 гр., за 2015 р.- 52 000 000 гр., гроші заскирдувала і тримає наліком вдома і чим її досвід кому допоможе ?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від THW Переглянути допис
Логічно припустити що якщо в Україні доходи малі і заробити важче чим на заході то людей бажаючих заробляти має бути більше.
А виявляється що фактично все з точністю до навпаки.
В Пенсільванії в Флориді, в Антверпені, люди які мають серйозну власність і доходи поза 4-5 тис. дол. в місяць вступають по моїх реферальних лінках і будують структури.
А в нас умнік який на пана горбатиться і в місяць можливо 200 баксів в руках не тримав не поцікавившись що до чого одразу дає своє свехцінне резюме що то лохотрон і атстой. А решта навіть і взагалі не цікавиться що до чого.
американці ведуться на пропозицію в 150 гриваків ?

Востаннє редагував qazwsx321: 28.11.2016 о 19:06. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (29.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2016, 20:41 #2666044   #76
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата
Допис від THW Переглянути допис
А виявляється що фактично все з точністю до навпаки.
В Пенсільванії в Флориді, в Антверпені, люди які мають серйозну власність і доходи поза 4-5 тис. дол. в місяць вступають по моїх реферальних лінках і будують структури.
А в нас умнік який на пана горбатиться і в місяць можливо 200 баксів в руках не тримав не поцікавившись що до чого одразу дає своє свехцінне резюме що то лохотрон і атстой. А решта навіть і взагалі не цікавиться що до чого.
4-5К баксів в США це не велика зарплата, причому в любому штаті. І з тиким заробітком ні про які "серйозну власність" мова не йде. Середній клас починається з заробітку в 10К в місяць, а це люди яким просто по кишені купити (в кредит) і утримувати своє житло і мати нові автомобілі. Власники бізнесів, середніх або навіть малих (як ото водії фур коли фура його) заробляють і по 20К в місяць і більше.

Так шо не розказуй тут байок про реферали.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 3:
roma22101987 (29.11.2016), Romko_7 (04.12.2016), Tommygun (29.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2016, 20:12 #2666775   #77
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата
Допис від THW Переглянути допис
Про... декілька варіантів хибних висновків. сподобалося.

Це в мене до цього часу були хибні висновки. )))
Логічно припустити що якщо в Україні доходи малі і заробити важче чим на заході то людей бажаючих заробляти має бути більше.
А виявляється що фактично все з точністю до навпаки.
В Пенсільванії в Флориді, в Антверпені, люди які мають серйозну власність і доходи поза 4-5 тис. дол. в місяць вступають по моїх реферальних лінках і будують структури.
А в нас умнік який на пана горбатиться і в місяць можливо 200 баксів в руках не тримав не поцікавившись що до чого одразу дає своє свехцінне резюме що то лохотрон і атстой. А решта навіть і взагалі не цікавиться що до чого.
В мене мама живе в Антверпені. Там немає людей, які мають серйозну власність. Там навіть автомобілі не у всіх є. А якщо людина має зарплату в 1000 Євро вона вважається дуже крутою. Прямо мега
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2016, 15:53 #2667160   #78
Malvinochka
Banned
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

можно, але працювати багато треба, а так ...
Malvinochka зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Nobel (06.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2016, 22:39 #2667233   #79
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

Цитата:
Допис від Malvinochka Переглянути допис
можно, але працювати багато треба, а так ...
Неправда. Хто багато працює той нічого не має. Люди що все життя працювали мають копійчані пенсії. На більшості робіт навіть на квартиру за все життя не заробиш хоч би ти з трусів вискочив.
Більшість з тих хто багато і важко працює за все життя ніколи з своєю родиною за кордоном не віддихали.
Практично усі наші власники працюють мало або і взагалі не працюють і далеко не важкою працею заробили те, що вони мають. Зразкові нероби і одночасно багатії це наші депутати і вищі чиновники.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2016, 22:53 #2667234   #80
spacefucker
Учасник
 
Аватар для spacefucker
Типово Відповідь: Як можна реально заробити гроші?

В тернополі можна заробити двома шляхами: будівництво і торгівля.
Можеш мережевим маркетингом або прямим продажами зайнятися.

Але всі ці (легальні) способи потребують часу...
spacefucker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:01.