Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


web site!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.03.2004, 12:07 #10570   #41
FredJr
 
Аватар для FredJr
Типово

Спеціально посидів в пошуковиках, порився по сайтах комп-клубів...
Мдя... Крапківський сайт просто 2advanced в порівнянні з іншими Хоча не зміг знайти якийсь дійсно сер"йозний клуб. Як шось знайду - кину лінку.
На рахунок флеша - він на сайті клубу нівякому разі не потрібен.
Тепер що до сайту:
1.Чому тільки одна демка з чемпу? Шо більше не писалося? Думаю було цікаво побачити як більше команд грало...
2.LiveWebCam не думаю шо варто весь час перегенеровувати текучий кадр - це лишній трафік, який не кешується, хоч і не великий, але все рівно
3.Якось колись був попав на список фільмів, але як не пам"ятаю. Спробував знайти - 0. Напевно десь на форумі була ссилка, а на основній сторінці нема, або я так і не поняв як на неї вийти
3(а).Список фільмів на одній сторінці 1000 фільмів - це оигінально...
Розбийте хочаби по буквам, по новим надходженням або ше якось, а то поки та сторінка загрузилася...
FredJr зараз поза форумом  
Старий 31.03.2004, 16:34 #11382   #42
viva
 
Аватар для viva
Типово

таке взагалі не афішується
viva зараз поза форумом  
Старий 31.03.2004, 16:37 #11383   #43
viva
 
Аватар для viva
Типово

Цитата
Допис від Strelok
В мене складається таке враження що я говорю з однією людиною. Ви всі говорите одне і теж саме, шо не можете щось інакшого придумати????? Вам все треба показувати як малим дітям???? Покищо шось путнє сказав тільки FortYear а остальні тільки пропонують їм шось показати , як в дитсадку, покажи нам і ми тобі покажем .
Да, покажи, а що - слабо? Ткни мордою, покажи, як потрібно. Терендіти кожний може. А вот так би треба, а вот краще - це все, що вилами на воді писати. Конкретики в Ваших словах не вистачає. Какай вопрос - такой і отвєт. Якщо бачиш - що всі як один відповідають - а не наводило це Вас на думку, що невиразно і нечітко виражаєтесь.
viva зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:47.