Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Начало / Inception

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.07.2010, 21:02 #1417095   #41
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Начало / Inception

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Спойлер
Прихований текст: тиць на мене 
В моїй уяві закони фізики також нормальні, але як казав головний герой, ві сні все що відбувається сприймається нормально.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 23:07 #1417208   #42
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Начало / Inception

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
В моїй уяві закони фізики також нормальні, але як казав головний герой, ві сні все що відбувається сприймається нормально.
Воно то так, але там жеш і говорили коли підсвідомість починає розуміти, шо світ навколо не її творіння, вона починає шукати *архітектора*
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 00:54 #1417297   #43
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Начало / Inception

Прихований текст: здогадка 
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KOZHUH (01.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 11:17 #1417423   #44
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Начало / Inception

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Прихований текст: здогадка 
Прихований текст: Здогадка на здогадку 


Хто памятає для чого точно тотем? Для визначення шо ти в сні? Чи для визначення, що ти не в чужому сні? А то я вже сам заплутався
Прихований текст: тотем здогад 

Востаннє редагував Dexter: 01.08.2010 о 11:47.
Dexter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KOZHUH (01.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 13:38 #1417490   #45
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Начало / Inception

прекрасний фільм.
єдиний мінус - це його тривалість: 2 з половиною години, а ще й якщо перед цим випити пиво, то все таки забагато
muTs зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KOZHUH (01.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 14:28 #1417531   #46
Comix
asd
 
Аватар для Comix
Типово Відповідь: Начало / Inception

Comix зараз поза форумом  
Подякували 2:
дядя Вітя (01.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 14:35 #1417534   #47
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Начало / Inception

Фільм крутий.
Напевне на тижні піду ще раз.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 15:03 #1417545   #48
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Начало / Inception

хех сьогодні теж спонтанно попав на фільм, за 30 хвилин до початку сеансу встрілило піти. і опа.
власне моє драгоцінне імхо.
фільм в якісь мірі порвав мосх.
в першу чергу варто згадати хто зняв фільм. К. Нолан. останній його шедевр (Чорний лицар) теж нехіло вдерся в імдб. Думаю йому (режисеру) вдалось найти (філософський камінь ) кіно. А саме знімати кіно на яке одноково добре реагують широкі маси і народ більш розумний одних він може взяти видовищем а інших загадкою і багатошаровістю відбуваючугося на екрані. І цим він захоплює. До речі більш ранні роботи були більш для другої категорії імхо і часто нудноваті (но цікаві).
А от щодо початку... В першу чергу він нагружає голову. і не тільки "числодробілку" а і всі інші органи (от чому треба дивитися в кінотеатрі або з хорошим звуком і хд якості). Після фільму я вийшов з головою що трохи були ніби задурманена ). Але підозрює що знайдеться багато незадоволених і тих кого непроперло. Хоча каса фільма буде ніхіла, з цікавості підуть всі )))
І ще чесно мене більше вразив ніж матриця. ідея і реалізація.
І ще хотілось би сказати за Ді Капріо. після цього фільма я до нього починаю ставитися як до справжнього актора. він доказав що можна відмитися від дівочих шмарк і стати чоловіком. На мої памяті мало кому вдавалось це. Честь йому і хвала.
Прихований текст: якийсь недо спойлер. 
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякували 4:
PrinceOfUkraine (09.08.2010), ternolex (22.12.2010), [Коти_Ходять_Лапками] (01.08.2010), Джалка (20.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 15:12 #1417554   #49
[Коти_Ходять_Лапками]
 
Аватар для [Коти_Ходять_Лапками]
Типово Відповідь: Начало / Inception

Загадково, заплутано і круто
[Коти_Ходять_Лапками] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KOZHUH (27.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 15:23 #1417572   #50
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Начало / Inception

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
І ще хотілось би сказати за Ді Капріо. після цього фільма я до нього починаю ставитися як до справжнього актора. він доказав що можна відмитися від дівочих шмарк і стати чоловіком. На мої памяті мало кому вдавалось це. Честь йому і хвала.
Прихований текст: якийсь недо спойлер. 
діКапріо вже давно показав себе, як справжній мужик актор, який давно позбавився від "дівочих шмарк"
 
Подякував(ла):
regman (09.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 17:54 #1417685   #51
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Начало / Inception

Цитата:
Допис від [Коти_Ходять_Лапками] Переглянути допис
Загадково, заплутано і круто
борщ в головах... яж сказав, що фільм сильно доставляє. і при тому трохи туманить розум )
Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
діКапріо вже давно показав себе, як справжній мужик актор, який давно позбавився від "дівочих шмарк"
хм... ну це як сказати. тай я в власне як попередження написав, що пишу про свою думку(то саме драгоцінне імхо!))
для мене (після тої просто тотальної кількості соплей що були вилиті на мілашку Ді) він довгі роки був таким собі розовим слоніком якого дівчатка тіскають в часи романтичних приступів. і довгий час він відповідав (можливо мимоволі оскільки не раз читав його інтервю де він як міг намагався відхреститися від свого прокляття) каюсь Ді просто в силу не надто виразної зовнішності довгий час здавався тим самим розовим слоніком. хоча його ролі по ідеї говорили про інше (як приклад довго плювався від Банд Нью йорка саме із Ді). Тепер розумію що дивився просто через призму передвзятості. Треба буде трохи передивитися його роботи. Почну з Відступників, потім треба буде ще раз зацінити Банди Нью Йорка ну і тд )

упд. До речі зараз на лаври Розового Слоніка претендує (хоча швидше вже захопив) Роберт Патінсон (уампір з Сутінків) слюні і пафос льються протсто тонами. А кажуть він досить непоганий драматичний актор. жалко парнішу.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (20.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 18:23 #1417703   #52
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Начало / Inception

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Тепер розумію що дивився просто через призму передвзятості. Треба буде трохи передивитися його роботи. Почну з Відступників, потім треба буде ще раз зацінити Банди Нью Йорка ну і тд )
Ось про що я і хотів сказати, про передвзятість.
Зокрема, навіть відмічу фільм ""Королівство", - шикарний фільм, з агресивною стороною Ді. Тут він аж ніяк не хлопчик*. Таких фільмів в його репертуарі ще є, просто не всі стали такими попуряними як "Титанік"
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 18:29 #1417714   #53
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Начало / Inception

Титанік поставив на ньому штамп "смізлівого мальчіка". Але як згадую фільми такі як "Поймай меня, если сможешь", "Авиатор", "Кровавый алмаз", "Остров проклятых" то для мене він на слюнявого хлопчика явно не похож.
AJ зараз поза форумом  
Подякували 2:
Джалка (20.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 18:36 #1417723   #54
3zyb
Типово Відповідь: Начало / Inception

фільм дійсно хороший.дивився його в кінотеатрі.а сьогодні в камріпі.
з першого разу важко зрозуміти.сама ідея класна,мінус той.шо сценаристам треба було трохи розкласти все по поличкам.
кінцівка дійсно прикольна __)))
напевно буде продовження
3zyb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 18:37 #1417724   #55
silvas
 
Аватар для silvas
Типово Відповідь: Начало / Inception

Хм... таке враження що люди не бачили інших фільмів з Ді Капріо окрім Титаніка, Авіатора і Банд Нью-Йорку... А між тим він капітально виріс саме за останні 5 років завдяки таким стрічкам як Кривавий алмаз, Відступники, Острів Проклятих, Початок. Теж його не міг бачити після Титаніка, але тепер це більш багатогранний актор ніж був колись. Перегляньте останні стрічки з його участю, і поміняйте стереотипчик
silvas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 18:46 #1417733   #56
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Начало / Inception

Цитата
Допис від 3zyb Переглянути допис
з першого разу важко зрозуміти.сама ідея класна,мінус той.шо сценаристам треба було трохи розкласти все по поличкам.
Це не мінус, а навпаки плюс, коли кіно змушує людину думати.
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 18:52 #1417740   #57
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Начало / Inception

Стереотип він такий стереотип. Просто ізза нього любий кіношедевр підпадав під категорію "не вірю". Справа ще в тому, зовнішність Ді багато років була далека від ідела альфа самця (тай зараз не торт) і одного погляду на його обличчя хватало щоб перекрити враження від фільму. Навіть зараз мені було в якісь мірі важко відделатись від його старих заслуг (сьогодні коли дивився Початок. Раніше коли дивився Острів проклятих). Но варто себе пересилит, він таки дійсно заслуговує.
П.с. Не варто думати, що я така стереотипна бяка. Є така штука як кліше і на Ді доволі плотного його посадили в молодості.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 21:39 #1417866   #58
Inferno
 
Аватар для Inferno
Типово Відповідь: Начало / Inception

блін, то він шо лишився в сні чи шо? чи то його жінка дійсно казала правду?
Inferno зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 21:42 #1417868   #59
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Начало / Inception

Цитата:
Допис від Inferno Переглянути допис
блін, то він шо лишився в сні чи шо? чи то його жінка дійсно казала правду?
Ціхо!
Прихований текст: не тиць на мене 

Сорі, шось давно не дурів
KOZHUH зараз поза форумом  
Подякували 7:
Dexter (01.08.2010), Larochka (02.09.2010), Lolka (01.08.2010), Sha (03.08.2010), ternolex (22.12.2010), Ікебан (09.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2010, 21:50 #1417870   #60
Inferno
 
Аватар для Inferno
Типово Відповідь: Начало / Inception

всьо... я всьо поняв але нікому не скажу

пс. пішов шукати дзиґу
Inferno зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:02.