Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Шкір-вен диспансер бреше...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.11.2014, 19:11 #2470584   #41
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Шкір-вен диспансер бреше...

Цитата
Допис від selling Переглянути допис
може він як фахівець і непоганий. але така посада, державна кормушка, зарегульваність всякими дурними наказами
Там,....того.....ще здається....навіть діє стаття КК, стосовно ухилення від лікування..... То з кого тоді питати, за умисне поширення ...?
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2014, 19:25 #2470590   #42
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Шкір-вен диспансер бреше...

Цитата І от дізнаюсь що в мене можливо цього захворювання не було!!!
такі фрази одразу викликають массу питань, як от:
- від кого товариш дізнається? Чи особа яка відкрила йому очі, має медичну освіту, і якого роду аналіз був підставою для такого висновку (невже подружка провела який дослід )?
- що означає слово "можливо"? хвороба або була, або її не було - малоімовірно що вона, навіть повністю вилікувана, не залишила жодних слідів, окрім фінансових втрат
- виходячи із такої невпевненості особи-автора цього крику душі, виникає сумнів - чи можна так категорично піддавати сумнівам професійність доблесних працівників трип-дачі?

ну і тому подібне.

Щодо ниття про сором за країну - а що ж тут можна хотіти? Якщо всі массово гноблять вітчизняну науку і промисловість (ніхто ж українські мобілки не купляє - хоча вони таки існують - всьо айфони та самсунги подавай), то чому ж тоді й до закордонних лікарів і адвокатів не звертатися?
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.11.2014, 17:11 #2471731   #43
selling
Активний учасник
Типово Відповідь: Шкір-вен диспансер бреше...

Цитата такі фрази одразу викликають массу питань, як от:
- від кого товариш дізнається? Чи особа яка відкрила йому очі, має медичну освіту, і якого роду аналіз був підставою для такого висновку (невже подружка провела який дослід )?
- що означає слово "можливо"? хвороба або була, або її не було - малоімовірно що вона, навіть повністю вилікувана, не залишила жодних слідів, окрім фінансових втрат
- виходячи із такої невпевненості особи-автора цього крику душі, виникає сумнів - чи можна так категорично піддавати сумнівам професійність доблесних працівників трип-дачі?
от ти так пишеш по умному... не виявлять "в левій" лаболаторії методом ПЦР збудника і антитіла ImG. що далі? максимум це купа потрачених нервів, горші, і "службова перевірка порушень не виявила".

.... при чому подібні відгуки їдуть по всій країні, і в тернополі ще далеко не найгірше...

--------------------------------------------------------------------------------------
упдат.
Поціквився темою і рішив написати «повну версію».
Тільки в разі необхідності йти в державний шкірно венерологічний диспансер.
Постановка хибних діагнозів які не підтверджуються іде по всьому постсовку. Чому так:
- Застаріле обладнання і технології
- Менше грошей тратиться
- Більше пацієнтів – більше персоналу, більше грошей мали б виділити.

Що буває. Не провівши належні дослідження ставлять необгрунтовані діагнози. А потім не хочуть їх знімати, часом роками. Пишуть на форумах про випадки, що люди виїжджають в Німеччину і інші передові країни, там їх обслідують і нічого не находять, а тут вони часом роками рахуються хворими. Або хто має зв’язки – піднімає шуміху.

Що на мою скромну думку робити, якщо таки прийшлось до них йти і поставили якись діагноз, в якому не впевнені.
Перед перевіркою діагнозу не вживати ніяких ліків які вони призначають! Випив ліки – вважай що ти згідний з діагнозом, або чекай 2 тижні , бо раніше дослідження будуть нести мало інформації.
Здати в іншій лабораторії аналіз для повірки. Якщо результати співпадають – срочно лікуватись. Якщо не співпадають або ще один аналіз, або піднімати шухер, щоб знімали свій хибний діагноз.

Особливо не радив би туди показуватись вагітним.

Востаннє редагував selling: 11.11.2014 о 18:47.
selling зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2014, 21:05 #2480038   #44
selling
Активний учасник
Типово Відповідь: Шкір-вен диспансер бреше...

Цитата тому напишу ще раз - в роки моєї молодості для перевірки результатів лікування вживали звичайну пляшку пива
рішив це прокоментувати і поділитись тим що прийшлось вичитати в розумних місцях. дуже б не радив робити "перевірки алкоголем", і не стільки через то що від алкоголю може нічого "не показати".
від алкоголю погіршується доступ поживних речовин в клітини всього організму. а деякі мікроорганізми, що є збудниками захворювань що передаються переважно статевим шляхом,- в таких несприятливих умовах переходять в щось подібне на "сплячий стан" (персистенція), і в такому стані можуть перечікувати в організмі людини місяць, і ніяк себе не проявляти. потім наприклад від переохолодження починається загострення вже хронічної хвороби, що лічити в рази важче.
selling зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2014, 20:46 #2480473   #45
selling
Активний учасник
Типово Відповідь: Шкір-вен диспансер бреше...

одна з типових історій
Цитата 07.11.2009 00:00, Алла
Всем привет! Хочу рассказать про свои отношения с хламидией. Решили мы с мужем второго ребенка родить, но перед тем, как начать, подумали, что нужно все дефекты организма выявить и вылечить.Отправилась я в женскую консультацию,сдала анализы на скрытую инфекцию (антитіла), заплатила 1500 р.Анализы показали хламидию, уреаплвзму, но мой Бог, где же герпес? Куда подевался мой родной герпес, которым я заразила своего первого ребенка и который всю жизнь сидит в моем организме? Стало мне странно, поругалась с *непутевым* мужем, мол, я такая вся верная, никуда налево, а ты кобель мне хламидию закинул и пнула его на проверку. Запалатил мой благоверный 1350, хламидии не оказалось, теперь меня начал укорять, мол, такая, сякая, где и с кем, твоя хламидия, твой косяк. Иду я повторно сдавать анализы в частной, независимой клинике 2150р. И слава богу герпес на месте, а этой злополучной хламидии НЕТ!!! Так что прежде, чем бежать лечить не понятно что, лучше перестраховаться и перепровериться. Я потом все это дело рассказала знакомой, она врач. Барабанная дробь!!! В той же женской консультации она сдавала анализы и та же ерунда произошла с ней. Мне вот интересно, там что, сидит какая-то злобная тетка и всем раскладывает хламидии, мол, вот вам подарочек от Деда Мороза!! ХА-ХА-ХА!!! Вот такая история.
selling зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2016, 15:48 #2626217   #46
Stelmao
Учасник
Типово Відповідь: Шкір-вен диспансер бреше...

Всі приватні медичні кабінети-це такі ж фірми по зароблянню грошей.Після поневірянь по таких приваних медичних кабінетах,де залишив кілька тисяч гривень та залишившись зі своїми скаргами,вирішив за порадою товариша ,який консультується в Тернопільському шкірвені та перевіряється там періодично через розгульне життя,звернутись на тріпдачу.Зустрів розуміння,мене вислухали,зробили обстеження потрібних інфекцій,а не всіх і на все,як у приватних кабінетах,призначили десятиденний курс лікування і всі проблеми залишились позаду.Звичайно, і у приватних кабінетах є чудові фахівці,але щодо венеричних захворювань,то кращої допомоги ніж у шкірвені, я у Тернополі не ,зустрів.Не повторюйте моїх помилок.
Stelmao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2016, 19:23 #2626243   #47
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Шкір-вен диспансер бреше...

Цитата
Допис від Stelmao Переглянути допис
Не повторюйте моїх помилок.
думаю, ти усвідомлюєш, що помилки почалися задовго до "приватних кабінетів"?
 
Подякував(ла):
qazwsx321 (28.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2016, 20:30 #2626246   #48
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Шкір-вен диспансер бреше...

Цитата
Допис від Stelmao Переглянути допис
Всі приватні медичні кабінети-це такі ж фірми по зароблянню грошей.
ти не повіриш, але більшість державних медичних кабінетів, зараз також, особливо у великих містах )

Додано через 36 хвилин
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
а яка альтернатива шкірвендиспансеру? де в Тернополі можуть, для прикладу, визначити збудника звичайної висипки на шкірі?
а зміст ? ... по статистиці психологів, 90 % усіх хвороб, завдяки навіюванням, і починаються з голови ... приходиш до лікаря, який тобі скаже, що це страшна хвороба і тобі поможе ця чарівна пігулка, яку потрібно приймати 5-10 днів, варто тобі у це повірити і ти себе будеш тих 5-10 днів почувати хворим, а потім одужаєш, і все завдяки лише Вірі, це ще більше 2000 років казад, просік Ісус і це записано в Біблії, хоча ця інфа , багатьом була відома за сотні і тисячі років до Ісуса , а зараз про це знає більшість психологів, священників, лікарів , циганок , вождів, а також всі гіпнотезери , святі, цілителі, шамани, жриці вуду і т.д. )

Додано через 10 хвилин
людству давно відомо, що здоровому організму нездатна нашкодити жодна бактерія, вірус чи грибок, бо імунна система все нейтралізує, тому простіше не придумувати, як боротись з мільйонами видів бактерій чи вірусів, а укріпити власний імунітет

Востаннє редагував qazwsx321: 28.03.2016 о 20:30. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sect0r (29.03.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:52.