Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.11.2013, 10:16 #2295938   #1
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Покласти край “мажорам” на дорогах збираються Автономні Націоналісти Тернополя2. Закликають вони долучитися до своєї протестної акції усіх городян.

Мова йде про тих водіїв, які паркують свої автомобілі як і де забажають2.

- До нас неодноразово зверталися жителі різних мікрорайонів Тернополя1, де власники залишають авто просто неба1, – каже один із представників організації Автономних Націоналістів Павло Бойко1. – Так вони нищать дитмайданчики, клумби, а також перешкоджають доступу транспорту до під’їздів. А якщо буде пожежа – під’їхати та погасити полум’я стане практично неможливо.

Проблематично за таких умов, як він стверджує, до будинку під’їхати навіть швидкій. Лікарі через це втрачають останні хвилини, щоб урятувати життя людям.

- Де ДАІ, де муніципальна міліція? Хто за такі жертви нестиме відповідальність? – запитує юнак.

Розібратися із такими водіями-нахабами організатори акції вирішили у радикальний спосіб.

- Існує дуже простий метод – ми різатимемо шини, – продовжує Павло Бойко. – А щоб власник не засмучувався, приклеїмо наклейку на дірку в колесі. Для нас неважливо – чи це машина депутата1, чи якогось посадовця. Закон один для всіх!

Усіх небайдужих жителів міста організатори закликають анонімно попереджати про те, де залишають автомобілі безвідповідальні люди1. Подібні скарги можна писати у групу – http://vk.com/ternopil_avtonom.

- Будь ласка, пишіть нам адреси, – додає Павло Бойко1. – Так ми1 збережемо дитячі майданчики, зробимо вільний доступ до будинку та врятуємо комусь життя.

Однак боротися з водіями-порушниками у такий спосіб є хуліганством. Згідно з Кримінальним кодексом (ст. 296 – прим. ред.) такий вчинок карається штрафом від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, арештом на строк до шести місяців чи обмеженням волі на строк до п’яти років.

- Це – хуліганство і за подібне судять, – говорить начальник сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Петро Колісник. – Поганих справ нам і без того вистачає. Краще приєднатися до рейдів із працівниками ДАІ, а не чинити розправу необдуманими методами.


http://nter.net.ua/alarm/vodiyam-maz...zatimut-shini/
Perestroika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 10:28 #2295945   #2
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Чекаєм тему на зразок: "Павлу проламали череп, мажор уник відповідальності, збираємо гроші на лікування"

Цікаво, за анонімними алкоголіками націоналістами не Соколовського вушка стирчать?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 13:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 11:06 #2295963   #3
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Якийсь новий проект бандюковича і регіонів з комуняками, спрямований на дискредитацію національної ідеї і націоналізму. В принципі, мені пофігу, на клумбах не паркуюсь, і категорично проти цього, але чинити злочини, прикриваючись "добрими" намірами і націоналізмом... Якби зловив такого "націоналіста" за "роботою" - запхав би йому тризуб в .опу і провернув кілька раз.
Hurricane зараз поза форумом  
Подякували 5:
fasterfox (06.11.2013), kurtq (06.11.2013), Master (06.11.2013), serhiymobile (06.11.2013), tyzz (07.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 13:07 #2296012   #4
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

проблема взагалі існує.
все описане відповідає дійсності, крім хіба акценту на мажорах - двори і тротуари захаращують водії всіх статків.
якщо справа піде далі погроз в інтернеті - то я наприклад не засуджуватиму такі вчинки.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Unknown Artist (09.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 13:49 #2296023   #5
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Та все воно то так, але як буде оцінюватися наскільки порушив? Один випадково одним колесом скраєчку заліз на газон, інший вирив яму коли виїзджав з нього бо дощ впав.. А в третього взагалі форс мажор (хомячок здох) і він залишив машину і побіг оплакувати
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 13:52 #2296025   #6
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
проблема взагалі існує.
все описане відповідає дійсності, крім хіба акценту на мажорах - двори і тротуари захаращують водії всіх статків.
Скажу більше, мажори, як правило, захаращують подвір"я власних житлових будинків у приватному секторі. Чомусь дорогі іномарки, джипи, і т.п., припарковані на газонах бачу дуже рідко, значно частіше - жигулі, деу, переобладнані "пиріжки" і т.п., тобто відносно недорогі авто.
Hurricane зараз поза форумом  
Подякували 2:
Avanko (10.11.2013), kurtq (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 14:29 #2296038   #7
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Скажу більше, мажори, як правило, захаращують подвір"я власних житлових будинків у приватному секторі. Чомусь дорогі іномарки, джипи, і т.п., припарковані на газонах бачу дуже рідко, значно частіше - жигулі, деу, переобладнані "пиріжки" і т.п., тобто відносно недорогі авто.
Так в их понимание "мажор" это тот у кого есть свой автомобиль. Вне зависимости от марки и года выпуска.
Не мажоры ездят на общественном транспорте.
Trafic зараз поза форумом  
Подякували 10:
Avanko (10.11.2013), KIgorS (06.11.2013), kurtq (06.11.2013), Mr.Player (06.11.2013), paravozz (10.11.2013), Petro Ford (06.11.2013), Sany (06.11.2013), tyzz (07.11.2013), yuramit (07.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 14:30 #2296041   #8
mhl
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Якщо в них дійде до реальних справ, то найімовірніший сценарій буде приблизно таким:
Той, в кого порізали шини напише пацанам адрес нової "жертви-мажора" і потім в засаді буде чекати засада автовласників, які дадуть хорошого тягла/ментів, які то всьо задокументують + ще повішають всі аналогічні справи в окрузі.
mhl зараз поза форумом  
Подякували 5:
andrii90 (15.11.2013), Avanko (10.11.2013), KIgorS (06.11.2013), Romko_7 (09.11.2013), Trafic (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 14:47 #2296048   #9
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

зато будуть знати мажори кому череп ломати. А якшо серйозно то хтось з них купив би комплект гуми тоді знав би скільки воно вартує і чи варто таке комусь робити!

п.с. Я не паркуюсь на газонах але резину свою мені жалко!
Sany зараз поза форумом  
Подякували 2:
Promo (09.11.2013), zaharys (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 15:08 #2296062   #10
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

прямо нагадує напівпяну толпу при черговій аварії...яка нерозібравшись кричить...що всі мажори хто на авто і всіх на палю...
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 4:
Avanko (10.11.2013), mhl (06.11.2013), Trafic (06.11.2013), zaharys (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 08:16 #2296364   #11
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
проблема взагалі існує.
все описане відповідає дійсності, крім хіба акценту на мажорах - двори і тротуари захаращують водії всіх статків.
якщо справа піде далі погроз в інтернеті - то я наприклад не засуджуватиму такі вчинки.
Я більше скажу,проблема буде існувати і надалі,причому розростатись пропорційно збільшенню добробуту населення.Наразі це прояви української жаби тих,хто мало заробляє,або і взагалі не працює,а значить немає змоги придбати авто.Зате має багато вільного часу щоб міркувати про несправедливість у цьому світі.
Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Якщо в них дійде до реальних справ, то найімовірніший сценарій буде приблизно таким:
Той, в кого порізали шини напише пацанам адрес нової "жертви-мажора" і потім в засаді буде чекати засада автовласників, які дадуть хорошого тягла/ментів, які то всьо задокументують + ще повішають всі аналогічні справи в окрузі.
А навіщо їм адрес казати? Водії накривають свої авто шатром неведимкою? От чесн слово,щойно виглянув у вікно) дві машини на клумбах,а дві загороджують вихід з підїздів.Ще одна як добре придивитись,то просто добряже звужує проїзд.

Той хто захоче наказати,поступить простіше.Злапають їхнього "боса".і будуть ї..ти в дупу дотих пір,поки колеса самі незаклеяться)
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 09:17 #2296402   #12
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

А ті дауни не думають, що авто просто нема де ставити? Є люди, що мають гараж, місце на парковці, але таких обмаль - пропорційно до кількості місць та гаражів. А лишити хочется не на призволяще за кілометр посеред вулиці, а біля свого вікна. Та і стоять зазвичай на клумбах не Порш Каєн і не беха 7-ка, а вази і зази.

Скажу одне, що робити подібне можуть лише ті, у кого немає машини і він не знає, скільки та шина коштує.
Якби злапав ту падлу за роботою, навіть не біля свого авто, а біля чужого - відірвав би яйця на місці!
kurtq зараз поза форумом  
Подякували 3:
Avanko (10.11.2013), Sany (07.11.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
Unknown Artist (09.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 09:30 #2296409   #13
Sjava
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

я б просто поспускав колеса(хто б дійсно достав) і не пошкодив майна(немає криміналу) і завдав гемору(особливо якшо ручний насос,або його вопше нема)))
але це якби мені хтось допік
Sjava зараз поза форумом  
Подякували 2:
Hurricane (07.11.2013), inq (07.11.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 09:38 #2296419   #14
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
А ті дауни не думають, що авто просто нема де ставити?
Це не виправдовує тих, хто паркується на газонах. В 99% випадків людина заїжджає на газон або під двері під"їзду не тому, що нема де, а тому, що лінь перенести на ногах своє тіло зайвих 30-50 метрів з того місця, де "є де".
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SMB (14.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 09:52 #2296428   #15
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Якби злапав ту падлу за роботою, навіть не біля свого авто, а біля чужого - відірвав би яйця на місці!
Вот йшов якось то нічкою темною, ще й в дощ додому - з днюхи товариша вертався, і коли обходив такий серцю власника драндулет, припаркований на тротуарі - ледь не вбився - асфальтик покоцаний моцно був - мало того що впітьмах в калюжу вступив, та ще й перечепився. Що мене стримало тоді щоб фару не вибити *** - хз. Тре було це зробити і ще предяву власнику організувати - мовляв, чуть собі шкоди не заподіяв через його майно.

Люба ситуйовина має як мінімум дві сторони.
Хоча згоден - якби я їхав бухий з днюхи на машині - мені було б все-одно, і я так само б припаркувався б

Оці всі ініціативи - єрунда. Паркування де попало - незалежно від того скілько людина має грошей, чи які вони обездолені "па-жізні", по суті є показовим - це є наплювательське відношення до своїх же сусідів, і, відповідно - різати шини і вибивати лобовухи повинні вони, а не якісь "сірі" товариші, котрі під наці косять. Я так си думаю.

Востаннє редагував Філько: 07.11.2013 о 10:13.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 10:14 #2296442   #16
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Я більше скажу,проблема буде існувати і надалі,причому розростатись пропорційно збільшенню добробуту населення.Наразі це прояви української жаби тих,хто мало заробляє,або і взагалі не працює,а значить немає змоги придбати авто.Зате має багато вільного часу щоб міркувати про несправедливість у цьому світі.
Ну розумієш, я би міг вкотре повторити ті самі фрази, але для деяких людей це видно важко осмислити.
Ти просто мало уявляєш наскільки примітивними здаються ті, хто от як ти намагається все звести до якоїсь заздрості і різниці в статках.
По цій ситуації я скажу так: я вже стикався з тим, що мені доводилось розвантажувати сумки і волочити їх через все подвір"я тому що приїхав вночі і звечора подвір"я "запаркували" так, що проїхати змогла б хіба що таврія. Спринтер втиснутись не зміг. А якби треба було встиснутись пожарці?
А весною цього року, коли почали танути сніги, все подвір"я було залито 10-кантиметровим шаром води. Пройти не намочивши ноги реально було тільки тротуаром. І при цьому знаходилась пада дебілів, які свої універсали паркували передніми колесами на тротуарі. Одному такому лишав послання на люлбовому склі - ніби щось дійшло. Не уявляєш яке велике бажання мав продерти йому бік ключами - якщо ти вважаєш що моєю мотивацією була заздрість до його статкув... ну... легко тобі мабуть в цьому світі живеться з такими мізками от тільки для когось можеш бути справжньою карою божою
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 10:47 #2296460   #17
wisper
Banned
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

а за якими особливостями будуть відрізняти мажорів від.... а від кого їх відрізняти?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 11:04 #2296471   #18
Dzob
Banned
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Піар на рівному місці. Все.
Dzob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 11:11 #2296475   #19
romatrader
Banned
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Круто! А взагалі для початку давайте фотографувати такі авто на мобільні і викладати тут! А під двірниками залишати адресу форуму де буде тема "Вони своїми діями позорять наше рідне місто". Доречі, іду сьогодні виповзає таке чудо з під'їзду і сідає в припарковану на гозоні "Хонду".
romatrader зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2013, 11:20 #2296485   #20
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Чого так багато людей чіпляються до тих газонів, ніби це сама критична проблема з поміж усіх, яка саме більше заважає жити.

Краще виконуйте свою роботу.

Краще виховуйте своїх дітей.

Більше приділяйте увагу своїм близьким.

Таке враження що всі всім задоволені, але для повного щастя їм заважають автомобілі які часом реально немає де поставити.

Ось газон. Де ви в тернополі таке бачили?


Востаннє редагував Socio: 07.11.2013 о 11:36.
Socio зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrii90 (15.11.2013), ОРДА (09.11.2013), Sjava (07.11.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
Unknown Artist (09.11.2013)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:14.