Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ветеринари міста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.03.2009, 12:08 #845663   #1
Pred@tor
 
Аватар для Pred@tor
Типово Ветеринари міста

Народ Киньте номер і адресу хорошого ветеринара, якшо можна з баму.
Pred@tor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2009, 12:14 #845670   #2
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Ветеринар

Знаю шо гарний на Островського, навпроти церкви в дворіку, вхід з боку автовокзалу. А на бамі біля торгового світу, як від співучки підніматись на злуки, там вуличкає, короче, зара на карті намазюкаю
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2009, 12:17 #845675   #3
WakS
Типово Відповідь: Ветеринар

їдь на Островського. хороші там ветеринари.
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2009, 12:55 #845712   #4
Pred@tor
 
Аватар для Pred@tor
Типово Відповідь: Ветеринар

А можна точніше... адресу або телефон.....
Pred@tor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2009, 15:16 #845823   #5
Laz-X
Типово Відповідь: Ветеринар

Для темостворювача:

Клініко-діагностичний кабінет хвороб дрібних домашніх тварин Тернопільська обл.; м. Тернопіль; мкр-н Центр; вул. Князя Острозького, 68
(0352 ) 52-49-89


Клініка дрібних тварин Тернопільська обл.; м. Тернопіль; мкр-н Східний; вул. Польового, 2 А (за супермаркетом Київ)
(0352 ) 24-52-56 ф., 8 (066) 900-21-93


Тернопільська міська державна ветеринарна лікарня Тернопільська обл.; м. Тернопіль; мкр-н Оболоня; вул. Чернівецька, 24 А
(0352 ) 52-10-40


Обласна державна лікарня ветеринарної медицини Тернопільська обл.; м. Тернопіль; Кутківці; вул. Бригадна, 25
(0352 ) 43-62-33, 43-62-36
Laz-X зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hacbko (19.12.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2009, 16:28 #845875   #6
Pred@tor
 
Аватар для Pred@tor
Типово Відповідь: Ветеринар

Цитата
Допис від Laz-X Переглянути допис
Для темостворювача:

Клініко-діагностичний кабінет хвороб дрібних домашніх тварин Тернопільська обл.; м. Тернопіль; мкр-н Центр; вул. Князя Острозького, 68
(0352 ) 52-49-89


Клініка дрібних тварин Тернопільська обл.; м. Тернопіль; мкр-н Східний; вул. Польового, 2 А (за супермаркетом Київ)
(0352 ) 24-52-56 ф., 8 (066) 900-21-93


Тернопільська міська державна ветеринарна лікарня Тернопільська обл.; м. Тернопіль; мкр-н Оболоня; вул. Чернівецька, 24 А
(0352 ) 52-10-40


Обласна державна лікарня ветеринарної медицини Тернопільська обл.; м. Тернопіль; Кутківці; вул. Бригадна, 25
(0352 ) 43-62-33, 43-62-36
ДЯКУЮ!!!!
Pred@tor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2009, 16:57 #845913   #7
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Ветеринар

На БАМі знаю хорошого ветеринара, хоча зверталась до нього з іншими птаннями, маю на уваі, не з хворою твариною. Справив хороше враження як фахівець. Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3, тел. роб. 432769. Це знаходиться навпроти базару Ювілейного.
oliater зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Pred@tor (01.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2012, 13:12 #2035659   #8
TrEK
 
Аватар для TrEK
Типово Відповідь: Ветеринар

Цитата:
Допис від oliater Переглянути допис
На БАМі знаю хорошого ветеринара, хоча зверталась до нього з іншими птаннями, маю на уваі, не з хворою твариною. Справив хороше враження як фахівець. Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3, тел. роб. 432769. Це знаходиться навпроти базару Ювілейного.
ага... в мене був снігур, атк на весну (коли прийшло тепло) він почав лисіти.. чи це від тепла, чи це від зміни клімату в той момент коли він не відлітає в холодні краї.. чи тоскував по своїм, не знаю.. вобщем привів до того ветеринара, так той йому крило зламав... і прописав йокоюсь хренню мазати голову, від якої снугір впадав у депресію...
TrEK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 20:31 #2146951   #9
mamon
Типово Відповідь: Ветеринар

Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3. Це не ветлікар, це "свинюка". Воно посміло з впевненістю заявити що моя собака не вагітна, що у неї "фальшива" вагітнісь і приписав намазувати їй груди "підозрілим" маслом. Що я і зробив (нажаль). Наступної ночі моя собачка народила цуценят, одне з яких невдовзі померло. і під загрозою життя решти маленьких. звернувшись до дійсно кваліфікованих спеціаластів я був шокований тим як вони мені описали халатність цього "лікаря".
Люди, якщо вам дорогі ваші чотириногі члени см'ї, не звертайтесь до Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3. не пошкодуйте більше грошей і зверніться до професіоналів, а не до самовпевнених аферистів!!!
mamon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nick. (06.03.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
BOND206 (06.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 23:10 #2147050   #10
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Ветеринар

Цитата
Допис від mamon Переглянути допис
Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3. Це не ветлікар, це "свинюка". Воно посміло з впевненістю заявити що моя собака не вагітна, що у неї "фальшива" вагітнісь і приписав намазувати їй груди "підозрілим" маслом. Що я і зробив (нажаль). Наступної ночі моя собачка народила цуценят, одне з яких невдовзі померло. і під загрозою життя решти маленьких. звернувшись до дійсно кваліфікованих спеціаластів я був шокований тим як вони мені описали халатність цього "лікаря".
Люди, якщо вам дорогі ваші чотириногі члени см'ї, не звертайтесь до Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3. не пошкодуйте більше грошей і зверніться до професіоналів, а не до самовпевнених аферистів!!!
А що за масло хоч було?
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2013, 12:22 #2147254   #11
TrEK
 
Аватар для TrEK
Unhappy Відповідь: Ветеринар

Цитата
Допис від mamon Переглянути допис
Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3. Це не ветлікар, це "свинюка". Воно посміло з впевненістю заявити що моя собака не вагітна, що у неї "фальшива" вагітнісь і приписав намазувати їй груди "підозрілим" маслом. Що я і зробив (нажаль). Наступної ночі моя собачка народила цуценят, одне з яких невдовзі померло. і під загрозою життя решти маленьких. звернувшись до дійсно кваліфікованих спеціаластів я був шокований тим як вони мені описали халатність цього "лікаря".
Люди, якщо вам дорогі ваші чотириногі члени см'ї, не звертайтесь до Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3. не пошкодуйте більше грошей і зверніться до професіоналів, а не до самовпевнених аферистів!!!
Він колись мому снігуру зламав крило... і той здох.
TrEK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Будун р.п. (24.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2013, 14:56 #2154863   #12
BOND206
Учасник
Типово Відповідь: Ветеринар

mamon
Не плети херні, я купу років у нього лікую своїх тваринок і все нормально, він чудова людина і принаймі вічливіша ніж ти!!!! А якщо йому попався один "вася" із 10000 це неозначає що потрібно котити на нього бочку!!!!! Пропрацюй ти стільки років як він і тоді будеш писок відкривати!!!! Якщо твої песинята народилися здохляками, то це не означає що всьому винувате масло...
BOND206 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2013, 17:19 #2154925   #13
TrEK
 
Аватар для TrEK
Типово Відповідь: Ветеринари міста

О, ще один ввычливий...
TrEK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2013, 17:23 #2154926   #14
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Ветеринар

BOND206, Я конечно дико извиняюсь, але відрізнити собачу вагітність після 50 дня від "фальшивої" то може кожен. То нічого що цуценята рухаються і родити собака має з дня на день???

Востаннє редагував ScottishAngel: 06.03.2013 о 19:27.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2013, 18:14 #2154947   #15
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Ветеринар

Цитата
Допис від mamon Переглянути допис
Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3. Це не ветлікар, це "свинюка". Воно посміло з впевненістю заявити що моя собака не вагітна, що у неї "фальшива" вагітнісь і приписав намазувати їй груди "підозрілим" маслом. Що я і зробив (нажаль). Наступної ночі моя собачка народила цуценят, одне з яких невдовзі померло. і під загрозою життя решти маленьких. звернувшись до дійсно кваліфікованих спеціаластів я був шокований тим як вони мені описали халатність цього "лікаря".
Люди, якщо вам дорогі ваші чотириногі члени см'ї, не звертайтесь до Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3. не пошкодуйте більше грошей і зверніться до професіоналів, а не до самовпевнених аферистів!!!
Кожний лікар має свій маленький цвинтар.Він не Бог і неможе все. Коли моя сука затримала роди і щенята в ній померли то ні один лікар не захотів дати консультацый по телефону а він не відмовив. Ядзвонила кілька разів питала що і як робити і що колоти . Він все сказав без вагань і ниття. Були вихідні і ситуація була складною.Т
Була інша ситуація з щеням де він сказав що 100 відсотків біда і нічого не поможе і так сталося.

Дивно а що ви самі не бачили що собака вагітна? Це наводить на певні думки ............

Додано через 21 хвилину
Можу також додати що і на рогатці Олійник Василь Михайлович ніколи ще не відказав в допомозі і в заочный консультації.

Востаннє редагував оксана2009: 06.03.2013 о 18:14. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2013, 19:33 #2154996   #16
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Ветеринар

Цитата
Допис від BOND206 Переглянути допис
mamon
Не плети херні, я купу років у нього лікую своїх тваринок і все нормально, він чудова людина і принаймі вічливіша ніж ти!!!! А якщо йому попався один "вася" із 10000 це неозначає що потрібно котити на нього бочку!!!!! Пропрацюй ти стільки років як він і тоді будеш писок відкривати!!!! Якщо твої песинята народилися здохляками, то це не означає що всьому винувате масло...
то ти бідака, аж заради цього зареєструвався на форумі, щоб висказати своє не вдоволення критиці твого улюбленого ветеринара?
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2013, 12:19 #2155386   #17
BOND206
Учасник
Типово Відповідь: Ветеринар

Цитата:
Допис від ScottishAngel Переглянути допис
BOND206, Я конечно дико извиняюсь, але відрізнити собачу вагітність після 50 дня від "фальшивої" то може кожен. То нічого що цуценята рухаються і родити собака має з дня на день???
якщо цуценят там двоє троє, то перед родами вони припиняють рухатись, це вам кожна вагітна жінка скаже.
а по друге, хазяїн що сам не бачив що то вже з дня на день будуть роди? такий вже не обізнаний?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
то ти бідака, аж заради цього зареєструвався на форумі, щоб висказати своє не вдоволення критиці твого улюбленого ветеринара?
хотів висловити не вдоволення нарахунок іменно тої персони що написала таке. Бо так висловлюватися може тільки не культурна особа і не не має права називатися людиною. А я написав вже у відповідь йому у зрозумілій йому мові... незнаючи людину не маєш права судити про неї зразу у негативній формі. Хто його знає що за ситуація вплинула на таке рішення ветеринара.

Востаннє редагував BOND206: 07.03.2013 о 12:19. Причина: Пізніше додано
BOND206 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 07.03.2013, 13:42 #2155425   #18
nafanja
Учасник
Типово Відповідь: Ветеринар

Цитата
Допис від mamon Переглянути допис
Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3. Це не ветлікар, це "свинюка". Воно посміло з впевненістю заявити що моя собака не вагітна, що у неї "фальшива" вагітнісь і приписав намазувати їй груди "підозрілим" маслом. Що я і зробив (нажаль). Наступної ночі моя собачка народила цуценят, одне з яких невдовзі померло. і під загрозою життя решти маленьких. звернувшись до дійсно кваліфікованих спеціаластів я був шокований тим як вони мені описали халатність цього "лікаря".
Люди, якщо вам дорогі ваші чотириногі члени см'ї, не звертайтесь до Скіра Іван Федорович, ветклініка "Айболить", вул. Б. Лепкого, 3. не пошкодуйте більше грошей і зверніться до професіоналів, а не до самовпевнених аферистів!!!
Мені Іван Федорович, лікував мою собачку. Жила довго и щасливо, і щенят родила здорових. Але дійсно, що на 50 тижні, ти сам не бачив що вона вагітна??????? І я теж підтримую що так ображати людину висловлюючись такими словами, не культурно, по перше, а по друге, це говорить про висловлювача, що він низька за розвитком людина. А я навпаки раджу звертатися до Івана Федоровича, бо кращих спеціалістів в нашому Тернополі, нема. мала досвід з іншими, по питанню лікування своїх тваринок. І суто повідомлення до МАМОНА: ти якби був людиною, то не робив би висновків за одне враження про людину!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!:
nafanja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2013, 20:39 #2155729   #19
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Ветеринар

Цитата
Допис від BOND206 Переглянути допис
хотів висловити не вдоволення нарахунок іменно тої персони що написала таке.
як показує практика - це 1\1000000.
я теж свого кота водив до ветеринара(і він поміг, чим зміг), але щоб я так грізно розказував який він хороший і навіть заради цього реєструвався на форумі, то з серії чудесного і неймовірного, тому....
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2015, 12:01 #2503918   #20
oksana95
Учасник
Типово Відповідь: Ветеринари міста

Найкращий ветеринар в Тернополі це Олійник Василь Михайлович.( клініка на Острозького) Він єдиний з усіх хто врятував нашого котика від сечокам*яної хвороби. Інші взагалі не мають нормального поняття як цю хворобу вилікувати. Якби не він, вже не знаю, щоб було( А зараз, завдяки йому наш котик живий і здоровий.
oksana95 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:27.