Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.09.2015, 12:51 #2577489   #61
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Часто це утеплювання не так несе за собою можливість зекономити на газі, як можливість позбутися холодних стін, а з ними і цвилі.
А також неграмотне утеплення деколи несе можливість отримати ту ж саму цвіль та конденсат. Особливо в компанії з металопластиковими вікнами. При чому як проблем можна додати й сусідам з усіх боків.

Цитата
Допис від rts Переглянути допис
Підійду до питання з іншого боку...

Кімната є частиною квартири в багатоквартирному будинку. Її площа 0,16 від загальної площі квартири.
Утеплити інші стіни припустимо що немає можливості.
На опалення квартири зимою йде 200 кубів газу, на кімнату виходить 32 куби.
Припустимо що утеплення дасть єкономію в 30%, тобто 9,6 кубів , приблизно 35 грн. (за 6 місяців 210 грн).
Вартість робіт по утепленню приблизно 5000-7000 грн (як виявилось утеплювати треба значно більшу площу, ніж та що я навів раніше). Тепер якщо поділити 5000 на 210 отримаємо майже 24 роки....

Де користь від утеплення????????????

Можливо, я не правий... то наведіть свої розрахунки...

П.С. В приватному будинку ситуація інша, мову веду про окремо взяту квартиру багатоквартирного будинку.
Ви самі навели цифри. Точкове утеплення дасть не надто багато користі. А проблем можна набратись. Я їх назвав вище. Вихід - утеплятись всім будинком. Малоймовірно, хоча зараз існують державні програми. Є ще варіанти з рекуператорами, але це явно більше 5-7 тис грн і досить складно технологічно.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 17.03.2017, 17:53 #2683400   #62
artis
Активний учасник
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Порадьте, де брати нормальний пінопласт!?
artis зараз поза форумом  
Старий 17.03.2017, 20:14 #2683434   #63
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата
Допис від artis Переглянути допис
Порадьте, де брати нормальний пінопласт!?

фактично - нігде..хіба під замовлення, щоб зробили саме ту реальну вагу, яка потрібна..

а так, всі виробники роблять о мінімально-допустимій вазі для кожної категорії пінопласту
Nobel зараз поза форумом  
Старий 18.03.2017, 08:10 #2683470   #64
nadusha
Активний учасник
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Підкажіть за утеплення відкосів: це ззовні по периметру вікна клеїться пінопласт, фіксується дюбелями і затирається? Хтось робив таке? Виправдало очікування? А зсередини якось утеплити можна - гіпсокартоном, наприклад?
nadusha зараз поза форумом  
Старий 18.03.2017, 10:05 #2683484   #65
artis
Активний учасник
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Знайомий продає Ферозіт. Кажу покажи як він вигляглядає, ну показав. Це просто жах, вага 25ки як піря))
artis зараз поза форумом  
Старий 19.03.2017, 12:16 #2683694   #66
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата А зсередини якось утеплити можна - гіпсокартоном, наприклад?
З середини утепляти нізя. тільки по зовнішніх відкосах. в моїх батьків помогло. Відкоси з середини внизу перестали цвисти.
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nadusha (19.03.2017)
Старий 19.03.2017, 17:39 #2683789   #67
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата З середини утепляти нізя.
Чому нізя? Я тут декілька місяців питав, то казали що і зовні і зсередині можна.
SPO зараз поза форумом  
Старий 19.03.2017, 18:27 #2683797   #68
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Чому нізя? Я тут декілька місяців питав, то казали що і зовні і зсередині можна.
як наслідок получите цвіль під утепленням.
leyo зараз поза форумом  
Старий 19.03.2017, 18:29 #2683798   #69
pvm
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Чому нізя? Я тут декілька місяців питав, то казали що і зовні і зсередині можна.
наука така...кажуть що точка роси буде не там де треба.
pvm зараз поза форумом  
Старий 19.03.2017, 18:50 #2683803   #70
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Зрозуміло.
А до чого тут ті совкові дубльонка і шуба???
SPO зараз поза форумом  
Старий 19.03.2017, 19:23 #2683808   #71
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата А до чого тут ті совкові дубльонка і шуба???
якраз точка роси )))))) тільки тут про обігрів
leyo зараз поза форумом  
Старий 19.03.2017, 22:26 #2683840   #72
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата якраз точка роси )))))) тільки тут про обігрів
А ще зрозуміліше можна !???
Бо щось я того професійного сленгу не розумію.
SPO зараз поза форумом  
Старий 19.03.2017, 22:59 #2683848   #73
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
А ще зрозуміліше можна !???
Бо щось я того професійного сленгу не розумію.
емммм. pvm давай пруфи в студію.
leyo зараз поза форумом  
Старий 20.03.2017, 11:24 #2683909   #74
pvm
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
емммм. pvm давай пруфи в студію.
вже стільки написано про це,що не хочу щось шукати.
То́чка роси́ (англ. dew point) або температу́ра то́чки роси́ — температура, при якій повітря досягає стану насиченості водяною парою при незмінному тиску і даному стані вологоутримання
Щоб та роса не випадала на стіні (чи на вікні) в хаті має бути тепло.Як стіна дуже холодна,то в хаті має бути дуже тепло. Тоді і роси не буде на стінах чи вікнах. (але ще залежить від вологості в хаті) Тому і утеплюють стіни(чи вікна).
ps/ Я утеплив відкоси пластикового вікна всередені(так як неможливо ззовні). Відкоси стали теплі,і сухі. Чи є пліснява під пінопластом? Не знаю. Чому вона там має бути,як там немає повітря і вологи??? Точка роси була на стіні,а стала в пінопласті чи в стіні. В стіні чи в пінопласти плісняви не буде- нам немає вологості.
Може я помиляюсь. Докажить мені що стіна чи пінопласт в середені будуть пліснявіти. Плчснявіти буде там,де буде доступ вологого повітря (і точка роси)

Востаннє редагував pvm: 20.03.2017 о 11:46.
pvm зараз поза форумом  
Старий 20.03.2017, 13:35 #2683947   #75
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Так. на скору руку, з онлайн калькулятора. Умови середовища одинакові
Не утеплена стіна:

Утеплена зсередини (спеціально добавив пароізоляцію, не спасає):

Утеплена ззовні:
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякували 2:
nadusha (22.03.2017), pvm (20.03.2017)
Старий 20.03.2017, 14:31 #2683982   #76
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
Може я помиляюсь. Докажить мені що стіна чи пінопласт в середені будуть пліснявіти. Плчснявіти буде там,де буде доступ вологого повітря (і точка роси)
А як ви собі уявляєте середовище під пінопластом? Будівельні матеріали мають таку характеристику як паропроникність, яка дозволяє попадати вологому повітрю навіть на закритий пінопластом відкос. І повітря може туди попадати як з квартири, так і із двору. Коли наприклад стіна не утоплена ні ззовні, ні зсередини, то вона при таких умовах прогрівається більш менш рівномірно, і температурна умова при якій виникна так звана "точка роси", буде знаходитися в середині стіни. Трошки погано, але не критично. Коли утепляєш стіну з середини, ця рівномірність пропадає, тобто ми ізолюємо теплу квартиру від холодної стіни, і при такій умові за утеплювачем буде виникати температурна умова яка завжди буде сприятливою для винекненню конденсату:

Chefild зараз поза форумом  
Старий 20.03.2017, 14:55 #2683994   #77
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

про точку роси знаю. про шуби пояснення давай
leyo зараз поза форумом  
Старий 20.03.2017, 18:57 #2684053   #78
pvm
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А як ви собі уявляєте середовище під пінопластом? Будівельні матеріали мають таку характеристику як паропроникність, яка дозволяє попадати вологому повітрю навіть на закритий пінопластом відкос. І повітря може туди попадати як з квартири, так і із двору. Коли наприклад стіна не утоплена ні ззовні, ні зсередини, то вона при таких умовах прогрівається більш менш рівномірно, і температурна умова при якій виникна так звана "точка роси", буде знаходитися в середині стіни. Трошки погано, але не критично. ]
Можливо я помиляюсь,але я так думаю.
а чому ви думаєте,що під пінопластом буде точка роси? ТОчка може бути і в пінопласті і в стіні. Коли вікна плачуть, то точка на склі,коли стіна мокра-точка на стіні. Хто бачив,коли точка роси між склом вікна в пакеті? Чи в стіні? Теоретично точка є але результата (плісняви) немає. Тому що там немає вологості.

(будинки каркасні на півночі (наприклад в США чи Канаді) зроблені так сайдінг-фанера-утеплювач-гіпсокартон. Точка роси в утеплювачі. )

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
про точку роси знаю. про шуби пояснення давай
тепліше коли утеплювач (хутро) в середені чи ззовні.?

Востаннє редагував pvm: 20.03.2017 о 18:58. Причина: Пізніше додано
pvm зараз поза форумом  
Старий 20.03.2017, 19:10 #2684058   #79
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
а чому ви думаєте,що під пінопластом буде точка роси? ТОчка може бути і в пінопласті і в стіні. Коли вікна плачуть, то точка на склі,коли стіна мокра-точка на стіні. Хто бачив,коли точка роси між склом вікна в пакеті? Чи в стіні? Теоретично точка є але результата (плісняви) немає. Тому що там немає вологості.
Не коректно порівнянювати склопакет зі стіною утепленою пінопластом. Ще раз пишу, матеріали мають таку характеристику як пароприникність. Тобто якщо ви закриєте відкос пінопластом, це абсолютно не означає що туди автоматом не попаде вологість. Склопакети мають нульову паропроникність за рахунок скла та ущільнюваів. Так само в каркасних будинках, для того щоб волога не конденсувалась в утеплювачі, і не втрачались характеристики утеплення, використовується пароізоляція зсередини. Ось так наприклад:

Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pvm (20.03.2017)
Старий 20.03.2017, 21:56 #2684096   #80
artis
Активний учасник
Типово Відповідь: Чим утеплити будинок Мінвата/ Тепла штукатурка/ Полистерол

Пацани, скажіть, чи критично утепляти хату 8см пінопласту. Розумію, що 10см краще, але є деякі загони на фасаді, які важче буде обійти, газова труба, водосточні... Стіна в 1,5 цегли, поштукатурена, хочу клеїти на гребінку.
artis зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:10.